ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 11:13

Nëse doni që të mos ju bëhet puna “ferr” dhe të jeni të lumtur, ndiqni këto rregulla

Nëse doni që të mos ju bëhet puna “ferr” dhe të jeni të lumtur, ndiqni këto rregulla
1.Shkoni në punë disa minuta më parë- Shkoni në punë disa minuta më parë ose jini të përpiktë – është hapi i parë për të qenë të lumtur në jetën profesionale. Nëse shkoni me vonesë, duhet të nisni gjithë punët në mënyrë ...
Bota.al | 15-May-2019 17:22
1.Shkoni në punë disa minuta më parë- Shkoni në punë disa minuta më parë ose jini të përpiktë – është hapi i parë për të qenë të lumtur në jetën profesionale. Nëse shkoni me vonesë, duhet të nisni gjithë punët në mënyrë ...

10 rregulla për të qenë të lumtur në punë
1.Shkoni në punë disa minuta më parë Shkoni në punë disa minuta më parë ose jini të përpiktë – është hapi i parë për të qenë të lumtur në jetën profesionale. Nëse shkoni me vonesë, duhet të nisni gjithë punët në mënyrë ...
EkonomiaOnline | 14-Oct-2018 08:35
1.Shkoni në punë disa minuta më parë Shkoni në punë disa minuta më parë ose jini të përpiktë – është hapi i parë për të qenë të lumtur në jetën profesionale. Nëse shkoni me vonesë, duhet të nisni gjithë punët në mënyrë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved