ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:32

Balla: Historia e PD mbaron në 30 qershor, Basha nuk do e përdhos Kushtetutën

Balla: Historia e PD mbaron në 30 qershor, Basha nuk do e përdhos Kushtetutën
“Çdo tentativë e opozitës për të penguar rrugën europiane të Shqipërisë do të dështojë”, kështu deklaroi kreu i grupit parlamentar të PS në seancën plenare të kësaj të enjteje. Nga foltorja e Kuvendit, Balla teksa e ...
VizionPlus | 16-May-2019 14:29
“Çdo tentativë e opozitës për të penguar rrugën europiane të Shqipërisë do të dështojë”, kështu deklaroi kreu i grupit parlamentar të PS në seancën plenare të kësaj të enjteje. Nga foltorja e Kuvendit, Balla teksa e ...

Balla, mesazh të qartë për opozitën: Zgjedhjet mbahen më 30 Qershor, nuk e luan as topi! Basha e banda e tij e huliganëve se marrin dot peng vendin
Taulant Ballau shpreh i bindur se zgjedhjet lokale nuk do të zhvendosen dhe as anulohen. Duke folur në Kuvend, ai tha se më 30 Qershor shqiptarët do t’i drejtohen kutive të votimit dhe këtë nuk e luan as topi. “ Për ...
GazetaTema | 16-May-2019 13:55
Taulant Ballau shpreh i bindur se zgjedhjet lokale nuk do të zhvendosen dhe as anulohen. Duke folur në Kuvend, ai tha se më 30 Qershor shqiptarët do t’i drejtohen kutive të votimit dhe këtë nuk e luan as topi. “ Për ...

Zgjedhjet/Balla sfidon opozitën: Fushata do të nisë me 1 qershor
TIRANË Kreu i grupit parlamentar të PS Taulant Balla nga foltorja e Kuvendit tha se vetingu në polici nuk do të ndalojë, ndërsa shtoi se ky është një proces urgjent duke paralajmëruar se kush tenton ta pengojë është i ...
BalkanWeb | 16-May-2019 13:44
TIRANË Kreu i grupit parlamentar të PS Taulant Balla nga foltorja e Kuvendit tha se vetingu në polici nuk do të ndalojë, ndërsa shtoi se ky është një proces urgjent duke paralajmëruar se kush tenton ta pengojë është i ...

Balla: Nuk e luan topi, zgjedhjet do të mbahen me 30 qershor
Kreu i grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, ka deklaruar se nuk do të ketë shtyrje të zgjedhjeve. “Zgjedhjet do mbahem në 30 qershor dhe nuk e luan as topi”, është shprehur ai nga foltorja e Kuvendit. “Zgjedhjet do ...
Lapsi | 16-May-2019 13:57
Kreu i grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, ka deklaruar se nuk do të ketë shtyrje të zgjedhjeve. “Zgjedhjet do mbahem në 30 qershor dhe nuk e luan as topi”, është shprehur ai nga foltorja e Kuvendit. “Zgjedhjet do ...

Balla: Zgjedhjet e 30 qershorit nuk i luan as topi
“Zgjedhjet do mbahem në 30 qershor dhe nuk e luan as topi”. Kështu ka deklaruar kreu i grupit të PS-së, Taulant Balla nga foltorja e Kuvendit të Shqipërisë. Sipas Ballës, ky është një fakt i panegociueshëm me askënd se ...
Albportali | 16-May-2019 14:26
“Zgjedhjet do mbahem në 30 qershor dhe nuk e luan as topi”. Kështu ka deklaruar kreu i grupit të PS-së, Taulant Balla nga foltorja e Kuvendit të Shqipërisë. Sipas Ballës, ky është një fakt i panegociueshëm me askënd se ...

Balla: Zgjedhjet e 30 qershorit nuk i luan as topi
“Zgjedhjet do mbahem në 30 qershor dhe nuk e luan as topi”. Kështu ka deklaruar kreu i grupit të PS-së, Taulant Balla nga foltorja e Kuvendit të Shqipërisë. Sipas Ballës, ky është një fakt i panegociueshëm me askënd se ...
Alsat-M | 16-May-2019 14:17
“Zgjedhjet do mbahem në 30 qershor dhe nuk e luan as topi”. Kështu ka deklaruar kreu i grupit të PS-së, Taulant Balla nga foltorja e Kuvendit të Shqipërisë. Sipas Ballës, ky është një fakt i panegociueshëm me askënd se ...

Balla: PS e vendosur për zgjedhjet e 30 qershorit. Më 29 maj çelen negociatat me BE
Partia Socialiste është e vendosur të mbajë zgjedhjet vendore me 30 qershor, ndërsa paralajmëroi opozitën se tentativa e saj për të penguar rrugën europiane të Shqipërisë do të dështojë. Deklaratat erdhën nga numri dy i ...
RTSH | 16-May-2019 14:08
Partia Socialiste është e vendosur të mbajë zgjedhjet vendore me 30 qershor, ndërsa paralajmëroi opozitën se tentativa e saj për të penguar rrugën europiane të Shqipërisë do të dështojë. Deklaratat erdhën nga numri dy i ...

Balla: Nuk e luan topi, zgjedhjet më 30 qershor
“Zgjedhjet do mbahem në 30 qershor dhe nuk e luan as topi”. Kështu ka deklaruar kreu i grupit të PS-së, Taulant Balla nga foltorja e Kuvendit.
Top Channel | 16-May-2019 13:34
“Zgjedhjet do mbahem në 30 qershor dhe nuk e luan as topi”. Kështu ka deklaruar kreu i grupit të PS-së, Taulant Balla nga foltorja e Kuvendit.

Balla: Zgjedhjet e 30 qershorit, agim i ri për Shqipërinë. PD ka lidership kriminal
Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla ka përjashtuar çdo marrëveshje të mundshme midis kryeministrit Edi Rama dhe kryeopozitarit Lulzim Basha për të shtyrë zgjedhjet lokale. Nga foltorja e Kuvendit, Balla tha ...
Politiko | 16-May-2019 13:53
Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla ka përjashtuar çdo marrëveshje të mundshme midis kryeministrit Edi Rama dhe kryeopozitarit Lulzim Basha për të shtyrë zgjedhjet lokale. Nga foltorja e Kuvendit, Balla tha ...

Balla flet për 30 Qershorin: Molotovet ndaj institucioneve akte terroriste!
Kreu i grupit parlamentar në PS, Taulant Balla, deklaroi sot në Kuvend se zgjedhjet do të mbahen në 30 Qershor. Balla deklaroi se nuk ka asnjë shans që opozita t’i bllokojë ato, ndërsa kujtoi dhe ashpërsimin e Kodit ...
Lajmi i Fundit | 16-May-2019 13:51
Kreu i grupit parlamentar në PS, Taulant Balla, deklaroi sot në Kuvend se zgjedhjet do të mbahen në 30 Qershor. Balla deklaroi se nuk ka asnjë shans që opozita t’i bllokojë ato, ndërsa kujtoi dhe ashpërsimin e Kodit ...

Balla: Zgjedhjet në qershor, Basha s’mund të përdhosë Kushtetutën
TIRANE Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka deklaruar nga foltorja e Kuvendit se zgjedhjet lokale do të bëhen më 30 qershor dhe këtë nuk e luan as topi. Sipas tij, mazhoranca nuk do t’i ...
BalkanWeb | 16-May-2019 13:27
TIRANE Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka deklaruar nga foltorja e Kuvendit se zgjedhjet lokale do të bëhen më 30 qershor dhe këtë nuk e luan as topi. Sipas tij, mazhoranca nuk do t’i ...

Balla: Nuk e luan topi, zgjedhjet më 30 qershor
“Zgjedhjet do mbahem në 30 qershor dhe nuk e luan as topi”. Kështu ka deklaruar kreu i grupit të PS-së, Taulant Balla nga foltorja e Kuvendit të Shqipërisë. Sipas Ballës, ky është një fakt i panegociueshëm me askënd se ...
Klan Kosova | 16-May-2019 13:48
“Zgjedhjet do mbahem në 30 qershor dhe nuk e luan as topi”. Kështu ka deklaruar kreu i grupit të PS-së, Taulant Balla nga foltorja e Kuvendit të Shqipërisë. Sipas Ballës, ky është një fakt i panegociueshëm me askënd se ...

Balla i përgjigjet Hajdarit dhe Gjonit: Kurrë pakt me Bashën në kurriz të Kushtetutës, rrëzojmë Metën për vettingun në polici
Kryetari i grupit të PS-së, Taulant Balla i ka kthyer përgjigje Rudina Hajdarit dhe Ralf Gjonit duke u shprehur qartë dhe prerë se kurrë nuk do të ketë marrëveshje me Bashën në kurriz të Kushtetutës. Duke u ndalur te ...
Lexo | 16-May-2019 13:42
Kryetari i grupit të PS-së, Taulant Balla i ka kthyer përgjigje Rudina Hajdarit dhe Ralf Gjonit duke u shprehur qartë dhe prerë se kurrë nuk do të ketë marrëveshje me Bashën në kurriz të Kushtetutës. Duke u ndalur te ...

“Basha dhe Kryemadhi nën urdhrat e Berishës vazhdojnë të dëmtojnë imazhin e Shqipërisë”
Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla, tha se protesta e së shtunës tregon degradimin e opozitës dhe mungesën e liderit. Në studion e News24 në rubrikën “Opinion”, Balla komentoi zhvillimet e ...
GazetaTema | 15-May-2019 15:19
Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla, tha se protesta e së shtunës tregon degradimin e opozitës dhe mungesën e liderit. Në studion e News24 në rubrikën “Opinion”, Balla komentoi zhvillimet e ...

‘ Zgjedhjet mbahen më 30 Qershor dhe nuk e luan as topi!’
Taulant Ballau shpreh i bindur se zgjedhjet lokale nuk do të zhvendosen dhe as anulohen. Duke folur në Kuvend, ai tha se më 30 Qershor shqiptarët do t’i drejtohen kutive të votimit dhe këtë nuk e luan as topi. Kreu i ...
Lexo | 16-May-2019 13:27
Taulant Ballau shpreh i bindur se zgjedhjet lokale nuk do të zhvendosen dhe as anulohen. Duke folur në Kuvend, ai tha se më 30 Qershor shqiptarët do t’i drejtohen kutive të votimit dhe këtë nuk e luan as topi. Kreu i ...

“Zgjedhjet s’shtyhen”,Balla:Shehi? Mori e la mandatin për një gotë raki
I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News24, kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla u shpreh i vendosur se zgjedhjet vendore të 30 qershorit do të zhvillohen. “Nuk e luan as topi zhvillimin e zgjedhjeve më 30 ...
Lexo | 15-May-2019 15:23
I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News24, kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla u shpreh i vendosur se zgjedhjet vendore të 30 qershorit do të zhvillohen. “Nuk e luan as topi zhvillimin e zgjedhjeve më 30 ...

“Zgjedhjet s’shtyhen”,Balla:Shehi? Mori e la mandatin për një gotë
I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News24, kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla u shpreh i vendosur se zgjedhjet vendore të 30 qershorit do të zhvillohen. “Nuk e luan as topi zhvillimin e zgjedhjeve më 30 ...
BalkanWeb | 15-May-2019 14:54
I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News24, kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla u shpreh i vendosur se zgjedhjet vendore të 30 qershorit do të zhvillohen. “Nuk e luan as topi zhvillimin e zgjedhjeve më 30 ...

Balla: Molotovi akt terrorist. Basha lolo, Berisha ka komandën
Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla tha se protesta e së shtunës tregon degradimin e opozitës dhe mungesën e liderit. Në studion e News24 në rubrikën “Opinion”, Balla komentoi zhvillimet e ...
Gazeta Express | 15-May-2019 15:15
Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla tha se protesta e së shtunës tregon degradimin e opozitës dhe mungesën e liderit. Në studion e News24 në rubrikën “Opinion”, Balla komentoi zhvillimet e ...

Balla: Kjo opozitë ka degraduar, Berisha ka komandën kurse Basha është lolo
Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla tha se protesta e së shtunës tregon degradimin e opozitës dhe mungesën e liderit. Në studion e Neës24 në rubrikën “Opinion”, Balla komentoi zhvillimet e ...
Lexo | 15-May-2019 14:54
Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla tha se protesta e së shtunës tregon degradimin e opozitës dhe mungesën e liderit. Në studion e Neës24 në rubrikën “Opinion”, Balla komentoi zhvillimet e ...

Balla: Molotovi akt terrorist. Basha lolo, Berisha ka komandën
TIRANË Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla tha se protesta e së shtunës tregon degradimin e opozitës dhe mungesën e liderit. Në studion e News24 në rubrikën “Opinion”, Balla komentoi zhvillimet ...
BalkanWeb | 15-May-2019 14:31
TIRANË Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla tha se protesta e së shtunës tregon degradimin e opozitës dhe mungesën e liderit. Në studion e News24 në rubrikën “Opinion”, Balla komentoi zhvillimet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved