ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2019 07:31

A do të arrestohen në Serbi radikalët? Ja telashet për Vuçiçin

A do të arrestohen në Serbi radikalët? Ja telashet për Vuçiçin
A do të arrestohen në Serbi radikalët Vjerica Radeta dhe Petar Jojiq, të cilët duhet të dërgohen në Gjykatën e Hagës? Ata janë kolegë të dikurshëm të Vuçiqit. „Çfarë do të ndodhë në të ardhmen dhe si do të reagojë ...
GazetaTema | 16-May-2019 08:53
A do të arrestohen në Serbi radikalët Vjerica Radeta dhe Petar Jojiq, të cilët duhet të dërgohen në Gjykatën e Hagës? Ata janë kolegë të dikurshëm të Vuçiqit. „Çfarë do të ndodhë në të ardhmen dhe si do të reagojë ...

Vuçiq ka probleme të mëdha me serbët
A do të arrestohen në Serbi radikalët Vjerica Radeta dhe Petar Jojiq, të cilët duhet të dërgohen në Gjykatën e Hagës? Ata janë kolegë të dikurshëm të Vuçiqit. „Çfarë do të ndodhë në të ardhmen dhe si do të reagojë ...
Gazeta Express | 16-May-2019 08:23
A do të arrestohen në Serbi radikalët Vjerica Radeta dhe Petar Jojiq, të cilët duhet të dërgohen në Gjykatën e Hagës? Ata janë kolegë të dikurshëm të Vuçiqit. „Çfarë do të ndodhë në të ardhmen dhe si do të reagojë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved