ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 22:07

Allegrit i ofrohet kontratë e re, italianit do t’i rritet edhe rroga

Allegrit i ofrohet kontratë e re, italianit do t’i rritet edhe rroga
Trajneri i Juventusit, Max Allegri thuhet se i është ofruar një zgjatje të kontratës deri në vitin 2021 me një përmirësim të lehtë të rrogës. Sipas La Stampa, takimi i shumëpritur midis Allegrit dhe presidentit, Andrea ...
Telegrafi | 16-May-2019 15:17
Trajneri i Juventusit, Max Allegri thuhet se i është ofruar një zgjatje të kontratës deri në vitin 2021 me një përmirësim të lehtë të rrogës. Sipas La Stampa, takimi i shumëpritur midis Allegrit dhe presidentit, Andrea ...

Agnelli-Allegri, sot raundi i dytë i bisedimeve, pritet vendimi mbi të ardhmen
Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli darkoi përreth 3 orë mbrëmjen e djeshme me trajnerin Massimiliano Allegri, por duket se kjo kohë nuk mjaftoi për të arritur në një konkluzion përfundimtar. Pikërisht për këtë ...
Koha.mk | 16-May-2019 16:16
Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli darkoi përreth 3 orë mbrëmjen e djeshme me trajnerin Massimiliano Allegri, por duket se kjo kohë nuk mjaftoi për të arritur në një konkluzion përfundimtar. Pikërisht për këtë ...

16:10 Prishen planet e Juventusit “Zonjës” i rikthehet një lojtar Planet e Juventusit për Gonzalo Higuain...
Planet e Juventusit për Gonzalo Higuain kanë ndryshuar. Siç të gjitha gjasat tregojnë Çelsi nuk do të mbajë argjentinasin për sezonin e ardhshëm dhe kështu bardhezinjtë do shohin se cilat janë mundësitë për të. ...
Kosova Sot | 16-May-2019 16:12
Planet e Juventusit për Gonzalo Higuain kanë ndryshuar. Siç të gjitha gjasat tregojnë Çelsi nuk do të mbajë argjentinasin për sezonin e ardhshëm dhe kështu bardhezinjtë do shohin se cilat janë mundësitë për të. ...

Allegri nuk largohet nga Juventusi?
Sipas La Stampa, takimi i shumëpritur midis Allegrit dhe presidentit Andrea Agnelli u zhvillua të mërkurën në mbrëmje. Gazeta shpjegon se Agnelli vuri ‘në tryezë’ ofertën rinovimit për trajnerin, duke e lidhur atë në ...
Lajminet | 16-May-2019 15:53
Sipas La Stampa, takimi i shumëpritur midis Allegrit dhe presidentit Andrea Agnelli u zhvillua të mërkurën në mbrëmje. Gazeta shpjegon se Agnelli vuri ‘në tryezë’ ofertën rinovimit për trajnerin, duke e lidhur atë në ...

Allegrit i ofrohet kontratë e re, italianit do t'i rritet edhe rroga
Trajneri i Juventusit, Max Allegri thuhet se i është ofruar një zgjatje të kontratës deri në vitin 2021 me një përmirësim të lehtë të rrogës. Sipas La Stampa, takimi i shumëpritur midis Allegrit dhe presidentit, Andrea ...
E Dua Sportin | 16-May-2019 15:40
Trajneri i Juventusit, Max Allegri thuhet se i është ofruar një zgjatje të kontratës deri në vitin 2021 me një përmirësim të lehtë të rrogës. Sipas La Stampa, takimi i shumëpritur midis Allegrit dhe presidentit, Andrea ...

Juventus vendos për të ardhmen e Allegrit
Juventusi ia ka ofruar Massimiliano Allegrit një ofertë të re për zgjatjen e kontratës aktuale deri në vitin 2021, me një rritje të vogël te pagës. Sipas La Stampa, Allegri dhe presidenti i Juves, Andrea Angelli, ...
Kosova Sot | 16-May-2019 14:27
Juventusi ia ka ofruar Massimiliano Allegrit një ofertë të re për zgjatjen e kontratës aktuale deri në vitin 2021, me një rritje të vogël te pagës. Sipas La Stampa, Allegri dhe presidenti i Juves, Andrea Angelli, ...

Juventus vendos për të ardhmen e Allegrit
Juventusi ia ka ofruar Massimiliano Allegrit një ofertë të re për zgjatjen e kontratës aktuale deri në vitin 2021, me një rritje të vogël te pagës. Sipas La Stampa, Allegri dhe presidenti i Juves, Andrea Angelli, ...
Gazeta Express | 16-May-2019 14:23
Juventusi ia ka ofruar Massimiliano Allegrit një ofertë të re për zgjatjen e kontratës aktuale deri në vitin 2021, me një rritje të vogël te pagës. Sipas La Stampa, Allegri dhe presidenti i Juves, Andrea Angelli, ...

Agnelli-Allegri, takim tjetër për të vendosur të ardhmen e trajnerit
Një darkë nuk është e mjaftueshme për të zgjidhur çështjet e hapura mes Juventus dhe trajnerit Massimiliano Allegri.
Kosova Press | 16-May-2019 11:40
Një darkë nuk është e mjaftueshme për të zgjidhur çështjet e hapura mes Juventus dhe trajnerit Massimiliano Allegri.

Divorci Allegri-Agnelli? Zbulohen kandidatët për trajnerin e ri te Juventusi
E ardhmja e Allegrit është ende në dilemë. Pasditen e sotme do të zhvillohet një takim ndërmjet presidentit të Juventusit, Agnelli dhe teknikut italian. “Corriere dello Sport” ka zbuluar listën me kandidatët e mundshëm ...
Lexo | 15-May-2019 19:13
E ardhmja e Allegrit është ende në dilemë. Pasditen e sotme do të zhvillohet një takim ndërmjet presidentit të Juventusit, Agnelli dhe teknikut italian. “Corriere dello Sport” ka zbuluar listën me kandidatët e mundshëm ...

Allegri takohet me presidentin e Juventusit për ta diskutuar të ardhmen e tij
Trajneri Massimiliano Allegri ka arritur në kampin stërvitor të Juventusit, për ta mbajtur takimin e shumëpritur dhe të diskutuar me presidentin e “Zonjës së Vjetër”, Andrea Agnellin. Corriere dello Sport raporton se ...
TetovaSot | 15-May-2019 19:12
Trajneri Massimiliano Allegri ka arritur në kampin stërvitor të Juventusit, për ta mbajtur takimin e shumëpritur dhe të diskutuar me presidentin e “Zonjës së Vjetër”, Andrea Agnellin. Corriere dello Sport raporton se ...

Takim Anjeli-Alegri, largohet Nedved
Sipas asaj që raportohet nga “Sky” dhe shumë organe të tjera të shtypit në Itali, Pavel Nedved sapo është larguar nga zyrat e klubit të Juventusit, pasi nuk dëshiron të ballafaqohet me Massimiliano Allegrin, trajnerin ...
Alsat-M | 15-May-2019 19:01
Sipas asaj që raportohet nga “Sky” dhe shumë organe të tjera të shtypit në Itali, Pavel Nedved sapo është larguar nga zyrat e klubit të Juventusit, pasi nuk dëshiron të ballafaqohet me Massimiliano Allegrin, trajnerin ...

Takimi Allegri-Agnelli, Nedved braktis zyrat: çfarë po ndodh te Juventusi!
Sipas asaj që raportohet nga “Sky” dhe shumë organe të tjera të shtypit në Itali, Pavel Nedved sapo është larguar nga zyrat e klubit të Juventusit, pasi nuk dëshiron të ballafaqohet me Massimiliano Allegrin, trajnerin ...
Koha.mk | 15-May-2019 18:34
Sipas asaj që raportohet nga “Sky” dhe shumë organe të tjera të shtypit në Itali, Pavel Nedved sapo është larguar nga zyrat e klubit të Juventusit, pasi nuk dëshiron të ballafaqohet me Massimiliano Allegrin, trajnerin ...

Allegri takohet me presidentin e Juventusit për ta diskutuar të ardhmen e tij
Trajneri Massimiliano Allegri ka arritur në kampin stërvitor të Juventusit, për ta mbajtur takimin e shumëpritur dhe të diskutuar me presidentin e “Zonjës së Vjetër”, Andrea Agnellin. Corriere dello Sport raporton se ...
Koha.mk | 15-May-2019 16:26
Trajneri Massimiliano Allegri ka arritur në kampin stërvitor të Juventusit, për ta mbajtur takimin e shumëpritur dhe të diskutuar me presidentin e “Zonjës së Vjetër”, Andrea Agnellin. Corriere dello Sport raporton se ...

Juve do Deschamps nëse largohet Allegri
Juventus do të provojë ta marrë Didier Deschamps për trajner në rast se Massimiliano Allegri vendos që të largohet drejt Paris Saint-Germain këtë verë. Sipas raportimeve në Itali, PSG tashmë ka avancuar në interesimin e ...
Klan Kosova | 15-May-2019 15:19
Juventus do të provojë ta marrë Didier Deschamps për trajner në rast se Massimiliano Allegri vendos që të largohet drejt Paris Saint-Germain këtë verë. Sipas raportimeve në Itali, PSG tashmë ka avancuar në interesimin e ...

Allegri-Juventus, është dita e së vërtetës. Ja skenarët e mundshëm
Pas “lumenjve” të fjalëve, fundi i ngjan një fryme të pastër, plot oksigjen. Sot, në fakt, Massimiliano Allegri do ta njohë fatin e tij. Dhe vendimi do t’i komunikohet drejtpërdrejt nga Andrea Agnelli, i cili me tonin e ...
GazetaTema | 15-May-2019 11:05
Pas “lumenjve” të fjalëve, fundi i ngjan një fryme të pastër, plot oksigjen. Sot, në fakt, Massimiliano Allegri do ta njohë fatin e tij. Dhe vendimi do t’i komunikohet drejtpërdrejt nga Andrea Agnelli, i cili me tonin e ...

Allegri takohet me presidentin e Juventusit për ta diskutuar të ardhmen e tij
Trajneri Massimiliano Allegri ka arritur në kampin stërvitor të Juventusit, për ta mbajtur takimin e shumëpritur dhe të diskutuar me presidentin e “Zonjës së Vjetër”, Andrea Agnellin. Corriere dello Sport raporton se ...
Kosova Sot | 15-May-2019 14:51
Trajneri Massimiliano Allegri ka arritur në kampin stërvitor të Juventusit, për ta mbajtur takimin e shumëpritur dhe të diskutuar me presidentin e “Zonjës së Vjetër”, Andrea Agnellin. Corriere dello Sport raporton se ...

Agnelli-Allegri, dita e së vërtetës, vendoset e ardhmja e Juves
Në shtëpinë e “Zonjës së Vjetër” është dita e së vërtetës. Max Allegri do të takohet me presidentin Agnelli për të përpiluar sëbashku të ardhmen e Juves ose lamtumirën. Kjo e fundit vështirë se mund të ndodh nëse i ...
BalkanWeb | 15-May-2019 10:31
Në shtëpinë e “Zonjës së Vjetër” është dita e së vërtetës. Max Allegri do të takohet me presidentin Agnelli për të përpiluar sëbashku të ardhmen e Juves ose lamtumirën. Kjo e fundit vështirë se mund të ndodh nëse i ...

Allegri takohet me presidentin e Juventusit për ta diskutuar të ardhmen e tij
Trajneri Massimiliano Allegri ka arritur në kampin stërvitor të Juventusit, për ta mbajtur takimin e shumëpritur dhe të diskutuar me presidentin e “Zonjës së Vjetër”, Andrea Agnellin. Corriere dello Sport raporton se ...
Gazeta Express | 15-May-2019 14:47
Trajneri Massimiliano Allegri ka arritur në kampin stërvitor të Juventusit, për ta mbajtur takimin e shumëpritur dhe të diskutuar me presidentin e “Zonjës së Vjetër”, Andrea Agnellin. Corriere dello Sport raporton se ...

Deshamp rikthehet te Juve, kësaj rradhe si trajner!
Didie Deshamp do të rikthehet te Juventusi, por kësaj rradhe si trajner. Sipas të përditshmes italiane, “Tuttosport”, srategu francez dëshiron ta përfundojë punën që e kishte lënë në gjysmë në vitin 2007, kur dhe e ...
InfoSport.mk | 15-May-2019 14:34
Didie Deshamp do të rikthehet te Juventusi, por kësaj rradhe si trajner. Sipas të përditshmes italiane, “Tuttosport”, srategu francez dëshiron ta përfundojë punën që e kishte lënë në gjysmë në vitin 2007, kur dhe e ...

Deschamps, trajner favorit për të marrë drejtimin e Juventusit
Sipas të përditshmes italiane, Tuttosport, Didier Deschampsdëshiron ta përfundojë punën që e kishte lënë në gjysmë në vitin 2007 kur dhe e ngjiti në Serinë A “Zonjën e Vjetër”. Lajmi për mundësinë që Deschamps ta ...
Lajmi i Fundit | 15-May-2019 14:02
Sipas të përditshmes italiane, Tuttosport, Didier Deschampsdëshiron ta përfundojë punën që e kishte lënë në gjysmë në vitin 2007 kur dhe e ngjiti në Serinë A “Zonjën e Vjetër”. Lajmi për mundësinë që Deschamps ta ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved