ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 11:02

Trendet e reja estetike

Trendet e reja estetike
Mbushja e buzëve, mbushja e mollëzave, rregullimi i hundës pa operacion, ngritja e vetullave, si dhe definimi i kontureve të fytyrës janë vetëm disa nga këto trende, të cilat pashmangshëm po praktikohet në masë të madhe ...
Gazeta Express | 15-May-2019 11:53
Mbushja e buzëve, mbushja e mollëzave, rregullimi i hundës pa operacion, ngritja e vetullave, si dhe definimi i kontureve të fytyrës janë vetëm disa nga këto trende, të cilat pashmangshëm po praktikohet në masë të madhe ...

Kotorri, “parajsa” për adhuruesit e jahteve dhe kroçiereve
Këtë herë gjiri i Kotorit piktoresk, me shkëmbinjtë dhe ujërat e tij, ishte nikoqiri i ekipit të emisionit të mëngjesit në T7, #gjesi Përgatiti: Syzana Hajradini Qyteti i vjetër i Kotorrit është një labirint i rrugëve ...
Gazeta Express | 15-May-2019 11:48
Këtë herë gjiri i Kotorit piktoresk, me shkëmbinjtë dhe ujërat e tij, ishte nikoqiri i ekipit të emisionit të mëngjesit në T7, #gjesi Përgatiti: Syzana Hajradini Qyteti i vjetër i Kotorrit është një labirint i rrugëve ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved