ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 10:20

Gjirokastër/ Gjenden 30 predha të Luftës së Dytë Botërore

Gjirokastër/ Gjenden 30 predha të Luftës së Dytë Botërore
30 predha që mendohet se janë që nga Lufta e Dytë Botërore janë gjetur ditën e djeshme në Golem të Gjirokastrës. Pas zbulimit, forcat xheniere kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë të mundur sigurimin e zonës ...
Telegraf | 15-May-2019 10:50
30 predha që mendohet se janë që nga Lufta e Dytë Botërore janë gjetur ditën e djeshme në Golem të Gjirokastrës. Pas zbulimit, forcat xheniere kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë të mundur sigurimin e zonës ...

Gjenden 30 predha në Golem të Gjirokastrës, rrezikonin banorët
Në fshatin Golem të Gjirokastrës janë gjetur 30 predha luftarakë që datojnë ga Lufta e Dytë Botërore. Forcat xheniere të ushtrisë kanë ndërhyrë për të pastruar zonën që u denoncua nga banorët e fshatit dhe predhat janë ...
Dritare | 15-May-2019 04:15
Në fshatin Golem të Gjirokastrës janë gjetur 30 predha luftarakë që datojnë ga Lufta e Dytë Botërore. Forcat xheniere të ushtrisë kanë ndërhyrë për të pastruar zonën që u denoncua nga banorët e fshatit dhe predhat janë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved