ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 03:08

Momenti kur motoristi përplaset me makinë në Gjakovë [Video]

Momenti kur motoristi përplaset me makinë në Gjakovë [Video]
Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset ...
Albportali | 15-May-2019 17:22
Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset ...

Pamje të rënda: Aksident i tmerrshëm në Gjakovë
Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset ...
Gazeta Observer | 15-May-2019 15:49
Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset ...

Aksident i tmerrshëm në Gjakovë, kamera kap gjithë ngjarjen
Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset ...
Gazeta Monitor | 15-May-2019 15:49
Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset ...

Pamje të rënda: Aksident i tmerrshëm në Gjakovë (VIDEO)
Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset ...
TetovaSot | 15-May-2019 15:42
Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset ...

Pamje të rënda: Aksident i tmerrshëm në Gjakovë
Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset ...
Zeri | 15-May-2019 15:31
Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset ...

Aksident i tmerrshëm në Gjakovë, kamera kap gjithë ngjarjen
Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset ...
Arbresh | 15-May-2019 15:28
Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset ...

(Video) Aksident i rëndë në Gjakovë, motoçiklisti përplaset me veturën
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Gjakovë. Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori ...
Shenja | 15-May-2019 15:22
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Gjakovë. Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori ...

Pamje të rënda: Aksident i tmerrshëm në Gjakovë (VIDEO)
Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset ...
InFokusi | 15-May-2019 15:15
Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset ...

Momenti kur motoristi përplaset me makinë në Gjakovë
Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset ...
Indeks Online | 15-May-2019 15:05
Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset ...

Aksident i tmerrshëm në Gjakovë, kamera kap gjithë ngjarjen
Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset ...
Gazeta Express | 15-May-2019 14:54
Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset ...

Shkaktoi dy aksidente dhe u largua, policia arreston 30-vjeçarin
Të shtunën (26 janar 2019), pak pas orës 23.00, policia nga Zug ka pranuar një mesazh se një veturë e markës Mercedes-Benz po voziste në Cham, në nivelin e rrethit jugor të Leiteinrichtung kur u përplas. Pas përplasjes, ...
AlbInfo | 14-May-2019 10:02
Të shtunën (26 janar 2019), pak pas orës 23.00, policia nga Zug ka pranuar një mesazh se një veturë e markës Mercedes-Benz po voziste në Cham, në nivelin e rrethit jugor të Leiteinrichtung kur u përplas. Pas përplasjes, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved