ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:52

Për Shqipërinë e “Bild” dhe Shqipërinë e “Merkel”!

Për Shqipërinë e “Bild” dhe Shqipërinë e “Merkel”!
Nga Alfred Peza Prej pak ditësh opozita dhe mazhoranca shqiptare, po mundohen që ta vizatojnë publikisht Shqipërinë në luftën e tyre politike dhe mediatike, me “bojra” gjermane. Mazhoranca e piktorit Edi Rama, nuk ka ...
GazetaTema | 16-May-2019 20:56
Nga Alfred Peza Prej pak ditësh opozita dhe mazhoranca shqiptare, po mundohen që ta vizatojnë publikisht Shqipërinë në luftën e tyre politike dhe mediatike, me “bojra” gjermane. Mazhoranca e piktorit Edi Rama, nuk ka ...

Negociatat/ Hahn: Një pamje thotë më shumë se njëmijë fjalë
Në një intervistë ekskluzive me Deutsche Welle-n, komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn, thotë se imazhi aktual i Shqipërisë e vështirëson shumë një vendim pozitiv pro negociatave. Ai deklaron se është pro hapjes së ...
BalkanWeb | 16-May-2019 16:52
Në një intervistë ekskluzive me Deutsche Welle-n, komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn, thotë se imazhi aktual i Shqipërisë e vështirëson shumë një vendim pozitiv pro negociatave. Ai deklaron se është pro hapjes së ...

Hahn “shuplakë” opozitës, kriza dëmton imazhin dhe negociatat
Komisioneri i BE për zgjerimin, Johannes Hahn ka kritikuar opozitën se po pengon procesin e integrimit të vendit duke ofruar një imazh aspak pozitiv përmes krizës politike që ka shkaktuar. Në një intervistë për median ...
VizionPlus | 16-May-2019 17:39
Komisioneri i BE për zgjerimin, Johannes Hahn ka kritikuar opozitën se po pengon procesin e integrimit të vendit duke ofruar një imazh aspak pozitiv përmes krizës politike që ka shkaktuar. Në një intervistë për median ...

Hahn: Imazhi i Shqipërisë vështirëson negociatat
Aktet e dhunshme në protestat e opozitës, që u shoqëruan me hedhjen e bombave molotov ndaj institucioneve, mund të minojnë hapjen e negociatave të Shqipërisë këtë Qershor. Paralajmërimi vjen nga Komisioneri i Zgjerimit, ...
TV Klan | 16-May-2019 20:01
Aktet e dhunshme në protestat e opozitës, që u shoqëruan me hedhjen e bombave molotov ndaj institucioneve, mund të minojnë hapjen e negociatave të Shqipërisë këtë Qershor. Paralajmërimi vjen nga Komisioneri i Zgjerimit, ...

INTERVISTA/ Johannes Hahn “shuplakë” opozitës: Jemi pro hapjes së negociatave, pamjet e transmetuara nga protesta do ndikojnë negativisht në vendimin e BE
Zoti Hahn, në një intervistë të dhënë para ca kohësh e përshkruanit veten si zjarrfikës dhe arkitekt të vendeve të Ballkanit Perëndimor. Në Shqipëri të shtunën shpërtheu zjarri. në protestë Me cilat mjete do të ...
GazetaTema | 16-May-2019 16:25
Zoti Hahn, në një intervistë të dhënë para ca kohësh e përshkruanit veten si zjarrfikës dhe arkitekt të vendeve të Ballkanit Perëndimor. Në Shqipëri të shtunën shpërtheu zjarri. në protestë Me cilat mjete do të ...

Hahn: Maqedonia ka bërë shumë dhe është e padrejtë që tani të dënohet
Komisioneri për Zgjerim të BE-së, Johannes Hahn në një intervistë me “Deutsche Welle” tha se vendi ynë ka bërë shumë në fushën e politikës së jashtme dhe se premtimi ndaj Maqedonisë duhet të mbahet. “Qëllimi im është që ...
Telegrafi | 16-May-2019 17:57
Komisioneri për Zgjerim të BE-së, Johannes Hahn në një intervistë me “Deutsche Welle” tha se vendi ynë ka bërë shumë në fushën e politikës së jashtme dhe se premtimi ndaj Maqedonisë duhet të mbahet. “Qëllimi im është që ...

Hahn: Protestat, ndikim në vendimin për hapjen e negociatave
Komisioneri për Zgjerimin, Johanes Hahn ka deklaruar se protestat e fundit të opozitës në Shqipëri, kanë gjasa të ndikojnë tek rekomandimi për hapjen ose jo të negociatave të anëtarësimit. Në një intervistë për “Dojçe ...
ABCNews | 16-May-2019 18:11
Komisioneri për Zgjerimin, Johanes Hahn ka deklaruar se protestat e fundit të opozitës në Shqipëri, kanë gjasa të ndikojnë tek rekomandimi për hapjen ose jo të negociatave të anëtarësimit. Në një intervistë për “Dojçe ...

Hahn: Maqedonia ka bërë shumë dhe është e padrejtë që tani të dënohet
Komisioneri për Zgjerim të BE-së, Johannes Hahn në një intervistë me “Deutsche Welle” tha se vendi ynë ka bërë shumë në fushën e politikës së jashtme dhe se premtimi ndaj Maqedonisë duhet të mbahet. “Qëllimi im është që ...
Arbresh | 16-May-2019 21:05
Komisioneri për Zgjerim të BE-së, Johannes Hahn në një intervistë me “Deutsche Welle” tha se vendi ynë ka bërë shumë në fushën e politikës së jashtme dhe se premtimi ndaj Maqedonisë duhet të mbahet. “Qëllimi im është që ...

Johannes Hahn flet për situatën në Shqipëri: Kemi të bëjmë me imazhin që jepet në planin ndërkombëtar
Komisionari për Zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn, tha në një intervistë për Deutsche Welle, se Shqipëria është në prag të hapjes së negociatave, por imazhi që po lënë protestat e dhunshme mund të ndikojnë ...
Klan Kosova | 16-May-2019 19:32
Komisionari për Zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn, tha në një intervistë për Deutsche Welle, se Shqipëria është në prag të hapjes së negociatave, por imazhi që po lënë protestat e dhunshme mund të ndikojnë ...

Hahn flet shqip: Treni juaj iku
Teksa panorama për vendimin e qershorit po qartësohet, ku në lidhje me Shqipërinë nuk pritet të ketë ndonjë suprizë pasi është bërë e qartë që nuk do ketë dritë jeshile, Komisioneri i Zgjerimit Johannes Hahn thotë se ...
Respublica | 16-May-2019 19:28
Teksa panorama për vendimin e qershorit po qartësohet, ku në lidhje me Shqipërinë nuk pritet të ketë ndonjë suprizë pasi është bërë e qartë që nuk do ketë dritë jeshile, Komisioneri i Zgjerimit Johannes Hahn thotë se ...

INTERVISTA/ “Një foto sa një mijë fjalë”, Johanes Hahn: sa ndikon imazhi për Shqipërinë në (mos)çeljen e negociatave…
Komisioneri për Zgjerim Johannes Hann, tha në një intervistë për DW se imazhi që po përcillet për Shqipërinë nga pritestat e opozitës, është shumë përcaktuar në vendimin për negociatat. Dhe në këtë kuptim, ai i ka bërë ...
Tesheshi | 16-May-2019 18:20
Komisioneri për Zgjerim Johannes Hann, tha në një intervistë për DW se imazhi që po përcillet për Shqipërinë nga pritestat e opozitës, është shumë përcaktuar në vendimin për negociatat. Dhe në këtë kuptim, ai i ka bërë ...

Hahn dënon dhunën e opozitës në Shqipëri: Vështirëson shumë një vendim pozitiv pro negociatave
Komisioneri për Zgjerimin, Johannes Hahn, në një intervistë për Deutsche Welle ka deklaruar se imazhi aktual i Shqipërisë e vështirëson shumë një vendim pozitiv pro negociatave. Duke iu referuar dhunës në protestat e ...
PortaliOnline | 16-May-2019 18:17
Komisioneri për Zgjerimin, Johannes Hahn, në një intervistë për Deutsche Welle ka deklaruar se imazhi aktual i Shqipërisë e vështirëson shumë një vendim pozitiv pro negociatave. Duke iu referuar dhunës në protestat e ...

Kriza politike, Hahn: Qeveria e ka për detyrë të afrohet me opozitën
Komisioneri për Zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn, tha në një intervistë për Deutsche Welle, ka thënë se Shqipëria është në prag të hapjes së negociatave por imazhi që po lënë protestat e dhunshme mund të ...
Lapsi | 16-May-2019 16:54
Komisioneri për Zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn, tha në një intervistë për Deutsche Welle, ka thënë se Shqipëria është në prag të hapjes së negociatave por imazhi që po lënë protestat e dhunshme mund të ...

Për Shqipërinë e “Bild” dhe Shqipërinë e “Merkel”!
Alfred Peza Prej pak ditësh opozita dhe mazhoranca shqiptare, po mundohen që ta vizatojnë publikisht publikisht Shqipërinë në luftën e tyre politike dhe mediatike, me “bojra” gjermane. Mazhoranca e piktorit Edi Rama, ...
Lexo | 16-May-2019 18:09
Alfred Peza Prej pak ditësh opozita dhe mazhoranca shqiptare, po mundohen që ta vizatojnë publikisht publikisht Shqipërinë në luftën e tyre politike dhe mediatike, me “bojra” gjermane. Mazhoranca e piktorit Edi Rama, ...

“Një pamje thotë më shumë se njëmijë fjalë”, Hahn: Imazhi aktual i Shqipërisë e vështirëson një vendim pozitiv për hapjen e negociatave
Në një intervistë ekskluzive me Deutsche Welle-n, komisionari i zgjerimit, Johannes Hahn, thotë se imazhi aktual i Shqipërisë e vështirëson shumë një vendim pozitiv pro negociatave. DW: Zoti Hahn, në një intervistë të ...
Dritare | 16-May-2019 17:20
Në një intervistë ekskluzive me Deutsche Welle-n, komisionari i zgjerimit, Johannes Hahn, thotë se imazhi aktual i Shqipërisë e vështirëson shumë një vendim pozitiv pro negociatave. DW: Zoti Hahn, në një intervistë të ...

Johannes Hahn “shuplakë” opozitës: Jemi pro hapjes së negociatave, pamjet e transmetuara nga protesta do ndikojnë negativisht në vendimin e BE
Zoti Hahn, në një intervistë të dhënë para ca kohësh e përshkruanit veten si zjarrfikës dhe arkitekt të vendeve të Ballkanit Perëndimor. Në Shqipëri të shtunën shpërtheu zjarri. në protestë Me cilat mjete do të ...
Lexo | 16-May-2019 17:18
Zoti Hahn, në një intervistë të dhënë para ca kohësh e përshkruanit veten si zjarrfikës dhe arkitekt të vendeve të Ballkanit Perëndimor. Në Shqipëri të shtunën shpërtheu zjarri. në protestë Me cilat mjete do të ...

Protestat në Shqipëri, Hahn: Një pamje thotë më shumë se njëmijë fjalë
Në një intervistë ekskluzive me Deutsche Welle-n, komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn, thotë se imazhi aktual i Shqipërisë e vështirëson shumë një vendim pozitiv pro negociatave. Ai deklaron se është pro hapjes së ...
Lajmi i Fundit | 16-May-2019 17:14
Në një intervistë ekskluzive me Deutsche Welle-n, komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn, thotë se imazhi aktual i Shqipërisë e vështirëson shumë një vendim pozitiv pro negociatave. Ai deklaron se është pro hapjes së ...

Çelja e negociatave? Hahn: Imazhi i Shqipërisë tani, flet më shumë se njëmijë fjalë. Apel për përgjegjësit
Komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn, thotë se imazhi aktual i Shqipërisë e vështirëson shumë një vendim pozitiv për negociatat. Në një intervistë për Deutsche Welle, Hahn u shpreh se imazhi që lë një vend ka ndikim ...
Politiko | 16-May-2019 17:07
Komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn, thotë se imazhi aktual i Shqipërisë e vështirëson shumë një vendim pozitiv për negociatat. Në një intervistë për Deutsche Welle, Hahn u shpreh se imazhi që lë një vend ka ndikim ...

Dhuna në protestë/ Hahn: Imazh negativ në vendimin e BE-së
Komisioneri për zgjerim Johannes Hahn në një intervistë për Deutsche Welle ka nënvizuar faktin se një pamje thotë më shumë se një mijë fjalë. “ Natyrisht. Imazhi që lë një vend ka ndikim shumë të madh te vendimmarrësit ...
Gazeta Dita | 16-May-2019 16:58
Komisioneri për zgjerim Johannes Hahn në një intervistë për Deutsche Welle ka nënvizuar faktin se një pamje thotë më shumë se një mijë fjalë. “ Natyrisht. Imazhi që lë një vend ka ndikim shumë të madh te vendimmarrësit ...

Johannes Hahn thirrje opozitës: Protestat e dhunshme po ndikojnë negativisht në vendimin e BE
Komisioneri për Zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn, tha në një intervistë për DW, se Shqipëria është në prag të hapjes së negociatave por imazhi që po lënë protestat e dhunshme mund të ndikojë negativisht në ...
Gazeta Express | 16-May-2019 16:46
Komisioneri për Zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn, tha në një intervistë për DW, se Shqipëria është në prag të hapjes së negociatave por imazhi që po lënë protestat e dhunshme mund të ndikojë negativisht në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved