ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/09/2019 12:55

Komisioni për Telekomin sot finalizon listën e dëshmitarëve

Komisioni për Telekomin sot finalizon listën e dëshmitarëve
Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala sot do të mbajë mbledhjen e tij të radhës. Në këtë takim, pikë e rendit të ditës është finalizimi i listës së dëshmitarëve dhe diskutim rreth ...
Telegrafi | 15-May-2019 07:23
Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala sot do të mbajë mbledhjen e tij të radhës. Në këtë takim, pikë e rendit të ditës është finalizimi i listës së dëshmitarëve dhe diskutim rreth ...

Z-Mobile: Politika të mbajë larg duart nga biznesi
Lidhur me seancën e sotme të Kuvendit ët Kosovës, ku është debatuar për Telekomin, Z-Mobile ka vlerësuar se kanë pasur pritjet që seanca e sotshme parlamentare do të shfrytëzohej për të gjetur një zgjidhje për të ...
Telegrafi | 14-May-2019 19:58
Lidhur me seancën e sotme të Kuvendit ët Kosovës, ku është debatuar për Telekomin, Z-Mobile ka vlerësuar se kanë pasur pritjet që seanca e sotshme parlamentare do të shfrytëzohej për të gjetur një zgjidhje për të ...

Balaj: Kontrata me Z-Mobile duhet të shkëputet
Lamih Balaj, kryetar i Federatës Sindikale të Pavarur të Telekomit, ka folur për gjendjen në të cilën ndodhet Telekomi i Kosovës. Ai ka thënë se dikur Telekomi i ka dhënë qeverisë deri në 500 milionë euro devidenta, ...
Gazeta Express | 15-May-2019 23:41
Lamih Balaj, kryetar i Federatës Sindikale të Pavarur të Telekomit, ka folur për gjendjen në të cilën ndodhet Telekomi i Kosovës. Ai ka thënë se dikur Telekomi i ka dhënë qeverisë deri në 500 milionë euro devidenta, ...

Lista e plotë e dëshmitarëve për Telekomin, figuron edhe Thaçi, Haradinaj e Blerim Devolli
Në listën finale të dëshmitarëve figuron emri i Blerim Devollit, nuk mungojnë as emrat e krerëve më të lartë shtetëror. Blerim Devolli është pronari i kompanisë Z-mobile. E ai do të duhet të paraqitet si dëshmitar pranë ...
IliriaNews | 15-May-2019 21:03
Në listën finale të dëshmitarëve figuron emri i Blerim Devollit, nuk mungojnë as emrat e krerëve më të lartë shtetëror. Blerim Devolli është pronari i kompanisë Z-mobile. E ai do të duhet të paraqitet si dëshmitar pranë ...

Debate e polemika, por pa zgjidhje për shpëtimin e Telekomit
Kuvendi i Kosovës po zhvillon një seancë të jashtëzakonshme për gjendjen në Telekomin e Kosovës, kompani kjo e cila ndodhet në prag të falimentimit. Në seancë janë dëgjuar akuza reciproke në mes deputetëve të partive në ...
Telegrafi | 14-May-2019 16:01
Kuvendi i Kosovës po zhvillon një seancë të jashtëzakonshme për gjendjen në Telekomin e Kosovës, kompani kjo e cila ndodhet në prag të falimentimit. Në seancë janë dëgjuar akuza reciproke në mes deputetëve të partive në ...

Telekomi i Kosovës buzë kolapsit, Z-Mobile vazhdon të korrë fitime të mëdha
Favoret që i janë dhënë Z-Mobile’it përmes kontratës – për të – shumë fertile me Telekomin, ia kanë mundësuar biznesit të Blerim Devollit të ofrojë shërbime super të lira. Nga ana tjetër, Vala në treg ka disa shërbime ...
Gazeta Express | 15-May-2019 20:24
Favoret që i janë dhënë Z-Mobile’it përmes kontratës – për të – shumë fertile me Telekomin, ia kanë mundësuar biznesit të Blerim Devollit të ofrojë shërbime super të lira. Nga ana tjetër, Vala në treg ka disa shërbime ...

Thaçi, Haradinaj e Blerim Devolli dëshmojnë për Telekomin
Lista e plotë e dëshmitarëve për Telekomin, figuron edhe Thaçi, Haradinaj e Blerim Devolli Në listën finale të dëshmitarëve figuron emri i Blerim Devollit, nuk mungojnë as emrat e krerëve më të lartë shtetëror Blerim ...
Zeri | 15-May-2019 19:12
Lista e plotë e dëshmitarëve për Telekomin, figuron edhe Thaçi, Haradinaj e Blerim Devolli Në listën finale të dëshmitarëve figuron emri i Blerim Devollit, nuk mungojnë as emrat e krerëve më të lartë shtetëror Blerim ...

Lista e plotë e dëshmitarëve për Telekomin, figuron edhe Thaçi, Haradinaj e Blerim Devolli
Në listën finale të dëshmitarëve figuron emri i Blerim Devollit, nuk mungojnë as emrat e krerëve më të lartë shtetëror. Blerim Devolli është pronari i kompanisë Z-mobile. E ai do të duhet të paraqitet si dëshmitar pranë ...
Arbresh | 15-May-2019 18:34
Në listën finale të dëshmitarëve figuron emri i Blerim Devollit, nuk mungojnë as emrat e krerëve më të lartë shtetëror. Blerim Devolli është pronari i kompanisë Z-mobile. E ai do të duhet të paraqitet si dëshmitar pranë ...

Lista e plotë e dëshmitarëve për Telekomin, figurojnë edhe Thaçi, Haradinaj e Blerim Devolli
Lista e plotë e dëshmitarëve për Telekomin, figuron edhe Thaçi, Haradinaj e Blerim Devolli Në listën finale të dëshmitarëve figuron emri i Blerim Devollit, nuk mungojnë as emrat e krerëve më të lartë shtetëror Blerim ...
Gazeta Express | 15-May-2019 18:17
Lista e plotë e dëshmitarëve për Telekomin, figuron edhe Thaçi, Haradinaj e Blerim Devolli Në listën finale të dëshmitarëve figuron emri i Blerim Devollit, nuk mungojnë as emrat e krerëve më të lartë shtetëror Blerim ...

Z-Mobile e Telekomi nuk përfillin Kuvendin, negociojnë për marrëveshje të re
Të martën në Kuvendin e Kosovës është diskutuar për gjendjen e Telekomit të Kosovës. Anëtarë të komisionit hetimor parlamentar për gjendjen në këtë ndërmarrje kërkuan që të ndalen negociatat për marrëveshjen mes ...
InFokusi | 15-May-2019 13:21
Të martën në Kuvendin e Kosovës është diskutuar për gjendjen e Telekomit të Kosovës. Anëtarë të komisionit hetimor parlamentar për gjendjen në këtë ndërmarrje kërkuan që të ndalen negociatat për marrëveshjen mes ...

Gjetjet e Komisionit Hetimor: Ja kush mori miliona euro nga Telekomi
Komisioni parlamentar hetimor për gjendjen në PTK dhe Vala sot ka miratuar listën shtesë të dëshmitarëve, të cilët do të japin dëshmi për komisionin hetimor në ditët e ardhshme. Deputetët në këtë mbledhje ngritën si ...
Gazeta Observer | 15-May-2019 12:35
Komisioni parlamentar hetimor për gjendjen në PTK dhe Vala sot ka miratuar listën shtesë të dëshmitarëve, të cilët do të japin dëshmi për komisionin hetimor në ditët e ardhshme. Deputetët në këtë mbledhje ngritën si ...

Organizata dhe media fiktive kanë përfituar miliona euro nga PTK-ja
Komisioni parlamentar hetimor për gjendjen në PTK dhe Vala sot ka miratuar listën shtesë të dëshmitarëve, të cilët do të japin dëshmi për komisionin hetimor në ditët e ardhshme.
Kosova Press | 15-May-2019 12:14
Komisioni parlamentar hetimor për gjendjen në PTK dhe Vala sot ka miratuar listën shtesë të dëshmitarëve, të cilët do të japin dëshmi për komisionin hetimor në ditët e ardhshme.

Milaim Zeka propozon tre emra që mund të dëshmojnë për keqpërdorimet në PTK
Sot është mbajtur mbledhja e Komisionit Hetimor për gjendjen në PTK dhe Vala. Është përpiluar lista e dëshmitarëve që do të intervistohen nga Komisioni Hetimor. Milaim Zeka, anëtar i këtij komisioni parlamentar ka ...
Gazeta Observer | 15-May-2019 10:47
Sot është mbajtur mbledhja e Komisionit Hetimor për gjendjen në PTK dhe Vala. Është përpiluar lista e dëshmitarëve që do të intervistohen nga Komisioni Hetimor. Milaim Zeka, anëtar i këtij komisioni parlamentar ka ...

Milaim Zeka thotë se janë tre persona që mund të tregojnë për keqpërdorimet në Telekom
Sot është mbajtur mbledhja e Komisionit Hetimor për gjendjen në PTK dhe Vala. Është përpiluar lista e dëshmitarëve që do të intervistohen nga Komisioni Hetimor. Milaim Zeka, anëtar i këtij komisioni parlamentar ka ...
InFokusi | 15-May-2019 10:14
Sot është mbajtur mbledhja e Komisionit Hetimor për gjendjen në PTK dhe Vala. Është përpiluar lista e dëshmitarëve që do të intervistohen nga Komisioni Hetimor. Milaim Zeka, anëtar i këtij komisioni parlamentar ka ...

Komisioni për Telekomin merr vendim për finalizimin e listës së dëshmitarëve
Komisioni Hetimor për gjendjen në “PTK” dhe “Vala” ka finalizuar listën e dëshmitarëve, ku nga deputetët pati edhe propozime shtesë për dëshmitarë. Kryesuesi i komisionit, Visar Ymeri, propozoi që të thirren të gjithë ...
InFokusi | 15-May-2019 10:09
Komisioni Hetimor për gjendjen në “PTK” dhe “Vala” ka finalizuar listën e dëshmitarëve, ku nga deputetët pati edhe propozime shtesë për dëshmitarë. Kryesuesi i komisionit, Visar Ymeri, propozoi që të thirren të gjithë ...

Miratohet lista e dëshmitarëve për gjendjen në Telekom
Rreth dy muaj pas krijimit të Komisionit Hetimor për Telekomin e Kosovës, anëtarët e këtij komisioni kanë bërë publik propozimet e tyre të përfshira në listën e dëshmitarëve për gjendjen në këtë ndërmarrje. Kryetari i ...
Arbresh | 15-May-2019 10:09
Rreth dy muaj pas krijimit të Komisionit Hetimor për Telekomin e Kosovës, anëtarët e këtij komisioni kanë bërë publik propozimet e tyre të përfshira në listën e dëshmitarëve për gjendjen në këtë ndërmarrje. Kryetari i ...

Milaim Zeka propozon 3 emra që mund të dëshmojnë për keqpërdorimet në PTK
Sot është mbajtur mbledhja e Komisionit Hetimor për gjendjen në PTK dhe Vala. Është përpiluar lista e dëshmitarëve që do të intervistohen nga Komisioni Hetimor. Milaim Zeka, anëtar i këtij komisioni parlamentar ka ...
Gazeta Express | 15-May-2019 10:06
Sot është mbajtur mbledhja e Komisionit Hetimor për gjendjen në PTK dhe Vala. Është përpiluar lista e dëshmitarëve që do të intervistohen nga Komisioni Hetimor. Milaim Zeka, anëtar i këtij komisioni parlamentar ka ...

Komisioni për Telekomin pa medie merr vendim për finalizimin e listës së dëshmitarëve
Kryesuesi i komisionit, Visar Ymeri, propozoi që të thirren të gjithë drejtorët e kompanive të kontratave që po hetohen nga ky komision. “T’i thërrasim drejtorët e kompanive të kontratave që jemi duke i hetuar. Kështu ...
Lajminet | 15-May-2019 10:04
Kryesuesi i komisionit, Visar Ymeri, propozoi që të thirren të gjithë drejtorët e kompanive të kontratave që po hetohen nga ky komision. “T’i thërrasim drejtorët e kompanive të kontratave që jemi duke i hetuar. Kështu ...

Komisioni për Telekomin pa medie merr vendim për finalizimin e listës së dëshmitarëve
Komisioni Hetimor për gjendjen në “PTK” dhe “Vala” ka finalizuar listën e dëshmitarëve, ku nga deputetët pati edhe propozime shtesë për dëshmitarë. Kryesuesi i komisionit, Visar Ymeri, propozoi që të thirren të gjithë ...
Gazeta Express | 15-May-2019 10:02
Komisioni Hetimor për gjendjen në “PTK” dhe “Vala” ka finalizuar listën e dëshmitarëve, ku nga deputetët pati edhe propozime shtesë për dëshmitarë. Kryesuesi i komisionit, Visar Ymeri, propozoi që të thirren të gjithë ...

Komisioni për Telekomin finalizon listën e dëshmitarëve
Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala sot do të mbajë mbledhjen e tij të radhës. Në këtë takim, pikë e rendit të ditës është finalizimi i listës së dëshmitarëve dhe diskutim rreth ...
Klan Kosova | 15-May-2019 08:35
Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala sot do të mbajë mbledhjen e tij të radhës. Në këtë takim, pikë e rendit të ditës është finalizimi i listës së dëshmitarëve dhe diskutim rreth ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved