ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 14:11

Largimi i Griezman, Cerezo: I zhgënjyer nga vendimi i tij

Largimi i Griezman, Cerezo: I zhgënjyer nga vendimi i tij
Antonie Griezmann vendosi të largohej nga Atletiko e Madridit dhe këtë e bëri nëpërmjet një video postimi në faqen zyrtare të klubit por kjo ka zhgënjyer presidentin, Enrique Cerezo i cili ka deklaruar se respekton ...
BalkanWeb | 15-May-2019 23:35
Antonie Griezmann vendosi të largohej nga Atletiko e Madridit dhe këtë e bëri nëpërmjet një video postimi në faqen zyrtare të klubit por kjo ka zhgënjyer presidentin, Enrique Cerezo i cili ka deklaruar se respekton ...

Pas Barcelonës edhe Bajerni hyn në garë, për të nënshkruar me francezin Griezmann
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madrid. Pas Barcelonës, së fundmi është edhe Bajerni i Mynihut që ka hyrë në garë për të nënshkruar me francezin. Sipas “Radio Cope”, gjiganti bavarez ka bërë hapa ...
Telegraf | 15-May-2019 19:19
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madrid. Pas Barcelonës, së fundmi është edhe Bajerni i Mynihut që ka hyrë në garë për të nënshkruar me francezin. Sipas “Radio Cope”, gjiganti bavarez ka bërë hapa ...

Cerezo: Jam i zhgënjyer, Griezmann kishte të ardhme të madhe në Atletico
Presidenti i Atletico Madridit, Enrique Cerezo ka shprehur zhgënjimin e tij ndaj vendimit të Antoine Griezmannit, për tu larguar nga Los Rojiblancos. Cerezo thotse se Atletico do ta respektojë vendimin e lojtarit, edhe ...
Telegrafi | 15-May-2019 22:00
Presidenti i Atletico Madridit, Enrique Cerezo ka shprehur zhgënjimin e tij ndaj vendimit të Antoine Griezmannit, për tu larguar nga Los Rojiblancos. Cerezo thotse se Atletico do ta respektojë vendimin e lojtarit, edhe ...

Griezmann, lamtumirë Atleticos pas 5 sezonesh (Video)
Rrugët mes Antoine Griezmann dhe Atletico Madrid do të ndahen në fund të sezonit. Sulmuesi francez zyrtarizoi largimin e tij nga “Los Colchoneros”, duke ua komunikuar atë edhe drejtuesve të klubit dhe shokëve të tij të ...
Top Channel | 15-May-2019 12:41
Rrugët mes Antoine Griezmann dhe Atletico Madrid do të ndahen në fund të sezonit. Sulmuesi francez zyrtarizoi largimin e tij nga “Los Colchoneros”, duke ua komunikuar atë edhe drejtuesve të klubit dhe shokëve të tij të ...

Griezmann largohet nga Atletico
Pas pesë vjetësh tek Atletico e Madridit, sulmuesi Griezmann i thotë lamtumirë ekipit. Me shumë gjasa, kampioni i botës do të aktivizohet sezonin tjetër me klubin e Barcelonës. Eleminimi ndaj Liverpool, ishte sinjali i ...
TV Klan | 15-May-2019 19:58
Pas pesë vjetësh tek Atletico e Madridit, sulmuesi Griezmann i thotë lamtumirë ekipit. Me shumë gjasa, kampioni i botës do të aktivizohet sezonin tjetër me klubin e Barcelonës. Eleminimi ndaj Liverpool, ishte sinjali i ...

‘‘Griezmann nuk do ta zëvendësojë Coutinhon te Barcelona’’
Pavarësisht se po bëhen një kohë e gjatë e Coutinhos në Spanjës, ai nuk ka arritur aspak të tregojë atë çfarë e kishte përformuar te Liverpoolin, në lëvizjen prej 160 milionë euro në janar 2018. Këtë sezon, mesfushori ...
Lajminet | 16-May-2019 08:36
Pavarësisht se po bëhen një kohë e gjatë e Coutinhos në Spanjës, ai nuk ka arritur aspak të tregojë atë çfarë e kishte përformuar te Liverpoolin, në lëvizjen prej 160 milionë euro në janar 2018. Këtë sezon, mesfushori ...

Gazeta e madhe franceze e zbulon pagën e majme të Griezmannit në Barcelonë Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës në qershor dhe të nënshkruajë kontratë deri në vitin 2024, me një pagë vjetore prej 17 milionë euro, sipas gazetës prestigjioze
Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës në qershor dhe të nënshkruajë kontratë deri në vitin 2024, me një pagë vjetore prej 17 milionë euro, sipas gazetës prestigjioze franceze “L’Equipe”. Gazeta franceze i ...
Kosova Sot | 15-May-2019 23:48
Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës në qershor dhe të nënshkruajë kontratë deri në vitin 2024, me një pagë vjetore prej 17 milionë euro, sipas gazetës prestigjioze franceze “L’Equipe”. Gazeta franceze i ...

Gazeta e madhe franceze e zbulon pagën e majme të Griezmannit në Barcelonë
Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës në qershor dhe të nënshkruajë kontratë deri në vitin 2024, me një pagë vjetore prej 17 milionë euro, sipas gazetës prestigjioze franceze “L’Equipe”. Gazeta franceze i ...
Gazeta Express | 15-May-2019 23:38
Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës në qershor dhe të nënshkruajë kontratë deri në vitin 2024, me një pagë vjetore prej 17 milionë euro, sipas gazetës prestigjioze franceze “L’Equipe”. Gazeta franceze i ...

Atletico Madrid e dëshiron Dybalan si zëvendësim të Griezmannit
Sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala, do t’i ofrohet mundësia e transferimit në Spanjë këtë verë. Sipas drejtuesit të Okdiarios, Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito, ai ka zbuluar se Atletico Madridi e shikon ...
Telegrafi | 15-May-2019 17:33
Sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala, do t’i ofrohet mundësia e transferimit në Spanjë këtë verë. Sipas drejtuesit të Okdiarios, Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito, ai ka zbuluar se Atletico Madridi e shikon ...

Griezmann po largohet, këta janë lojtarët që Atletico i kërkon për ta zëvendësuar
Atletico Madrid ka nisur punën për të gjetur lojtarin që do ta zëvendësojë vendin e lënë bosh nga sulmuesi francez.
Kosova Press | 15-May-2019 23:20
Atletico Madrid ka nisur punën për të gjetur lojtarin që do ta zëvendësojë vendin e lënë bosh nga sulmuesi francez.

Cerezo: Jam i zhgënjyer, Griezmann kishte të ardhme të madhe në Atletico
Presidenti i Atletico Madridit, Enrique Cerezo ka shprehur zhgënjimin e tij ndaj vendimit të Antoine Griezmannit, për tu larguar nga Los Rojiblancos. Cerezo thotse se Atletico do ta respektojë vendimin e lojtarit, edhe ...
E Dua Sportin | 15-May-2019 22:40
Presidenti i Atletico Madridit, Enrique Cerezo ka shprehur zhgënjimin e tij ndaj vendimit të Antoine Griezmannit, për tu larguar nga Los Rojiblancos. Cerezo thotse se Atletico do ta respektojë vendimin e lojtarit, edhe ...

Saga drejt fundit, Barça duhet të vendosë për Griezmann
Koha është një ilaç dhe kjo është provuar edhe në Barcelonë, ku mundësia për nënshkrimin me Antoine Griezmann është rikthyer sërish në tavolinë.
Top Channel | 15-May-2019 10:02
Koha është një ilaç dhe kjo është provuar edhe në Barcelonë, ku mundësia për nënshkrimin me Antoine Griezmann është rikthyer sërish në tavolinë.

Simeone nuk brengoset për Griezmannin, e gjen menjëherë pasuesin e tij Diego Simeone tashmë ka lënë pas krahëve zhgënjimin që mori kur mësoi lajmin se sulmuesi francez Antoine Griezmann do të largohet nga Atletico Madrid në fund të këtij sezoni. Tr
Diego Simeone tashmë ka lënë pas krahëve zhgënjimin që mori kur mësoi lajmin se sulmuesi francez Antoine Griezmann do të largohet nga Atletico Madrid në fund të këtij sezoni. Trajneri argjentinas ka nisur që sot sulmin ...
Kosova Sot | 15-May-2019 20:40
Diego Simeone tashmë ka lënë pas krahëve zhgënjimin që mori kur mësoi lajmin se sulmuesi francez Antoine Griezmann do të largohet nga Atletico Madrid në fund të këtij sezoni. Trajneri argjentinas ka nisur që sot sulmin ...

Sky Sports: Griezmann në Barcelonë për 124 milionë euro
Barcelona do ta blejë Antoine Griezmannin duke e paguar klauzolën e tij të lirimit prej 124 milionë euro, pasi dje sulmuesi francez e njoftoi Atletico Madridit se do të largohet në fund të sezonit. Në një mesazh ...
TetovaSot | 15-May-2019 20:16
Barcelona do ta blejë Antoine Griezmannin duke e paguar klauzolën e tij të lirimit prej 124 milionë euro, pasi dje sulmuesi francez e njoftoi Atletico Madridit se do të largohet në fund të sezonit. Në një mesazh ...

Sky Sports: Griezmann në Barcelonë për 124 milionë euro
Barcelona do ta blejë Antoine Griezmannin duke e paguar klauzolën e tij të lirimit prej 124 milionë euro, pasi dje sulmuesi francez e njoftoi Atletico Madridit se do të largohet në fund të sezonit. Në një mesazh ...
Gazeta Express | 15-May-2019 20:00
Barcelona do ta blejë Antoine Griezmannin duke e paguar klauzolën e tij të lirimit prej 124 milionë euro, pasi dje sulmuesi francez e njoftoi Atletico Madridit se do të largohet në fund të sezonit. Në një mesazh ...

Pyetet ku do transferohesh, Barça apo PSG? Ja reagimi i Griezmannit
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madrid. Barcelona e Leo Messit është skuadra që po përflitet se do të marrë shërbimet e kampionit të botës. Mëngjesin e sotëm shumë tifozë dhe gazetarë ishin pranë ...
Lexo | 15-May-2019 19:53
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madrid. Barcelona e Leo Messit është skuadra që po përflitet se do të marrë shërbimet e kampionit të botës. Mëngjesin e sotëm shumë tifozë dhe gazetarë ishin pranë ...

Edhe Bayerni hyn në garë për Griezmannin
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madridi dhe ka gjasa të mëdha t’i bashkohet Barcelonës. Mirëpo, sulmuesit francez ia ka mësyrë edhe Bayern Munichu Barcelona nuk është ekipi i vetëm i interesuar ...
TetovaSot | 15-May-2019 18:59
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madridi dhe ka gjasa të mëdha t’i bashkohet Barcelonës. Mirëpo, sulmuesit francez ia ka mësyrë edhe Bayern Munichu Barcelona nuk është ekipi i vetëm i interesuar ...

Tifozët e Barcelonës s’e duan Griezmann-in
Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, nuk beson se Antoine Griezmann do të transferohet te gjiganti katalonas, pasi francezi tashmë është lojtar pa klub sepse i dha dje lamtumirën Atletico Madridit. Laporta ka ...
Kosova Sot | 15-May-2019 18:56
Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, nuk beson se Antoine Griezmann do të transferohet te gjiganti katalonas, pasi francezi tashmë është lojtar pa klub sepse i dha dje lamtumirën Atletico Madridit. Laporta ka ...

Ish-presidenti i Barçës: Çmimi i Griezmannit tejet i lartë dhe as tifozët e Barcelonës s’e duan
Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, nuk beson se Antoine Griezmann do të transferohet te gjiganti katalonas, edhe pse francezi tashmë është lojtar pa klub sepse i dha dje lamtumirën Atletico Madridit. Laporta ka ...
Gazeta Express | 15-May-2019 18:43
Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, nuk beson se Antoine Griezmann do të transferohet te gjiganti katalonas, edhe pse francezi tashmë është lojtar pa klub sepse i dha dje lamtumirën Atletico Madridit. Laporta ka ...

Atletico Madrid e dëshiron Dybalan si zëvendësim të Griezmannit
Sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala, do t’i ofrohet mundësia e transferimit në Spanjë këtë verë. Sipas drejtuesit të Okdiarios, Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito, ai ka zbuluar se Atletico Madridi e shikon ...
Kosova Sot | 15-May-2019 17:42
Sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala, do t’i ofrohet mundësia e transferimit në Spanjë këtë verë. Sipas drejtuesit të Okdiarios, Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito, ai ka zbuluar se Atletico Madridi e shikon ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved