ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 23:32

VIDEO/ Një përshëndetje e pazakontë: A e gjeni dot këngën që luhet në piano?

VIDEO/ Një përshëndetje e pazakontë: A e gjeni dot këngën që luhet në piano?
Një modele australiane ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram duke i pyetur nëse e gjenin dot këngën që ajo luan në piano. Ku është provokimi këtu? Në faktin se Jem Wolfie po e luan këngën e veshur vetëm me tanga të ...
GazetaTema | 16-May-2019 12:12
Një modele australiane ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram duke i pyetur nëse e gjenin dot këngën që ajo luan në piano. Ku është provokimi këtu? Në faktin se Jem Wolfie po e luan këngën e veshur vetëm me tanga të ...

Dukja e Samanta Karavellës pa makijazh
Samanta Karavella është emër shumë i dashur për publikun. Këngëtarja shqiptare në rrjetet sociale është mjaft aktive, ndërsa në llogarinë e saj personale, Instagram numëron mbi 500 mijë ndjekës. E njëjta nuk ngurron që ...
Telegrafi | 16-May-2019 16:09
Samanta Karavella është emër shumë i dashur për publikun. Këngëtarja shqiptare në rrjetet sociale është mjaft aktive, ndërsa në llogarinë e saj personale, Instagram numëron mbi 500 mijë ndjekës. E njëjta nuk ngurron që ...

Gruaja e Navasit zbulon destinacionin e mundshëm të portierit
Andrea Salas postoi një sërë fotografish të marra nga qyteti i Portos dhe shumëkush e interpreton si destinacioni i radhës së Keylor Navasit. Ky i fundit duket se e ka përfunduar karrierën në Real Madrid pasi që ...
Telegrafi | 16-May-2019 15:59
Andrea Salas postoi një sërë fotografish të marra nga qyteti i Portos dhe shumëkush e interpreton si destinacioni i radhës së Keylor Navasit. Ky i fundit duket se e ka përfunduar karrierën në Real Madrid pasi që ...

Një marifet i Rudinës që mund ta kopjojmë edhe ne...
Por kjo deri me sot, pasi sot ajo po na del ndryshe. E thene shkurt, pa na tregon nje marifet qe ajo e perdor vete, qe mund ta kopjojme edhe ne, veçanerisht per ditet me shi si keto qe po kalojme. Nje kostum (i ...
ikub.al | 15-May-2019 16:17
Por kjo deri me sot, pasi sot ajo po na del ndryshe. E thene shkurt, pa na tregon nje marifet qe ajo e perdor vete, qe mund ta kopjojme edhe ne, veçanerisht per ditet me shi si keto qe po kalojme. Nje kostum (i ...

I bleu shtëpi, por e ëma ka nja dy fjalë qortuese për Ritën
Nena e saj, Vera, qe sigurisht s'mund ta pershkruante kenaqesine, e postoi lajmin ne rrjetet sociale, pa harruar te hedhe aty edhe foton e viles se re, qe thone se ka kushtuar 1.5 milion euro. Por nena eshte nene, dhe ...
ikub.al | 15-May-2019 16:03
Nena e saj, Vera, qe sigurisht s'mund ta pershkruante kenaqesine, e postoi lajmin ne rrjetet sociale, pa harruar te hedhe aty edhe foton e viles se re, qe thone se ka kushtuar 1.5 milion euro. Por nena eshte nene, dhe ...

Dua Lipa shkëlqen në kopertinën e revistës kineze Vogue Me
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, po vazhdon të jetë një emër shumë i përfolur në mediat ndërkombëtare. Së fundmi, ajo ka pozuar për revistën kineze “Vogue me”. Me këtë rast, artistja shqiptare ka ...
Telegrafi | 16-May-2019 13:01
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, po vazhdon të jetë një emër shumë i përfolur në mediat ndërkombëtare. Së fundmi, ajo ka pozuar për revistën kineze “Vogue me”. Me këtë rast, artistja shqiptare ka ...

Paris Hilton për Kim Kardashian: Është vërtet e guximshme të bëhesh avokate
Ylli botëror, Kim Kardashian tash e disa muaj është duke mësuar si studente e juridikut. Ajo dëshiron ta kalojë provimin e jurisprudencës dhe në vitin 2022 të bëhet avokate. Së fundmi, ajo ka zbuluar se përfshirja e saj ...
Telegrafi | 16-May-2019 10:56
Ylli botëror, Kim Kardashian tash e disa muaj është duke mësuar si studente e juridikut. Ajo dëshiron ta kalojë provimin e jurisprudencës dhe në vitin 2022 të bëhet avokate. Së fundmi, ajo ka zbuluar se përfshirja e saj ...

Morena Taraku në studio për projekte të reja, punon me vëllanë e Getit
Morena Taraku është njëra nga artistet më të pëlqyera shqiptare. Bukuroshja jonë është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ndërsa me fansat e saj ndan postime të llojllojshme. Me anë të disa imazheve të ...
Telegrafi | 16-May-2019 10:40
Morena Taraku është njëra nga artistet më të pëlqyera shqiptare. Bukuroshja jonë është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ndërsa me fansat e saj ndan postime të llojllojshme. Me anë të disa imazheve të ...

Fero i jep fund lidhjes me të dashurën
Reperi nga Gjilani, Fero tash e disa muaj është komentuar për lidhjen e tij me modelen shqiptare, Arbenita Ismajli. Dyshja kanë qenë mjaft të përfolur në shtypin rozë për shkak të imazheve të njëpasnjëshme që kanë ...
Telegrafi | 16-May-2019 10:12
Reperi nga Gjilani, Fero tash e disa muaj është komentuar për lidhjen e tij me modelen shqiptare, Arbenita Ismajli. Dyshja kanë qenë mjaft të përfolur në shtypin rozë për shkak të imazheve të njëpasnjëshme që kanë ...

Pogba viziton Mekën për Ramazan: Mos i harroni kurrë gjërat e rëndësishme në jetë
Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, ka bërë një vizitë në Mekë gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit. Futbollisti 26-vjeçar bëri një pelegrinazh në qytetin më të shenjtë të religjionit islam në Arabinë Saudite pas ...
Telegrafi | 16-May-2019 10:04
Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, ka bërë një vizitë në Mekë gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit. Futbollisti 26-vjeçar bëri një pelegrinazh në qytetin më të shenjtë të religjionit islam në Arabinë Saudite pas ...

Fanellat e vjetra të Barcelonës, Real Madridit dhe Atletico Madridit, kthehen në pizhame për fëmijët e sëmurë në spital
Kompania Panenka së bashku me agjencinë ‘We are Xuxa’ e ka filluar një projekt të jashtëzakonshëm. Fanellat e vjetra të tri klubeve të mëdha spanjolle, janë duke u shndërruar në pizhame për fëmijët e sëmurë në spitale. ...
Telegrafi | 15-May-2019 23:09
Kompania Panenka së bashku me agjencinë ‘We are Xuxa’ e ka filluar një projekt të jashtëzakonshëm. Fanellat e vjetra të tri klubeve të mëdha spanjolle, janë duke u shndërruar në pizhame për fëmijët e sëmurë në spitale. ...

Dua Lipa realizon fotosesion për revistën “Vogue Me”
Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni i realizuar për revistën “Vogue Me”, shkruan . Këngëtarja dukej mahnitëse në këtë fotosesion, në të cilin erdhi me disa veshje të ndryshme. Për ndryshe, ...
Lajminet | 16-May-2019 16:12
Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni i realizuar për revistën “Vogue Me”, shkruan . Këngëtarja dukej mahnitëse në këtë fotosesion, në të cilin erdhi me disa veshje të ndryshme. Për ndryshe, ...

Ryva Kajtazin do ta shohim më ndryshe në videoklipin e ri
Pas një pauze në muzikë, këngëtarja Ryva Kajtazi ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. Meqë është aktive në rrjetet sociale, Ryva nuk ngurron që të ndajë postime të ndryshme me ndjekësit e saj. Së fundmi, ajo ka ...
Telegrafi | 15-May-2019 22:00
Pas një pauze në muzikë, këngëtarja Ryva Kajtazi ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. Meqë është aktive në rrjetet sociale, Ryva nuk ngurron që të ndajë postime të ndryshme me ndjekësit e saj. Së fundmi, ajo ka ...

Përvjetori i tyre: Teuta Krasniqi ia shpreh publikisht dashurinë bashkëshortit
Ajo gjithmonë prononcohet të jetë tejet e lumtur me martesën e saj me bashkëshortin Adonis Morinën. Çifti sot kanë përvjetorin e lidhjes së tyre, ndërsa Teuta Krasniqi – aktorja e njohur kosovare – është kujdesur për ...
Prive | 16-May-2019 15:43
Ajo gjithmonë prononcohet të jetë tejet e lumtur me martesën e saj me bashkëshortin Adonis Morinën. Çifti sot kanë përvjetorin e lidhjes së tyre, ndërsa Teuta Krasniqi – aktorja e njohur kosovare – është kujdesur për ...

Pogba i surprizon të gjithë me fotot që poston nga Meka
Paul Pogba pas përfundimit të Premier League ka gjetur kohën e lirë për të vizituar Mekën gjatë muajit të Ramazanit. Por për 26-vjeçarin nuk është hera e parë që viziton Mekën në Arabinë Saudite, pasi e ka vizituar 2 ...
TetovaSot | 16-May-2019 15:26
Paul Pogba pas përfundimit të Premier League ka gjetur kohën e lirë për të vizituar Mekën gjatë muajit të Ramazanit. Por për 26-vjeçarin nuk është hera e parë që viziton Mekën në Arabinë Saudite, pasi e ka vizituar 2 ...

Samanta mahnit nga fotografia e saj pa grim
Samanta Karavella e ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet pa grim. Këngëtarja Samanta Karavella nuk e ka problem që të realizoi fotografi ku shfaqet e pa grimuar dhe këtë e ka dëshmuar para pak minutash në ...
Arbresh | 16-May-2019 15:23
Samanta Karavella e ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet pa grim. Këngëtarja Samanta Karavella nuk e ka problem që të realizoi fotografi ku shfaqet e pa grimuar dhe këtë e ka dëshmuar para pak minutash në ...

Ndjekësit e Samantës të mahnitur nga fotografia e saj pa grim
Samanta Karavella e ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet pa grim, shkruan . Këngëtarja Samanta Karavella nuk e ka problem që të realizoi fotografi ku shfaqet e pa grimuar dhe këtë e ka dëshmuar para pak ...
Lajminet | 16-May-2019 15:18
Samanta Karavella e ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet pa grim, shkruan . Këngëtarja Samanta Karavella nuk e ka problem që të realizoi fotografi ku shfaqet e pa grimuar dhe këtë e ka dëshmuar para pak ...

Mirsa Kërqeli rikthehet shumë shpejt me projekte të reja: Kam pauzuar për fëmijët e mi
Këngëtarja nga Gjilani, Mirsa Kërqeli, tash e disa vite nuk ishte parë në ekranet tona me këngë e videoklipe te reja. Pauza e saj e gjatë në muzikë vjen, pasi ajo mori epitetin më të bukur në botë, atë të nënës. ...
Telegrafi | 15-May-2019 21:08
Këngëtarja nga Gjilani, Mirsa Kërqeli, tash e disa vite nuk ishte parë në ekranet tona me këngë e videoklipe te reja. Pauza e saj e gjatë në muzikë vjen, pasi ajo mori epitetin më të bukur në botë, atë të nënës. ...

Fero do të ‘pendohet’ çfarë ka shkruar pasi t’i sheh këto foto të Arbenitës
Fero me postimin e fundit la të kuptohet se është ndarë nga Arbenita Ismajli, shkruan . Mirëpo me reagimin e Arbenitës dhe mos fshirjen e fotografive dhe se dyshja nuk e kanë larguar njëri-tjetrin nga Instagrami është ...
Lajminet | 16-May-2019 14:45
Fero me postimin e fundit la të kuptohet se është ndarë nga Arbenita Ismajli, shkruan . Mirëpo me reagimin e Arbenitës dhe mos fshirjen e fotografive dhe se dyshja nuk e kanë larguar njëri-tjetrin nga Instagrami është ...

130 vjetori i Kullës Eiffel, mos i humbisni këto pamje nga ndërtimi i saj!
Gëzuar përvjetorin, Kulla Eiffel! Objekti më i famshëm i Parisit është padyshim, Kulla Eiffel. Mbrëmë mes një performance me drita, u festua 130 vjetori i nderimit të saj. Në mbrëmje, sapo u errësua, u realizua një ...
Dritare | 16-May-2019 13:55
Gëzuar përvjetorin, Kulla Eiffel! Objekti më i famshëm i Parisit është padyshim, Kulla Eiffel. Mbrëmë mes një performance me drita, u festua 130 vjetori i nderimit të saj. Në mbrëmje, sapo u errësua, u realizua një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved