ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 23:52

265 milionë halle për Barcelonën, katalanasit me “dhembje koke”

265 milionë halle për Barcelonën, katalanasit me “dhembje koke”
Një operacion i përcaktuar dhe dy për t’u përfunduar. Barcelona ende pa u mbyllur muaji maj, është protagonistja absolute e merkatos. De Jong ka firmosur, De Ligt dhe Grizman janë pranë firmës dhe mund të zyrtarizohen ...
BalkanWeb | 15-May-2019 18:23
Një operacion i përcaktuar dhe dy për t’u përfunduar. Barcelona ende pa u mbyllur muaji maj, është protagonistja absolute e merkatos. De Jong ka firmosur, De Ligt dhe Grizman janë pranë firmës dhe mund të zyrtarizohen ...

De Ligt tremb Barcelonan dhe “driblon” transferimin
Pasi mundi De Graafschap dhe fitoi titullin me Ajax, Matthijs De Ligt, mbrojtësi qendror i datëlindjes 1999 dhe ndër më të kërkuarit në merkato, ka folur në lidhje me të ardhmen e tij përpara gazetarëve të pranishëm. ...
Koha.mk | 16-May-2019 14:56
Pasi mundi De Graafschap dhe fitoi titullin me Ajax, Matthijs De Ligt, mbrojtësi qendror i datëlindjes 1999 dhe ndër më të kërkuarit në merkato, ka folur në lidhje me të ardhmen e tij përpara gazetarëve të pranishëm. ...

De Jong: Mezi pres ta shoh Messin në stërvitje, do t’ia pasoj topin vetëm atij
Pasi e fitoi ligën dhe kupën e Holandës me Ajaxin, Frenkie de Jong mezi pret t’iu bashkohet bashkëlojtarëve të tij të ri në Barcelonë. Klubi katalonas i pagoi 75 milionë euro për mesfushorin e talentuar holandez, plus ...
Kosova Sot | 16-May-2019 13:54
Pasi e fitoi ligën dhe kupën e Holandës me Ajaxin, Frenkie de Jong mezi pret t’iu bashkohet bashkëlojtarëve të tij të ri në Barcelonë. Klubi katalonas i pagoi 75 milionë euro për mesfushorin e talentuar holandez, plus ...

De Ligt – Barcelona, ndodh ajo që nuk e priste askush
Matthijs De Ligt rrezikon të mbetet pa u transferuar te Barcelona. E përditshmja sportive katalane “Sport” shkruan se qendërmbrojtësi i Ajax Amsterdam ka kërkesë aktualisht tepër të lartë për rrogë për klubin nga Camp ...
Lajminet | 16-May-2019 13:51
Matthijs De Ligt rrezikon të mbetet pa u transferuar te Barcelona. E përditshmja sportive katalane “Sport” shkruan se qendërmbrojtësi i Ajax Amsterdam ka kërkesë aktualisht tepër të lartë për rrogë për klubin nga Camp ...

De Jong s’është pishman që la Ajaksin
Frenkie de Jong ka thënë se do ta kujtojë me afeksion kohën e tij te Ajaksi pasi fitoi titullin e kampionit të Holandës. Përpos që shkëlqyen në kampionatin holandez, skuadra e kryeqytetit shkëlqeu edhe në Ligën e ...
Klan Kosova | 16-May-2019 13:47
Frenkie de Jong ka thënë se do ta kujtojë me afeksion kohën e tij te Ajaksi pasi fitoi titullin e kampionit të Holandës. Përpos që shkëlqyen në kampionatin holandez, skuadra e kryeqytetit shkëlqeu edhe në Ligën e ...

De Jong: Mezi pres ta shoh Messin në stërvitje, do t’ia pasoj topin gjithë
Pasi e fitoi ligën dhe kupën e Holandës me Ajaxin, Frenkie de Jong mezi pret t’iu bashkohet bashkëlojtarëve të tij të ri në Barcelonë. Klubi katalonas i pagoi 75 milionë euro për mesfushorin e talentuar holandez, plus ...
Gazeta Express | 16-May-2019 13:44
Pasi e fitoi ligën dhe kupën e Holandës me Ajaxin, Frenkie de Jong mezi pret t’iu bashkohet bashkëlojtarëve të tij të ri në Barcelonë. Klubi katalonas i pagoi 75 milionë euro për mesfushorin e talentuar holandez, plus ...

Guardiola humb krahun e djathtë, ofertë e rëndësishme nga Franca
Pak minuta pas fitores që siguroi titullin e kampionit në Holandë, mesfushori i Ajax, Frenkie de Jong, pranoi se ishte shumë i emocionuar që po e mbyllte me dy trofe sezonalë në Asterdam dhe mezi po pret të fillojë ...
GazetaBlic | 16-May-2019 13:15
Pak minuta pas fitores që siguroi titullin e kampionit në Holandë, mesfushori i Ajax, Frenkie de Jong, pranoi se ishte shumë i emocionuar që po e mbyllte me dy trofe sezonalë në Asterdam dhe mezi po pret të fillojë ...

Albert Kastrati: E gjithë Prishtina do të jetë në Drenas
Kapiteni i Ajaxit, Matthijs de Ligt pranon se ka shumë oferta nga klube të mëdha evropiane – por që asgjë nuk ka vendosur ende. 19-vjeçari ka qenë i lidhur ngushtë me një largim nga Ajax në fund të sezonit – pas ...
GazetaBlic | 16-May-2019 12:11
Kapiteni i Ajaxit, Matthijs de Ligt pranon se ka shumë oferta nga klube të mëdha evropiane – por që asgjë nuk ka vendosur ende. 19-vjeçari ka qenë i lidhur ngushtë me një largim nga Ajax në fund të sezonit – pas ...

De Ligt përgjigjet për Barcelonën – i jep shpresë Juventusit
Mbrojtësi i Ajaxit, Matthijs de Ligt ka zbuluar se ende nuk ka arritur ndonjë marrëveshje me Barcelonën dhe tregon se akoma gjithçka mbetet e hapur. Mbrojtësi holandez ka qenë i lidhur me lëvizjet në Juventusi, ...
Kosova Sot | 16-May-2019 11:03
Mbrojtësi i Ajaxit, Matthijs de Ligt ka zbuluar se ende nuk ka arritur ndonjë marrëveshje me Barcelonën dhe tregon se akoma gjithçka mbetet e hapur. Mbrojtësi holandez ka qenë i lidhur me lëvizjet në Juventusi, ...

Barcelonës i duhen 265 milionë euro – kërkon t’i fitojë nga shitjet, dhjetë lojtarë me valixhe në duar
Frenkie de Jong, Matthijs de Ligt dhe Antoine Griezmann janë lojtarët që do të luajnë te Barcelona sezonin ardhshëm, por duhen 265 milionë euro. Blaugranat po kërkojnë edhe mbrojtës të majtë rezervë për Jordi Alban dhe ...
Telegrafi | 16-May-2019 00:10
Frenkie de Jong, Matthijs de Ligt dhe Antoine Griezmann janë lojtarët që do të luajnë te Barcelona sezonin ardhshëm, por duhen 265 milionë euro. Blaugranat po kërkojnë edhe mbrojtës të majtë rezervë për Jordi Alban dhe ...

Manchester United – Alexis Sanchez në huazim tek Interi
Mbrojtësi i Ajaxit, Matthijs de Ligt ka zbuluar se ende nuk ka arritur ndonjë marrëveshje me Barcelonën dhe tregon se akoma gjithçka mbetet e hapur. Mbrojtësi holandez ka qenë i lidhur me lëvizjet në Juventusi, ...
GazetaBlic | 16-May-2019 11:02
Mbrojtësi i Ajaxit, Matthijs de Ligt ka zbuluar se ende nuk ka arritur ndonjë marrëveshje me Barcelonën dhe tregon se akoma gjithçka mbetet e hapur. Mbrojtësi holandez ka qenë i lidhur me lëvizjet në Juventusi, ...

De Ligt për të ardhmen e tij: Ende s’ka diçka
Kapiteni i Ajaxit, Matthijs de Ligt ende nuk ka bërë një vlerësim rreth së ardhmes së tij në mes të fjalëve që e lidhin atë me kalimin në Barcelonë ose në Premier League. 19 vjeçari pritet që ta lë Ajaxin si kampion në ...
Klan Kosova | 16-May-2019 10:26
Kapiteni i Ajaxit, Matthijs de Ligt ende nuk ka bërë një vlerësim rreth së ardhmes së tij në mes të fjalëve që e lidhin atë me kalimin në Barcelonë ose në Premier League. 19 vjeçari pritet që ta lë Ajaxin si kampion në ...

De Ligti s’është gati të vendosë për të ardhmen
Po kërkohet nga Barcelona dhe disa klube të tjera nga Premierliga, por kapiteni i Ajaxit, Matthijs de Ligt, nuk është ende gati për ta vendosur hapin e radhës që do ta marrë për të ardhmen e karrierës së vet. Matthijs ...
EkonomiaOnline | 16-May-2019 09:28
Po kërkohet nga Barcelona dhe disa klube të tjera nga Premierliga, por kapiteni i Ajaxit, Matthijs de Ligt, nuk është ende gati për ta vendosur hapin e radhës që do ta marrë për të ardhmen e karrierës së vet. Matthijs ...

De Ligti s’është gati të vendosë për të ardhmen
Po kërkohet nga Barcelona dhe disa klube të tjera nga Premierliga, por kapiteni i Ajaxit, Matthijs de Ligt, nuk është ende gati për ta vendosur hapin e radhës që do ta marrë për të ardhmen e karrierës së vet. Matthijs ...
Kosova Sot | 16-May-2019 09:22
Po kërkohet nga Barcelona dhe disa klube të tjera nga Premierliga, por kapiteni i Ajaxit, Matthijs de Ligt, nuk është ende gati për ta vendosur hapin e radhës që do ta marrë për të ardhmen e karrierës së vet. Matthijs ...

De Ligti s’është gati të vendosë për të ardhmen
Po kërkohet nga Barcelona dhe disa klube të tjera nga Premierliga, por kapiteni i Ajaxit, Matthijs de Ligt, nuk është ende gati për ta vendosur hapin e radhës që do ta marrë për të ardhmen e karrierës së vet. Matthijs ...
Gazeta Express | 16-May-2019 09:15
Po kërkohet nga Barcelona dhe disa klube të tjera nga Premierliga, por kapiteni i Ajaxit, Matthijs de Ligt, nuk është ende gati për ta vendosur hapin e radhës që do ta marrë për të ardhmen e karrierës së vet. Matthijs ...

Buffon vendos për të ardhmen – ja si është kampionati francez
Vetëm nënshkrimi duket se mungon për transferimin e Matthijs de Ligt në Barcelonë. Megjithatë – pasi negociatat hynin në një fazë të përparuar, nuk ka pasur ndonjë lëvizje të papritur – duke u dhënë shpresë ekipeve të ...
GazetaBlic | 16-May-2019 08:55
Vetëm nënshkrimi duket se mungon për transferimin e Matthijs de Ligt në Barcelonë. Megjithatë – pasi negociatat hynin në një fazë të përparuar, nuk ka pasur ndonjë lëvizje të papritur – duke u dhënë shpresë ekipeve të ...

De Jong: Do të më mungoj Ajaxi Mesfushori Frenkie De Jong ka thënë se ai do ta kujtojë me shumë dashuri kohën e tij në Ajaxin, pasi e siguroi titullin e Eredivisie të mërkurën. Por, holandezi shtoi se ai nuk është penduar...
Mesfushori Frenkie De Jong ka thënë se ai do ta kujtojë me shumë dashuri kohën e tij në Ajaxin, pasi e siguroi titullin e Eredivisie të mërkurën. Por, holandezi shtoi se ai nuk është penduar që ka vendosur të ...
Kosova Sot | 16-May-2019 08:16
Mesfushori Frenkie De Jong ka thënë se ai do ta kujtojë me shumë dashuri kohën e tij në Ajaxin, pasi e siguroi titullin e Eredivisie të mërkurën. Por, holandezi shtoi se ai nuk është penduar që ka vendosur të ...

De Jong: Do të më mungoj Ajaxi
Mesfushori Frenkie De Jong ka thënë se ai do ta kujtojë me shumë dashuri kohën e tij në Ajaxin, pasi e siguroi titullin e Eredivisie të mërkurën. Por, holandezi shtoi se ai nuk është penduar që ka vendosur të ...
Gazeta Express | 16-May-2019 08:12
Mesfushori Frenkie De Jong ka thënë se ai do ta kujtojë me shumë dashuri kohën e tij në Ajaxin, pasi e siguroi titullin e Eredivisie të mërkurën. Por, holandezi shtoi se ai nuk është penduar që ka vendosur të ...

Barcelonës i duhen 265 milionë euro – kërkon t’i fitojë nga shitjet, dhjetë lojtarë me valixhe në duar
Frenkie de Jong, Matthijs de Ligt dhe Antoine Griezmann janë lojtarët që do të luajnë te Barcelona sezonin ardhshëm, por duhen 265 milionë euro. Blaugranat po kërkojnë edhe mbrojtës të majtë rezervë për Jordi Alban dhe ...
E Dua Sportin | 16-May-2019 00:42
Frenkie de Jong, Matthijs de Ligt dhe Antoine Griezmann janë lojtarët që do të luajnë te Barcelona sezonin ardhshëm, por duhen 265 milionë euro. Blaugranat po kërkojnë edhe mbrojtës të majtë rezervë për Jordi Alban dhe ...

Ajaxi shpallet kampion i Holandës për edicionin 2018/2019
Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë publikisht ...
GazetaBlic | 15-May-2019 22:00
Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë publikisht ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved