ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 21:13

Protesta e 11 majit, 20 protestues mbeten në burg për bombat molotov

Protesta e 11 majit, 20 protestues mbeten në burg për bombat molotov
Gjykata e Tiranës vendosi masën “arrest me burg” për 20 nga 50 protesuesit që u prangosën menjëherë pas tubimit të 11 majit në Tiranë, gjatë të cilit - siç tha prokuroria - institucionet u sulmuan me molotovë e sende të ...
Top Channel | 14-May-2019 18:10
Gjykata e Tiranës vendosi masën “arrest me burg” për 20 nga 50 protesuesit që u prangosën menjëherë pas tubimit të 11 majit në Tiranë, gjatë të cilit - siç tha prokuroria - institucionet u sulmuan me molotovë e sende të ...

Protesta e 11 majit/ Gjykata e Tiranës jep masën e sigurisë për 50 protestues.
Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për 50 protestues. Në vendimin e gjykatës u mor masa e “arrestit me burg” për 20 protestues. Për 11 protestues u dha masa “arrest shtëpie” dhe për 19 të tjerë masa e sigurisë ...
Telegraf | 14-May-2019 16:24
Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për 50 protestues. Në vendimin e gjykatës u mor masa e “arrestit me burg” për 20 protestues. Për 11 protestues u dha masa “arrest shtëpie” dhe për 19 të tjerë masa e sigurisë ...

Spaho i cilëson të burgosur politikë protestuesit e arrestuar
Nënkryetari i Partisë Demokratike ka reaguar menjëhërë pas dhënies së vendimit nga Gjykata e Tiranës. Jashtë gjykatës, Spaho deklaroi se tashme gjyqtarët dhe prokurorët janë vënë në shërbim të Edi Ramës. Pas dhënies së ...
ABCNews | 14-May-2019 18:31
Nënkryetari i Partisë Demokratike ka reaguar menjëhërë pas dhënies së vendimit nga Gjykata e Tiranës. Jashtë gjykatës, Spaho deklaroi se tashme gjyqtarët dhe prokurorët janë vënë në shërbim të Edi Ramës. Pas dhënies së ...

‘Protestuesit, të burgosur politik’, Spaho: Do i dëmshpërblejmë
TIRANË Kryetari i Grupit Parlamentar të PD Edmond Spaho, menjëherë pas dhënies së masave të sigurisë ndaj 50 protestuesve të 11 m ajit, ku 20 janë lënë në burg, tha se ata janë të gjithë të burgosur politik të regjimit ...
BalkanWeb | 14-May-2019 15:23
TIRANË Kryetari i Grupit Parlamentar të PD Edmond Spaho, menjëherë pas dhënies së masave të sigurisë ndaj 50 protestuesve të 11 m ajit, ku 20 janë lënë në burg, tha se ata janë të gjithë të burgosur politik të regjimit ...

Protesta e 11 majit, 20 nga 50 të arrestuarit do të qëndrojnë në qeli
20 nga 50 të arrestuarit e protestës së 11 Majit të opozitës janë lënë në burg nga Gjykata e Tiranës. Për 11 persona, gjykata caktoi masën arrest shtëpie e për 19 të tjerë, detyrim paraqitje. Dhënia e vendimit u ...
ABCNews | 14-May-2019 18:10
20 nga 50 të arrestuarit e protestës së 11 Majit të opozitës janë lënë në burg nga Gjykata e Tiranës. Për 11 persona, gjykata caktoi masën arrest shtëpie e për 19 të tjerë, detyrim paraqitje. Dhënia e vendimit u ...

Lihen në burg 20 protestues të dhunës së 11 majit
Këtë të martë 50 të arrestuarit për protestën e dhunshme të 11 majit kanë dalë para Gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë. Gjykata ka vendosur që 20 prej tyre të vijojnë të qëndrojnë në burg, ndërsa 11 prej u ...
VizionPlus | 14-May-2019 15:31
Këtë të martë 50 të arrestuarit për protestën e dhunshme të 11 majit kanë dalë para Gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë. Gjykata ka vendosur që 20 prej tyre të vijojnë të qëndrojnë në burg, ndërsa 11 prej u ...

Gjykata e Tiranës lë në burg 20 nga 50 protestuesit e arrestuar më 11 maj
Gjykata e Tiranës ka vendosur sot masën e sigurisë për 50 protestuesit, të cilët u arrestuan më 11 maj në protestën kombëtare të organizuar nga opozita e bashkuar. Gjykata vendosi masën e “Arrest për burg” për 20 ...
EkonomiaOnline | 15-May-2019 10:10
Gjykata e Tiranës ka vendosur sot masën e sigurisë për 50 protestuesit, të cilët u arrestuan më 11 maj në protestën kombëtare të organizuar nga opozita e bashkuar. Gjykata vendosi masën e “Arrest për burg” për 20 ...

Gjykata lë në burg 20 protestues
50 të arrestuarit për protestën e dhunshme të 11 majit kanë dalë para Gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë. Duke e përcaktuar si të ligjshëm arrestimin, Gjykata ka vendosur që 20 prej tyre të vijojnë të qëndrojnë ...
Flaka | 14-May-2019 21:14
50 të arrestuarit për protestën e dhunshme të 11 majit kanë dalë para Gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë. Duke e përcaktuar si të ligjshëm arrestimin, Gjykata ka vendosur që 20 prej tyre të vijojnë të qëndrojnë ...

Protesta e 11 majit, gjykata merr vendimin për 50 protestues
Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për 50 protestues. Në vendimin e gjykatës u mor masa e “arrestit me burg” për 20 protestues. Ndërkaq, për 11 protestues u dha masa “arrest shtëpie” dhe për 19 të tjerë masa e ...
BalkanWeb | 14-May-2019 15:12
Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për 50 protestues. Në vendimin e gjykatës u mor masa e “arrestit me burg” për 20 protestues. Ndërkaq, për 11 protestues u dha masa “arrest shtëpie” dhe për 19 të tjerë masa e ...

“Përdorën bomba molotov”, lihen në burg 20 protestues
Gjyqtari Arben Mickaj, ka dhënë vendimin për 50 të arrestuarit e protestës së opozitës që u mbajt më 11 maj. Gjykata vendosi arrest me burg për 20 përdoruesit e bombave molotov; 11 persona u lanë më masën arrest ...
Politiko | 14-May-2019 19:20
Gjyqtari Arben Mickaj, ka dhënë vendimin për 50 të arrestuarit e protestës së opozitës që u mbajt më 11 maj. Gjykata vendosi arrest me burg për 20 përdoruesit e bombave molotov; 11 persona u lanë më masën arrest ...

Protesta e 11 majit, 20 protestues mbeten në burg për bombat molotov
Për 11 protestues gjykata shpalli “arrest shtëpiak”, ndërkohë që 19 të tjerë përfituan nga mosha fare e re, ndaj edhe morën masën “detyrim paraqitjeje”. Por, për të gjithë protestuesit që shihen nga akuza si njerëzit që ...
Lajminet | 14-May-2019 19:02
Për 11 protestues gjykata shpalli “arrest shtëpiak”, ndërkohë që 19 të tjerë përfituan nga mosha fare e re, ndaj edhe morën masën “detyrim paraqitjeje”. Por, për të gjithë protestuesit që shihen nga akuza si njerëzit që ...

Burg për 20 protestues të dhunshëm në 11 majit, PD: luftuan për zgjedhje të lira
Gjykata la në burg 20 prej 50 të ndaluarve për protestën e dhunshme të 11 majit Për 11 të tjerë u vendos masa “arrest shtëpie”, ndërsa për 19 të tjerë është dhënë masa e sigurisë “detyrim paraqitje”. Menjëherë reagoi ...
Tesheshi | 14-May-2019 18:20
Gjykata la në burg 20 prej 50 të ndaluarve për protestën e dhunshme të 11 majit Për 11 të tjerë u vendos masa “arrest shtëpie”, ndërsa për 19 të tjerë është dhënë masa e sigurisë “detyrim paraqitje”. Menjëherë reagoi ...

50 protestuesit e arrestuar dalin para Gjykatës, pritet masa e sigurisë
50 të arrestuarit për protestën e dhunshme të 11 majit kanë dalë para Gjykatës për t'u njohur me masën e sigurisë.
Top Channel | 14-May-2019 14:07
50 të arrestuarit për protestën e dhunshme të 11 majit kanë dalë para Gjykatës për t'u njohur me masën e sigurisë.

Protesta/ Gjykata lë në burg 20 protestues
50 të arrestuarit për protestën e dhunshme të 11 majit kanë dalë para Gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë.
Kosova Press | 14-May-2019 16:29
50 të arrestuarit për protestën e dhunshme të 11 majit kanë dalë para Gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë.

Shqipëri: Gjykata lë në burg 20 protestues
Duke e përcaktuar si të ligjshëm arrestimin, Gjykata ka vendosur që 20 prej tyre të vijojnë të qëndrojnë në burg, ndërsa 11 prej u vendos masa e arrest shtëpie. Kurse për 19 të tjerë është dhënë masa e sigurisë Detyrim ...
Lajminet | 14-May-2019 15:59
Duke e përcaktuar si të ligjshëm arrestimin, Gjykata ka vendosur që 20 prej tyre të vijojnë të qëndrojnë në burg, ndërsa 11 prej u vendos masa e arrest shtëpie. Kurse për 19 të tjerë është dhënë masa e sigurisë Detyrim ...

Protesta e 11 Majit, në burg 20 protestues
20 nga 50 të arrestuarit për protestën e dhunshme të së shtunës organizuar nga opozita janë lënë në burg nga Gjykata e Tiranës. Për 11 të tjerë është caktuar masa e sigurisë arrest shtepie, ndërsa 19 detyrim paraqitje ...
TV Klan | 14-May-2019 15:31
20 nga 50 të arrestuarit për protestën e dhunshme të së shtunës organizuar nga opozita janë lënë në burg nga Gjykata e Tiranës. Për 11 të tjerë është caktuar masa e sigurisë arrest shtepie, ndërsa 19 detyrim paraqitje ...

Protesta e 11 majit në Tiranë, gjykata merr vendimin për 50 protestues
Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për 50 protestues. Në vendimin e gjykatës u mor masa e “arrestit me burg” për 20 protestues. Për 11 protestues u dha masa “arrest shtëpie” dhe për 19 të tjerë masa e sigurisë ...
EkonomiaOnline | 14-May-2019 15:56
Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për 50 protestues. Në vendimin e gjykatës u mor masa e “arrestit me burg” për 20 protestues. Për 11 protestues u dha masa “arrest shtëpie” dhe për 19 të tjerë masa e sigurisë ...

Protestat, gjykata lë në burg 20 nga 50 protestuesit e arrestuar
Në gjykatën Penale të Tiranës janë dhënë këtë të martë masat për 50 personat e arrestuar pas protestës së opozitës së zhvilluar të shtunën e 11 majit. Seanca u zhvillua me dyer të mbyllura ndërsa jashtë gjykatës nuk ...
RTSH | 14-May-2019 15:52
Në gjykatën Penale të Tiranës janë dhënë këtë të martë masat për 50 personat e arrestuar pas protestës së opozitës së zhvilluar të shtunën e 11 majit. Seanca u zhvillua me dyer të mbyllura ndërsa jashtë gjykatës nuk ...

“Gjyqtari, i ati i nënkryetarit të FRESH”, Spaho kundër arrestimit të protestuesve: Do dëmshpërblehen si të dënuar politik nga…
Partia Demokratike e ka quajtur si vendim politik, dënimet e sotme që vendosi Gjykatë së Tiranës, për 50 protestuesit e arrestuar nga tubimi i 11 majit. Gjykata vendosi sot që të lërë me arrest me burg 20 protestues, ...
Gazeta55 | 14-May-2019 15:49
Partia Demokratike e ka quajtur si vendim politik, dënimet e sotme që vendosi Gjykatë së Tiranës, për 50 protestuesit e arrestuar nga tubimi i 11 majit. Gjykata vendosi sot që të lërë me arrest me burg 20 protestues, ...

Protesta e 11 majit, gjykata merr vendimin për 50 protestues
Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për 50 protestues. Në vendimin e gjykatës u mor masa e “arrestit me burg” për 20 protestues. Për 11 protestues u dha masa “arrest shtëpie” dhe për 19 të tjerë masa e sigurisë ...
Zeri | 14-May-2019 15:45
Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për 50 protestues. Në vendimin e gjykatës u mor masa e “arrestit me burg” për 20 protestues. Për 11 protestues u dha masa “arrest shtëpie” dhe për 19 të tjerë masa e sigurisë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved