ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:01

Parashikimi i yjeve për sot 16 Maj 2019

Parashikimi i yjeve për sot 16 Maj 2019
Dashi Është një ditë e mrekullueshme për romancë! Përhapeni buzëqeshjen tuaj për të gjithë sot dhe të jeni të sigurt se do të ndiheni të lumtur. Kjo është një ditë për ndjenjën e gëzimit të jetës. Demi Marrëdhëniet ...
Telegraf | 16-May-2019 11:20
Dashi Është një ditë e mrekullueshme për romancë! Përhapeni buzëqeshjen tuaj për të gjithë sot dhe të jeni të sigurt se do të ndiheni të lumtur. Kjo është një ditë për ndjenjën e gëzimit të jetës. Demi Marrëdhëniet ...

Edhe lulet kanë personalitetin e tyre; ja cila ju përshtatet më mirë sipas shenjës së horoskopit
Dashi Është shenjë e zjarrit me planet dominues Marsin. Të lindurit e kësaj shenje janë njerëz të guximshëm, plot inisiativë dhe në kërkim të gjërave dhe emocioneve të reja. Meqë janë të prirur për të qenë lider dhe jo ...
Lajminet | 16-May-2019 15:16
Dashi Është shenjë e zjarrit me planet dominues Marsin. Të lindurit e kësaj shenje janë njerëz të guximshëm, plot inisiativë dhe në kërkim të gjërave dhe emocioneve të reja. Meqë janë të prirur për të qenë lider dhe jo ...

Ja anët e errëta të çdo shenje të Horoskopit
Çdo shenjë e Horoskopit ka anët e saj të errëta. Ju ftojmë ti lexoni dhe të zbuloni anët tuaja të errëta sipas zodiakut. Dashi ka tendencën të veprojë me impulsivitet, pasi është shenja më impulsive e zodiakut. Nëse një ...
Gazeta Express | 16-May-2019 14:29
Çdo shenjë e Horoskopit ka anët e saj të errëta. Ju ftojmë ti lexoni dhe të zbuloni anët tuaja të errëta sipas zodiakut. Dashi ka tendencën të veprojë me impulsivitet, pasi është shenja më impulsive e zodiakut. Nëse një ...

Kujdes, nëse ju thërret ky numër në viber, mos e hapni
Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita kur yjet favorizojnë instinktin dhe ...
GazetaBlic | 16-May-2019 14:11
Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita kur yjet favorizojnë instinktin dhe ...

Horoskopi ditor, e premte 17 maj 2019
Dashi Gjatë kësaj të premteje do të keni mundësi që ta jetoni me më shumë intensitet raportin në çift. Edhe lidhur me punën mund të ketë sqarime por mund të përfshiheni edhe në bashkëpunime të reja. Është një fazë gjatë ...
Portalb | 16-May-2019 14:03
Dashi Gjatë kësaj të premteje do të keni mundësi që ta jetoni me më shumë intensitet raportin në çift. Edhe lidhur me punën mund të ketë sqarime por mund të përfshiheni edhe në bashkëpunime të reja. Është një fazë gjatë ...

Horoskopi për ditën e enjte, 16 maj 2019!
Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita kur yjet favorizojnë instinktin dhe ...
VizionPlus | 16-May-2019 07:41
Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita kur yjet favorizojnë instinktin dhe ...

Parashikimi i horoskopit, datë 16 maj 2019
Dashi Sot nuk do të ndiheni në formën tuaj më të mirë. Mos u shqetësoni, e gjitha kjo ju vjen ngaqë keni shumë punë për të bërë dhe nuk arrini të përqendroheni. Demi Po ndiheni shumë altruistë sot. Keni dëshirë të bëni ...
Bordo | 16-May-2019 09:34
Dashi Sot nuk do të ndiheni në formën tuaj më të mirë. Mos u shqetësoni, e gjitha kjo ju vjen ngaqë keni shumë punë për të bërë dhe nuk arrini të përqendroheni. Demi Po ndiheni shumë altruistë sot. Keni dëshirë të bëni ...

2 shenjat me fat për ditën e sotme, 16 maj 2019
Këto janë 2 shenjat me fat për ditën e sotme SHIGJETARI Duhet të tregoheni tolerant me partnerin tuaj. Nëse nuk jeni çift, pranoni ftesat që do t’ju vijnë nga shoqëria që keni. Në aspektin financiar do t’ju vijnë disa ...
Lexo | 16-May-2019 09:16
Këto janë 2 shenjat me fat për ditën e sotme SHIGJETARI Duhet të tregoheni tolerant me partnerin tuaj. Nëse nuk jeni çift, pranoni ftesat që do t’ju vijnë nga shoqëria që keni. Në aspektin financiar do t’ju vijnë disa ...

Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot Binjakët Nëse keni kohë që jeni në kërkim të harmonisë, sot ka mundësi që ta gjeni. Do jeni shumë delikatë dhe të kujdesshëm me gjithçka. Për ju të...
Binjakët Nëse keni kohë që jeni në kërkim të harmonisë, sot ka mundësi që ta gjeni. Do jeni shumë delikatë dhe të kujdesshëm me gjithçka. Për ju të dashuruarit yjet nuk do ndikojnë aspak në jetën tuaj sentimentale dhe ...
Kosova Sot | 16-May-2019 09:05
Binjakët Nëse keni kohë që jeni në kërkim të harmonisë, sot ka mundësi që ta gjeni. Do jeni shumë delikatë dhe të kujdesshëm me gjithçka. Për ju të dashuruarit yjet nuk do ndikojnë aspak në jetën tuaj sentimentale dhe ...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e enjte 16 maj 2019?
GAFORRJA Saturni do ju bëjë shumë të mençur sot dhe do dini përherë si t’i rregulloni problemet që do ju dalin. Në çdo moment do jeni të vetëdijshëm për çdo hap që do hidhni. Ju të dashuruarit do ndërtoni një mur të ...
Bota.al | 16-May-2019 08:57
GAFORRJA Saturni do ju bëjë shumë të mençur sot dhe do dini përherë si t’i rregulloni problemet që do ju dalin. Në çdo moment do jeni të vetëdijshëm për çdo hap që do hidhni. Ju të dashuruarit do ndërtoni një mur të ...

Horoskopi ditor, e enjte 16 maj 2019
Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita kur yjet favorizojnë instinktin dhe ...
Bordo | 16-May-2019 08:55
Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita kur yjet favorizojnë instinktin dhe ...

Mësoni se çfarë thotë horoskopi sot për ju
Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita kur yjet favorizojnë instinktin dhe ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 08:48
Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita kur yjet favorizojnë instinktin dhe ...

Horoskopi për ditën e sotme, lexojeni shenjën tuaj
Dashi Disa persona të kësaj shenje do të jenë shumë të ashpër gjatë komunikimit me kolegët në punë. Ka gjasa që nga një grup miqsh që keni qenë më parë të ktheheni në armiq, pasi do të mësoni disa informacione të ...
Lajminet | 10-Dec-2018 08:16
Dashi Disa persona të kësaj shenje do të jenë shumë të ashpër gjatë komunikimit me kolegët në punë. Ka gjasa që nga një grup miqsh që keni qenë më parë të ktheheni në armiq, pasi do të mësoni disa informacione të ...

E mahnitshme çka thotë horoskopi për ty sot
Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita kur yjet favorizojnë instinktin dhe ...
Gazeta Express | 16-May-2019 07:16
Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita kur yjet favorizojnë instinktin dhe ...

Horoskopi – 16 maj 2019
Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita kur yjet favorizojnë instinktin dhe ...
Politiko | 15-May-2019 22:55
Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita kur yjet favorizojnë instinktin dhe ...

Ja objekti juaj fatsjellës sipas shenjës astrologjike
Keni nevojë për më shumë fat këto kohë? Mos zgjidhni çdo lloj objekti fatsjellës sepse ai duhet t’iu përshtatet. Sipas shenjës tuaj të horoskopit zbuloni të duhurin. Dashi: Një degë luleje zambak lugine Të gëzuar dhe ...
Dritare | 15-May-2019 22:25
Keni nevojë për më shumë fat këto kohë? Mos zgjidhni çdo lloj objekti fatsjellës sepse ai duhet t’iu përshtatet. Sipas shenjës tuaj të horoskopit zbuloni të duhurin. Dashi: Një degë luleje zambak lugine Të gëzuar dhe ...

Horoskopi i datës 16 maj 2019
Dashi Gjatë kësaj dite do i shprehni edhe më shumë ndjenjat dhe do jeni më në formë. Dielli do ju ngrohë zemrat dhe do i shprehni me tepër mendimet. Për ju që keni një lidhje do jetë një dite me shumë fat. Do ndiheni më ...
Dritare | 15-May-2019 22:25
Dashi Gjatë kësaj dite do i shprehni edhe më shumë ndjenjat dhe do jeni më në formë. Dielli do ju ngrohë zemrat dhe do i shprehni me tepër mendimet. Për ju që keni një lidhje do jetë një dite me shumë fat. Do ndiheni më ...

Fati yt për këtë të enjte, 16 maj 2019
Ky është horoskopi për ditën e enjte, 16 maj 2019 Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita ...
Bota.al | 15-May-2019 21:36
Ky është horoskopi për ditën e enjte, 16 maj 2019 Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita ...

Fati yt sot/ horoskopi 16 maj 2019
Ky është horoskopi për ditën e enjte, 16 maj 2019 Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita ...
Lexo | 15-May-2019 21:23
Ky është horoskopi për ditën e enjte, 16 maj 2019 Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita ...

Horoskopi ditor, e enjte 16 maj 2019
Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita kur yjet favorizojnë instinktin dhe ...
IliriaNews | 15-May-2019 21:10
Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita kur yjet favorizojnë instinktin dhe ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved