ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 23:01

Lleshaj: Policia u monitorua në protesta. Më 11 maj isha në polici, por jo në komandë

Lleshaj: Policia u monitorua në protesta. Më 11 maj isha në polici, por jo në komandë
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi për herë të parë se ndërkombëtarët kanë monitoruar protestat e opozitës dhe kanë qenë në koherencë të të gjitha zhvillimeve, përfshirë edhe asaj të 11 majit e cila degjeneroi ...
Top Channel | 15-May-2019 14:09
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi për herë të parë se ndërkombëtarët kanë monitoruar protestat e opozitës dhe kanë qenë në koherencë të të gjitha zhvillimeve, përfshirë edhe asaj të 11 majit e cila degjeneroi ...

“Molotovi i përdorur në protestë, i siguruar nën koperturë politike”
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ftuar në studion e “Top Show” ka folur për menaxhimin e protestave, përgatitjet e procesit zgjedhor, parametrat e sigurisë publike. Ai ka sqaruar se gjatë protestës të datës 11 ...
GazetaTema | 15-May-2019 09:33
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ftuar në studion e “Top Show” ka folur për menaxhimin e protestave, përgatitjet e procesit zgjedhor, parametrat e sigurisë publike. Ai ka sqaruar se gjatë protestës të datës 11 ...

Sandër Lleshaj për “njeriun hije”: Kapja e tij, çështje kohe
Qyteti i Shkodrës mbetet ende problem, edhe pse është zbardhur vrasja e dy vëllezërve Bilali. Ministri Lleshaj ishte në qytetin verior më 1 prill, por policia nuk ka kapur ende njeriun kryesor të atij rasti kriminal, që ...
GazetaTema | 15-May-2019 09:12
Qyteti i Shkodrës mbetet ende problem, edhe pse është zbardhur vrasja e dy vëllezërve Bilali. Ministri Lleshaj ishte në qytetin verior më 1 prill, por policia nuk ka kapur ende njeriun kryesor të atij rasti kriminal, që ...

Krimi në Holandë dhe vizat, Lleshaj: Të dhënat holandeze tregojnë të kundërtën
Në pjesën e fundit të emisionit “Top Show” të Alban Dudushit, ku ishte i pranishëm për një intervistë të gjatë ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, u diskutua mbi rrezikun e paralajmëruar nga Holanda për kthimin e ...
Top Channel | 15-May-2019 00:03
Në pjesën e fundit të emisionit “Top Show” të Alban Dudushit, ku ishte i pranishëm për një intervistë të gjatë ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, u diskutua mbi rrezikun e paralajmëruar nga Holanda për kthimin e ...

Lufta ndaj kanabisit e kokaina e Durrësit, Lleshaj: Rezultate konkrete, bashkëpunim me partnerët
Kriminaliteti në Durrës zuri po ashtu vendin e tij në intervistën e ministrit Lleshaj dhënë për moderatorin Alban Dudushi të emisionit “Top Show” në ekranin e Top Channel këtë të martë.
Top Channel | 14-May-2019 23:53
Kriminaliteti në Durrës zuri po ashtu vendin e tij në intervistën e ministrit Lleshaj dhënë për moderatorin Alban Dudushi të emisionit “Top Show” në ekranin e Top Channel këtë të martë.

Kriminaliteti në Shkodër, Lleshaj për “njeriun hije”: Kapja, çështje kohe
Pas situatës së kriminalitetit në Vlorë, pyetjet e drejtuesit të emisionit “Top Show”, Alban Dudushi u fokusuan te kriminaliteti në Shkodër, një tjetër qytet i tronditur nga raste të shumta kriminaliteti së fundi.
Top Channel | 14-May-2019 23:41
Pas situatës së kriminalitetit në Vlorë, pyetjet e drejtuesit të emisionit “Top Show”, Alban Dudushi u fokusuan te kriminaliteti në Shkodër, një tjetër qytet i tronditur nga raste të shumta kriminaliteti së fundi.

Kriminaliteti në Vlorë, Lleshaj: Pamja e prokurorisë, jo identike me atë të policisë
I ftuar në studion e “Top Show”, përballë gazetarit Alban Dudushi, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj foli për situatën e kriminalitetit në Vlorë.
Top Channel | 14-May-2019 23:35
I ftuar në studion e “Top Show”, përballë gazetarit Alban Dudushi, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj foli për situatën e kriminalitetit në Vlorë.

Lleshaj: Policia u monitorua në protesta
Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Sandër Lleshaj deklaroi për herë të parë se ndërkombëtarët kanë monitoruar protestat e opozitës dhe kanë qenë në koherencë të të gjitha zhvillimeve, përfshirë edhe asaj të 11 majit e ...
EkonomiaOnline | 15-May-2019 15:19
Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Sandër Lleshaj deklaroi për herë të parë se ndërkombëtarët kanë monitoruar protestat e opozitës dhe kanë qenë në koherencë të të gjitha zhvillimeve, përfshirë edhe asaj të 11 majit e ...

Lleshaj: Policia u monitorua në protesta
Në intervistën e dhënë në studion e “Top Show”-t, ministri sqaroi se ata kanë qenë të pranishëm në sallat vrojtuese të Policisë së Shtetit. “Jo vetëm sipas vlerësimit tim, por sipas vlerësimit të të gjithë atyre ...
Lajminet | 15-May-2019 15:16
Në intervistën e dhënë në studion e “Top Show”-t, ministri sqaroi se ata kanë qenë të pranishëm në sallat vrojtuese të Policisë së Shtetit. “Jo vetëm sipas vlerësimit tim, por sipas vlerësimit të të gjithë atyre ...

Lleshaj: Policia u monitorua në protesta
Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Sandër Lleshaj deklaroi për herë të parë se ndërkombëtarët kanë monitoruar protestat e opozitës dhe kanë qenë në koherencë të të gjitha zhvillimeve, përfshirë edhe asaj të 11 majit e ...
Klan Kosova | 15-May-2019 15:12
Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Sandër Lleshaj deklaroi për herë të parë se ndërkombëtarët kanë monitoruar protestat e opozitës dhe kanë qenë në koherencë të të gjitha zhvillimeve, përfshirë edhe asaj të 11 majit e ...

Dhuna ndaj Sahit Dollapit, Lleshaj në Top Show: Mendoj se policia mund të ishte kursyer
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, komentoi në studion e Top Show episodin e dhunës që ushtroi policia ndaj Sekretarit Organizativ të Partisë Demokratike, Sahit Dollapi.
Top Channel | 14-May-2019 23:10
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, komentoi në studion e Top Show episodin e dhunës që ushtroi policia ndaj Sekretarit Organizativ të Partisë Demokratike, Sahit Dollapi.

Lleshaj ‘sulmon’ Presidentin Meta. Por ja çfarë tha, kur u pyet për mënyrën skandaloze si u arrestua Dollapi…
Dihet tashmë marrëdhënia e ftohtë mes ministrit të Brendshëm Sandër Lleshja dhe presidentit Ilir Meta, që kur ky i fundit refuzoi gjatë që ta dekretonte në postin që mban. Duket se kjo është arsyeja që Lleshaj gati në ...
Standard | 15-May-2019 13:21
Dihet tashmë marrëdhënia e ftohtë mes ministrit të Brendshëm Sandër Lleshja dhe presidentit Ilir Meta, që kur ky i fundit refuzoi gjatë që ta dekretonte në postin që mban. Duket se kjo është arsyeja që Lleshaj gati në ...

U dhunua me shkopinj gome nga FNSH, operohet Sahit Dollapi! Ja gjendja shëndetësore
Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike Sahit Dollapi i është nënshtruar sot një ndërhyrje kirurgjikale pas traumës që iu shkaktua nga dhuna e Policisë në protestën e 11 Majit. Sahiti u operua në shpatull dhe sipas ...
Standard | 15-May-2019 13:21
Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike Sahit Dollapi i është nënshtruar sot një ndërhyrje kirurgjikale pas traumës që iu shkaktua nga dhuna e Policisë në protestën e 11 Majit. Sahiti u operua në shpatull dhe sipas ...

Molotovi i përdorur në protestë, Lleshaj: I futur nën koperturë politike!
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ftuar në studion e “Top Show” ka folur për menaxhimin e protestave, përgatitjet e procesit zgjedhor, parametrat e sigurisë publike. Ai ka sqaruar se gjatë protestës të datës 11 ...
Gazeta Dita | 15-May-2019 09:46
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ftuar në studion e “Top Show” ka folur për menaxhimin e protestave, përgatitjet e procesit zgjedhor, parametrat e sigurisë publike. Ai ka sqaruar se gjatë protestës të datës 11 ...

Sandër Lleshaj për “njeriun hije”: Kapja e tij, çështje kohe
Qyteti i Shkodrës mbetet ende problem, edhe pse është zbardhur vrasja e dy vëllezërve Bilali. Ministri Lleshaj ishte në qytetin verior më 1 prill, por policia nuk ka kapur ende njeriun kryesor të atij rasti kriminal, që ...
Lexo | 15-May-2019 09:39
Qyteti i Shkodrës mbetet ende problem, edhe pse është zbardhur vrasja e dy vëllezërve Bilali. Ministri Lleshaj ishte në qytetin verior më 1 prill, por policia nuk ka kapur ende njeriun kryesor të atij rasti kriminal, që ...

Lleshaj: Molotovi i përdorur në protestë, i siguruar nën koperturë politike
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ftuar në studion e “Top Show” ka folur për menaxhimin e protestave, përgatitjet e procesit zgjedhor, parametrat e sigurisë publike. Ai ka sqaruar se gjatë protestës të datës 11 ...
Lexo | 15-May-2019 09:13
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ftuar në studion e “Top Show” ka folur për menaxhimin e protestave, përgatitjet e procesit zgjedhor, parametrat e sigurisë publike. Ai ka sqaruar se gjatë protestës të datës 11 ...

Top Show/ Lleshaj: Gazi lotsjellës, vetëm në situata ekstreme. Ja pse shmangëm FNSH-në
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj theksoi në studion e Top Show se gazi lotsjellës është përdorur vetëm në rastet kur protesta ka shkuar në ekstrem.
Top Channel | 14-May-2019 22:51
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj theksoi në studion e Top Show se gazi lotsjellës është përdorur vetëm në rastet kur protesta ka shkuar në ekstrem.

Dhuna ndaj Sahit Dollapit, Lleshaj: Policia mund të ishte kursyer
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, komentoi në studion e Top Show episodin e dhunës që ushtroi policia ndaj Sekretarit Organizativ të Partisë Demokratike, Sahit Dollapi. “U komentua ky episod edhe më shumë sesa vetë ...
Gazeta Express | 15-May-2019 08:20
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, komentoi në studion e Top Show episodin e dhunës që ushtroi policia ndaj Sekretarit Organizativ të Partisë Demokratike, Sahit Dollapi. “U komentua ky episod edhe më shumë sesa vetë ...

Lleshaj: Qëllimi i vërtetë i opozitës nuk është bllokimi i zgjedhjeve, por zhbërja e Reformës në Drejtësi
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ftuar në “Top Show” ka thënë se qëllimi i vërtetë i opozitës nuk është bllokimi i zgjedhjeve por zhbërja e Reformës në Drejtësi. “Premtimi i opozitës për mospjesëmarrje është një ...
Dritare | 15-May-2019 04:15
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ftuar në “Top Show” ka thënë se qëllimi i vërtetë i opozitës nuk është bllokimi i zgjedhjeve por zhbërja e Reformës në Drejtësi. “Premtimi i opozitës për mospjesëmarrje është një ...

Lleshaj: Molotovi u fut në Shqipëri në mënyrë ilegale
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, akuzoi opozitën se ka shpërndarë bombat molotov për protestën e ditës së shtunë. “Molotovi është prodhuar nga njerëz që dinë ta bëjnë dhe është shpërndarë më tej. Pra, kemi të bëjmë ...
Ina-Online | 15-May-2019 02:21
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, akuzoi opozitën se ka shpërndarë bombat molotov për protestën e ditës së shtunë. “Molotovi është prodhuar nga njerëz që dinë ta bëjnë dhe është shpërndarë më tej. Pra, kemi të bëjmë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved