ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 10:52

Sulmohet rezidenca e ambasadorit amerikan në Athinë

Sulmohet rezidenca e ambasadorit amerikan në Athinë
Një grup anarkistësh ka sulmuar në orët e para të së mërkurës rezidencën e ambasadorit amerikan në Athinë. Pasi shpërthyen dhe një bombë tymuese, anarkistët, rreth dhjetë persona, u larguan. Grupimi anarkist Rubikon ...
ABCNews | 15-May-2019 17:05
Një grup anarkistësh ka sulmuar në orët e para të së mërkurës rezidencën e ambasadorit amerikan në Athinë. Pasi shpërthyen dhe një bombë tymuese, anarkistët, rreth dhjetë persona, u larguan. Grupimi anarkist Rubikon ...

Vandalizohet shtëpia e ambasadorit amerikan në Athinë
Persona të paidentifikuar kanë vandalizuar rezidencën ku banon ambasadori amerikan në Athinë, Geoffrey R. Pyatt. Në muret e rezidencës ishte hedhur bojë e zezë. Sipas mediave greke, ambasadori amerikan njihet për ...
TV Klan | 15-May-2019 15:18
Persona të paidentifikuar kanë vandalizuar rezidencën ku banon ambasadori amerikan në Athinë, Geoffrey R. Pyatt. Në muret e rezidencës ishte hedhur bojë e zezë. Sipas mediave greke, ambasadori amerikan njihet për ...

Paralele të frikshme, anarkistët sulmojnë rezidencën e ambasadorit të SHBA në Athinë. Në Shqipëri, shtëpinë e kreut të prezencës së OSBE
Anarkistët e grupit “Ruvikona” sulmuan me bojëra dhe tymuese rezidencën e ambasadorit amerikan në Athinë, sot rreth orës 04:00. Sulmi përfshihet në një sërë protestash të anarkistëve për të lejuar terroristin e “17 ...
GazetaTema | 15-May-2019 10:16
Anarkistët e grupit “Ruvikona” sulmuan me bojëra dhe tymuese rezidencën e ambasadorit amerikan në Athinë, sot rreth orës 04:00. Sulmi përfshihet në një sërë protestash të anarkistëve për të lejuar terroristin e “17 ...

Një grupim anarkist sulmon rezidencën e ambasadorit amerikan
Persona të panjohur hodhën bojë sot në mëngjes, në hyrje të rezidencës së ambasadorit amerikan në Athinë, Geoffrey Pyatt.
Kosova Press | 15-May-2019 12:08
Persona të panjohur hodhën bojë sot në mëngjes, në hyrje të rezidencës së ambasadorit amerikan në Athinë, Geoffrey Pyatt.

Anarkistët sulmojnë rezidencën e ambasadorit amerikan në Greqi
Persona të panjohur hodhën bojë sot në mëngjes, në hyrje të rezidencës së ambasadorit amerikan në Athinë, Geoffrey Pyatt. Media greke bën të ditur se ishin anarkistët e grupit “Ruvikona” që sulmuan me bojëra dhe tymuese ...
RTSH | 15-May-2019 12:01
Persona të panjohur hodhën bojë sot në mëngjes, në hyrje të rezidencës së ambasadorit amerikan në Athinë, Geoffrey Pyatt. Media greke bën të ditur se ishin anarkistët e grupit “Ruvikona” që sulmuan me bojëra dhe tymuese ...

Sulmohet banesa e ambasadorit amerikan në Athinë
Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris Kufodinas. ...
Gazeta Monitor | 15-May-2019 11:24
Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris Kufodinas. ...

Anarkistët sulmojnë rezidencën e ambasadorit amerikan në Athinë
Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris Kufodinas. ...
EkonomiaOnline | 15-May-2019 11:19
Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris Kufodinas. ...

VIDEO/ Akte vandale nga anarkistët tek rezidenca e ambasadorit të SHBA në Athinë. Reagon Jeffrey Paith: Shkatërrimi i pronës nuk është një protestë paqësore
Anarkistët e grupit “Ruvikona” sulmuan me bojëra dhe tymuese rezidencën e ambasadorit amerikan në Athinë, sot rreth orës 04:00. Sulmi përfshihet në një sërë protestash të anarkistëve për të lejuar terroristin e “17 ...
Lexo | 15-May-2019 10:44
Anarkistët e grupit “Ruvikona” sulmuan me bojëra dhe tymuese rezidencën e ambasadorit amerikan në Athinë, sot rreth orës 04:00. Sulmi përfshihet në një sërë protestash të anarkistëve për të lejuar terroristin e “17 ...

Sulmohet banesa e ambasadorit amerikan në Athinë
Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris Kufodinas. ...
TetovaSot | 15-May-2019 10:34
Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris Kufodinas. ...

Sulmohet banesa e ambasadorit amerikan në Athinë
Anëtarë të kësaj organizate hodhën bojë të zezë dhe një bombë tymuese jashtë banesës së ambasadorit amerikan në Athinë. Sipas organizatës, anëtarë të saj mundën të thyejnë kordonin e sigurisë dhe, pasi hodhën parulla ...
Lajminet | 15-May-2019 10:07
Anëtarë të kësaj organizate hodhën bojë të zezë dhe një bombë tymuese jashtë banesës së ambasadorit amerikan në Athinë. Sipas organizatës, anëtarë të saj mundën të thyejnë kordonin e sigurisë dhe, pasi hodhën parulla ...

Video/ Sulmohet rezidenca e ambasadorit të SHBA në Athinë
Rezidenca e ambasadorit të SHBA-së, në Athinë është sulmuar me tymuese dhe bojëra nga anarkistët e grupit “Ruvikona”. Sulmi përfshihet në një sërë protestash të anarkistëve për të lejuar terroristin e “17 Nëntorit”. ...
Dritare | 15-May-2019 10:06
Rezidenca e ambasadorit të SHBA-së, në Athinë është sulmuar me tymuese dhe bojëra nga anarkistët e grupit “Ruvikona”. Sulmi përfshihet në një sërë protestash të anarkistëve për të lejuar terroristin e “17 Nëntorit”. ...

Athinë/ Anarkistët sulmojnë rezidencën e ambasadorit të SHBA-së
Anarkistët e grupit “Ruvikona” sulmuan me bojëra dhe tymuese rezidencën e ambasadorit amerikan në Athinë, sot rreth orës 04:00. Sulmi përfshihet në një sërë protestash të anarkistëve për të lejuar terroristin e “17 ...
Lapsi | 15-May-2019 09:57
Anarkistët e grupit “Ruvikona” sulmuan me bojëra dhe tymuese rezidencën e ambasadorit amerikan në Athinë, sot rreth orës 04:00. Sulmi përfshihet në një sërë protestash të anarkistëve për të lejuar terroristin e “17 ...

Sulmohet banesa e ambasadorit amerikan në Athinë
Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris Kufodinas. ...
Gazeta Express | 15-May-2019 10:02
Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris Kufodinas. ...

Sulmohet banesa e ambasadorit amerikan në Athinë
Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris Kufodinas. ...
InFokusi | 15-May-2019 09:57
Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris Kufodinas. ...

Sulmohet me bojë dhe tymuese rezidenca e ambasadës amerikane në Athinë
Sulmohet rezidenca e ambasadës amerikane në Athinë. Mediat greke raportojë se rezidenca në të cilën jeton edhe ambasadori Jeffrey Paiat është sulmuar me tymuese dhe bojë nga anarkistët e grupit 'Rivikona'. Mësohet se ...
Gazeta55 | 15-May-2019 09:57
Sulmohet rezidenca e ambasadës amerikane në Athinë. Mediat greke raportojë se rezidenca në të cilën jeton edhe ambasadori Jeffrey Paiat është sulmuar me tymuese dhe bojë nga anarkistët e grupit 'Rivikona'. Mësohet se ...

Anarkistët sulmojnë me tymuese rezidenca e Ambasadës Amerikane në Athinë
Është sulmuar me tymuese rezidenca e Ambasadës Amerikane në Athinë. Gjatë natës disa persona kanë hedhur tymuese drejt rezidencës, duke shkaktuar panik. Policia greke bën me dije se sulmi është kryer nga organizata ...
Telegraf | 15-May-2019 09:48
Është sulmuar me tymuese rezidenca e Ambasadës Amerikane në Athinë. Gjatë natës disa persona kanë hedhur tymuese drejt rezidencës, duke shkaktuar panik. Policia greke bën me dije se sulmi është kryer nga organizata ...

Sulmohet banesa e ambasadorit amerikan në Athinë
Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris Kufodinas.
Kosova Press | 15-May-2019 09:52
Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris Kufodinas.

Sulmohet banesa e ambasadorit amerikan në Athinë (Video)
Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris Kufodinas.
Top Channel | 15-May-2019 09:30
Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris Kufodinas.

Anarkistët sulmojnë rezidencën e ambasadorit të SHBA në Athinë
Anarkistët e grupit “Ruvikona” sulmuan me bojëra dhe tymuese rezidencën e ambasadorit amerikan në Athinë, sot rreth orës 04:00. Sulmi përfshihet në një sërë protestash të anarkistëve për të lejuar terroristin e “17 ...
BalkanWeb | 15-May-2019 09:22
Anarkistët e grupit “Ruvikona” sulmuan me bojëra dhe tymuese rezidencën e ambasadorit amerikan në Athinë, sot rreth orës 04:00. Sulmi përfshihet në një sërë protestash të anarkistëve për të lejuar terroristin e “17 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved