ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2019 07:01

Arrestohet një efektiv policie në Korçë, akuzuhet për vjedhje dhe shpërdorim detyre

Arrestohet një efektiv policie në Korçë, akuzuhet për vjedhje dhe shpërdorim detyre
Një efektiv policie në Korçë është ndaluar i akuzuar për vjedhje duke shpërdoruar detyrën. Pas një denoncimi mediatik, Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) arrestoi në flagrancë punonjësin e Policisë, ...
Telegraf | 15-May-2019 22:08
Një efektiv policie në Korçë është ndaluar i akuzuar për vjedhje duke shpërdoruar detyrën. Pas një denoncimi mediatik, Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) arrestoi në flagrancë punonjësin e Policisë, ...

Arrestohet nënkomisari i Policisë së Korçës
Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave në Shqipëri ka kryer arrestimin e një oficeri policie, i cili akuzohet se i ka vjedhur sendet personale një shtetasi të ndaluar. Oficeri i ndaluar nga SHÇBA, është ...
Klan Kosova | 15-May-2019 23:54
Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave në Shqipëri ka kryer arrestimin e një oficeri policie, i cili akuzohet se i ka vjedhur sendet personale një shtetasi të ndaluar. Oficeri i ndaluar nga SHÇBA, është ...

Arrestohet nënkomisari në Korçë, akuzohet për dy vepra penale
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat arrestoi në flagrancë punonjësin e Policisë, N/Komisar E.S., 39 vjeç, banues në Korçë. Ai ishte me detyrë Oficer i Policisë Gjyqësore pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor ...
VizionPlus | 15-May-2019 21:47
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat arrestoi në flagrancë punonjësin e Policisë, N/Komisar E.S., 39 vjeç, banues në Korçë. Ai ishte me detyrë Oficer i Policisë Gjyqësore pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor ...

E FUNDIT/ Arrestohet në flagrancë polici në Korçë
Një punonjës policie është arrestuar në flagrancë, pasi akuzohet për veprat penale “Vjedhja duke shpërdoruar detyrën” dhe “Falsifikim i formularëve”. N/Komisar E.S., 39 vjeç, banues në Korçë është prangosur, pas një ...
Lajmi i Fundit | 15-May-2019 23:34
Një punonjës policie është arrestuar në flagrancë, pasi akuzohet për veprat penale “Vjedhja duke shpërdoruar detyrën” dhe “Falsifikim i formularëve”. N/Komisar E.S., 39 vjeç, banues në Korçë është prangosur, pas një ...

Arrestohet për vjedhje një oficer i policisë gjyqësore në Korçë
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) ka arrestuart këtë të mërkurë një officer policie në Korçë, nën akuzën e vjedhjes së shpërdorimit të detyrës. Më detyrë officer i policisë gjyqësorë pranë gjykatës, ...
Gazeta Observer | 15-May-2019 22:38
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) ka arrestuart këtë të mërkurë një officer policie në Korçë, nën akuzën e vjedhjes së shpërdorimit të detyrës. Më detyrë officer i policisë gjyqësorë pranë gjykatës, ...

Arrestohet nënkomisari i policisë së Korçës
Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave ka kryer arrestimin e një oficeri policie, i cili akuzohet se i ka vjedhur sendet personale një shtetasi të ndaluar. Oficeri i ndaluar nga SHÇBA, është nën/komisari E. S, ...
Lapsi | 15-May-2019 21:47
Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave ka kryer arrestimin e një oficeri policie, i cili akuzohet se i ka vjedhur sendet personale një shtetasi të ndaluar. Oficeri i ndaluar nga SHÇBA, është nën/komisari E. S, ...

Korçë/ SHÇBA arreston një oficer policie
Shërbimi për Çështje të Brendshme dhe Ankesa (SHÇBA) ka vënë në pranga një oficer policie mbi të cilin rëndon akuza e ‘vjedhjes duke shpërdoruar detyrën’ si dhe ‘falsifikimi i formularëve’. Polici 39-vjeçar me inicialet ...
Gazeta Dita | 15-May-2019 21:39
Shërbimi për Çështje të Brendshme dhe Ankesa (SHÇBA) ka vënë në pranga një oficer policie mbi të cilin rëndon akuza e ‘vjedhjes duke shpërdoruar detyrën’ si dhe ‘falsifikimi i formularëve’. Polici 39-vjeçar me inicialet ...

Arrestohet për vjedhje një oficer i policisë gjyqësore në Korçë
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) ka arrestuart këtë të mërkurë një officer policie në Korçë, nën akuzën e vjedhjes së shpërdorimit të detyrës. Më detyrë officer i policisë gjyqësorë pranë gjykatës, ...
Gazeta Express | 15-May-2019 21:39
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) ka arrestuart këtë të mërkurë një officer policie në Korçë, nën akuzën e vjedhjes së shpërdorimit të detyrës. Më detyrë officer i policisë gjyqësorë pranë gjykatës, ...

U denoncua në “Stop”, arrestohet oficeri i policisë
Pas denoncimit të një nate më parë në emisionin “Stop” në Tv Klan, Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) arrestoi në flagrancë një oficer policie të dyshuar për vjedhje duke shpërdoruar detyrën. Policia ...
TV Klan | 15-May-2019 21:39
Pas denoncimit të një nate më parë në emisionin “Stop” në Tv Klan, Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) arrestoi në flagrancë një oficer policie të dyshuar për vjedhje duke shpërdoruar detyrën. Policia ...

Arrestohet polici në Korçë, dyshohet për shpërdorim detyre
SHÇBA njofton se ka bërë ndalimin e një oficeri policie në Korçë, pasi dyshohet për shpërdorim detyre. Arrestimi i policit është bërë pas një denoncimi publik të bërë në media. Njoftimi i Ministrisë së Brendshme: SHÇBA ...
Gazeta55 | 15-May-2019 21:28
SHÇBA njofton se ka bërë ndalimin e një oficeri policie në Korçë, pasi dyshohet për shpërdorim detyre. Arrestimi i policit është bërë pas një denoncimi publik të bërë në media. Njoftimi i Ministrisë së Brendshme: SHÇBA ...

Arrestohet oficeri i policisë në Korçë
Një oficer i policisë gjyqësore pranë prokurorisë së Korçës është arrestuar nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat. Sipas një njoftimi zyrtare, E,S., 39 vjeç, akuzohet për “Vjedhje duke shpërdoruar detyrën” ...
ABCNews | 15-May-2019 21:22
Një oficer i policisë gjyqësore pranë prokurorisë së Korçës është arrestuar nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat. Sipas një njoftimi zyrtare, E,S., 39 vjeç, akuzohet për “Vjedhje duke shpërdoruar detyrën” ...

Arrestohet polici në Korçë, dyshohet për shpërdorim detyre
KORCË SHÇBA njofton se ka bërë ndalimin e një oficeri policie në Korçë, pasi dyshohet për shpërdorim detyre. Arrestimi i policit është bërë pas një denoncimi publik të bërë në media. Njoftimi i Ministrisë së Brendshme: ...
BalkanWeb | 15-May-2019 21:20
KORCË SHÇBA njofton se ka bërë ndalimin e një oficeri policie në Korçë, pasi dyshohet për shpërdorim detyre. Arrestimi i policit është bërë pas një denoncimi publik të bërë në media. Njoftimi i Ministrisë së Brendshme: ...

Qindra pulla vizash false dhe para të padeklaruara, arrestohet turku në Kapshticë
Policia ka arrestuar një shtetas turk në kufirin me Greqinë, pasi akuzohet për falsifikim vizash dhe mosdeklarim të parave. Sipas policisë, turku, identiteti i plotë të cilit nuk është zbuluar, kishte me vete në një ...
Telegraf | 14-May-2019 22:40
Policia ka arrestuar një shtetas turk në kufirin me Greqinë, pasi akuzohet për falsifikim vizash dhe mosdeklarim të parave. Sipas policisë, turku, identiteti i plotë të cilit nuk është zbuluar, kishte me vete në një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved