ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 23:22

Pas Barcelonës edhe Bajerni hyn në garë, për të nënshkruar me francezin Griezmann

Pas Barcelonës edhe Bajerni hyn në garë, për të nënshkruar me francezin Griezmann
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madrid. Pas Barcelonës, së fundmi është edhe Bajerni i Mynihut që ka hyrë në garë për të nënshkruar me francezin. Sipas “Radio Cope”, gjiganti bavarez ka bërë hapa ...
Telegraf | 15-May-2019 19:19
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madrid. Pas Barcelonës, së fundmi është edhe Bajerni i Mynihut që ka hyrë në garë për të nënshkruar me francezin. Sipas “Radio Cope”, gjiganti bavarez ka bërë hapa ...

Griezmann, lamtumirë Atleticos pas 5 sezonesh (Video)
Rrugët mes Antoine Griezmann dhe Atletico Madrid do të ndahen në fund të sezonit. Sulmuesi francez zyrtarizoi largimin e tij nga “Los Colchoneros”, duke ua komunikuar atë edhe drejtuesve të klubit dhe shokëve të tij të ...
Top Channel | 15-May-2019 12:41
Rrugët mes Antoine Griezmann dhe Atletico Madrid do të ndahen në fund të sezonit. Sulmuesi francez zyrtarizoi largimin e tij nga “Los Colchoneros”, duke ua komunikuar atë edhe drejtuesve të klubit dhe shokëve të tij të ...

Griezmann largohet nga Atletico
Pas pesë vjetësh tek Atletico e Madridit, sulmuesi Griezmann i thotë lamtumirë ekipit. Me shumë gjasa, kampioni i botës do të aktivizohet sezonin tjetër me klubin e Barcelonës. Eleminimi ndaj Liverpool, ishte sinjali i ...
TV Klan | 15-May-2019 19:58
Pas pesë vjetësh tek Atletico e Madridit, sulmuesi Griezmann i thotë lamtumirë ekipit. Me shumë gjasa, kampioni i botës do të aktivizohet sezonin tjetër me klubin e Barcelonës. Eleminimi ndaj Liverpool, ishte sinjali i ...

Atletico Madrid e dëshiron Dybalan si zëvendësim të Griezmannit
Sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala, do t’i ofrohet mundësia e transferimit në Spanjë këtë verë. Sipas drejtuesit të Okdiarios, Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito, ai ka zbuluar se Atletico Madridi e shikon ...
Telegrafi | 15-May-2019 17:33
Sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala, do t’i ofrohet mundësia e transferimit në Spanjë këtë verë. Sipas drejtuesit të Okdiarios, Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito, ai ka zbuluar se Atletico Madridi e shikon ...

Saga drejt fundit, Barça duhet të vendosë për Griezmann
Koha është një ilaç dhe kjo është provuar edhe në Barcelonë, ku mundësia për nënshkrimin me Antoine Griezmann është rikthyer sërish në tavolinë.
Top Channel | 15-May-2019 10:02
Koha është një ilaç dhe kjo është provuar edhe në Barcelonë, ku mundësia për nënshkrimin me Antoine Griezmann është rikthyer sërish në tavolinë.

Sky Sports: Griezmann në Barcelonë për 124 milionë euro
Barcelona do ta blejë Antoine Griezmannin duke e paguar klauzolën e tij të lirimit prej 124 milionë euro, pasi dje sulmuesi francez e njoftoi Atletico Madridit se do të largohet në fund të sezonit. Në një mesazh ...
Gazeta Express | 15-May-2019 20:00
Barcelona do ta blejë Antoine Griezmannin duke e paguar klauzolën e tij të lirimit prej 124 milionë euro, pasi dje sulmuesi francez e njoftoi Atletico Madridit se do të largohet në fund të sezonit. Në një mesazh ...

Pyetet ku do transferohesh, Barça apo PSG? Ja reagimi i Griezmannit
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madrid. Barcelona e Leo Messit është skuadra që po përflitet se do të marrë shërbimet e kampionit të botës. Mëngjesin e sotëm shumë tifozë dhe gazetarë ishin pranë ...
Lexo | 15-May-2019 19:53
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madrid. Barcelona e Leo Messit është skuadra që po përflitet se do të marrë shërbimet e kampionit të botës. Mëngjesin e sotëm shumë tifozë dhe gazetarë ishin pranë ...

Edhe Bayerni hyn në garë për Griezmannin
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madridi dhe ka gjasa të mëdha t’i bashkohet Barcelonës. Mirëpo, sulmuesit francez ia ka mësyrë edhe Bayern Munichu Barcelona nuk është ekipi i vetëm i interesuar ...
TetovaSot | 15-May-2019 18:59
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madridi dhe ka gjasa të mëdha t’i bashkohet Barcelonës. Mirëpo, sulmuesit francez ia ka mësyrë edhe Bayern Munichu Barcelona nuk është ekipi i vetëm i interesuar ...

Tifozët e Barcelonës s’e duan Griezmann-in
Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, nuk beson se Antoine Griezmann do të transferohet te gjiganti katalonas, pasi francezi tashmë është lojtar pa klub sepse i dha dje lamtumirën Atletico Madridit. Laporta ka ...
Kosova Sot | 15-May-2019 18:56
Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, nuk beson se Antoine Griezmann do të transferohet te gjiganti katalonas, pasi francezi tashmë është lojtar pa klub sepse i dha dje lamtumirën Atletico Madridit. Laporta ka ...

Ish-presidenti i Barçës: Çmimi i Griezmannit tejet i lartë dhe as tifozët e Barcelonës s’e duan
Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, nuk beson se Antoine Griezmann do të transferohet te gjiganti katalonas, edhe pse francezi tashmë është lojtar pa klub sepse i dha dje lamtumirën Atletico Madridit. Laporta ka ...
Gazeta Express | 15-May-2019 18:43
Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, nuk beson se Antoine Griezmann do të transferohet te gjiganti katalonas, edhe pse francezi tashmë është lojtar pa klub sepse i dha dje lamtumirën Atletico Madridit. Laporta ka ...

Antuan Grizman largohet nga Atletiko e Madridit
Antuan Grizman largohet nga Atletiko e Madridit pas pesë vjetësh. Sulmuesi francez, kampion i botës, pritet të bashkohet me Barcelonën për 120 milionë euro. Do të shkojë tek skuadra që e njeh shumë mirë. Antuan Grizman ...
ABCNews | 15-May-2019 14:09
Antuan Grizman largohet nga Atletiko e Madridit pas pesë vjetësh. Sulmuesi francez, kampion i botës, pritet të bashkohet me Barcelonën për 120 milionë euro. Do të shkojë tek skuadra që e njeh shumë mirë. Antuan Grizman ...

Atletico Madrid e dëshiron Dybalan si zëvendësim të Griezmannit
Sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala, do t’i ofrohet mundësia e transferimit në Spanjë këtë verë. Sipas drejtuesit të Okdiarios, Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito, ai ka zbuluar se Atletico Madridi e shikon ...
Kosova Sot | 15-May-2019 17:42
Sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala, do t’i ofrohet mundësia e transferimit në Spanjë këtë verë. Sipas drejtuesit të Okdiarios, Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito, ai ka zbuluar se Atletico Madridi e shikon ...

Atletico Madrid e dëshiron Dybalan si zëvendësim të Griezmannit
Sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala, do t’i ofrohet mundësia e transferimit në Spanjë këtë verë. Sipas drejtuesit të Okdiarios, Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito, ai ka zbuluar se Atletico Madridi e shikon ...
E Dua Sportin | 15-May-2019 17:41
Sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala, do t’i ofrohet mundësia e transferimit në Spanjë këtë verë. Sipas drejtuesit të Okdiarios, Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito, ai ka zbuluar se Atletico Madridi e shikon ...

Griezmann “përzë” Coutinhon nga Barça? Agjenti i brazilianit sqaron gjithçka
Largimi i Griezmann nga Atlético Madrid ka çuar në thashetheme të pafundme se cili do të jetë destinacioni i tij i ardhshëm. Shkuarja e mundshme e francezit te Barcelona mund të vërë në situatë delikate disa lojtarë ...
Koha.mk | 15-May-2019 17:14
Largimi i Griezmann nga Atlético Madrid ka çuar në thashetheme të pafundme se cili do të jetë destinacioni i tij i ardhshëm. Shkuarja e mundshme e francezit te Barcelona mund të vërë në situatë delikate disa lojtarë ...

Edhe Bayerni hyn në garë për Griezmannin
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madridi dhe ka gjasa të mëdha t’i bashkohet Barcelonës. Mirëpo, sulmuesit francez ia ka mësyrë edhe Bayern Munichu. Barcelona nuk është ekipi i vetëm i interesuar ...
Kosova Sot | 15-May-2019 16:04
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madridi dhe ka gjasa të mëdha t’i bashkohet Barcelonës. Mirëpo, sulmuesit francez ia ka mësyrë edhe Bayern Munichu. Barcelona nuk është ekipi i vetëm i interesuar ...

Edhe Bayerni hyn në garë për Griezmannin
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madridi dhe ka gjasa të mëdha t’i bashkohet Barcelonës. Mirëpo, sulmuesit francez ia ka mësyrë edhe Bayern Munichu Barcelona nuk është ekipi i vetëm i interesuar ...
Gazeta Express | 15-May-2019 15:55
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madridi dhe ka gjasa të mëdha t’i bashkohet Barcelonës. Mirëpo, sulmuesit francez ia ka mësyrë edhe Bayern Munichu Barcelona nuk është ekipi i vetëm i interesuar ...

Griezmann konfirmon largimin: Kanë qenë 5 vite të mrekullueshme
Antoine Griezmann ka konfirmuar se do të largohet nga Atletico Madridi përmes një videoje të publikuar në faqen zyrtare të klubit në Twitter. Edhe pse e kishte rinovuar kontratën e re pesëvjeçare në verën e kaluar, ...
BalkanWeb | 15-May-2019 00:38
Antoine Griezmann ka konfirmuar se do të largohet nga Atletico Madridi përmes një videoje të publikuar në faqen zyrtare të klubit në Twitter. Edhe pse e kishte rinovuar kontratën e re pesëvjeçare në verën e kaluar, ...

City, Barcelona dhe Bayern gati ofertat për Rodrigon
Manchester City do të garojë me Barcelonën dhe Bayern Munchen-in në mënyrë që t’i sigurojnë shërbimet e mesfushorit të Atletico Madrid-it, Rodrigo Hernandez, pohon Cadena SER. 22 vjeçari duket se do t’i ndjekë hapat e ...
Klan Kosova | 15-May-2019 15:31
Manchester City do të garojë me Barcelonën dhe Bayern Munchen-in në mënyrë që t’i sigurojnë shërbimet e mesfushorit të Atletico Madrid-it, Rodrigo Hernandez, pohon Cadena SER. 22 vjeçari duket se do t’i ndjekë hapat e ...

Atletico mund ta marrë treshen e Portos
Atletico Madrid mund ta transferojë Hector Herrera-n, Felipen dhe Alex Telles nga Porto, sipas ESPN FC. Mesfushori qëndror, Herrera, do t’iu bashkohet madrilenëve si transfer i lirë, ndërkaq për Felipen Porto kërkon 25 ...
Klan Kosova | 15-May-2019 14:47
Atletico Madrid mund ta transferojë Hector Herrera-n, Felipen dhe Alex Telles nga Porto, sipas ESPN FC. Mesfushori qëndror, Herrera, do t’iu bashkohet madrilenëve si transfer i lirë, ndërkaq për Felipen Porto kërkon 25 ...

Ish-futbollisti i Atleticos ‘masakron’ Griezmannin
Antoine Griezmann vendosi të largohet nga Atletico Madrid një vit pasi rinovoi kontratën me “Los Cholchoneros”. Një lajm i bujshëm që ndezi të gjithë opinionin sportiv në Spanjë. Në lidhje me këtë lëvizje ka folur edhe ...
Koha.mk | 15-May-2019 14:15
Antoine Griezmann vendosi të largohet nga Atletico Madrid një vit pasi rinovoi kontratën me “Los Cholchoneros”. Një lajm i bujshëm që ndezi të gjithë opinionin sportiv në Spanjë. Në lidhje me këtë lëvizje ka folur edhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved