ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 21:43

Lleshaj: Policia u monitorua në protesta. Më 11 maj isha në polici, por jo në komandë

Lleshaj: Policia u monitorua në protesta. Më 11 maj isha në polici, por jo në komandë
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi për herë të parë se ndërkombëtarët kanë monitoruar protestat e opozitës dhe kanë qenë në koherencë të të gjitha zhvillimeve, përfshirë edhe asaj të 11 majit e cila degjeneroi ...
Top Channel | 15-May-2019 14:09
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi për herë të parë se ndërkombëtarët kanë monitoruar protestat e opozitës dhe kanë qenë në koherencë të të gjitha zhvillimeve, përfshirë edhe asaj të 11 majit e cila degjeneroi ...

“Molotovi i përdorur në protestë, i siguruar nën koperturë politike”
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ftuar në studion e “Top Show” ka folur për menaxhimin e protestave, përgatitjet e procesit zgjedhor, parametrat e sigurisë publike. Ai ka sqaruar se gjatë protestës të datës 11 ...
GazetaTema | 15-May-2019 09:33
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ftuar në studion e “Top Show” ka folur për menaxhimin e protestave, përgatitjet e procesit zgjedhor, parametrat e sigurisë publike. Ai ka sqaruar se gjatë protestës të datës 11 ...

Sandër Lleshaj për “njeriun hije”: Kapja e tij, çështje kohe
Qyteti i Shkodrës mbetet ende problem, edhe pse është zbardhur vrasja e dy vëllezërve Bilali. Ministri Lleshaj ishte në qytetin verior më 1 prill, por policia nuk ka kapur ende njeriun kryesor të atij rasti kriminal, që ...
GazetaTema | 15-May-2019 09:12
Qyteti i Shkodrës mbetet ende problem, edhe pse është zbardhur vrasja e dy vëllezërve Bilali. Ministri Lleshaj ishte në qytetin verior më 1 prill, por policia nuk ka kapur ende njeriun kryesor të atij rasti kriminal, që ...

Krimi në Holandë dhe vizat, Lleshaj: Të dhënat holandeze tregojnë të kundërtën
Në pjesën e fundit të emisionit “Top Show” të Alban Dudushit, ku ishte i pranishëm për një intervistë të gjatë ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, u diskutua mbi rrezikun e paralajmëruar nga Holanda për kthimin e ...
Top Channel | 15-May-2019 00:03
Në pjesën e fundit të emisionit “Top Show” të Alban Dudushit, ku ishte i pranishëm për një intervistë të gjatë ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, u diskutua mbi rrezikun e paralajmëruar nga Holanda për kthimin e ...

Lufta ndaj kanabisit e kokaina e Durrësit, Lleshaj: Rezultate konkrete, bashkëpunim me partnerët
Kriminaliteti në Durrës zuri po ashtu vendin e tij në intervistën e ministrit Lleshaj dhënë për moderatorin Alban Dudushi të emisionit “Top Show” në ekranin e Top Channel këtë të martë.
Top Channel | 14-May-2019 23:53
Kriminaliteti në Durrës zuri po ashtu vendin e tij në intervistën e ministrit Lleshaj dhënë për moderatorin Alban Dudushi të emisionit “Top Show” në ekranin e Top Channel këtë të martë.

Kriminaliteti në Shkodër, Lleshaj për “njeriun hije”: Kapja, çështje kohe
Pas situatës së kriminalitetit në Vlorë, pyetjet e drejtuesit të emisionit “Top Show”, Alban Dudushi u fokusuan te kriminaliteti në Shkodër, një tjetër qytet i tronditur nga raste të shumta kriminaliteti së fundi.
Top Channel | 14-May-2019 23:41
Pas situatës së kriminalitetit në Vlorë, pyetjet e drejtuesit të emisionit “Top Show”, Alban Dudushi u fokusuan te kriminaliteti në Shkodër, një tjetër qytet i tronditur nga raste të shumta kriminaliteti së fundi.

Lleshaj: Policia u monitorua në protesta
Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Sandër Lleshaj deklaroi për herë të parë se ndërkombëtarët kanë monitoruar protestat e opozitës dhe kanë qenë në koherencë të të gjitha zhvillimeve, përfshirë edhe asaj të 11 majit e ...
EkonomiaOnline | 15-May-2019 15:19
Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Sandër Lleshaj deklaroi për herë të parë se ndërkombëtarët kanë monitoruar protestat e opozitës dhe kanë qenë në koherencë të të gjitha zhvillimeve, përfshirë edhe asaj të 11 majit e ...

Lleshaj: Policia u monitorua në protesta
Në intervistën e dhënë në studion e “Top Show”-t, ministri sqaroi se ata kanë qenë të pranishëm në sallat vrojtuese të Policisë së Shtetit. “Jo vetëm sipas vlerësimit tim, por sipas vlerësimit të të gjithë atyre ...
Lajminet | 15-May-2019 15:16
Në intervistën e dhënë në studion e “Top Show”-t, ministri sqaroi se ata kanë qenë të pranishëm në sallat vrojtuese të Policisë së Shtetit. “Jo vetëm sipas vlerësimit tim, por sipas vlerësimit të të gjithë atyre ...

Kriminaliteti në Vlorë, Lleshaj: Pamja e prokurorisë, jo identike me atë të policisë
I ftuar në studion e “Top Show”, përballë gazetarit Alban Dudushi, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj foli për situatën e kriminalitetit në Vlorë.
Top Channel | 14-May-2019 23:35
I ftuar në studion e “Top Show”, përballë gazetarit Alban Dudushi, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj foli për situatën e kriminalitetit në Vlorë.

Lleshaj: Policia u monitorua në protesta
Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Sandër Lleshaj deklaroi për herë të parë se ndërkombëtarët kanë monitoruar protestat e opozitës dhe kanë qenë në koherencë të të gjitha zhvillimeve, përfshirë edhe asaj të 11 majit e ...
Klan Kosova | 15-May-2019 15:12
Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Sandër Lleshaj deklaroi për herë të parë se ndërkombëtarët kanë monitoruar protestat e opozitës dhe kanë qenë në koherencë të të gjitha zhvillimeve, përfshirë edhe asaj të 11 majit e ...

Lleshaj ‘sulmon’ Presidentin Meta. Por ja çfarë tha, kur u pyet për mënyrën skandaloze si u arrestua Dollapi…
Dihet tashmë marrëdhënia e ftohtë mes ministrit të Brendshëm Sandër Lleshja dhe presidentit Ilir Meta, që kur ky i fundit refuzoi gjatë që ta dekretonte në postin që mban. Duket se kjo është arsyeja që Lleshaj gati në ...
Standard | 15-May-2019 13:21
Dihet tashmë marrëdhënia e ftohtë mes ministrit të Brendshëm Sandër Lleshja dhe presidentit Ilir Meta, që kur ky i fundit refuzoi gjatë që ta dekretonte në postin që mban. Duket se kjo është arsyeja që Lleshaj gati në ...

U dhunua me shkopinj gome nga FNSH, operohet Sahit Dollapi! Ja gjendja shëndetësore
Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike Sahit Dollapi i është nënshtruar sot një ndërhyrje kirurgjikale pas traumës që iu shkaktua nga dhuna e Policisë në protestën e 11 Majit. Sahiti u operua në shpatull dhe sipas ...
Standard | 15-May-2019 13:21
Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike Sahit Dollapi i është nënshtruar sot një ndërhyrje kirurgjikale pas traumës që iu shkaktua nga dhuna e Policisë në protestën e 11 Majit. Sahiti u operua në shpatull dhe sipas ...

Dhuna ndaj Sahit Dollapit, Lleshaj në Top Show: Mendoj se policia mund të ishte kursyer
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, komentoi në studion e Top Show episodin e dhunës që ushtroi policia ndaj Sekretarit Organizativ të Partisë Demokratike, Sahit Dollapi.
Top Channel | 14-May-2019 23:10
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, komentoi në studion e Top Show episodin e dhunës që ushtroi policia ndaj Sekretarit Organizativ të Partisë Demokratike, Sahit Dollapi.

Molotovi i përdorur në protestë, Lleshaj: I futur nën koperturë politike!
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ftuar në studion e “Top Show” ka folur për menaxhimin e protestave, përgatitjet e procesit zgjedhor, parametrat e sigurisë publike. Ai ka sqaruar se gjatë protestës të datës 11 ...
Gazeta Dita | 15-May-2019 09:46
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ftuar në studion e “Top Show” ka folur për menaxhimin e protestave, përgatitjet e procesit zgjedhor, parametrat e sigurisë publike. Ai ka sqaruar se gjatë protestës të datës 11 ...

Sandër Lleshaj për “njeriun hije”: Kapja e tij, çështje kohe
Qyteti i Shkodrës mbetet ende problem, edhe pse është zbardhur vrasja e dy vëllezërve Bilali. Ministri Lleshaj ishte në qytetin verior më 1 prill, por policia nuk ka kapur ende njeriun kryesor të atij rasti kriminal, që ...
Lexo | 15-May-2019 09:39
Qyteti i Shkodrës mbetet ende problem, edhe pse është zbardhur vrasja e dy vëllezërve Bilali. Ministri Lleshaj ishte në qytetin verior më 1 prill, por policia nuk ka kapur ende njeriun kryesor të atij rasti kriminal, që ...

Lleshaj: Molotovi i përdorur në protestë, i siguruar nën koperturë politike
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ftuar në studion e “Top Show” ka folur për menaxhimin e protestave, përgatitjet e procesit zgjedhor, parametrat e sigurisë publike. Ai ka sqaruar se gjatë protestës të datës 11 ...
Lexo | 15-May-2019 09:13
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ftuar në studion e “Top Show” ka folur për menaxhimin e protestave, përgatitjet e procesit zgjedhor, parametrat e sigurisë publike. Ai ka sqaruar se gjatë protestës të datës 11 ...

Dhuna ndaj Sahit Dollapit, Lleshaj: Policia mund të ishte kursyer
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, komentoi në studion e Top Show episodin e dhunës që ushtroi policia ndaj Sekretarit Organizativ të Partisë Demokratike, Sahit Dollapi. “U komentua ky episod edhe më shumë sesa vetë ...
Gazeta Express | 15-May-2019 08:20
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, komentoi në studion e Top Show episodin e dhunës që ushtroi policia ndaj Sekretarit Organizativ të Partisë Demokratike, Sahit Dollapi. “U komentua ky episod edhe më shumë sesa vetë ...

Lleshaj: Qëllimi i vërtetë i opozitës nuk është bllokimi i zgjedhjeve, por zhbërja e Reformës në Drejtësi
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ftuar në “Top Show” ka thënë se qëllimi i vërtetë i opozitës nuk është bllokimi i zgjedhjeve por zhbërja e Reformës në Drejtësi. “Premtimi i opozitës për mospjesëmarrje është një ...
Dritare | 15-May-2019 04:15
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ftuar në “Top Show” ka thënë se qëllimi i vërtetë i opozitës nuk është bllokimi i zgjedhjeve por zhbërja e Reformës në Drejtësi. “Premtimi i opozitës për mospjesëmarrje është një ...

Top Show/ Lleshaj: Gazi lotsjellës, vetëm në situata ekstreme. Ja pse shmangëm FNSH-në
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj theksoi në studion e Top Show se gazi lotsjellës është përdorur vetëm në rastet kur protesta ka shkuar në ekstrem.
Top Channel | 14-May-2019 22:51
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj theksoi në studion e Top Show se gazi lotsjellës është përdorur vetëm në rastet kur protesta ka shkuar në ekstrem.

Lleshaj: Molotovi u fut në Shqipëri në mënyrë ilegale
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, akuzoi opozitën se ka shpërndarë bombat molotov për protestën e ditës së shtunë. “Molotovi është prodhuar nga njerëz që dinë ta bëjnë dhe është shpërndarë më tej. Pra, kemi të bëjmë ...
Ina-Online | 15-May-2019 02:21
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, akuzoi opozitën se ka shpërndarë bombat molotov për protestën e ditës së shtunë. “Molotovi është prodhuar nga njerëz që dinë ta bëjnë dhe është shpërndarë më tej. Pra, kemi të bëjmë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved