ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:01

Bastistet klinika Bahçeci, dyshohet se transplantote ilegalisht qeliza seksuale

Bastistet klinika Bahçeci, dyshohet se transplantote ilegalisht qeliza seksuale
Klinika Bahçeci në Prishtinë në këto momente është duke u bastisur nga Policia e Kosovës. Siç merr vesh Gazeta inFokus, bastisja e kësaj klinike private po bëhet nën dyshimin e shitblerjes së materialit gjenetik dhe ...
InFokusi | 16-May-2019 18:58
Klinika Bahçeci në Prishtinë në këto momente është duke u bastisur nga Policia e Kosovës. Siç merr vesh Gazeta inFokus, bastisja e kësaj klinike private po bëhet nën dyshimin e shitblerjes së materialit gjenetik dhe ...

Ferizaj, arrestohen dy gra për vjedhje të rrobave
Të mërkurën një person në Ferizaj ka raportuar në polici për një rast të vjedhjes i cili ka ndodhur në lokalin e tij I njëjti ka raportuar në polici se dy gra të dyshuara kanë vjedhur nga lokali i tij disa rroba. Pas ...
Gazeta Express | 16-May-2019 11:32
Të mërkurën një person në Ferizaj ka raportuar në polici për një rast të vjedhjes i cili ka ndodhur në lokalin e tij I njëjti ka raportuar në polici se dy gra të dyshuara kanë vjedhur nga lokali i tij disa rroba. Pas ...

Arrestohen për përdorim të patentë shoferëve fals
Policia e Kosovës ka arrestuar në Kamenicë dy persona pasi që të njëjtit janë pajisur me patentë shoferi të Kosovës duke përdorur patentë shoferi të një shteti tjetër, të cilët dyshohet se janë të falsifikuar. Të ...
Gazeta Monitor | 16-May-2019 11:14
Policia e Kosovës ka arrestuar në Kamenicë dy persona pasi që të njëjtit janë pajisur me patentë shoferi të Kosovës duke përdorur patentë shoferi të një shteti tjetër, të cilët dyshohet se janë të falsifikuar. Të ...

Arrestohen për përdorim të patentë shoferëve fals
Policia e Kosovës ka arrestuar në Kamenicë dy persona pasi që të njëjtit janë pajisur me patentë shoferi të Kosovës duke përdorur patentë shoferi të një shteti tjetër, të cilët dyshohet se janë të falsifikuar. Të ...
InFokusi | 16-May-2019 11:05
Policia e Kosovës ka arrestuar në Kamenicë dy persona pasi që të njëjtit janë pajisur me patentë shoferi të Kosovës duke përdorur patentë shoferi të një shteti tjetër, të cilët dyshohet se janë të falsifikuar. Të ...

Arrestohet në Pejë shtetasi i huaj që ishte në kërkim nga Interpol-i
Një shtetas i huaj është arrestuar nga Policia e Kosovës , pasi që gjatë verifikimit të tij ka rezultuar se pasaporta e prezantuar nga ai ishte e vëllait të tij dhe i njëjti ishte në kërkim nga INTERPOL-i në shtetin e ...
Arbresh | 16-May-2019 11:05
Një shtetas i huaj është arrestuar nga Policia e Kosovës , pasi që gjatë verifikimit të tij ka rezultuar se pasaporta e prezantuar nga ai ishte e vëllait të tij dhe i njëjti ishte në kërkim nga INTERPOL-i në shtetin e ...

Arrestohen për përdorim të lejeqarkullimeve false
Policia e Kosovës ka arrestuar në Kamenicë dy persona pasi që të njëjtit janë pajisur me patenta shoferi të Kosovës, duke përdorur patenta shoferi të një shteti tjetër, të cilët dyshohet se janë të falsifikuar. Të ...
Gazeta Express | 16-May-2019 10:55
Policia e Kosovës ka arrestuar në Kamenicë dy persona pasi që të njëjtit janë pajisur me patenta shoferi të Kosovës, duke përdorur patenta shoferi të një shteti tjetër, të cilët dyshohet se janë të falsifikuar. Të ...

Ia pa sherrin pasaportës së vëllait, arrestohet nga policia
Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas të huaj në Pejë. Kjo pasi gjatë verifikimit të tij ka rezultuar se pasaporta e prezantuar nga ai ishte e vëllait të tij. Po ashtu, i njëjti ishte në kërkim nga INTEROPOL-i në ...
InFokusi | 16-May-2019 10:47
Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas të huaj në Pejë. Kjo pasi gjatë verifikimit të tij ka rezultuar se pasaporta e prezantuar nga ai ishte e vëllait të tij. Po ashtu, i njëjti ishte në kërkim nga INTEROPOL-i në ...

Kapet me drogë në Prishtinë, arrestohet i dyshuari
Është arrestuar një i dyshuar në Prishtinë, pasi që tek i njëjti është gjetur dhe është konfiskuar një sasi me substancë narkotike e llojit marihuanë. Policia ka njoftuar se me urdhër të prokurorit i dyshuari është ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 10:47
Është arrestuar një i dyshuar në Prishtinë, pasi që tek i njëjti është gjetur dhe është konfiskuar një sasi me substancë narkotike e llojit marihuanë. Policia ka njoftuar se me urdhër të prokurorit i dyshuari është ...

Bashkëjetonte me një person, babai e merr vajzën me forcë
Policia e Kosovës ka arrestuar dy ditë më parë në Dragash një person, pasi që i njëjti me dhunë ka marrë vajzën kundër vullnetit të saj, nga aty ku bashkëjetonte me një person dhe duke e kërcënuar e ka mbyllur brenda në ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 10:40
Policia e Kosovës ka arrestuar dy ditë më parë në Dragash një person, pasi që i njëjti me dhunë ka marrë vajzën kundër vullnetit të saj, nga aty ku bashkëjetonte me një person dhe duke e kërcënuar e ka mbyllur brenda në ...

Arrestohen një burrë dhe një grua për falsifikim të parasë
Një burrë dhe një grua janë arrestuar dje nga policia për shkak të një rasti të falsifikimit të parasë i cili ka ndodhur në muajin maj në Prishtinë. Sipas njoftimit të policisë, të arrestuarit dyshohet që në dy degë të ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 10:34
Një burrë dhe një grua janë arrestuar dje nga policia për shkak të një rasti të falsifikimit të parasë i cili ka ndodhur në muajin maj në Prishtinë. Sipas njoftimit të policisë, të arrestuarit dyshohet që në dy degë të ...

Marrin patentë shoferi me dokumente të falsifikuara, arrestohen dy persona
Policia në Kamenicë ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit janë pajisur me patentë shoferi të Republikës së Kosovës duke përdorur patentë shoferi të një shteti tjetër. Mirëpo, dyshohet se këto patentë ...
Arbresh | 16-May-2019 10:34
Policia në Kamenicë ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit janë pajisur me patentë shoferi të Republikës së Kosovës duke përdorur patentë shoferi të një shteti tjetër. Mirëpo, dyshohet se këto patentë ...

Pajisen me patentë shoferi të Kosovës me dokumente të falsifikuara
Policia në Kamenicë ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit janë pajisur me patentë shoferi të Republikës së Kosovës duke përdorur patentë shoferi të një shteti tjetër. Mirëpo, dyshohet se këto patentë ...
Gazeta Express | 16-May-2019 10:34
Policia në Kamenicë ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit janë pajisur me patentë shoferi të Republikës së Kosovës duke përdorur patentë shoferi të një shteti tjetër. Mirëpo, dyshohet se këto patentë ...

Ia pa sherrin pasaportës së vëllait, arrestohet nga policia
Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas të huaj në Pejë. Kjo pasi gjatë verifikimit të tij ka rezultuar se pasaporta e prezantuar nga ai ishte e vëllait të tij. Po ashtu, i njëjti ishte në kërkim nga INTEROPOL-i në ...
Gazeta Express | 16-May-2019 10:31
Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas të huaj në Pejë. Kjo pasi gjatë verifikimit të tij ka rezultuar se pasaporta e prezantuar nga ai ishte e vëllait të tij. Po ashtu, i njëjti ishte në kërkim nga INTEROPOL-i në ...

Dragash: Merr vajzën me dhunë, pasi bashkëjetonte me dikë
Një person është arrestuar në Dragash, pasi kishte marrë me dhunë vajzën nga aty ku ajo bashkëjetonte me një person tjetër. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. “Dragash ...
InFokusi | 16-May-2019 10:26
Një person është arrestuar në Dragash, pasi kishte marrë me dhunë vajzën nga aty ku ajo bashkëjetonte me një person tjetër. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. “Dragash ...

Arrestohet një shtetas i huaj, paraqitet me pasaportë të vëllait të tij
I dyshuari gjatë verifikimit ka rezultuar se pasaporta e prezantuar nga ai ishte e vëllait të tij dhe i njëjti ishte në kërkim nga INTERPOL-i në shtetin e tij, përcjell “Është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas i ...
Lajminet | 16-May-2019 10:24
I dyshuari gjatë verifikimit ka rezultuar se pasaporta e prezantuar nga ai ishte e vëllait të tij dhe i njëjti ishte në kërkim nga INTERPOL-i në shtetin e tij, përcjell “Është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas i ...

Dragash: Merr vajzën me dhunë, pasi bashkëjetonte me dikë
Një person është arrestuar në Dragash, pasi kishte marrë me dhunë vajzën nga aty ku ajo bashkëjetonte me një person tjetër. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. “Dragash ...
Gazeta Express | 16-May-2019 10:23
Një person është arrestuar në Dragash, pasi kishte marrë me dhunë vajzën nga aty ku ajo bashkëjetonte me një person tjetër. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. “Dragash ...

I huaji vjen në Kosovë me pasaportë të vëllait që e kërkonte INTERPOLI, arrestohet
Policia e Kosovës ka arrestuar në Istog një shtetas të huaj për deklarim të rremë. Gjatë verifikimit të tij ka rezultuar se pasaporta e prezantuar nga ai ishte e vëllait të tij i cili ishte në kërkim nga INTERPOLI në ...
Klan Kosova | 16-May-2019 10:20
Policia e Kosovës ka arrestuar në Istog një shtetas të huaj për deklarim të rremë. Gjatë verifikimit të tij ka rezultuar se pasaporta e prezantuar nga ai ishte e vëllait të tij i cili ishte në kërkim nga INTERPOLI në ...

Foto me maihuanë, dy të arrestuar në Prizren
Një mashkull dhe një femër janë arrestuar në Prizren, pasiqë të njëjtit nga hetuesit janë zbuluar se kanë foto në telefon ku shihen sasi të marihuanës.
Kosova Press | 16-May-2019 10:17
Një mashkull dhe një femër janë arrestuar në Prizren, pasiqë të njëjtit nga hetuesit janë zbuluar se kanë foto në telefon ku shihen sasi të marihuanës.

Kapen me patentë shoferë fals
Policia e Kosovës ka arrestuar në Kamenicë dy persona pasi që të njëjtit janë pajisur me patentë shoferi të Kosovës duke përdorur patentë shoferi të një shteti tjetër, të cilët dyshohet se janë të falsifikuar.
Kosova Press | 16-May-2019 10:17
Policia e Kosovës ka arrestuar në Kamenicë dy persona pasi që të njëjtit janë pajisur me patentë shoferi të Kosovës duke përdorur patentë shoferi të një shteti tjetër, të cilët dyshohet se janë të falsifikuar.

Merr vajzën me dhunë, pasi bashkëjetonte me dikë
I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. “Dragash 14.05.2019 – 19:00. Me 15.05.2019 është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti me dhunë ka marrë vajzën ...
Lajminet | 16-May-2019 10:15
I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. “Dragash 14.05.2019 – 19:00. Me 15.05.2019 është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti me dhunë ka marrë vajzën ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved