ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:11

Thikë të miturit në Kosovë, agresorët arratisen nga vendngjarja

Thikë të miturit në Kosovë, agresorët arratisen nga vendngjarja
KOSOVË Një djalë i mitur është goditur me thikë mbrëmjen e djeshme në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë. Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Prishtinë, Florije Ahmeti, e cila thekson se ngjarja ...
BalkanWeb | 16-May-2019 07:35
KOSOVË Një djalë i mitur është goditur me thikë mbrëmjen e djeshme në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë. Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Prishtinë, Florije Ahmeti, e cila thekson se ngjarja ...

Detaje të reja nga plagosja në Pejë
Policia e Pejës njofton se sot rreth orës 15:25, Policia e Kosovës është njoftuar se në fshatin Treboviq – është njoftuar për të shtëna me armë zjarri. Menjëherë njësitet policore kanë shkuar në vendngjarje dhe është ...
Indeks Online | 16-May-2019 17:18
Policia e Pejës njofton se sot rreth orës 15:25, Policia e Kosovës është njoftuar se në fshatin Treboviq – është njoftuar për të shtëna me armë zjarri. Menjëherë njësitet policore kanë shkuar në vendngjarje dhe është ...

Plagosen dy persona në Pejë
Policia e Pejës njofton se sot rreth orës 15:25, Policia e Kosovës është njoftuar se në fshatin Treboviq – është njoftuar për të shtëna me armë zjarri. Menjëherë njësitet policore kanë shkuar në vendngjarje dhe është ...
InFokusi | 16-May-2019 17:13
Policia e Pejës njofton se sot rreth orës 15:25, Policia e Kosovës është njoftuar se në fshatin Treboviq – është njoftuar për të shtëna me armë zjarri. Menjëherë njësitet policore kanë shkuar në vendngjarje dhe është ...

Plagosen dy persona në Pejë
Nga të shtënat me armë zjarri në fshatin Treboviq të Pejës janë plagosur dy persona, një burrë dhe një grua. Për këtë rast policia ka arrestuar burrin 55 vjeçar me inicialet B.K Të plagosurit sipas ekipit mjekësor janë ...
Zeri | 16-May-2019 17:02
Nga të shtënat me armë zjarri në fshatin Treboviq të Pejës janë plagosur dy persona, një burrë dhe një grua. Për këtë rast policia ka arrestuar burrin 55 vjeçar me inicialet B.K Të plagosurit sipas ekipit mjekësor janë ...

Plagosen dy persona në Pejë
Dy persona janë plagosur me armë zjarri në fshatin Treboviq të Pejës. Lajmin për Express e ka konfirmuar policia, të njejtit kanë thënë se për pak do të dalin me një komunikatë për media. Nuk dihet motivi i plagosjes ...
Gazeta Monitor | 16-May-2019 17:00
Dy persona janë plagosur me armë zjarri në fshatin Treboviq të Pejës. Lajmin për Express e ka konfirmuar policia, të njejtit kanë thënë se për pak do të dalin me një komunikatë për media. Nuk dihet motivi i plagosjes ...

Pejë: Plagos dy persona, arrestohet
Dy persona janë plagosur nga një person sot në fshatin Treboviq të komunës së Pejës. “Menjëherë njësitet policore kanë shkuar në vendngjarje dhe është arrestuar personi i dyshuar: B. K. lindur me 1964 m/k/sh” “Si pasojë ...
Klan Kosova | 16-May-2019 16:58
Dy persona janë plagosur nga një person sot në fshatin Treboviq të komunës së Pejës. “Menjëherë njësitet policore kanë shkuar në vendngjarje dhe është arrestuar personi i dyshuar: B. K. lindur me 1964 m/k/sh” “Si pasojë ...

?55 vjeçari nga Peja që plagosi një burrë dhe një grua kapet nga policia
Nga të shtënat me armë zjarri në fshatin Treboviq të Pejës janë plagosur dy persona, një burrë dhe një grua. Për këtë rast policia ka arrestuar burrin 55 vjeçar me inicialet B.K, raporton Gazeta Express. Të plagosurit ...
Gazeta Express | 16-May-2019 16:58
Nga të shtënat me armë zjarri në fshatin Treboviq të Pejës janë plagosur dy persona, një burrë dhe një grua. Për këtë rast policia ka arrestuar burrin 55 vjeçar me inicialet B.K, raporton Gazeta Express. Të plagosurit ...

Një mashkull dhe një femër të plagosur në Pejë, arrestohet 54 vjeçari
Personat e plagosur janë dërguar në spitalin e Pejës dhe sipas ekipit mjekësor janë jashtë rrezikut për jetë. Me datë 16 maj 2019 rreth orës 15:25, Policia e Kosovës është njoftuar se në fsh. Treboviq – Pejë për të ...
Lajminet | 16-May-2019 16:55
Personat e plagosur janë dërguar në spitalin e Pejës dhe sipas ekipit mjekësor janë jashtë rrezikut për jetë. Me datë 16 maj 2019 rreth orës 15:25, Policia e Kosovës është njoftuar se në fsh. Treboviq – Pejë për të ...

Plagosen dy persona në Pejë, arrestohet i dyshuari
Policia e Pejës njofton se sot rreth orës 15:25, Policia e Kosovës është njoftuar se në fshatin Treboviq – është njoftuar për të shtëna me armë zjarri.
Kosova Press | 16-May-2019 16:54
Policia e Pejës njofton se sot rreth orës 15:25, Policia e Kosovës është njoftuar se në fshatin Treboviq – është njoftuar për të shtëna me armë zjarri.

Plagosen dy persona në Pejë
Dy persona janë plagosur me armë zjarri në fshatin Treboviq të Pejës, raporton Gazeta Express. Lajmin për Express e ka konfirmuar policia, të njejtit kanë thënë se për pak do të dalin me një komunikatë për media. Nuk ...
Gazeta Express | 16-May-2019 16:50
Dy persona janë plagosur me armë zjarri në fshatin Treboviq të Pejës, raporton Gazeta Express. Lajmin për Express e ka konfirmuar policia, të njejtit kanë thënë se për pak do të dalin me një komunikatë për media. Nuk ...

Dy persona janë plagosur para pak minutave në Pejë
Dy persona janë plagosur para pak minutave në Pejë. KALLXO.com merr vesh se rasti ka ndodhur para pak minutave në fshatin Treboviq të Pejës. Sipas burimeve, të plagosurit janë dy vëllezër me inicialet L.B, dhe G.B. ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 16:30
Dy persona janë plagosur para pak minutave në Pejë. KALLXO.com merr vesh se rasti ka ndodhur para pak minutave në fshatin Treboviq të Pejës. Sipas burimeve, të plagosurit janë dy vëllezër me inicialet L.B, dhe G.B. ...

Dy të plagosur në këtë fshat të Pejës
Dy persona janë plagosur sot me armë zjarri në fshatin Treboviq të Pejës. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se është arrestuar një person i përfshirë në këtë ngjarje. Poashtu, në vendin e ngjarjes është konfiskuar ...
Indeks Online | 16-May-2019 16:28
Dy persona janë plagosur sot me armë zjarri në fshatin Treboviq të Pejës. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se është arrestuar një person i përfshirë në këtë ngjarje. Poashtu, në vendin e ngjarjes është konfiskuar ...

Policia jep detaje për plagosjen në Prishtinë
Prishtinë , 20 janar - Policia e Kosovës ka dërguar kumtesën e vet lidhur me këtë: Sot në ora 04:20, policia ka marrë informacionin se në rrugën , ” Fehmi Agani” në Prishtinë, saktësisht në një lokal, ka pasur të shtëna ...
Zhurnal | 20-Jan-2017 13:39
Prishtinë , 20 janar - Policia e Kosovës ka dërguar kumtesën e vet lidhur me këtë: Sot në ora 04:20, policia ka marrë informacionin se në rrugën , ” Fehmi Agani” në Prishtinë, saktësisht në një lokal, ka pasur të shtëna ...

Policia jep detaje për plagosjen në Prishtinë
Një 16 vjeçar është therur me thikë mbrëmë në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë. Sipas policisë rreth orës 22:20 viktima është goditur me thikë në këmbë nga një i dyshuar mashkull K/shqiptar i cili pasi ka kryer ...
Gazeta Express | 16-May-2019 10:17
Një 16 vjeçar është therur me thikë mbrëmë në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë. Sipas policisë rreth orës 22:20 viktima është goditur me thikë në këmbë nga një i dyshuar mashkull K/shqiptar i cili pasi ka kryer ...

Policia jep detaje shtesë për 16 vjeçarin që u ther me thikë mbrëmë në Prishtinë
Sipas Policisë së Kosovës, viktima është goditur në këmbë nga një i dyshuar i gjinisë mashkullore, i cili ka ikur nga vendi i ngjarjes, shkruan . Viktima ka pësuar lëndime të rëndë trupore dhe është dërguar në QKUK, ...
Lajminet | 16-May-2019 10:10
Sipas Policisë së Kosovës, viktima është goditur në këmbë nga një i dyshuar i gjinisë mashkullore, i cili ka ikur nga vendi i ngjarjes, shkruan . Viktima ka pësuar lëndime të rëndë trupore dhe është dërguar në QKUK, ...

Policia jep detaje për therjen në Prishtinë
Një 16-vjeçar është therur me thikë mbrëmë në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë. Sipas policisë rreth orës 22:20 viktima është goditur me thikë në këmbë nga një i dyshuar mashkull K/shqiptar i cili pasi ka kryer ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 10:01
Një 16-vjeçar është therur me thikë mbrëmë në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë. Sipas policisë rreth orës 22:20 viktima është goditur me thikë në këmbë nga një i dyshuar mashkull K/shqiptar i cili pasi ka kryer ...

Policia jep detaje për therjen me thikë të 16-vjeçarit në Prishtinë
Policia e Kosovës ka dhënë detaje për rastin e therjes me thikë të 16-vjeçarit që ndodhi të mërkurën rreth orës 22 e 20 minuta në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë. Sipas policisë, viktima është goditur me thikë në ...
Indeks Online | 16-May-2019 09:54
Policia e Kosovës ka dhënë detaje për rastin e therjes me thikë të 16-vjeçarit që ndodhi të mërkurën rreth orës 22 e 20 minuta në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë. Sipas policisë, viktima është goditur me thikë në ...

Pamjet nga therja e 16 vjeçarit në Prishtinë
Mbrëmë ka ndodhur një incident midis disa të rinjve në Lagjen e Spitalit në Prishtinë. Si pasojë e kësaj ka mbetur i plagosur me thikë një person, shkruan . Rastin për e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë për ...
Lajminet | 16-May-2019 07:59
Mbrëmë ka ndodhur një incident midis disa të rinjve në Lagjen e Spitalit në Prishtinë. Si pasojë e kësaj ka mbetur i plagosur me thikë një person, shkruan . Rastin për e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë për ...

Pamjet nga therja në Prishtinë ku u plagos rëndë një 16 vjeçar
Një 16 vjeçar është therë mbëmë me thikë në Prishtinë. Tashmë janë publikuar edhe disa pamje nga vendi i ngjarjes Rastin për Periskopin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, ...
Gazeta Express | 16-May-2019 07:46
Një 16 vjeçar është therë mbëmë me thikë në Prishtinë. Tashmë janë publikuar edhe disa pamje nga vendi i ngjarjes Rastin për Periskopin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, ...

Është therrë me thikë një i mitur në Prishtinë
Një 16-vjeçar është plgosur nga therja me thikë, në një incident që ka ndodhur sonte rreth orës 22:00 në Prishtinë. Lajmi e ka bërë të ditur për Telegrafin , zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, ...
Portalb | 16-May-2019 01:01
Një 16-vjeçar është plgosur nga therja me thikë, në një incident që ka ndodhur sonte rreth orës 22:00 në Prishtinë. Lajmi e ka bërë të ditur për Telegrafin , zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved