ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 03:18

Ngjela: Protestat ishin dështim, ndërkombëtarët kërcënuan Bashën e Kryemadhin. Berisha të largohet

Ngjela: Protestat ishin dështim, ndërkombëtarët kërcënuan Bashën e Kryemadhin. Berisha të largohet
Avokati Spartak Ngjela, njëkohësisht edhe kryetar i Partisë Ligj dhe Drejtësi, i sheh si të dështuara protestat e opozitës. Ditën e djeshme ai komentoi për gazetën “SOT” tubimin e të shtunës dhe aktet e dhunës që e ...
Lexo | 15-May-2019 10:10
Avokati Spartak Ngjela, njëkohësisht edhe kryetar i Partisë Ligj dhe Drejtësi, i sheh si të dështuara protestat e opozitës. Ditën e djeshme ai komentoi për gazetën “SOT” tubimin e të shtunës dhe aktet e dhunës që e ...

Klosi akuza Berishës: Vijon të bëjë ligjin në PD, ta harrojë se mund të ketë një ’97 të dytë
Ish-kryetari i Shërbimit Informativ Shtetëror e sheh akoma prezent në Partinë Demokratike ish-kryeministrin Sali Berisha. Gjatë një interviste për gazetën “SOT”, Klosi deklaroi se të gjithë e dinë që Berisha influencon ...
Lexo | 15-May-2019 09:20
Ish-kryetari i Shërbimit Informativ Shtetëror e sheh akoma prezent në Partinë Demokratike ish-kryeministrin Sali Berisha. Gjatë një interviste për gazetën “SOT”, Klosi deklaroi se të gjithë e dinë që Berisha influencon ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved