ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 22:49

Bucks fiton ndeshjen e parë ndaj Raptors (VIDEO)

Bucks fiton ndeshjen e parë ndaj Raptors (VIDEO)
Milwaukee Bucks ka triumfuar ndaj Toronto Raptors me rezultat 108-100. Kawhi Leonard me 31 pikë dhe Kyle Lowry me 30 ishin pikëshënuesit më të mirë te Raptors dhe në përgjithësi në ndeshje. Në anën tjetër, më i ...
Klan Kosova | 16-May-2019 12:24
Milwaukee Bucks ka triumfuar ndaj Toronto Raptors me rezultat 108-100. Kawhi Leonard me 31 pikë dhe Kyle Lowry me 30 ishin pikëshënuesit më të mirë te Raptors dhe në përgjithësi në ndeshje. Në anën tjetër, më i ...

NBA: Bucks fiton ndeshjen e parë kundër Raptors
Milwaukee Bucks fituan 108-100 ndaj Toronto Raptors në ndeshjen e parë të serisë finale në Konferencën e Lindjes, duke shfrytëzuar faktorin fushë, çka u jep mundësinë të jenë më të qetë në përballjen e radhës, që do të ...
Kosova Sot | 16-May-2019 10:48
Milwaukee Bucks fituan 108-100 ndaj Toronto Raptors në ndeshjen e parë të serisë finale në Konferencën e Lindjes, duke shfrytëzuar faktorin fushë, çka u jep mundësinë të jenë më të qetë në përballjen e radhës, që do të ...

NBA: Bucks fiton ndeshjen e parë kundër Raptors
Milwaukee Bucks fituan 108-100 ndaj Toronto Raptors në ndeshjen e parë të serisë finale në Konferencën e Lindjes, duke shfrytëzuar faktorin fushë, çka u jep mundësinë të jenë më të qetë në përballjen e radhës, që do të ...
Gazeta Express | 16-May-2019 10:31
Milwaukee Bucks fituan 108-100 ndaj Toronto Raptors në ndeshjen e parë të serisë finale në Konferencën e Lindjes, duke shfrytëzuar faktorin fushë, çka u jep mundësinë të jenë më të qetë në përballjen e radhës, që do të ...

NBA: Bucks fiton ndeshjen e parë kundër Raptors
Milwaukee Bucks fituan 108-100 ndaj Toronto Raptors në ndeshjen e parë të serisë finale në Konferencën e Lindjes, duke shfrytëzuar faktorin fushë, çka u jep mundësinë të jenë më të qetë në përballjen e radhës, që do të ...
EkonomiaOnline | 16-May-2019 10:31
Milwaukee Bucks fituan 108-100 ndaj Toronto Raptors në ndeshjen e parë të serisë finale në Konferencën e Lindjes, duke shfrytëzuar faktorin fushë, çka u jep mundësinë të jenë më të qetë në përballjen e radhës, që do të ...

Milwaukee Bucks fiton finalen e parë në Lindje
Milwaukee Bucks ka shënuar fitore në ndeshjen e parë finale të Konferencës së Lindjes. Ata mposhtën Toronto Raptors me rezultat 108 -100 edhe pse ishin në disavantazh prej 11 pikësh në çerekun e parë, shkruan ...
Indeks Online | 16-May-2019 08:38
Milwaukee Bucks ka shënuar fitore në ndeshjen e parë finale të Konferencës së Lindjes. Ata mposhtën Toronto Raptors me rezultat 108 -100 edhe pse ishin në disavantazh prej 11 pikësh në çerekun e parë, shkruan ...

Bucks pa problem në ndeshjen e parë ndaj Raptors
Skuadra që pati rekord më të mirë në NBA këtë edicion tregoi shumë nga loja dhe nuk lejoi për befasi, përcjell . Mysafirëve nuk i ndihmoi as përformanca e jashtëzakonshme e Kawhi Leonard, i cili realizoi 31 pikë, 9 ...
Lajminet | 16-May-2019 08:23
Skuadra që pati rekord më të mirë në NBA këtë edicion tregoi shumë nga loja dhe nuk lejoi për befasi, përcjell . Mysafirëve nuk i ndihmoi as përformanca e jashtëzakonshme e Kawhi Leonard, i cili realizoi 31 pikë, 9 ...

Milwaukee fiton ndeshjen e parë të finales Lindore kundër Raptors
Mbrëmë është zhvilluar ndeshja e parë e finales së Konferencës Lindore të NBA-së. Milwaukee Bucks ka shënuar fitore para shikuesve të vetë në palestrën Fiserv Forum kundër Toronto Raptors me rezultat 108-100. Në çerekun ...
Telegrafi | 16-May-2019 08:21
Mbrëmë është zhvilluar ndeshja e parë e finales së Konferencës Lindore të NBA-së. Milwaukee Bucks ka shënuar fitore para shikuesve të vetë në palestrën Fiserv Forum kundër Toronto Raptors me rezultat 108-100. Në çerekun ...

Radio amerikane ndal këngët e Drake derisa skuadra e tyre t’i kryej ndeshjet
Këngëtari i famshëm, Drake ka qenë sinonim i të keqes për shumë skuadra të mëdha. Nëse një futbollist është fotografuar me të, skuadra e tij ka humbur gjithnjë. E para që mori masa për të ishte Roma që ua ndaloi ...
Gazeta Observer | 15-May-2019 23:23
Këngëtari i famshëm, Drake ka qenë sinonim i të keqes për shumë skuadra të mëdha. Nëse një futbollist është fotografuar me të, skuadra e tij ka humbur gjithnjë. E para që mori masa për të ishte Roma që ua ndaloi ...

Radio amerikane ndal këngët e Drake derisa skuadra e tyre t’i kryej ndeshjet
Këngëtari i famshëm, Drake ka qenë sinonim i të keqes për shumë skuadra të mëdha. Nëse një futbollist është fotografuar me të, skuadra e tij ka humbur gjithnjë, shkruan Indeksonline. E para që mori masa për të ishte ...
Indeks Online | 15-May-2019 22:22
Këngëtari i famshëm, Drake ka qenë sinonim i të keqes për shumë skuadra të mëdha. Nëse një futbollist është fotografuar me të, skuadra e tij ka humbur gjithnjë, shkruan Indeksonline. E para që mori masa për të ishte ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved