ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 04:28

Dy shqiptarë vodhën një kamion në Holandë, njëri në pranga dhe tjetri në kërkim

Dy shqiptarë vodhën një kamion në Holandë, njëri në pranga dhe tjetri në kërkim
Policia holandeze ka rënë në gjurmët e dy shtetasve shqiptarë, të cilët mëngjesin e sotëm kanë vjedhur një kamion në autostradën A67, ku u pikasën nga autoritetet, që mundën të vinin në pranga njërin prej tyre. Zbulimi ...
Lapsi | 16-May-2019 11:29
Policia holandeze ka rënë në gjurmët e dy shtetasve shqiptarë, të cilët mëngjesin e sotëm kanë vjedhur një kamion në autostradën A67, ku u pikasën nga autoritetet, që mundën të vinin në pranga njërin prej tyre. Zbulimi ...

Dy shqiptarë vjedhin kamionin në Holandë, në pranga një prej tyre
HOLANDË Nuk ka zgjatur shumë aventura e dy shqiotarëve në Holandë, të cilët mundën të vjedhin një kamion, por u pikasën nga policia. Në ndjekje të tyre, ata janë përplasur me policinë. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e ...
BalkanWeb | 16-May-2019 10:56
HOLANDË Nuk ka zgjatur shumë aventura e dy shqiotarëve në Holandë, të cilët mundën të vjedhin një kamion, por u pikasën nga policia. Në ndjekje të tyre, ata janë përplasur me policinë. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e ...

Policia holandeze godet kamionin me shqiptarë/ Refuzuan të ndalonin
Një shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur është vënë në pranga pasi drejtonte një kamion të vjedhur, i cili ishte i ngarkuar me mallra të vjedhura gjithashtu. Ngjarja ka ndodhur një natë më parë në ...
Gazeta55 | 16-May-2019 11:23
Një shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur është vënë në pranga pasi drejtonte një kamion të vjedhur, i cili ishte i ngarkuar me mallra të vjedhura gjithashtu. Ngjarja ka ndodhur një natë më parë në ...

Refuzuan të ndalonin, policia holandeze qëllon ndaj kamionit të shqiptarëve
Një kamion me mallra të vjedhura që drejtohej nga një shqiptar, është bllokuar nga policia në Holandë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën A67 në qytetin Veldhoven. Sipas mediave holandeze, autoritetet ...
GazetaTema | 15-May-2019 19:52
Një kamion me mallra të vjedhura që drejtohej nga një shqiptar, është bllokuar nga policia në Holandë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën A67 në qytetin Veldhoven. Sipas mediave holandeze, autoritetet ...

Policia holandeze qëllon kamionin e shqiptarëve
Një kamion me mallra të vjedhura që drejtohej nga një shqiptar, është bllokuar nga policia në Holandë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën A67 në qytetin Veldhoven. Sipas mediave holandeze, autoritetet ...
Lajmi i Fundit | 15-May-2019 20:48
Një kamion me mallra të vjedhura që drejtohej nga një shqiptar, është bllokuar nga policia në Holandë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën A67 në qytetin Veldhoven. Sipas mediave holandeze, autoritetet ...

Refuzuan të ndalonin, policia holandeze qëllon ndaj kamionit të shqiptarëve (Foto)
Një kamion me mallra të vjedhura që drejtohej nga një shqiptar, është bllokuar nga policia në Holandë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën A67 në qytetin Veldhoven. Sipas mediave holandeze, autoritetet ...
TV Klan | 15-May-2019 18:19
Një kamion me mallra të vjedhura që drejtohej nga një shqiptar, është bllokuar nga policia në Holandë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën A67 në qytetin Veldhoven. Sipas mediave holandeze, autoritetet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved