ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:11

Analisti sulmon Flora Brovinën: Turp, je mashë e pushtetit

Analisti sulmon Flora Brovinën: Turp, je mashë e pushtetit
Analisti politik Haki Abazi ka reaguar ashpër, pas publikimit të një fotografie, ku shihen disa ushtarë serbë duke dhunuar seksualisht një grua shqiptare gjatë luftës. Abazi shprehet se fotoja duhet të ishte material ...
BalkanWeb | 16-May-2019 15:56
Analisti politik Haki Abazi ka reaguar ashpër, pas publikimit të një fotografie, ku shihen disa ushtarë serbë duke dhunuar seksualisht një grua shqiptare gjatë luftës. Abazi shprehet se fotoja duhet të ishte material ...

Dëshmi tronditëse nga krimet serbe në Kosovë/FOTO
Pas dy dekadash nga lufta e Kosovës kuvendi ka mbajtur këtë të enjte një seancë plenare per rezoluten e gjenocidin serb. Palamenti do ti hapë rrugë edhe formimit të komisionit shtetëror për Tribunalin, si dhe nrgitjen ...
VizionPlus | 16-May-2019 16:04
Pas dy dekadash nga lufta e Kosovës kuvendi ka mbajtur këtë të enjte një seancë plenare per rezoluten e gjenocidin serb. Palamenti do ti hapë rrugë edhe formimit të komisionit shtetëror për Tribunalin, si dhe nrgitjen ...

Debate në kuvendin e Kosovës, deputetja publikon foto shokuese
Deputetja Flora Brovina, posedon një dëshmi që do ta paraqesë për krimet serbe në Kosovë, e ku shihet një grua duke u dhunuar nga serbët, ndërsa prapa janë familjarët e saj. Brovina ka thënë se kjo grua është ende ...
ABCNews | 16-May-2019 16:16
Deputetja Flora Brovina, posedon një dëshmi që do ta paraqesë për krimet serbe në Kosovë, e ku shihet një grua duke u dhunuar nga serbët, ndërsa prapa janë familjarët e saj. Brovina ka thënë se kjo grua është ende ...

Deputetja Brovina shfaq fotografinë e një vajze 7 vjeçare: Ka vdekur gjatë dhunimit nga forcat serbe
Deputetja FLora Brovina ka thënë gjenocidi nuk ka ndodhur vetëm gjatë luftës së fundit për herë të parë ndaj popullit të Kosovës. Ajo në seancën e Kuvendit ka përmendur edhe gjenocidin në regjionin e Nishit dhe Vranjës. ...
Telegrafi | 16-May-2019 15:52
Deputetja FLora Brovina ka thënë gjenocidi nuk ka ndodhur vetëm gjatë luftës së fundit për herë të parë ndaj popullit të Kosovës. Ajo në seancën e Kuvendit ka përmendur edhe gjenocidin në regjionin e Nishit dhe Vranjës. ...

Ky është njëri nga serbët e dyshuar për dhunimin e tmerrshëm të gruas kosovare
Deputetja e PDK-së, Flora Brovina ka publikuar fakte tronditëse të dhunimit të një femre kosovare në prani të familjarëve të saj nga ushtarët serbë. Një nga serbët e dyshuar për këtë krim makabër është Dejan Stankoviq. ...
Gazeta Monitor | 16-May-2019 16:12
Deputetja e PDK-së, Flora Brovina ka publikuar fakte tronditëse të dhunimit të një femre kosovare në prani të familjarëve të saj nga ushtarët serbë. Një nga serbët e dyshuar për këtë krim makabër është Dejan Stankoviq. ...

Brovina ekspozon edhe një tjetër fotografi të një viktime të dhunës seksuale
Flora Brovina, në seancën ku po flitet për gjenocidin serb në Kosovë, tha se argumenti më i mirë për këtë ditë është rezoluta. “Gjenocidi nuk ka ndodhur për herë të parë ndaj popullit tonë. Ka ndodhur në Nish të Vranjës ...
TetovaSot | 16-May-2019 16:09
Flora Brovina, në seancën ku po flitet për gjenocidin serb në Kosovë, tha se argumenti më i mirë për këtë ditë është rezoluta. “Gjenocidi nuk ka ndodhur për herë të parë ndaj popullit tonë. Ka ndodhur në Nish të Vranjës ...

QKRMT reagon për publikimin e fotografisë pa censurë nga Flora Brovina
Qendra Kosovare për Rehabilitimin e të Mbijetuarve të Torturës (QKRMT) ka reaguar në lidhje me publikimin e fotografisë së një gruaje të dhunuar nga tre ushtarë serbë gjatë luftës në Kosova nga deputetes së PDK-së, ...
Zeri | 16-May-2019 16:09
Qendra Kosovare për Rehabilitimin e të Mbijetuarve të Torturës (QKRMT) ka reaguar në lidhje me publikimin e fotografisë së një gruaje të dhunuar nga tre ushtarë serbë gjatë luftës në Kosova nga deputetes së PDK-së, ...

Ky është njëri nga serbët e dyshuar për dhunimin e tmerrshëm të gruas kosovare
Deputetja e PDK-së, Flora Brovina ka publikuar fakte tronditëse të dhunimit të një femre kosovare në prani të familjarëve të saj nga ushtarët serbë. Një nga serbët e dyshuar për këtë krim makabër është Dejan Stankoviq. ...
Zeri | 16-May-2019 16:09
Deputetja e PDK-së, Flora Brovina ka publikuar fakte tronditëse të dhunimit të një femre kosovare në prani të familjarëve të saj nga ushtarët serbë. Një nga serbët e dyshuar për këtë krim makabër është Dejan Stankoviq. ...

Ky është njëri nga serbët e dyshuar për dhunimin e tmerrshëm të gruas kosovare
Një nga serbët e dyshuar për këtë krim makabër është Dejan Stankoviq. Gruaja e dhunuar është gjallë, ndërsa faktet tronditëse janë marrë nga një aparat i humbur i njërit nga ushtarëve kriminelë serbë.
Lajminet | 16-May-2019 16:07
Një nga serbët e dyshuar për këtë krim makabër është Dejan Stankoviq. Gruaja e dhunuar është gjallë, ndërsa faktet tronditëse janë marrë nga një aparat i humbur i njërit nga ushtarëve kriminelë serbë.

Brovina e publikon një fotografi të 7-vjeçares që ka vdekur si pasojë e dhunimit
Deputetja e PDK-së, Flora Brovina, gjatë seancës së Kuvendit ka treguar një fotografi të një vajze 7-vjeçare, për të cilën ka thënë se ka vdekur pas dhunimit nga forcat serbe gjatë luftës në Kosovë Brovina tha se ...
Gazeta Express | 16-May-2019 15:58
Deputetja e PDK-së, Flora Brovina, gjatë seancës së Kuvendit ka treguar një fotografi të një vajze 7-vjeçare, për të cilën ka thënë se ka vdekur pas dhunimit nga forcat serbe gjatë luftës në Kosovë Brovina tha se ...

Flora Brovina tregon fotografi nga përdhunimit i një gruaje gjatë luftës
Sot Kuvendi i Kosovës mbanë seancë plenare për votimin e Rezolutës për gjenocidin serb gjatë luftës në Kosovë, e pikërisht sot deputetja Flora Brovina, ka publikuar para gazetarëve një fotografi tronditëse të një gruaje ...
Illyriapress | 16-May-2019 15:58
Sot Kuvendi i Kosovës mbanë seancë plenare për votimin e Rezolutës për gjenocidin serb gjatë luftës në Kosovë, e pikërisht sot deputetja Flora Brovina, ka publikuar para gazetarëve një fotografi tronditëse të një gruaje ...

Publikimi i fotos së përdhunimit, ministri Pacolli: Bota pa krimet e tmerrshme të serbëve
Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli kërkon nga komuniteti ndërkombëtar që të zgjohet dhe sjellë drejtësi për viktimat e luftës. Pacolli thekson se foto e publikuar sot nga deputetja Flora Brovina, i tregoi të ...
Politiko | 16-May-2019 15:52
Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli kërkon nga komuniteti ndërkombëtar që të zgjohet dhe sjellë drejtësi për viktimat e luftës. Pacolli thekson se foto e publikuar sot nga deputetja Flora Brovina, i tregoi të ...

Flora Brovina publikon fotografinë e 7 vjeçares: Vdiq pasi u dhunua nga ushtarët serbë
Deputetja e PDK-së, Flora Brovina ka shpalosur fakte të tjera nga gjenocidi serb i kryer në Kosovë. Ajo në seancën e Kuvendit të Kosovës ka treguar fotografi tronditëse nga dhunimi që forcat serbe i kanë bërë një 7 ...
Ina-Online | 16-May-2019 15:50
Deputetja e PDK-së, Flora Brovina ka shpalosur fakte të tjera nga gjenocidi serb i kryer në Kosovë. Ajo në seancën e Kuvendit të Kosovës ka treguar fotografi tronditëse nga dhunimi që forcat serbe i kanë bërë një 7 ...

Flora Brovina shpalos në Kuvend fotografinë e 7 vjeçares që ka vdekur pas dhunimit nga serbët
Deputetja e PDK-së, Flora Brovina ka shpalosur këto momente një fotografi të një vajze shqiptare që ka ndërruar jetë pas dhunimit nga forcat serbe. “Ky fëmijë, dëshmoj se ka vdekur gjatë dhunimit. Është vajzë shtatë ...
Shenja | 16-May-2019 15:50
Deputetja e PDK-së, Flora Brovina ka shpalosur këto momente një fotografi të një vajze shqiptare që ka ndërruar jetë pas dhunimit nga forcat serbe. “Ky fëmijë, dëshmoj se ka vdekur gjatë dhunimit. Është vajzë shtatë ...

Brovina e publikon një fotografi të 7-vjeçares që ka vdekur si pasojë e dhunimit
Deputetja e PDK-së, Flora Brovina, gjatë seancës së Kuvendit ka treguar një fotografi të një vajze 7-vjeçare, për të cilën ka thënë se ka vdekur pas dhunimit nga forcat serbe gjatë luftës në Kosovë Brovina tha se ...
Gazeta Express | 16-May-2019 15:49
Deputetja e PDK-së, Flora Brovina, gjatë seancës së Kuvendit ka treguar një fotografi të një vajze 7-vjeçare, për të cilën ka thënë se ka vdekur pas dhunimit nga forcat serbe gjatë luftës në Kosovë Brovina tha se ...

Të mbijeturatat e dhunës seksuale reagojnë pas publikimit të fotografisë së gruas duke u përdhunuar
Qendra Kosovare për Rehabilitimin e të Mbijetuarve të Torturës, ka reaguar pas publikimit të fotografisë të përdhunimit të një gruaje gjatë luftës, fotografi kjo që u bë publike nga deputetja Flora Brovina. “Pas ...
InFokusi | 16-May-2019 15:46
Qendra Kosovare për Rehabilitimin e të Mbijetuarve të Torturës, ka reaguar pas publikimit të fotografisë të përdhunimit të një gruaje gjatë luftës, fotografi kjo që u bë publike nga deputetja Flora Brovina. “Pas ...

Eskalon situata: Brovina publikon fotografi të një vajze 7 vjeçare, e cila ka vdekur pas dhunimit seksual
Deputetja e PDK-së, Flora Brovina, ka publikuar një fotografi tjetër të tmerrshme, të një fëmije të dhunuar. Ajo ka publikuar një foto të një fëmije 7-vjeçar, i cila ka vdekur pas dhunimit seksual. “Ky fmi ka vdek gjatë ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 15:46
Deputetja e PDK-së, Flora Brovina, ka publikuar një fotografi tjetër të tmerrshme, të një fëmije të dhunuar. Ajo ka publikuar një foto të një fëmije 7-vjeçar, i cila ka vdekur pas dhunimit seksual. “Ky fmi ka vdek gjatë ...

Të mbijetuarit e dhunës seksuale: Publikimi i pamjeve pa cenzurë, i ka rikthyer kujtimet e tmerrshme të luftës për shumë gra
Pas publikimit në media dhe rrjetet sociale të fotografisë, e cila paraqet kryerjen e dhunimeve gjatë luftës në Kosovë, QKRMT ka pranuar shumë telefonata dhe reagime nga të mbijetuarit e dhunës seksuale gjatë luftës në ...
Telegrafi | 16-May-2019 15:11
Pas publikimit në media dhe rrjetet sociale të fotografisë, e cila paraqet kryerjen e dhunimeve gjatë luftës në Kosovë, QKRMT ka pranuar shumë telefonata dhe reagime nga të mbijetuarit e dhunës seksuale gjatë luftës në ...

Eskalon situata: Brovina publikon fotografi të një vajze 7 vjeçare, e cila ka vdekur pas dhunimit seksual
Deputetja e PDK-së, Flora Brovina, ka publikuar një fotografi tjetër të tmerrshme, të një fëmiu të dhunuar. Ajo ka publikuar një foto të një fëmije 7 vjeçar, e cila ka vdekur pas dhunimit seksual. “Ky fmi ka vdek gjatë ...
InFokusi | 16-May-2019 15:46
Deputetja e PDK-së, Flora Brovina, ka publikuar një fotografi tjetër të tmerrshme, të një fëmiu të dhunuar. Ajo ka publikuar një foto të një fëmije 7 vjeçar, e cila ka vdekur pas dhunimit seksual. “Ky fmi ka vdek gjatë ...

Flora Brovina shpalos fotografinë e 7 vjeçares që vdiq pas dhunimit nga serbët
Është duke u zhvilluar seanca e Kuvendit të Kosovës. Me të marrë fjalën në foltoren e Parlamentit, deputetja e PDK-së, Flora Brovina ka shpalosur një fotografi të një vajze e cila ka ndërruar jetë gjatë dhunimit nga ...
Indeks Online | 16-May-2019 15:46
Është duke u zhvilluar seanca e Kuvendit të Kosovës. Me të marrë fjalën në foltoren e Parlamentit, deputetja e PDK-së, Flora Brovina ka shpalosur një fotografi të një vajze e cila ka ndërruar jetë gjatë dhunimit nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved