ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:11

Arabia Saudite akuzon Iranin për sulmet në rafineritë e naftës

Arabia Saudite akuzon Iranin për sulmet në rafineritë e naftës
Arabia Saudite ka akuzuar Iranin për urdhërimin e sulmeve në objektet e rafinerisë së naftës. Përgjegjësinë për këto sulme e kanë marrë rebelët Huthi të Jemenit. Ministri i Mbrojtjes i Arabisë Saudite, Khalid bin ...
VizionPlus | 16-May-2019 15:29
Arabia Saudite ka akuzuar Iranin për urdhërimin e sulmeve në objektet e rafinerisë së naftës. Përgjegjësinë për këto sulme e kanë marrë rebelët Huthi të Jemenit. Ministri i Mbrojtjes i Arabisë Saudite, Khalid bin ...

Arabia Saudite akuzon Iranin për sulmet në rafineritë e naftës
Arabia Saudite ka akuzuar Iranin për urdhërimin e sulmeve në objektet e rafinerisë së naftës. Përgjegjësinë për këto sulme e kanë marrë rebelët Huthi të Jemenit. Ministri i Mbrojtjes i Arabisë Saudite, Khalid bin ...
EkonomiaOnline | 16-May-2019 15:43
Arabia Saudite ka akuzuar Iranin për urdhërimin e sulmeve në objektet e rafinerisë së naftës. Përgjegjësinë për këto sulme e kanë marrë rebelët Huthi të Jemenit. Ministri i Mbrojtjes i Arabisë Saudite, Khalid bin ...

Arabia Saudite akuzon Iranin për sulmet në rafineritë e naftës
Arabia Saudite ka akuzuar Iranin për urdhërimin e sulmeve në objektet e rafinerisë së naftës. Përgjegjësinë për këto sulme e kanë marrë rebelët Huthi të Jemenit. Ministri i Mbrojtjes i Arabisë Saudite, Khalid bin ...
Radio Evropa e Lire | 16-May-2019 13:34
Arabia Saudite ka akuzuar Iranin për urdhërimin e sulmeve në objektet e rafinerisë së naftës. Përgjegjësinë për këto sulme e kanë marrë rebelët Huthi të Jemenit. Ministri i Mbrojtjes i Arabisë Saudite, Khalid bin ...

Imami nga Peja kërkon që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe
Imami nga Peja, Drilon Gashi, ka bërë një kërkesë në drejtim të imamëve të xhamive, që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe. Sipas Gashit leximi i ajeteve kuranore është më mirë të lexohen në shqip, sesa në ...
Portalb | 16-May-2019 10:32
Imami nga Peja, Drilon Gashi, ka bërë një kërkesë në drejtim të imamëve të xhamive, që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe. Sipas Gashit leximi i ajeteve kuranore është më mirë të lexohen në shqip, sesa në ...

Arabia Saudite akuzon Iranin për sulmet ndaj stacioneve të naftës
Arabia Saudite në një letër dërguar Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara (KS-OKB) thotë se Irani dhe Huthitë në Jemen janë përgjegjës për sulmet e djeshme ndaj stacioneve të pompimit të naftës në vend, ...
Arbresh | 16-May-2019 08:14
Arabia Saudite në një letër dërguar Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara (KS-OKB) thotë se Irani dhe Huthitë në Jemen janë përgjegjës për sulmet e djeshme ndaj stacioneve të pompimit të naftës në vend, ...

Hoxha pejan kërkon që ajetet kuranore të lexohen në gjuhën shqipe
Imami nga Peja, Drilon Gashi, ka bërë një kërkesë në drejtim të imamëve të xhamive, që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe. Sipas Gashit, leximi i ajeteve kuranore është më mirë të bëhet në shqip, sesa në ...
Gazeta Express | 15-May-2019 23:46
Imami nga Peja, Drilon Gashi, ka bërë një kërkesë në drejtim të imamëve të xhamive, që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe. Sipas Gashit, leximi i ajeteve kuranore është më mirë të bëhet në shqip, sesa në ...

Imami nga Peja kërkon që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe
Imami nga Peja, Drilon Gashi, ka bërë një kërkesë në drejtim të imamëve të xhamive, që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe. Sipas Gashit leximi i ajeteve kuranore është më mirë të lexohen në shqip, sesa në ...
Gazeta Observer | 15-May-2019 23:46
Imami nga Peja, Drilon Gashi, ka bërë një kërkesë në drejtim të imamëve të xhamive, që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe. Sipas Gashit leximi i ajeteve kuranore është më mirë të lexohen në shqip, sesa në ...

Imami nga Peja kërkon që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe
Imami nga Peja, Drilon Gashi, ka kërkuar nga imamët e xhamive, që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe. Gashi, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se leximi i ajeteve kuranore është më mirë të lexohen në ...
Arbresh | 15-May-2019 23:12
Imami nga Peja, Drilon Gashi, ka kërkuar nga imamët e xhamive, që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe. Gashi, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se leximi i ajeteve kuranore është më mirë të lexohen në ...

Imami nga Peja kërkon që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe
Sipas Gashit leximi i ajeteve kuranore është më mirë të lexohen në shqip, sesa në arabisht. Kjo për arsye se në arabisht, sepse shumica dërrmuese nuk e kuptojnë gjuhen arabe. Postimi i plotë në facebook: “Është bërë ...
Lajminet | 15-May-2019 23:08
Sipas Gashit leximi i ajeteve kuranore është më mirë të lexohen në shqip, sesa në arabisht. Kjo për arsye se në arabisht, sepse shumica dërrmuese nuk e kuptojnë gjuhen arabe. Postimi i plotë në facebook: “Është bërë ...

Imami nga Peja kërkon që ajetet kuranore të lexohen në gjuhën shqipe
Imami nga Peja, Drilon Gashi, ka kërkuar nga imamët e xhamive që ajetet kuranore të lexohen në gjuhën shqipe. Gashi, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se leximi i ajeteve kuranore është më mirë të lexohen në ...
Telegrafi | 15-May-2019 22:46
Imami nga Peja, Drilon Gashi, ka kërkuar nga imamët e xhamive që ajetet kuranore të lexohen në gjuhën shqipe. Gashi, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se leximi i ajeteve kuranore është më mirë të lexohen në ...

Imami nga Peja kërkon që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe
Imami nga Peja, Drilon Gashi, ka kërkuar nga imamët e xhamive, që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe. Gashi, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se leximi i ajeteve kuranore është më mirë të lexohen në ...
Zeri | 15-May-2019 22:55
Imami nga Peja, Drilon Gashi, ka kërkuar nga imamët e xhamive, që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe. Gashi, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se leximi i ajeteve kuranore është më mirë të lexohen në ...

Imami nga Peja kërkon që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe
Imami nga Peja, Drilon Gashi, ka bërë një kërkesë në drejtim të imamëve të xhamive, që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe. Sipas Gashit leximi i ajeteve kuranore është më mirë të lexohen në shqip, sesa në ...
TetovaSot | 15-May-2019 22:36
Imami nga Peja, Drilon Gashi, ka bërë një kërkesë në drejtim të imamëve të xhamive, që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe. Sipas Gashit leximi i ajeteve kuranore është më mirë të lexohen në shqip, sesa në ...

Imami nga Peja kërkon që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe
Imami nga Peja, Drilon Gashi, ka bërë një kërkesë në drejtim të imamëve të xhamive, që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe. Sipas Gashit leximi i ajeteve kuranore është më mirë të lexohen në shqip, sesa në ...
Klan Kosova | 15-May-2019 22:03
Imami nga Peja, Drilon Gashi, ka bërë një kërkesë në drejtim të imamëve të xhamive, që ajetet kuranore të lexohen në gjuhen shqipe. Sipas Gashit leximi i ajeteve kuranore është më mirë të lexohen në shqip, sesa në ...

Arabia Saudite ka akuzuar Iranin për sulmet ndaj stacioneve të naftës
Arabia Saudite në një letër dërguar Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara (KS-OKB) thotë se Irani dhe Huthitë në Jemen janë përgjegjës për sulmet e djeshme ndaj stacioneve të pompimit të naftës në vend, ...
Portalb | 15-May-2019 18:18
Arabia Saudite në një letër dërguar Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara (KS-OKB) thotë se Irani dhe Huthitë në Jemen janë përgjegjës për sulmet e djeshme ndaj stacioneve të pompimit të naftës në vend, ...

Arabia Saudite akuzon Iranin për sulmet ndaj stacioneve të naftës
Arabia Saudite në një letër dërguar Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara (KS-OKB) thotë se Irani dhe Huthitë në Jemen janë përgjegjës për sulmet e djeshme ndaj stacioneve të pompimit të naftës në vend, ...
Shenja | 15-May-2019 17:58
Arabia Saudite në një letër dërguar Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara (KS-OKB) thotë se Irani dhe Huthitë në Jemen janë përgjegjës për sulmet e djeshme ndaj stacioneve të pompimit të naftës në vend, ...

SHBA bëhet gati për luftë me Iranin, gati 120 000 trupa për përballjen e madhe
SHBA-të kanë akuzuar Iranin se ka tentuar të sabotojë transportin e karburantit nga vendet e Gjirit, ndërsa qeveria e Iranit shprehet se “janë tepër të mëdhenj për t’u kërcënuar nga të tjerët”. SHBA-të dhe vendet e ...
Lajminet | 14-May-2019 18:00
SHBA-të kanë akuzuar Iranin se ka tentuar të sabotojë transportin e karburantit nga vendet e Gjirit, ndërsa qeveria e Iranit shprehet se “janë tepër të mëdhenj për t’u kërcënuar nga të tjerët”. SHBA-të dhe vendet e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved