ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 23:21

5 I solli në shtëpi nuse japoneze, ky është reagimi i nënës së djalit shqiptar Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soriee” ishin të ftuar shumë të huaj të cilët kishin braktisur vendin e tyre të origjinës për të jetuar në Shqipëri. Shumë prej ty

5 I solli në shtëpi nuse japoneze, ky është reagimi i nënës së djalit shqiptar Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soriee” ishin të ftuar shumë të huaj të cilët kishin braktisur vendin e tyre të origjinës për të jetuar në Shqipëri. Shumë prej ty
Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soriee” ishin të ftuar shumë të huaj të cilët kishin braktisur vendin e tyre të origjinës për të jetuar në Shqipëri. Shumë prej tyre kishin ardhur në vendin tonë për punë, disa të tjerë ...
Kosova Sot | 16-May-2019 12:35
Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soriee” ishin të ftuar shumë të huaj të cilët kishin braktisur vendin e tyre të origjinës për të jetuar në Shqipëri. Shumë prej tyre kishin ardhur në vendin tonë për punë, disa të tjerë ...

I solli në shtëpi nuse japoneze, ky është reagimi i nënës së djalit shqiptar
Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soriee” ishin të ftuar shumë të huaj të cilët kishin braktisur vendin e tyre të origjinës për të jetuar në Shqipëri. Shumë prej tyre kishin ardhur në vendin tonë për punë, disa të tjerë ...
Ina-Online | 16-May-2019 12:06
Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soriee” ishin të ftuar shumë të huaj të cilët kishin braktisur vendin e tyre të origjinës për të jetuar në Shqipëri. Shumë prej tyre kishin ardhur në vendin tonë për punë, disa të tjerë ...

Vjehrra shqiptare tregon se si e priti nusen e djalit nga Japonia dhe jetesën në Shqipëri
Historitë e shqiptarëve që jetojnë në perëndim dhe janë martuar me vajza të huaja por vajza të martuara me shqiptarë dhe jetojnë në Shqipëri, janë raste jo shumë të shpeshta. Shpesh herë kemi parë vajza dhe djem nga ...
Telegrafi | 16-May-2019 11:14
Historitë e shqiptarëve që jetojnë në perëndim dhe janë martuar me vajza të huaja por vajza të martuara me shqiptarë dhe jetojnë në Shqipëri, janë raste jo shumë të shpeshta. Shpesh herë kemi parë vajza dhe djem nga ...

I solli në shtëpi nuse japoneze, ky është reagimi i nënës së djalit shqiptar
Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soriee” ishin të ftuar shumë të huaj të cilët kishin braktisur vendin e tyre të origjinës për të jetuar në Shqipëri. Shumë prej tyre kishin ardhur në vendin tonë për punë, disa të tjerë ...
Gazeta Express | 16-May-2019 11:32
Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soriee” ishin të ftuar shumë të huaj të cilët kishin braktisur vendin e tyre të origjinës për të jetuar në Shqipëri. Shumë prej tyre kishin ardhur në vendin tonë për punë, disa të tjerë ...

Si e priti nusen japoneze të djalit kjo nënë shqiptare: U shtanga…
Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soriee” ishin të ftuar shumë të huaj të cilët kishin braktisur vendin e tyre të origjinës për të jetuar në Shqipëri. Shumë prej tyre kishin ardhur në vendin tonë për punë, disa të tjerë ...
Lexo | 16-May-2019 10:20
Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soriee” ishin të ftuar shumë të huaj të cilët kishin braktisur vendin e tyre të origjinës për të jetuar në Shqipëri. Shumë prej tyre kishin ardhur në vendin tonë për punë, disa të tjerë ...

Vjehrra shqiptare tregon se si e priti nusen e djalit nga Japonia
Shpesh herë kemi parë vajza dhe djem nga Evropa që zgjedhin të vijnë në Shqipëri, madje edhe nga Kina, por shumë nga rrallë nga Japonia. Këtë të mërkurë u njohëm më historinë e Yoshiko Shehu, vajza nga Japonia që ...
Lajminet | 16-May-2019 09:29
Shpesh herë kemi parë vajza dhe djem nga Evropa që zgjedhin të vijnë në Shqipëri, madje edhe nga Kina, por shumë nga rrallë nga Japonia. Këtë të mërkurë u njohëm më historinë e Yoshiko Shehu, vajza nga Japonia që ...

Vjehrra shqiptare tregon se si e priti nusen e djalit nga Japonia: U shtanga…
Mbrëmjen e kësaj të mërkure në ekranin e Top Channel u shfaqën historitë e disa prej të huajve që kanë vendosur të ndërtojnë fatin e tyre në Shqipëri dhe të lënë vendet e tyre. Shpesh herë kemi parë vajza dhe djem nga ...
Lajmi i Fundit | 16-May-2019 09:16
Mbrëmjen e kësaj të mërkure në ekranin e Top Channel u shfaqën historitë e disa prej të huajve që kanë vendosur të ndërtojnë fatin e tyre në Shqipëri dhe të lënë vendet e tyre. Shpesh herë kemi parë vajza dhe djem nga ...

“U shtanga!” Nëna shqiptare rrëfen reagimin e saj kur djali i sjell nusen japoneze
Mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel patëm mundësinë të njihemi me historitë e disa prej të huajve që kanë vendosur të ndërtojnë fatin e tyre në Shqipëri dhe të lënë vendet e tyre. Shpesh herë kemi parë vajza dhe ...
Gazeta Express | 15-May-2019 22:40
Mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel patëm mundësinë të njihemi me historitë e disa prej të huajve që kanë vendosur të ndërtojnë fatin e tyre në Shqipëri dhe të lënë vendet e tyre. Shpesh herë kemi parë vajza dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved