ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 23:32

Lëreni presidentin Thaçi të realizojë të drejtat e shqiptarëve të Kosovës Lindore

Lëreni presidentin Thaçi të realizojë të drejtat e shqiptarëve të Kosovës Lindore
Nga Spiro BUTKA/ Në shtypin e përditshëm dhe mediat vizive, të Prishtinës, Tiranës, Beogradit e disa kryeqyteteve europiane, ka kohë që po sulmojnë Presidentin e Kosovës Hashim Thaëi, për idenë e hedhur nga ana e tijë, ...
Ina-Online | 15-May-2019 17:36
Nga Spiro BUTKA/ Në shtypin e përditshëm dhe mediat vizive, të Prishtinës, Tiranës, Beogradit e disa kryeqyteteve europiane, ka kohë që po sulmojnë Presidentin e Kosovës Hashim Thaëi, për idenë e hedhur nga ana e tijë, ...

Në kurthun e tukininit: Lufta e re shqiptaro-serbe
Analizë mbi gjeopolitikën rajonale Insistimi për ripërkufizim (razrgranicenje) me shqiptarët, flet se Beogradi nuk e njeh hartën politike të Europes Juglindore. Madje në Beograd ka koka aq të nxehta sa nuk hezitojnë të ...
Ina-Online | 15-May-2019 12:26
Analizë mbi gjeopolitikën rajonale Insistimi për ripërkufizim (razrgranicenje) me shqiptarët, flet se Beogradi nuk e njeh hartën politike të Europes Juglindore. Madje në Beograd ka koka aq të nxehta sa nuk hezitojnë të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved