ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:32

SHENIM: Debati qesharak për vizën e Tit Vasilit!

SHENIM: Debati qesharak për vizën e Tit Vasilit!
Ky debati i Petrit Vasilit për vizën është qesharak. Kur SHBA të refuzon vizën, kjo nuk ka lidhje, nëse ke vizë në pasaportë apo jo. Siç ta thonë, edhe në zyrën konsullore, kur të japin vizën, ajo nuk është vizë, por e ...
GazetaTema | 16-May-2019 20:54
Ky debati i Petrit Vasilit për vizën është qesharak. Kur SHBA të refuzon vizën, kjo nuk ka lidhje, nëse ke vizë në pasaportë apo jo. Siç ta thonë, edhe në zyrën konsullore, kur të japin vizën, ajo nuk është vizë, por e ...

Petrit Vasili publikon lejen e udhëtimit për në SHBA në vend të vizës. Por DASH ta ndërpret vizën dhe sikur ta kesh 3 vjeçare
Petrit Vasili është munduar që të kundërshtojë lajmin e publikuar nga Zëri i Amerikës se i është hequr viza nga ana e SHBA. Ish deputeti i LSI ka fotografuar faqet e pasaportës së tij, duke treguar se ka marrë një vizë ...
GazetaTema | 16-May-2019 20:47
Petrit Vasili është munduar që të kundërshtojë lajmin e publikuar nga Zëri i Amerikës se i është hequr viza nga ana e SHBA. Ish deputeti i LSI ka fotografuar faqet e pasaportës së tij, duke treguar se ka marrë një vizë ...

Nuk ka zgjedhje më 30 qershor, Erisa Xhixho: Largimi i Ramës, zgjidhja e vetme që i hap rrugë dialogut dhe kthen legjitimitetin në vend
Pjesë nga intervista e Nënkryetares së LSI-së për ‘Report Tv’ Arrestimi i Viosanës Unë dua të sjell në vëmendje edhe një ngjarje të fundit që dua ta denoncoj këtu përsa i përket një vajze që është shoqëruar, është një ...
Telegraf | 16-May-2019 20:53
Pjesë nga intervista e Nënkryetares së LSI-së për ‘Report Tv’ Arrestimi i Viosanës Unë dua të sjell në vëmendje edhe një ngjarje të fundit që dua ta denoncoj këtu përsa i përket një vajze që është shoqëruar, është një ...

Petrit Vasili nxjerr pasaportën për të thënë se ka marre vizë nga SHBA, por në fakt, ajo ka skaduar që në shtator të 2018
Sipas informacioneve të VOA autoritetet diplomatike amerikane ja kanë refuzuar vizen zotit Petrit Vasili. Lajmi u be i ditur gjate intervistes se Monika Kryemadhit ne VOA, ku ajo dukshem u vu ne situate te veshtire, ...
GazetaTema | 16-May-2019 20:30
Sipas informacioneve të VOA autoritetet diplomatike amerikane ja kanë refuzuar vizen zotit Petrit Vasili. Lajmi u be i ditur gjate intervistes se Monika Kryemadhit ne VOA, ku ajo dukshem u vu ne situate te veshtire, ...

A i është refuzuar viza amerikane? Vasili për BW: Ja e vërteta
TIRANË Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili deklaron se nuk i është refuzuar viza amerikane pasi nuk ka aplikuar që prej vitit të kaluar. Në përgjigje të interesimit të “BalkanWeb”, Vasili tha se ka qenë ...
BalkanWeb | 16-May-2019 20:19
TIRANË Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili deklaron se nuk i është refuzuar viza amerikane pasi nuk ka aplikuar që prej vitit të kaluar. Në përgjigje të interesimit të “BalkanWeb”, Vasili tha se ka qenë ...

Viza e refuzuar e Petrit Vasilit, mesazh për mandatet dhe molotovin
Nga Ardit Rada “Nuk është zgjidhje djegia e mandateve nga opozita, duhet të gjeje një mënyrë për të marre pjesë në zgjedhje. Do të ishte fatkeqësi nëse opozita nuk do të merrte pjesë në këtë proces demokratik. ...
GazetaTema | 16-May-2019 20:18
Nga Ardit Rada “Nuk është zgjidhje djegia e mandateve nga opozita, duhet të gjeje një mënyrë për të marre pjesë në zgjedhje. Do të ishte fatkeqësi nëse opozita nuk do të merrte pjesë në këtë proces demokratik. ...

SHBA i refuzon vizën Petrit Vasilit. Lajmin e dha “Zëri i Amerikës” gjatë intervistës me Monika Kryemadhin
Të paktën 170 politikanëve të korruptuar në Shqipëri u është refuzuar viza, sipas “Zërit të Amerikës”.
Top Channel | 16-May-2019 19:38
Të paktën 170 politikanëve të korruptuar në Shqipëri u është refuzuar viza, sipas “Zërit të Amerikës”.

E vërteta e vizës së Petrit Vasilit në SHBA
Një pyetje e shtruar sot gjatë intervistës së dhënë nga kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi në Zërin e Amerikës, ka shkaktuar një furtunë diskutimesh politike në Tiranë. A ia ka refuzuar Ambasada e SHBA-së vizën ...
Telegraf | 16-May-2019 20:04
Një pyetje e shtruar sot gjatë intervistës së dhënë nga kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi në Zërin e Amerikës, ka shkaktuar një furtunë diskutimesh politike në Tiranë. A ia ka refuzuar Ambasada e SHBA-së vizën ...

Monika Kryemadhi/ Protestat duhet të vazhdojnë, dënoj dhunën e individëve ndaj policisë dhe dhunën e policisë ndaj protestuesve
Intervista e Kryetares së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi për “Zërin e Amerikës” Zonja Kryemadhi, opozita mori masën ekstreme atë të djegies së mandateve për shkak të keqqeverisjes dhe për shkak të ...
Telegraf | 16-May-2019 19:56
Intervista e Kryetares së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi për “Zërin e Amerikës” Zonja Kryemadhi, opozita mori masën ekstreme atë të djegies së mandateve për shkak të keqqeverisjes dhe për shkak të ...

Debati qesharak për vizën e Tit Vasilit
Ky debati I Petrit Vasilit për vizën është qesharak. Kur SHBA të refuzon vizën, kjo nuk ka lidhje, nëse ke vizë në pasaportë apo jo. Siç ta thonë, edhe në zyrën konsullore, kur të japin vizën, ajo nuk është vizë, por e ...
Lexo | 16-May-2019 21:20
Ky debati I Petrit Vasilit për vizën është qesharak. Kur SHBA të refuzon vizën, kjo nuk ka lidhje, nëse ke vizë në pasaportë apo jo. Siç ta thonë, edhe në zyrën konsullore, kur të japin vizën, ajo nuk është vizë, por e ...

SHBA i refuzon vizën numrit dy të LSI-së, reagon Petrit Vasili
Zëri i Amerikës pretendon se ish-kryetarit të grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili, i është refuzuar viza për në SHBA. Kjo u bë e ditur gjatë intervistës që kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi po jepte në studion e ...
Lapsi | 16-May-2019 20:32
Zëri i Amerikës pretendon se ish-kryetarit të grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili, i është refuzuar viza për në SHBA. Kjo u bë e ditur gjatë intervistës që kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi po jepte në studion e ...

Kryemadhi: Situata, përgjegjësi e të gjitha palëve politike
Zëri i Amerikës: Zonja Kryemadhi, opozita mori masën ekstreme për të djegur mandatet, për shkak të siç shprehet ajo, keq-qeverisjes së vendit si dhe vjedhjes së votave. Në dhjetë vitet e fundit, me përjashtim të këtyre ...
Zeri Amerikes | 16-May-2019 21:15
Zëri i Amerikës: Zonja Kryemadhi, opozita mori masën ekstreme për të djegur mandatet, për shkak të siç shprehet ajo, keq-qeverisjes së vendit si dhe vjedhjes së votave. Në dhjetë vitet e fundit, me përjashtim të këtyre ...

Afrim me LSI?! Portali Lapsi.al nuk publikon lajmin e refuzimit të vizës për Vasilin
Të gjithë mediat në vend po “ziejnë” nga detajet e refuzimit të vizës për Petrit Vasilin. Kjo u zbulua gjatë një interviste me Monika Kryemadhin në studion e Zërit të Amerikës. Edhe vetë Vasili ka reaguar me shpejtësi, ...
Lexo | 16-May-2019 21:03
Të gjithë mediat në vend po “ziejnë” nga detajet e refuzimit të vizës për Petrit Vasilin. Kjo u zbulua gjatë një interviste me Monika Kryemadhin në studion e Zërit të Amerikës. Edhe vetë Vasili ka reaguar me shpejtësi, ...

SHBA i refuzon vizën Petrit Vasilit?!
Zeri i Amerikes deklaron se numrit 2 te levizjes socialiste per integrim Petrit Vasili I eshte refuzuar viza. Ne rubriken ditari, gazetarja pyeti kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi per kete fakt. Megjithese tha se nuk ...
VizionPlus | 16-May-2019 19:39
Zeri i Amerikes deklaron se numrit 2 te levizjes socialiste per integrim Petrit Vasili I eshte refuzuar viza. Ne rubriken ditari, gazetarja pyeti kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi per kete fakt. Megjithese tha se nuk ...

SHBA i ka refuzuar vizën? Reagon Vasili, tregon dokumentat dhe pasaportën
Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili deklaron se nuk i është refuzuar viza amerikane pasi nuk ka aplikuar që prej vitit të kaluar. Në përgjigje të interesimit të “Neës24”, Vasili tha se ka qenë disa herë në ...
Gazeta Express | 16-May-2019 20:41
Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili deklaron se nuk i është refuzuar viza amerikane pasi nuk ka aplikuar që prej vitit të kaluar. Në përgjigje të interesimit të “Neës24”, Vasili tha se ka qenë disa herë në ...

A i është refuzuar viza amerikane? Vasili: Ja e vërteta
Pasditen e sotme gazetarja e Zërit të Amerikës tha se burime për këtë media bënin me dije se Petrit Vasilit i ishte refuzuar viza nga Ambasada Amerikane. Madje dhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e cila ishte e ...
Gazeta Dita | 16-May-2019 20:35
Pasditen e sotme gazetarja e Zërit të Amerikës tha se burime për këtë media bënin me dije se Petrit Vasilit i ishte refuzuar viza nga Ambasada Amerikane. Madje dhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e cila ishte e ...

‘Tenton të vërë vetullat, nxjerr sytë”/ Super blofi i Vasilit, nxjerr pasaportën për të thënë se ka marre vizë nga SHBA, por në fakt, ajo ka skaduar që në shtator të 2018
Sipas informacioneve të VOA autoritetet diplomatike amerikane ja kanë refuzuar vizen zotit Petrit Vasili. Lajmi u be i ditur gjate intervistes se Monika Kryemadhit ne VOA, ku ajo dukshem u vu ne situate te veshtire, ...
Lexo | 16-May-2019 20:33
Sipas informacioneve të VOA autoritetet diplomatike amerikane ja kanë refuzuar vizen zotit Petrit Vasili. Lajmi u be i ditur gjate intervistes se Monika Kryemadhit ne VOA, ku ajo dukshem u vu ne situate te veshtire, ...

A i është refuzuar viza amerikane? Vasili: Ja e vërteta
Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili deklaron se nuk i është refuzuar viza amerikane pasi nuk ka aplikuar që prej vitit të kaluar. Në përgjigje të interesimit të “BalkanWeb”, Vasili tha se ka qenë disa herë ...
Lajmi i Fundit | 16-May-2019 20:27
Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili deklaron se nuk i është refuzuar viza amerikane pasi nuk ka aplikuar që prej vitit të kaluar. Në përgjigje të interesimit të “BalkanWeb”, Vasili tha se ka qenë disa herë ...

VOA: Petrit Vasilit i është refuzuar viza amerikane
Zëri i Amerikës thotë se nënkryetarit të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasilit, i është refuzuar viza nga Ambasada Amerikane. Këtë e bëri të ditur gjatë një interviste me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, ...
TV Klan | 16-May-2019 19:49
Zëri i Amerikës thotë se nënkryetarit të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasilit, i është refuzuar viza nga Ambasada Amerikane. Këtë e bëri të ditur gjatë një interviste me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, ...

Monika Kryemadhi në VOA/ Rama ka kapur institucionet duhet pakt kombëtar mes partive politike
Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, e ftuar në studion e Zërit të Amerikës, deklaroi se kryeministri Edi Rama ka kapur institucionet, ndërsa shtoi nevojën e një pakti kombëtar mes partive politike në vend. Ajo insistoi në ...
Telegraf | 16-May-2019 19:19
Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, e ftuar në studion e Zërit të Amerikës, deklaroi se kryeministri Edi Rama ka kapur institucionet, ndërsa shtoi nevojën e një pakti kombëtar mes partive politike në vend. Ajo insistoi në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved