ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 02:23

Në rrugën për tek banja e Tetovës, gjendet i shtrirë një person i përgjakur

Në rrugën për tek banja e Tetovës, gjendet i shtrirë një person i përgjakur
Sot (15-maj) rreth orës 06 e 30 minuta, në Sektorin për punë të brendëshme Tetovë, një qytetarë ka denoncuar se për gjatë rrugës për tek ,,Banja e Tetovës,, në afërsi të një objekti hotelerik, gjendet i shtrirë një ...
TetovaSot | 15-May-2019 13:55
Sot (15-maj) rreth orës 06 e 30 minuta, në Sektorin për punë të brendëshme Tetovë, një qytetarë ka denoncuar se për gjatë rrugës për tek ,,Banja e Tetovës,, në afërsi të një objekti hotelerik, gjendet i shtrirë një ...

Rrahje mes dy shtetasve nga Shqipëria në Negotinë të Gostivarit
Dje mbrëma (14-maj) rreth orës 23 e 30 minuta, shtetasi Shqipëtarë me iniciale P.H. në Stacionin policorë Gallatë-Gostivar, ka denoncuar përleshje fizike, e cila ka ndodhur në mes të 29-vjeçarit A.H. dhe 46-vjeçarit ...
TetovaSot | 15-May-2019 13:55
Dje mbrëma (14-maj) rreth orës 23 e 30 minuta, shtetasi Shqipëtarë me iniciale P.H. në Stacionin policorë Gallatë-Gostivar, ka denoncuar përleshje fizike, e cila ka ndodhur në mes të 29-vjeçarit A.H. dhe 46-vjeçarit ...

Gostivar, arrestohet një shtetas turk, nuk kishte asnjë dokument
Dje mbrëma rreth orës 23 e 30 minuta, në Stacionin policorë Gostivar, është arrestuar 24 vjeçari Xh.Xh. shtetas i Republikës së Turqisë, i cili në mënyrë ilegale ka qëndruar në vendin tonë dhe nuk ka poseduar asnjë ...
TetovaSot | 14-May-2019 11:37
Dje mbrëma rreth orës 23 e 30 minuta, në Stacionin policorë Gostivar, është arrestuar 24 vjeçari Xh.Xh. shtetas i Republikës së Turqisë, i cili në mënyrë ilegale ka qëndruar në vendin tonë dhe nuk ka poseduar asnjë ...

Tetovë, sulmohet me grushta 23 vjeçari nga disa persona
Njëzetë e tre vjeçari A.G. nga Tetova, disa minuta pas mesnate, në Stacionin policorë Tetovë, ka denoncuar se, një orë më herët ka qenë i sulmuar fizikisht nga më shumë persona, deri sa me shokun e tij ka qenë duke ...
TetovaSot | 14-May-2019 11:35
Njëzetë e tre vjeçari A.G. nga Tetova, disa minuta pas mesnate, në Stacionin policorë Tetovë, ka denoncuar se, një orë më herët ka qenë i sulmuar fizikisht nga më shumë persona, deri sa me shokun e tij ka qenë duke ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved