ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 19:49

Protesta e 11 majit, 20 protestues mbeten në burg për bombat molotov

Protesta e 11 majit, 20 protestues mbeten në burg për bombat molotov
Gjykata e Tiranës vendosi masën “arrest me burg” për 20 nga 50 protesuesit që u prangosën menjëherë pas tubimit të 11 majit në Tiranë, gjatë të cilit - siç tha prokuroria - institucionet u sulmuan me molotovë e sende të ...
Top Channel | 14-May-2019 18:10
Gjykata e Tiranës vendosi masën “arrest me burg” për 20 nga 50 protesuesit që u prangosën menjëherë pas tubimit të 11 majit në Tiranë, gjatë të cilit - siç tha prokuroria - institucionet u sulmuan me molotovë e sende të ...

Protesta e 11 majit/ Gjykata e Tiranës jep masën e sigurisë për 50 protestues.
Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për 50 protestues. Në vendimin e gjykatës u mor masa e “arrestit me burg” për 20 protestues. Për 11 protestues u dha masa “arrest shtëpie” dhe për 19 të tjerë masa e sigurisë ...
Telegraf | 14-May-2019 16:24
Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për 50 protestues. Në vendimin e gjykatës u mor masa e “arrestit me burg” për 20 protestues. Për 11 protestues u dha masa “arrest shtëpie” dhe për 19 të tjerë masa e sigurisë ...

Spaho i cilëson të burgosur politikë protestuesit e arrestuar
Nënkryetari i Partisë Demokratike ka reaguar menjëhërë pas dhënies së vendimit nga Gjykata e Tiranës. Jashtë gjykatës, Spaho deklaroi se tashme gjyqtarët dhe prokurorët janë vënë në shërbim të Edi Ramës. Pas dhënies së ...
ABCNews | 14-May-2019 18:31
Nënkryetari i Partisë Demokratike ka reaguar menjëhërë pas dhënies së vendimit nga Gjykata e Tiranës. Jashtë gjykatës, Spaho deklaroi se tashme gjyqtarët dhe prokurorët janë vënë në shërbim të Edi Ramës. Pas dhënies së ...

‘Protestuesit, të burgosur politik’, Spaho: Do i dëmshpërblejmë
TIRANË Kryetari i Grupit Parlamentar të PD Edmond Spaho, menjëherë pas dhënies së masave të sigurisë ndaj 50 protestuesve të 11 m ajit, ku 20 janë lënë në burg, tha se ata janë të gjithë të burgosur politik të regjimit ...
BalkanWeb | 14-May-2019 15:23
TIRANË Kryetari i Grupit Parlamentar të PD Edmond Spaho, menjëherë pas dhënies së masave të sigurisë ndaj 50 protestuesve të 11 m ajit, ku 20 janë lënë në burg, tha se ata janë të gjithë të burgosur politik të regjimit ...

Protesta e 11 majit, 20 nga 50 të arrestuarit do të qëndrojnë në qeli
20 nga 50 të arrestuarit e protestës së 11 Majit të opozitës janë lënë në burg nga Gjykata e Tiranës. Për 11 persona, gjykata caktoi masën arrest shtëpie e për 19 të tjerë, detyrim paraqitje. Dhënia e vendimit u ...
ABCNews | 14-May-2019 18:10
20 nga 50 të arrestuarit e protestës së 11 Majit të opozitës janë lënë në burg nga Gjykata e Tiranës. Për 11 persona, gjykata caktoi masën arrest shtëpie e për 19 të tjerë, detyrim paraqitje. Dhënia e vendimit u ...

Lihen në burg 20 protestues të dhunës së 11 majit
Këtë të martë 50 të arrestuarit për protestën e dhunshme të 11 majit kanë dalë para Gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë. Gjykata ka vendosur që 20 prej tyre të vijojnë të qëndrojnë në burg, ndërsa 11 prej u ...
VizionPlus | 14-May-2019 15:31
Këtë të martë 50 të arrestuarit për protestën e dhunshme të 11 majit kanë dalë para Gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë. Gjykata ka vendosur që 20 prej tyre të vijojnë të qëndrojnë në burg, ndërsa 11 prej u ...

Gjykata e Tiranës lë në burg 20 nga 50 protestuesit e arrestuar më 11 maj
Gjykata e Tiranës ka vendosur sot masën e sigurisë për 50 protestuesit, të cilët u arrestuan më 11 maj në protestën kombëtare të organizuar nga opozita e bashkuar. Gjykata vendosi masën e “Arrest për burg” për 20 ...
EkonomiaOnline | 15-May-2019 10:10
Gjykata e Tiranës ka vendosur sot masën e sigurisë për 50 protestuesit, të cilët u arrestuan më 11 maj në protestën kombëtare të organizuar nga opozita e bashkuar. Gjykata vendosi masën e “Arrest për burg” për 20 ...

Protesta e 11 majit, gjykata merr vendimin për 50 protestues
Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për 50 protestues. Në vendimin e gjykatës u mor masa e “arrestit me burg” për 20 protestues. Ndërkaq, për 11 protestues u dha masa “arrest shtëpie” dhe për 19 të tjerë masa e ...
BalkanWeb | 14-May-2019 15:12
Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për 50 protestues. Në vendimin e gjykatës u mor masa e “arrestit me burg” për 20 protestues. Ndërkaq, për 11 protestues u dha masa “arrest shtëpie” dhe për 19 të tjerë masa e ...

Gjykata lë në burg 20 protestues
50 të arrestuarit për protestën e dhunshme të 11 majit kanë dalë para Gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë. Duke e përcaktuar si të ligjshëm arrestimin, Gjykata ka vendosur që 20 prej tyre të vijojnë të qëndrojnë ...
Flaka | 14-May-2019 21:14
50 të arrestuarit për protestën e dhunshme të 11 majit kanë dalë para Gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë. Duke e përcaktuar si të ligjshëm arrestimin, Gjykata ka vendosur që 20 prej tyre të vijojnë të qëndrojnë ...

“Përdorën bomba molotov”, lihen në burg 20 protestues
Gjyqtari Arben Mickaj, ka dhënë vendimin për 50 të arrestuarit e protestës së opozitës që u mbajt më 11 maj. Gjykata vendosi arrest me burg për 20 përdoruesit e bombave molotov; 11 persona u lanë më masën arrest ...
Politiko | 14-May-2019 19:20
Gjyqtari Arben Mickaj, ka dhënë vendimin për 50 të arrestuarit e protestës së opozitës që u mbajt më 11 maj. Gjykata vendosi arrest me burg për 20 përdoruesit e bombave molotov; 11 persona u lanë më masën arrest ...

Protesta e 11 majit, 20 protestues mbeten në burg për bombat molotov
Për 11 protestues gjykata shpalli “arrest shtëpiak”, ndërkohë që 19 të tjerë përfituan nga mosha fare e re, ndaj edhe morën masën “detyrim paraqitjeje”. Por, për të gjithë protestuesit që shihen nga akuza si njerëzit që ...
Lajminet | 14-May-2019 19:02
Për 11 protestues gjykata shpalli “arrest shtëpiak”, ndërkohë që 19 të tjerë përfituan nga mosha fare e re, ndaj edhe morën masën “detyrim paraqitjeje”. Por, për të gjithë protestuesit që shihen nga akuza si njerëzit që ...

50 protestuesit e arrestuar dalin para Gjykatës, pritet masa e sigurisë
50 të arrestuarit për protestën e dhunshme të 11 majit kanë dalë para Gjykatës për t'u njohur me masën e sigurisë.
Top Channel | 14-May-2019 14:07
50 të arrestuarit për protestën e dhunshme të 11 majit kanë dalë para Gjykatës për t'u njohur me masën e sigurisë.

Burg për 20 protestues të dhunshëm në 11 majit, PD: luftuan për zgjedhje të lira
Gjykata la në burg 20 prej 50 të ndaluarve për protestën e dhunshme të 11 majit Për 11 të tjerë u vendos masa “arrest shtëpie”, ndërsa për 19 të tjerë është dhënë masa e sigurisë “detyrim paraqitje”. Menjëherë reagoi ...
Tesheshi | 14-May-2019 18:20
Gjykata la në burg 20 prej 50 të ndaluarve për protestën e dhunshme të 11 majit Për 11 të tjerë u vendos masa “arrest shtëpie”, ndërsa për 19 të tjerë është dhënë masa e sigurisë “detyrim paraqitje”. Menjëherë reagoi ...

Protesta/ Gjykata lë në burg 20 protestues
50 të arrestuarit për protestën e dhunshme të 11 majit kanë dalë para Gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë.
Kosova Press | 14-May-2019 16:29
50 të arrestuarit për protestën e dhunshme të 11 majit kanë dalë para Gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë.

Shqipëri: Gjykata lë në burg 20 protestues
Duke e përcaktuar si të ligjshëm arrestimin, Gjykata ka vendosur që 20 prej tyre të vijojnë të qëndrojnë në burg, ndërsa 11 prej u vendos masa e arrest shtëpie. Kurse për 19 të tjerë është dhënë masa e sigurisë Detyrim ...
Lajminet | 14-May-2019 15:59
Duke e përcaktuar si të ligjshëm arrestimin, Gjykata ka vendosur që 20 prej tyre të vijojnë të qëndrojnë në burg, ndërsa 11 prej u vendos masa e arrest shtëpie. Kurse për 19 të tjerë është dhënë masa e sigurisë Detyrim ...

Protesta e 11 Majit, në burg 20 protestues
20 nga 50 të arrestuarit për protestën e dhunshme të së shtunës organizuar nga opozita janë lënë në burg nga Gjykata e Tiranës. Për 11 të tjerë është caktuar masa e sigurisë arrest shtepie, ndërsa 19 detyrim paraqitje ...
TV Klan | 14-May-2019 15:31
20 nga 50 të arrestuarit për protestën e dhunshme të së shtunës organizuar nga opozita janë lënë në burg nga Gjykata e Tiranës. Për 11 të tjerë është caktuar masa e sigurisë arrest shtepie, ndërsa 19 detyrim paraqitje ...

Protesta e 11 majit në Tiranë, gjykata merr vendimin për 50 protestues
Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për 50 protestues. Në vendimin e gjykatës u mor masa e “arrestit me burg” për 20 protestues. Për 11 protestues u dha masa “arrest shtëpie” dhe për 19 të tjerë masa e sigurisë ...
EkonomiaOnline | 14-May-2019 15:56
Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për 50 protestues. Në vendimin e gjykatës u mor masa e “arrestit me burg” për 20 protestues. Për 11 protestues u dha masa “arrest shtëpie” dhe për 19 të tjerë masa e sigurisë ...

Protestat, gjykata lë në burg 20 nga 50 protestuesit e arrestuar
Në gjykatën Penale të Tiranës janë dhënë këtë të martë masat për 50 personat e arrestuar pas protestës së opozitës së zhvilluar të shtunën e 11 majit. Seanca u zhvillua me dyer të mbyllura ndërsa jashtë gjykatës nuk ...
RTSH | 14-May-2019 15:52
Në gjykatën Penale të Tiranës janë dhënë këtë të martë masat për 50 personat e arrestuar pas protestës së opozitës së zhvilluar të shtunën e 11 majit. Seanca u zhvillua me dyer të mbyllura ndërsa jashtë gjykatës nuk ...

“Gjyqtari, i ati i nënkryetarit të FRESH”, Spaho kundër arrestimit të protestuesve: Do dëmshpërblehen si të dënuar politik nga…
Partia Demokratike e ka quajtur si vendim politik, dënimet e sotme që vendosi Gjykatë së Tiranës, për 50 protestuesit e arrestuar nga tubimi i 11 majit. Gjykata vendosi sot që të lërë me arrest me burg 20 protestues, ...
Gazeta55 | 14-May-2019 15:49
Partia Demokratike e ka quajtur si vendim politik, dënimet e sotme që vendosi Gjykatë së Tiranës, për 50 protestuesit e arrestuar nga tubimi i 11 majit. Gjykata vendosi sot që të lërë me arrest me burg 20 protestues, ...

Protesta e 11 majit, gjykata merr vendimin për 50 protestues
Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për 50 protestues. Në vendimin e gjykatës u mor masa e “arrestit me burg” për 20 protestues. Për 11 protestues u dha masa “arrest shtëpie” dhe për 19 të tjerë masa e sigurisë ...
Zeri | 14-May-2019 15:45
Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për 50 protestues. Në vendimin e gjykatës u mor masa e “arrestit me burg” për 20 protestues. Për 11 protestues u dha masa “arrest shtëpie” dhe për 19 të tjerë masa e sigurisë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved