ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 23:22

Përpunuesit e drurit vlerësojnë vendimin e ministrit Shala për ndalimin e eksportit të masës drusore

Përpunuesit e drurit vlerësojnë vendimin e ministrit Shala për ndalimin e eksportit të masës drusore
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, bashkë me zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj, kanë vizituar kompaninë e prodhimit të mobileve “Elnor” për të parë nga afër impaktin e vendimit të fundit që ndalon ...
Zeri | 15-May-2019 15:37
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, bashkë me zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj, kanë vizituar kompaninë e prodhimit të mobileve “Elnor” për të parë nga afër impaktin e vendimit të fundit që ndalon ...

Limaj: Eksporti është rritur pas ndalimit të importit për lëndën e parë të drurit
Zvëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, së bashku me ministrin e Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, kanë vizituar fabrikën e mobileve “Elnor”, në magjistralen Prishtinë-Ferizaj. Limaj tha se kjo vizitë po ...
Klan Kosova | 15-May-2019 14:47
Zvëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, së bashku me ministrin e Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, kanë vizituar fabrikën e mobileve “Elnor”, në magjistralen Prishtinë-Ferizaj. Limaj tha se kjo vizitë po ...

Limaj e Shala: Kompanitë po ia shohin hairin vendimit për ndalimin e eksportimit të drurit jashtë vendit
Fabrikat dhe kompanitë të cilat merren me përpunimin e produkteve nga druri po ia shohin hairin vendimit të Qeverisë së Kosovës për ndalimin e eksportimit të masës drurore si lëndë e papërpunuar nga Kosova. Kështu u bë ...
Gazeta Monitor | 15-May-2019 14:33
Fabrikat dhe kompanitë të cilat merren me përpunimin e produkteve nga druri po ia shohin hairin vendimit të Qeverisë së Kosovës për ndalimin e eksportimit të masës drurore si lëndë e papërpunuar nga Kosova. Kështu u bë ...

Limaj: Kurrë nuk do të marrë nënshkrime një marrëveshje që nuk definon fatin e të pagjeturve
Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe udhëheqësi i delegacionit shtetëror për bisedime me Serbinë, Fatmir Limaj ka thënë se komisioni nuk do të nënshkruaj asnjë marrëveshje finale me Serbinë që nuk definon fatin e të ...
Arbresh | 15-May-2019 14:12
Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe udhëheqësi i delegacionit shtetëror për bisedime me Serbinë, Fatmir Limaj ka thënë se komisioni nuk do të nënshkruaj asnjë marrëveshje finale me Serbinë që nuk definon fatin e të ...

Limaj e Shala zotohen për mbëshetje të prodhuesve vendorë
Pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për ndalimin e eksportimit të masës drunore si lëndë e papërpunuar nga Kosova në drejtim të vendeve tjera, zëvendëskryeministri Fatmir Limaj dhe ministri i Tregtisë dhe Industrisë ...
Gazeta Observer | 15-May-2019 14:09
Pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për ndalimin e eksportimit të masës drunore si lëndë e papërpunuar nga Kosova në drejtim të vendeve tjera, zëvendëskryeministri Fatmir Limaj dhe ministri i Tregtisë dhe Industrisë ...

Limaj: Në Kosovë ka punë - video
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, deklaroi se vendimi i Qeverisë së Kosovës për ndalimin e eksportimit të masës drunore si lëndë e papërpunuar nga Kosova në drejtim të vendeve tjera do të ndikojë në të ...
Kosova Press | 15-May-2019 14:09
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, deklaroi se vendimi i Qeverisë së Kosovës për ndalimin e eksportimit të masës drunore si lëndë e papërpunuar nga Kosova në drejtim të vendeve tjera do të ndikojë në të ...

Limaj e Shala vizitojnë “Elnor”, zotohen për mbështetje të prodhuesve vendorë
Pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për ndalimin e eksportimit të masës drunore si lëndë e papërpunuar nga Kosova në drejtim të vendeve tjera, zëvendëskryeministri Fatmir Limaj dhe ministri i Tregtisë dhe Industrisë ...
Kosova Press | 15-May-2019 13:55
Pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për ndalimin e eksportimit të masës drunore si lëndë e papërpunuar nga Kosova në drejtim të vendeve tjera, zëvendëskryeministri Fatmir Limaj dhe ministri i Tregtisë dhe Industrisë ...

Përpunuesit e drurit vlerësojnë vendimin e ministrit Shala për ndalimin e eksportit të masës drusore
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, bashkë me zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj, kanë vizituar kompaninë e prodhimit të mobileve “Elnor” për të parë nga afër impaktin e vendimit të fundit që ndalon ...
Arbresh | 15-May-2019 13:48
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, bashkë me zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj, kanë vizituar kompaninë e prodhimit të mobileve “Elnor” për të parë nga afër impaktin e vendimit të fundit që ndalon ...

Përpunuesit e drurit vlerësojnë vendimin e ministrit Shala për ndalimin e eksportit të masës drunore
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, bashkë me zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj, kanë vizituar kompaninë e prodhimit të mobileve “Elnor” për të parë nga afër impaktin e vendimit të fundit që ndalon ...
InFokusi | 15-May-2019 13:45
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, bashkë me zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj, kanë vizituar kompaninë e prodhimit të mobileve “Elnor” për të parë nga afër impaktin e vendimit të fundit që ndalon ...

Limaj e Shala: Kompanitë po ia shohin hairin vendimit për ndalimin e eksportimit të drurit jashtë vendit
Fabrikat dhe kompanitë të cilat merren me përpunimin e produkteve nga druri po ia shohin hairin vendimit të Qeverisë së Kosovës për ndalimin e eksportimit të masës drurore si lëndë e papërpunuar nga Kosova. Kështu u bë ...
Gazeta Express | 15-May-2019 13:45
Fabrikat dhe kompanitë të cilat merren me përpunimin e produkteve nga druri po ia shohin hairin vendimit të Qeverisë së Kosovës për ndalimin e eksportimit të masës drurore si lëndë e papërpunuar nga Kosova. Kështu u bë ...

Përpunuesit e drurit vlerësojnë vendimin e ministrit Shala për ndalimin e eksportit të masës drusore
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, bashkë me zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj, kanë vizituar kompaninë e prodhimit të mobileve “Elnor” për të parë nga afër impaktin e vendimit të fundit që ndalon ...
Indeks Online | 15-May-2019 13:35
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, bashkë me zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj, kanë vizituar kompaninë e prodhimit të mobileve “Elnor” për të parë nga afër impaktin e vendimit të fundit që ndalon ...

Pas ndalimit të importit, rritet eksporti i lëndës së parë të drurit
Limaj tha se kjo vizitë po shërben për të parë efektin e vendimit të Qeverisë së Kosovës për ndalimin e lëndës së parë të drurit. “Sot erdhëm për të vizituar drejtuesit e kompanisë, ishte edhe një shkas i vizitës pas ...
Lajminet | 15-May-2019 13:24
Limaj tha se kjo vizitë po shërben për të parë efektin e vendimit të Qeverisë së Kosovës për ndalimin e lëndës së parë të drurit. “Sot erdhëm për të vizituar drejtuesit e kompanisë, ishte edhe një shkas i vizitës pas ...

Limaj e Shala të kënaqur që kompanitë po ia shohin hairin vendimit për ndalimin e eksportimit të drurit jashtë vendit
Fabrikat dhe kompanitë të cilat merren me përpunimin e produkteve nga druri po ia shohin hairin vendimit të Qeverisë së Kosovës për ndalimin e eksportimit të masës drurore si lëndë e papërpunuar nga Kosova. Kështu u bë ...
Indeks Online | 15-May-2019 13:06
Fabrikat dhe kompanitë të cilat merren me përpunimin e produkteve nga druri po ia shohin hairin vendimit të Qeverisë së Kosovës për ndalimin e eksportimit të masës drurore si lëndë e papërpunuar nga Kosova. Kështu u bë ...

Limaj e Shala vizitojnë fabrikën e mobileve ‘Elnor’
Zëvendëskryeministri Fatmir Limaj dhe ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala po vizitojnë fabrikën e mobileve “Elnor’.
Kosova Press | 15-May-2019 11:50
Zëvendëskryeministri Fatmir Limaj dhe ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala po vizitojnë fabrikën e mobileve “Elnor’.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved