ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2019 07:52

Gruaja e Vuk Drashkoviçit trondit serbët me këtë deklaratë për luftën në Kosovë

Gruaja e Vuk Drashkoviçit trondit serbët me këtë deklaratë për luftën në Kosovë
Bashkëshortja e liderit të SPO-së (Lëvizjes Serbe të Përtëritjes), Vuk Drashkoviç, Danica Drashkoviç përmes një deklarate ka tronditur serbët për sulmet e kryera në Slloveni, Kroaci, Bosnje dhe në fund në Kosovë. Danica ...
Albportali | 16-May-2019 10:04
Bashkëshortja e liderit të SPO-së (Lëvizjes Serbe të Përtëritjes), Vuk Drashkoviç, Danica Drashkoviç përmes një deklarate ka tronditur serbët për sulmet e kryera në Slloveni, Kroaci, Bosnje dhe në fund në Kosovë. Danica ...

Gruaja e Vuk Drashkoviçit trondit serbët me këtë deklaratë për luftën në Kosovë
Bashkëshortja e liderit të SPO-së (Lëvizjes Serbe të Përtëritjes), Vuk Drashkoviç, Danica Drashkoviç përmes një deklarate ka tronditur serbët për sulmet e kryera në Slloveni, Kroaci, Bosnje dhe në fund në Kosovë. Danica ...
TetovaSot | 15-May-2019 22:23
Bashkëshortja e liderit të SPO-së (Lëvizjes Serbe të Përtëritjes), Vuk Drashkoviç, Danica Drashkoviç përmes një deklarate ka tronditur serbët për sulmet e kryera në Slloveni, Kroaci, Bosnje dhe në fund në Kosovë. Danica ...

Gruaja e Vuk Drashkoviçit trondit serbët me këtë deklaratë për luftën në Kosovë
Bashkëshortja e liderit të SPO-së (Lëvizjes Serbe të Përtëritjes), Vuk Drashkoviç, Danica Drashkoviç përmes një deklarate ka tronditur serbët për sulmet e kryera në Slloveni, Kroaci, Bosnje dhe në fund në Kosovë. Danica ...
Ina-Online | 15-May-2019 22:15
Bashkëshortja e liderit të SPO-së (Lëvizjes Serbe të Përtëritjes), Vuk Drashkoviç, Danica Drashkoviç përmes një deklarate ka tronditur serbët për sulmet e kryera në Slloveni, Kroaci, Bosnje dhe në fund në Kosovë. Danica ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved