ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/05/2019 17:25

Oda Tregtare Zvicër – Kosovë themelohet me bekimin e niveleve më të larta politike

Oda Tregtare Zvicër – Kosovë themelohet me bekimin e niveleve më të larta politike
Në një prani të nivelit të lartë politik është bërë sot në Schlieren të Cyrihut themelimi i Odës Tregtare Zvicër-Kosovë. Këtë eveniment e kanë përshëndetur ministri federal i Ekonomisë i Zvicrës, Guy Parmelline, ...
Albportali | 15-May-2019 21:33
Në një prani të nivelit të lartë politik është bërë sot në Schlieren të Cyrihut themelimi i Odës Tregtare Zvicër-Kosovë. Këtë eveniment e kanë përshëndetur ministri federal i Ekonomisë i Zvicrës, Guy Parmelline, ...

Oda Tregtare Zvicër – Kosovë themelohet me bekimin e niveleve më të larta politike
Në një prani të nivelit të lartë politik është bërë sot në Schlieren të Cyrihut themelimi i Odës Tregtare Zvicër-Kosovë. Këtë eveniment e kanë përshëndetur ministri federal i Ekonomisë i Zvicrës, Guy Parmelline, ...
AlbInfo | 15-May-2019 21:01
Në një prani të nivelit të lartë politik është bërë sot në Schlieren të Cyrihut themelimi i Odës Tregtare Zvicër-Kosovë. Këtë eveniment e kanë përshëndetur ministri federal i Ekonomisë i Zvicrës, Guy Parmelline, ...

Cyrih, hapet Oda e Përbashkët Ekonomike Zvicër-Kosovë
Zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka bërë të ditur që sot është hapur Oda e Përbashkët Ekonomike Zvicër-Kosovë, në Cyrih. Hoxhaj tha se kjo odë ekonomike do të shërbejë ...
Klan Kosova | 15-May-2019 20:52
Zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka bërë të ditur që sot është hapur Oda e Përbashkët Ekonomike Zvicër-Kosovë, në Cyrih. Hoxhaj tha se kjo odë ekonomike do të shërbejë ...

Hapet oda e përbashkët ekonomike Kosovë-Zvicer
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj po qëndron në Zvicer bashkë me ministrin Valdrin Lluka, zëvendësministren Rejhan Vuniqi, deputetët Xhavit Haliti dhe Lutfi Haziri, ku kanë inauguruar odën e përbashkët ...
Gazeta Monitor | 15-May-2019 20:44
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj po qëndron në Zvicer bashkë me ministrin Valdrin Lluka, zëvendësministren Rejhan Vuniqi, deputetët Xhavit Haliti dhe Lutfi Haziri, ku kanë inauguruar odën e përbashkët ...

Hapet oda e përbashkët ekonomike Kosovë-Zvicer
Këtë e ka bërë të ditur, Hoxhaj përmes një postimi në Facebook, ku tha se zhvillimi ekonomik dhe krijimi i vendeve të reja të punës është prioritet i Qeverisë së Kosovës, përcjell . Postimi i plotë: Në prani të ...
Lajminet | 15-May-2019 20:34
Këtë e ka bërë të ditur, Hoxhaj përmes një postimi në Facebook, ku tha se zhvillimi ekonomik dhe krijimi i vendeve të reja të punës është prioritet i Qeverisë së Kosovës, përcjell . Postimi i plotë: Në prani të ...

Hapet oda e përbashkët ekonomike Kosovë-Zvicer
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj po qëndron në Zvicer bashkë me ministrin Valdrin Lluka, zëvendësministren Rejhan Vuniqi, deputetët Xhavit Haliti dhe Lutfi Haziri, ku kanë inauguruar odën e përbashkët ...
Arbresh | 15-May-2019 20:21
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj po qëndron në Zvicer bashkë me ministrin Valdrin Lluka, zëvendësministren Rejhan Vuniqi, deputetët Xhavit Haliti dhe Lutfi Haziri, ku kanë inauguruar odën e përbashkët ...

Hapet oda e përbashkët ekonomike Kosovë-Zvicer
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj po qëndron në Zvicer bashkë me ministrin Valdrin Lluka, zëvendësministren Rejhan Vuniqi, deputetët Xhavit Haliti dhe Lutfi Haziri, ku kanë inauguruar odën e përbashkët ...
Gazeta Express | 15-May-2019 20:06
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj po qëndron në Zvicer bashkë me ministrin Valdrin Lluka, zëvendësministren Rejhan Vuniqi, deputetët Xhavit Haliti dhe Lutfi Haziri, ku kanë inauguruar odën e përbashkët ...

Krijimi i zonës ekonomike në Ballkanin Perendimorë, ende i parealizuar
Krijimi i një zone ekonomike rajonale e Ballkanit Perëndimor që synon zhvillimin e një zone ku mallrat, shërbimet, investimet dhe punëtorët e kualifikuar mund të lëvizin pa pengesa u përmend për herë të parë në Samitin ...
RTSH | 14-May-2019 14:18
Krijimi i një zone ekonomike rajonale e Ballkanit Perëndimor që synon zhvillimin e një zone ku mallrat, shërbimet, investimet dhe punëtorët e kualifikuar mund të lëvizin pa pengesa u përmend për herë të parë në Samitin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved