ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:32

Anulohet seanca për rastin e ALMIRIT

Anulohet seanca për rastin e ALMIRIT
Është anuluar seanca për rastin e Almirit, pasi avokati Asmir Alispahiq duhej të ishte prezent në gjykimin për rastin e Kumanovës. Në seancën e fundit gjykata Themelore e Kumanovës nuk e pranoi propozimin e palës së ...
Gazeta Express | 16-May-2019 16:05
Është anuluar seanca për rastin e Almirit, pasi avokati Asmir Alispahiq duhej të ishte prezent në gjykimin për rastin e Kumanovës. Në seancën e fundit gjykata Themelore e Kumanovës nuk e pranoi propozimin e palës së ...

Anulohet seanca gjyqësore për rastin e Almirit
Anulohet seanca gjyqësore për rastin e Almir Aliut për shkak se nuk u paraqit njëri nga ekspertët mjeko–ligjorë në gjykatë. Vogëlushi 4 vjeçar Almir Aliu humbi jetën pak ditë pasi u shtyp me makinë nga ana e Boban Ilic ...
TV21 | 13-Apr-2017 12:37
Anulohet seanca gjyqësore për rastin e Almir Aliut për shkak se nuk u paraqit njëri nga ekspertët mjeko–ligjorë në gjykatë. Vogëlushi 4 vjeçar Almir Aliu humbi jetën pak ditë pasi u shtyp me makinë nga ana e Boban Ilic ...

Anulohet seanca e sotme për rastin e Almir Aliut
Është anuluar seanca për rastin e Almirit, pasi avokati Asmir Alispahiq duhej të ishte prezent në gjykimin për rastin e Kumanovës. Në seancën e fundit gjykata Themelore e Kumanovës nuk e pranoi propozimin e palës së ...
Zeri | 16-May-2019 14:38
Është anuluar seanca për rastin e Almirit, pasi avokati Asmir Alispahiq duhej të ishte prezent në gjykimin për rastin e Kumanovës. Në seancën e fundit gjykata Themelore e Kumanovës nuk e pranoi propozimin e palës së ...

Anulohet seanca e sotme për rastin e Almir Aliut
Është anuluar seanca për rastin e Almirit, pasi avokati Asmir Alispahiq duhej të ishte prezent në gjykimin për rastin e Kumanovës. Në seancën e fundit gjykata Themelore e Kumanovës nuk e pranoi propozimin e palës së ...
Telegrafi | 16-May-2019 13:41
Është anuluar seanca për rastin e Almirit, pasi avokati Asmir Alispahiq duhej të ishte prezent në gjykimin për rastin e Kumanovës. Në seancën e fundit gjykata Themelore e Kumanovës nuk e pranoi propozimin e palës së ...

Anulohet seanca e sotme për rastin e Almir Aliut
Në seancën e fundit gjykata Themelore e Kumanovës nuk e pranoi propozimin e palës së dëmtuar, që në rigjykim të mos pranohen ekspertizat neuropsikiatrike dhe ajo teknike pasi që ekspertët nuk kanë pasur licencë të ...
Lajminet | 16-May-2019 14:12
Në seancën e fundit gjykata Themelore e Kumanovës nuk e pranoi propozimin e palës së dëmtuar, që në rigjykim të mos pranohen ekspertizat neuropsikiatrike dhe ajo teknike pasi që ekspertët nuk kanë pasur licencë të ...

Anulohet seanca për rastin e Almirit
Është anuluar seanca për rastin e Almirit, pasi avokati Asmir Alispahiq duhej të ishte prezent në gjykimin për rastin e Kumanovës, raporton Shenja Në seancën e fundit gjykata Themelore e Kumanovës nuk e pranoi ...
Arbresh | 16-May-2019 13:29
Është anuluar seanca për rastin e Almirit, pasi avokati Asmir Alispahiq duhej të ishte prezent në gjykimin për rastin e Kumanovës, raporton Shenja Në seancën e fundit gjykata Themelore e Kumanovës nuk e pranoi ...

Anulohet seanca për rastin e Almirit
Është anuluar seanca për rastin e Almirit, pasi avokati Asmir Alispahiq duhej të ishte prezent në gjykimin për rastin e Kumanovës, raporton SHENJA. Në seancën e fundit gjykata Themelore e Kumanovës nuk e pranoi ...
Shenja | 16-May-2019 13:05
Është anuluar seanca për rastin e Almirit, pasi avokati Asmir Alispahiq duhej të ishte prezent në gjykimin për rastin e Kumanovës, raporton SHENJA. Në seancën e fundit gjykata Themelore e Kumanovës nuk e pranoi ...

Anulohet seanca për rastin “Dhuna në Qendër”, Janakievski në dy seanca njëkohësisht
Gjykata Themelore Shkupi 1 ka anuluar seancën e sotme për rastin “Dhuna në Qendër”. Shkak për këtë anulim të procesit ka qenë që ish-ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Mile Janakievski është akuzuar edhe në lëndën ...
Alsat-M | 15-May-2019 11:48
Gjykata Themelore Shkupi 1 ka anuluar seancën e sotme për rastin “Dhuna në Qendër”. Shkak për këtë anulim të procesit ka qenë që ish-ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Mile Janakievski është akuzuar edhe në lëndën ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved