ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 23:52

Çfarë do të ndodh me afatin kalimtar veror te klubet e mëdha evropiane – blerjet dhe largimet e secilës

Çfarë do të ndodh me afatin kalimtar veror te klubet e mëdha evropiane – blerjet dhe largimet e secilës
Përfundimi i Ligës së Kampionëve më 1 qershor e mbyll sezonin 2018/19 dhe fillon afati kalimtar veror, ku priten disa transferime të mëdha nga klubet evropiane, ku nuk do të mungojnë as shpenzimet marramendëse. Klubet ...
Telegrafi | 16-May-2019 18:32
Përfundimi i Ligës së Kampionëve më 1 qershor e mbyll sezonin 2018/19 dhe fillon afati kalimtar veror, ku priten disa transferime të mëdha nga klubet evropiane, ku nuk do të mungojnë as shpenzimet marramendëse. Klubet ...

Jovic prezantohet javën e ardhshme, Reali pret edhe Eden Hazard
Luka Jovic është blerja e parë e Realit të Madridit për sezonin e ardhshëm Pritet vetëm zyrtarizimi, por mediat pranë klubit madrilen janë të sigurta, madje japin edhe detajet e transferimit të sulmuesit serb në ...
BalkanWeb | 16-May-2019 12:42
Luka Jovic është blerja e parë e Realit të Madridit për sezonin e ardhshëm Pritet vetëm zyrtarizimi, por mediat pranë klubit madrilen janë të sigurta, madje japin edhe detajet e transferimit të sulmuesit serb në ...

Gareth Bale ka vendosur që të largohet, por ka një kërkesë të fundit për Realin
Gareth Bale ka pranuar të largohet nga Reali i Madridit, por ka një kusht për klubin ku luan që nga viti 2013. Ai dëshiron të jetë në fushë në takimin me Betis Sevillan, në “Santiago Bernabeu”, të dielën, për t’u ...
Lexo | 16-May-2019 20:00
Gareth Bale ka pranuar të largohet nga Reali i Madridit, por ka një kusht për klubin ku luan që nga viti 2013. Ai dëshiron të jetë në fushë në takimin me Betis Sevillan, në “Santiago Bernabeu”, të dielën, për t’u ...

“Marca”: Zidane nuk llogarit në 13 lojtarë të Realit
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, planifikon të lirojë nga ekipi i tanishëm 13 lojtarë për të cilët nuk do të llogarisë në sezonin e ardhshëm, transmeton AA. Gazeta spanjolle “Marca” shkruan se në këtë listë të ...
Shenja | 16-May-2019 18:43
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, planifikon të lirojë nga ekipi i tanishëm 13 lojtarë për të cilët nuk do të llogarisë në sezonin e ardhshëm, transmeton AA. Gazeta spanjolle “Marca” shkruan se në këtë listë të ...

Griezmann, çelësi që mund t’ia hapë Neymarit derën për në Real Madrid
Nëse Antoine Griezmann vendos të transferohet në Paris Saint-Germain, presidenti i klubit francez, Nasser Al Khelaifi, mund ta shqyrtojë mundësinë e transferimit të Neymarit në Real Madrid, sipas AS. Emri i Neymarit po ...
TetovaSot | 16-May-2019 18:32
Nëse Antoine Griezmann vendos të transferohet në Paris Saint-Germain, presidenti i klubit francez, Nasser Al Khelaifi, mund ta shqyrtojë mundësinë e transferimit të Neymarit në Real Madrid, sipas AS. Emri i Neymarit po ...

Hazard, i preferuari i tifozëve të Realit, s’e duan Neymari e as Pogban
Real Madridi ka bërë një listë të gjatë për të transferuar lojtarë gjatë verës dhe për ta forcuar ekipin, por natyrisht, s’mund t’i marrë të gjithë. Në listë janë: Hazard, Neymar, Pogba, Jovic, Ndombele, Eriksen e shumë ...
Kosova Sot | 16-May-2019 18:00
Real Madridi ka bërë një listë të gjatë për të transferuar lojtarë gjatë verës dhe për ta forcuar ekipin, por natyrisht, s’mund t’i marrë të gjithë. Në listë janë: Hazard, Neymar, Pogba, Jovic, Ndombele, Eriksen e shumë ...

Hazard, i preferuari i tifozëve të Realit – s’e duan Neymari e as Pogban
Real Madridi ka bërë një listë të gjatë për të transferuar lojtarë gjatë verës dhe për ta forcuar ekipin, por natyrisht, s’mund t’i marrë të gjithë. Në listë janë: Hazard, Neymar, Pogba, Jovic, Ndombele, Eriksen e shumë ...
TetovaSot | 16-May-2019 17:59
Real Madridi ka bërë një listë të gjatë për të transferuar lojtarë gjatë verës dhe për ta forcuar ekipin, por natyrisht, s’mund t’i marrë të gjithë. Në listë janë: Hazard, Neymar, Pogba, Jovic, Ndombele, Eriksen e shumë ...

Hazard, i preferuari i tifozëve të Realit – s’e duan Neymarin e as Pogban
Real Madridi ka bërë një listë të gjatë për të transferuar lojtarë gjatë verës dhe për ta forcuar ekipin, por natyrisht, s’mund t’i marrë të gjithë. Në listë janë: Hazard, Neymar, Pogba, Jovic, Ndombele, Eriksen e shumë ...
Gazeta Express | 16-May-2019 17:49
Real Madridi ka bërë një listë të gjatë për të transferuar lojtarë gjatë verës dhe për ta forcuar ekipin, por natyrisht, s’mund t’i marrë të gjithë. Në listë janë: Hazard, Neymar, Pogba, Jovic, Ndombele, Eriksen e shumë ...

Zbraset Reali, Zidane largon 17 lojtarë për afrimet “big”
Në momentin që firmosi kontratën e re me Real Madridin për rikthimin e tij në “Santiago Bernabeu”, Zinedine Zidane, kishte një pikë të sqaruar mirë: I plotfuqishëm! Ai kishte të drejtë të bënte çfarë të donte dhe të ...
Koha.mk | 16-May-2019 15:26
Në momentin që firmosi kontratën e re me Real Madridin për rikthimin e tij në “Santiago Bernabeu”, Zinedine Zidane, kishte një pikë të sqaruar mirë: I plotfuqishëm! Ai kishte të drejtë të bënte çfarë të donte dhe të ...

Bale pranon të largohet, por kërkon të luajë ndeshjen e fundit
Gareth Bale do t’i jap lamtumirën Real Madridit në fund të stinorit. Insistimi i Zinedine Zidane për ta larguar Gareth Bale nga Real Madridi ka sjellë rezultat me lojtarin që ka pranuar të largohet pas përfundimit të ...
Alsat-M | 16-May-2019 14:43
Gareth Bale do t’i jap lamtumirën Real Madridit në fund të stinorit. Insistimi i Zinedine Zidane për ta larguar Gareth Bale nga Real Madridi ka sjellë rezultat me lojtarin që ka pranuar të largohet pas përfundimit të ...

Bale pranon të largohet, por kërkon të luajë ndeshjen e fundit për t’u përshëndetur me tifozët
Gareth Bale do t’i jap lamtumirën Real Madridit në fund të stinorit. Insistimi i Zinedine Zidane për ta larguar Gareth Bale nga Real Madridi ka sjellë rezultat me lojtarin që ka pranuar të largohet pas përfundimit të ...
InFokusi | 16-May-2019 14:43
Gareth Bale do t’i jap lamtumirën Real Madridit në fund të stinorit. Insistimi i Zinedine Zidane për ta larguar Gareth Bale nga Real Madridi ka sjellë rezultat me lojtarin që ka pranuar të largohet pas përfundimit të ...

+15 në ndeshjen Feronikeli – Prishtina, FFK: Kjo është shkelje e të drejtave të njeriut!
Gareth Bale tashmë është dorëzuar. Ka pranuar të largohet nga Reali i Madridit, por ka një kusht për klubin ku luan që nga viti 2013: dëshiron të jetë në fushë në takimin me Betis Sevillan, në “Santiago Bernabeu”, të ...
GazetaBlic | 16-May-2019 14:38
Gareth Bale tashmë është dorëzuar. Ka pranuar të largohet nga Reali i Madridit, por ka një kusht për klubin ku luan që nga viti 2013: dëshiron të jetë në fushë në takimin me Betis Sevillan, në “Santiago Bernabeu”, të ...

Bale pranon të largohet, por kërkon të luajë ndeshjen e fundit për t’u përshëndetur me tifozët
Gareth Bale do t’i jap lamtumirën Real Madridit në fund të stinorit.
Kosova Press | 16-May-2019 14:38
Gareth Bale do t’i jap lamtumirën Real Madridit në fund të stinorit.

Revolucion te Reali, do largohen 14 lojtarët. Emrat
Përpara se të bëhen afrimet, duhen bërë largimet. Ky është rregulli kryesor në çdo skuadër futbolli. Te Reali i Madridit kanë një problem, sepse futbollistët që duhen larguar janë 14 dhe drejtuesit kanë punë për t’u ...
Lexo | 16-May-2019 14:33
Përpara se të bëhen afrimet, duhen bërë largimet. Ky është rregulli kryesor në çdo skuadër futbolli. Te Reali i Madridit kanë një problem, sepse futbollistët që duhen larguar janë 14 dhe drejtuesit kanë punë për t’u ...

Dorëzohet Gareth Bale, Zidane i jep mundësinë të përshëndetet me tifozët
PARTIDO DE LIGA ENTRE GETAFE Y REAL MADRID Gareth Bale tashmë është dorëzuar. Ka pranuar të largohet nga Reali i Madridit, por ka një kusht për klubin ku luan që nga viti 2013: dëshiron të jetë në fushë në takimin me ...
Lajmi i Fundit | 16-May-2019 14:29
PARTIDO DE LIGA ENTRE GETAFE Y REAL MADRID Gareth Bale tashmë është dorëzuar. Ka pranuar të largohet nga Reali i Madridit, por ka një kusht për klubin ku luan që nga viti 2013: dëshiron të jetë në fushë në takimin me ...

Nëse ndodh kjo, Neymar transferohet në Real Madrid
Nëse Antoine Griezmann vendos të transferohet në Paris Saint-Germain, presidenti i klubit francez, Nasser Al Khelaifi, mund ta shqyrtojë mundësinë e transferimit të Neymarit në Real Madrid, sipas AS. Emri i Neymarit po ...
Lajminet | 16-May-2019 14:12
Nëse Antoine Griezmann vendos të transferohet në Paris Saint-Germain, presidenti i klubit francez, Nasser Al Khelaifi, mund ta shqyrtojë mundësinë e transferimit të Neymarit në Real Madrid, sipas AS. Emri i Neymarit po ...

Jovic prezantohet javën e ardhshme, Reali pret edhe Eden Hazard
Luka Jovic është blerja e parë e Realit të Madridit për sezonin e ardhshëm Pritet vetëm zyrtarizimi, por mediat pranë klubit madrilen janë të sigurta, madje japin edhe detajet e transferimit të sulmuesit serb në ...
E Dua Sportin | 16-May-2019 14:02
Luka Jovic është blerja e parë e Realit të Madridit për sezonin e ardhshëm Pritet vetëm zyrtarizimi, por mediat pranë klubit madrilen janë të sigurta, madje japin edhe detajet e transferimit të sulmuesit serb në ...

Real Madridi kërkon t’i bëjë me klube të reja 14 lojtarët, prej tyre shumë yje
Është shkruar shumë për transferimet e mundshme në Real Madrid këtë verë, ku pritet të ketë ardhje të mëdha, por edhe largime të bujshme. Eden Hazard është praktikisht i konfirmuar, Paul Pogba është dëshira më e madhe e ...
Telegrafi | 15-May-2019 21:22
Është shkruar shumë për transferimet e mundshme në Real Madrid këtë verë, ku pritet të ketë ardhje të mëdha, por edhe largime të bujshme. Eden Hazard është praktikisht i konfirmuar, Paul Pogba është dëshira më e madhe e ...

Griezmann, çelësi që mund t’ia hapë Neymarit derën për në Real Madrid
Nëse Antoine Griezmann vendos të transferohet në Paris Saint-Germain, presidenti i klubit francez, Nasser Al Khelaifi, mund ta shqyrtojë mundësinë e transferimit të Neymarit në Real Madrid, sipas AS. Emri i Neymarit po ...
Kosova Sot | 16-May-2019 13:48
Nëse Antoine Griezmann vendos të transferohet në Paris Saint-Germain, presidenti i klubit francez, Nasser Al Khelaifi, mund ta shqyrtojë mundësinë e transferimit të Neymarit në Real Madrid, sipas AS. Emri i Neymarit po ...

Griezmann, çelësi që mund t’ia hapë Neymarit derën për në Real Madrid
Nëse Antoine Griezmann vendos të transferohet në Paris Saint-Germain, presidenti i klubit francez, Nasser Al Khelaifi, mund ta shqyrtojë mundësinë e transferimit të Neymarit në Real Madrid, sipas AS. Emri i Neymarit po ...
Gazeta Express | 16-May-2019 13:34
Nëse Antoine Griezmann vendos të transferohet në Paris Saint-Germain, presidenti i klubit francez, Nasser Al Khelaifi, mund ta shqyrtojë mundësinë e transferimit të Neymarit në Real Madrid, sipas AS. Emri i Neymarit po ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved