ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 11:02

Shokon ministrja braziliane: Elsa dhe Frozen” po na kthen vajzat në lesbike

Shokon ministrja braziliane: Elsa dhe Frozen” po na kthen vajzat në lesbike
Ministrja braziliane Damares Alves, ka akuzuar filmin vizatimor të “Dizney”-t, “Frozen” si propagandë për prirjet homoseksuale. Alves publikoi një video-bashkim të Elsës dhe bukuroshes së fjetur. “E dini pse ajo ...
Gazeta Express | 15-May-2019 07:57
Ministrja braziliane Damares Alves, ka akuzuar filmin vizatimor të “Dizney”-t, “Frozen” si propagandë për prirjet homoseksuale. Alves publikoi një video-bashkim të Elsës dhe bukuroshes së fjetur. “E dini pse ajo ...

Ministrja braziliane Damares Alves: Elsa te “Frozen” po na kthen vajzat në lesbike
Ministrja braziliane Damares Alves, ka akuzuar filmin vizatimor të “Dizney”-t, “Frozen” si propagandë për prirjet homoseksuale. Alves publikoi një video-bashkim të Elsës dhe bukuroshes së fjetur. “E dini pse ajo ...
Telegraf | 14-May-2019 15:55
Ministrja braziliane Damares Alves, ka akuzuar filmin vizatimor të “Dizney”-t, “Frozen” si propagandë për prirjet homoseksuale. Alves publikoi një video-bashkim të Elsës dhe bukuroshes së fjetur. “E dini pse ajo ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved