ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 22:51

Për dhunën e opozitës që nuk e sheh vetëm Ilir Meta!

Për dhunën e opozitës që nuk e sheh vetëm Ilir Meta!
Nga Alfred Peza Faktorët kryesorë të jetës publike shqiptare dhe asaj ndërkombëtare, kanë dënuar dhunën e përdorur kundër policisë dhe institucioneve tona kushtetuese, në protestat e fundit të opozitës sonë ...
GazetaTema | 15-May-2019 18:22
Nga Alfred Peza Faktorët kryesorë të jetës publike shqiptare dhe asaj ndërkombëtare, kanë dënuar dhunën e përdorur kundër policisë dhe institucioneve tona kushtetuese, në protestat e fundit të opozitës sonë ...

“Borchard turp të kesh”/ Studentja e shoqëruar kandidate për deputete e LSI-së
Policia e Shtetit ka marrë në mbrojtje ambasadorin e OSBE, Borchard, që pas incidentit me parrullën “Borchard turp të kesh”.
Top Channel | 15-May-2019 12:43
Policia e Shtetit ka marrë në mbrojtje ambasadorin e OSBE, Borchard, që pas incidentit me parrullën “Borchard turp të kesh”.

FOTOT/ Ja ish- kandidatja për deputete e LSI që drejtoi sulmin ndaj Boschardt: Nga pozat e përzemërta me Metën, te surprizat për ditëlindjen e Kryemadhit
Ana Azizaj është shoqëruar mbrëmjen e djeshme në polici si drejtuesja e grupit që sulmoi rezidencën ku jeton ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Boschardt. Ajo është marrë nga forcat e policisë dhe u pyet për kërcënimin ...
GazetaTema | 15-May-2019 11:05
Ana Azizaj është shoqëruar mbrëmjen e djeshme në polici si drejtuesja e grupit që sulmoi rezidencën ku jeton ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Boschardt. Ajo është marrë nga forcat e policisë dhe u pyet për kërcënimin ...

“Borchardt, turp të kesh”, lirohet ish-kandidatja për deputete e LSI
Është lënë e lirë nga Policia e Tiranës studentja Ana Azizaj e cila u thirr për të dëshmuar në lidhje me mbishkrimet në banesën e ambasadorit të OSBE, Bernd Borchardt. Në lidhje me shoqërimin në polici të Ana Azizajt ...
VizionPlus | 15-May-2019 12:12
Është lënë e lirë nga Policia e Tiranës studentja Ana Azizaj e cila u thirr për të dëshmuar në lidhje me mbishkrimet në banesën e ambasadorit të OSBE, Bernd Borchardt. Në lidhje me shoqërimin në polici të Ana Azizajt ...

U arrestua për bojën ndaj ambasadorit të OSBE-së, lirohet studentja Azizaj
Pas një nate në qeli është lënë e lirë Ana Azizaj, studentja e cila shkroi me bojë parullën “Borchardt turp të të vijë” në banesën ku jeton ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt. Mësohet Ana Azizaj është pyetur për ...
Telegraf | 15-May-2019 11:27
Pas një nate në qeli është lënë e lirë Ana Azizaj, studentja e cila shkroi me bojë parullën “Borchardt turp të të vijë” në banesën ku jeton ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt. Mësohet Ana Azizaj është pyetur për ...

Kërcënimi nga LSI? Alarmi i Vasilit: Skandal, studentja thirret në mesnantë në polici për Borchard!
Efektivë të komisariatit numër 1 në kryeqytet kanë shoqëruar mbrëmjen e së martës (14 maj) studenten Ana Azizaj, për shkak të parullës pranë banesës ky jeton ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Boschardt. Ish-deputeti, ...
GazetaTema | 15-May-2019 09:27
Efektivë të komisariatit numër 1 në kryeqytet kanë shoqëruar mbrëmjen e së martës (14 maj) studenten Ana Azizaj, për shkak të parullës pranë banesës ky jeton ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Boschardt. Ish-deputeti, ...

Për dhu*nën e opozitës që nuk e sheh vetëm Ilir Meta!
Alfred Peza Faktorët kryesorë të jetës publike shqiptare dhe asaj ndërkombëtare, kanë dënuar dhunën e përdorur kundër policisë dhe institucioneve tona kushtetuese, në protestat e fundit të opozitës sonë ...
Lexo | 15-May-2019 14:54
Alfred Peza Faktorët kryesorë të jetës publike shqiptare dhe asaj ndërkombëtare, kanë dënuar dhunën e përdorur kundër policisë dhe institucioneve tona kushtetuese, në protestat e fundit të opozitës sonë ...

U ndalua për mbishkrimet kundër Boschardt, reagon LSI: Diktatura po riinstalohet
Ndalimi i vajzës që bëri mbishkrimet në apartamentin e ambasdorit Bernd Borchardt ka sjellë dhe reagimin e përfaqësuesëve të LSI. Nënkryetari I LSI, Petrit Vasili e ka cilësuar si një turp të vërtetë shoqërimin e Ana ...
VizionPlus | 15-May-2019 09:08
Ndalimi i vajzës që bëri mbishkrimet në apartamentin e ambasdorit Bernd Borchardt ka sjellë dhe reagimin e përfaqësuesëve të LSI. Nënkryetari I LSI, Petrit Vasili e ka cilësuar si një turp të vërtetë shoqërimin e Ana ...

“Borschardt turp të vijë”, Vasili: Policia shoqëron studenten
TIRANË Ish-kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili thotë se policia ka shoqëruar një studente për parrullat ndaj ambasadorit të OSBE. Në një postim në “Facebook”, Vasili shkruan se policia e komisariatit numër ...
BalkanWeb | 14-May-2019 23:20
TIRANË Ish-kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili thotë se policia ka shoqëruar një studente për parrullat ndaj ambasadorit të OSBE. Në një postim në “Facebook”, Vasili shkruan se policia e komisariatit numër ...

Militantja e LSI që shkoi te shtëpia e Boschardt, foto të përzemërta me Metën dhe Kryemadhin
Ana Azizaj është shoqëruar mbrëmjen e djeshme në polici si drejtuesja e grupit që sulmoi rezidencën ku jeton ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Boschardt. Ajo është marrë nga forcat e policisë dhe u pyet për kërcënimin ...
Lexo | 15-May-2019 13:06
Ana Azizaj është shoqëruar mbrëmjen e djeshme në polici si drejtuesja e grupit që sulmoi rezidencën ku jeton ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Boschardt. Ajo është marrë nga forcat e policisë dhe u pyet për kërcënimin ...

Vasili në mbrojtje të studentes që poshtëroi ambasadorin e OSBE-së
Ish deputeti dhe nënkryetari i LSI Petrit Vasili e ka konsideruar skandal dhe turp, thirrjen në polici të një studenteje e cila, ai pranoi se kishte shkruar parrullën “Borchardt shame on you”(Borshard turp të kesh”) në ...
RTSH | 15-May-2019 12:27
Ish deputeti dhe nënkryetari i LSI Petrit Vasili e ka konsideruar skandal dhe turp, thirrjen në polici të një studenteje e cila, ai pranoi se kishte shkruar parrullën “Borchardt shame on you”(Borshard turp të kesh”) në ...

Me parullë tek shtëpia e Borchardt, në polici studentja
Ana Azizaj është studentja e cilau shoqërua në polici vetëm për shkak të parullës pranë banesës ku jeton ambasadori i OSBE në Tiranëm, Bernd Borchardt. Ana Azizaj është marrë nga policia në mes të natës vetëm për ti ...
Lapsi | 15-May-2019 09:41
Ana Azizaj është studentja e cilau shoqërua në polici vetëm për shkak të parullës pranë banesës ku jeton ambasadori i OSBE në Tiranëm, Bernd Borchardt. Ana Azizaj është marrë nga policia në mes të natës vetëm për ti ...

Shënimet për Borchardt, Ngjela: Asgjë e jashtëzakonshme
TIRANË Kreu i Partisë Ligj dhe Drejtësi, avokati Spartak Ngjela e shikon si asgjë veprimin e bërë ndaj ambasadorit të OSBE në Tiranë Bernd Borchardt dhe shënimet në banesën e tij ‘Turp të kesh’. Në “Dritare me Rudinën”, ...
BalkanWeb | 14-May-2019 21:33
TIRANË Kreu i Partisë Ligj dhe Drejtësi, avokati Spartak Ngjela e shikon si asgjë veprimin e bërë ndaj ambasadorit të OSBE në Tiranë Bernd Borchardt dhe shënimet në banesën e tij ‘Turp të kesh’. Në “Dritare me Rudinën”, ...

‘ Borchardt shame on you’, lihet e lirë simpatizantja e LSI
Studentja Ana Hazizaj është lënë e lirë nga Policia e Tiranës, pasi u thirr për t’u pyetur në lidhje me parullën në banesën e ambasadorit të OSBE Bernd Borchardt. Pas deklaratave të këtij të fundit, ku dënonte dhunën e ...
Lexo | 15-May-2019 11:05
Studentja Ana Hazizaj është lënë e lirë nga Policia e Tiranës, pasi u thirr për t’u pyetur në lidhje me parullën në banesën e ambasadorit të OSBE Bernd Borchardt. Pas deklaratave të këtij të fundit, ku dënonte dhunën e ...

Vajza që shkroi ‘Borchardt shame on you’ thirret në polici, Vasili: Skandal, e morën në mes të natës
Ish- kryetari i LSI-së, Petrit Vasili shkruan se efektivë të komisariatit numër 1 në kryeqytet kanë shoqëruar mbrëmjen e djeshme studenten Ana Azizaj, për shkak të parullës pranë banesës ky jeton ambasadori i OSBE në ...
Gazeta Express | 15-May-2019 10:09
Ish- kryetari i LSI-së, Petrit Vasili shkruan se efektivë të komisariatit numër 1 në kryeqytet kanë shoqëruar mbrëmjen e djeshme studenten Ana Azizaj, për shkak të parullës pranë banesës ky jeton ambasadori i OSBE në ...

Policia merr në ruajtje ambasadorin e OSBE; Fshihen parullat intimiduese
Një grup të rinjsh të PD dhe LSI, protestuan para pallatit ku banon ambasadori i OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchard.
Top Channel | 14-May-2019 15:34
Një grup të rinjsh të PD dhe LSI, protestuan para pallatit ku banon ambasadori i OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchard.

FOTO/ Ironia: “Kërcënohet” sërish ambasadori Borchardt
“Kërcënimi” që i është bërë ambasadorit të OSBE-së në Tiranë, Benrd Borchardt, ka shkaktuar mjaft reagime në skenën e politikës dhe jo vetëm. Por në rrjetet sociale vijon ironia për këtë ngjarje. Genc Sejko ka ironizuar ...
Gazeta55 | 15-May-2019 09:27
“Kërcënimi” që i është bërë ambasadorit të OSBE-së në Tiranë, Benrd Borchardt, ka shkaktuar mjaft reagime në skenën e politikës dhe jo vetëm. Por në rrjetet sociale vijon ironia për këtë ngjarje. Genc Sejko ka ironizuar ...

KRIMINALE/ Arrestohet studentja që i tha Borchardtit: Të të vijë turp
Studentja Ana Azizaj është shoqëruar sot në mbrëmje në polici vetëm për shkak të parullës pranë banesës ky jeton ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Boschardt. Ana Azizaj është marrë nga policia në mes të natës vetëm për ...
Gazeta55 | 15-May-2019 09:05
Studentja Ana Azizaj është shoqëruar sot në mbrëmje në polici vetëm për shkak të parullës pranë banesës ky jeton ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Boschardt. Ana Azizaj është marrë nga policia në mes të natës vetëm për ...

Kërcënimi i ambasadorit të OSBE, Borchardt, Vasili: Kanë shoqëruar një studente e i bëjnë presion
Ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili ka reaguar nëpërmjet një statusi në Facebook, ku thotë se një nga personat që shkroi parullën “Borchardt shame on you” (Borchardt të të vijë turp) poshtë banesës së ambasadorit të OSBE ...
Dritare | 15-May-2019 04:15
Ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili ka reaguar nëpërmjet një statusi në Facebook, ku thotë se një nga personat që shkroi parullën “Borchardt shame on you” (Borchardt të të vijë turp) poshtë banesës së ambasadorit të OSBE ...

“Borschardt, turp të vijë”, shoqërohet në polici një studente
Ish deputeti i LSI-së Petrit Vasili në një status në Facebook, shkruan se pak momente më parë është shoqëruar në polici studentja Ana Hazizaj. Vasili shkruan se arsyeja e arrestimit të studentes është se i ka thënë ...
Politiko | 14-May-2019 23:59
Ish deputeti i LSI-së Petrit Vasili në një status në Facebook, shkruan se pak momente më parë është shoqëruar në polici studentja Ana Hazizaj. Vasili shkruan se arsyeja e arrestimit të studentes është se i ka thënë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved