ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 21:49

Një marifet i Rudinës që mund ta kopjojmë edhe ne...

Një marifet i Rudinës që mund ta kopjojmë edhe ne...
Por kjo deri me sot, pasi sot ajo po na del ndryshe. E thene shkurt, pa na tregon nje marifet qe ajo e perdor vete, qe mund ta kopjojme edhe ne, veçanerisht per ditet me shi si keto qe po kalojme. Nje kostum (i ...
ikub.al | 15-May-2019 16:17
Por kjo deri me sot, pasi sot ajo po na del ndryshe. E thene shkurt, pa na tregon nje marifet qe ajo e perdor vete, qe mund ta kopjojme edhe ne, veçanerisht per ditet me shi si keto qe po kalojme. Nje kostum (i ...

I bleu shtëpi, por e ëma ka nja dy fjalë qortuese për Ritën
Nena e saj, Vera, qe sigurisht s'mund ta pershkruante kenaqesine, e postoi lajmin ne rrjetet sociale, pa harruar te hedhe aty edhe foton e viles se re, qe thone se ka kushtuar 1.5 milion euro. Por nena eshte nene, dhe ...
ikub.al | 15-May-2019 16:03
Nena e saj, Vera, qe sigurisht s'mund ta pershkruante kenaqesine, e postoi lajmin ne rrjetet sociale, pa harruar te hedhe aty edhe foton e viles se re, qe thone se ka kushtuar 1.5 milion euro. Por nena eshte nene, dhe ...

“Andi o Andi! Turi o Turi! Mandi o Mandi!”, Braçe publikon videon e Berishës dhe u drejtohet analistëve: Ditë të mirë
Zv.Kryeministri Erjon Braçe ka pulikuar një video nga fjala e Berishës lidhur me 21 janarin. “Po preke gjënë më të vogël, do të jenë pesë snajperë, katër në të katërta anët dhe unë në atë dritare dhe në mënyrë absolute ...
GazetaTema | 15-May-2019 13:55
Zv.Kryeministri Erjon Braçe ka pulikuar një video nga fjala e Berishës lidhur me 21 janarin. “Po preke gjënë më të vogël, do të jenë pesë snajperë, katër në të katërta anët dhe unë në atë dritare dhe në mënyrë absolute ...

Gjiko në qershor vjen me ‘mixtape’ të ri
Gjiko në vitin e kaluar kishte lansuar albumin e tij, “Energjiko”, në bashkëpunim me Golden Eagle, brendin e njohur të pijeve energjike. Albumi përmbante gjithsej 18 këngë, në mesin e të cilëve ishin edhe disa ...
Telegrafi | 15-May-2019 19:58
Gjiko në vitin e kaluar kishte lansuar albumin e tij, “Energjiko”, në bashkëpunim me Golden Eagle, brendin e njohur të pijeve energjike. Albumi përmbante gjithsej 18 këngë, në mesin e të cilëve ishin edhe disa ...

Dy javë pasi u bë nënë, Gjira: Duke provuar të kthehem në formë
Reperja e njohur shqiptare, Gjira, ditë më parë u bë nënë për herë të parë duke sjellë në jetë një djalë, të cilin e ka quajtur Maël. Pas lindjes së fëmijës, ajo ka sjellë imazhe dhe video të ndryshme në rrjetet ...
Telegrafi | 15-May-2019 19:01
Reperja e njohur shqiptare, Gjira, ditë më parë u bë nënë për herë të parë duke sjellë në jetë një djalë, të cilin e ka quajtur Maël. Pas lindjes së fëmijës, ajo ka sjellë imazhe dhe video të ndryshme në rrjetet ...

Para performancës në Eurovision, Jonida Maliqi: Jam shumë rehat në skenë
Fundjavën e kaluar, këngëtarja nga Shqipëria, Jonida Maliqi, ka dhënë një intervistë ekskluzive për Exctra , teksa ka folur për fustanin e saj dhe mesazhin që dëshiron ta transmetojë te publiku. Jonida ka dhënë shfaqje ...
Telegrafi | 15-May-2019 18:17
Fundjavën e kaluar, këngëtarja nga Shqipëria, Jonida Maliqi, ka dhënë një intervistë ekskluzive për Exctra , teksa ka folur për fustanin e saj dhe mesazhin që dëshiron ta transmetojë te publiku. Jonida ka dhënë shfaqje ...

Dafina Zeqiri po vjen me këngë të re
Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, viteve të fundit ka qenë mjaft aktive në tregun tonë muzikor. 30-vjeçarja vitin 2019 e ka filluar me projekte të shumta, të cilat u mirëpritën mjaft mirë nga publiku dhe fansat e ...
Telegrafi | 15-May-2019 16:50
Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, viteve të fundit ka qenë mjaft aktive në tregun tonë muzikor. 30-vjeçarja vitin 2019 e ka filluar me projekte të shumta, të cilat u mirëpritën mjaft mirë nga publiku dhe fansat e ...

Capital T ka një befasi për fansat
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, është duke përgatitur një projekt të ri muzikor për fansat e tij. Kapo, i cili këtë vit ka sjellë një mori projektesh të suksesshme, ka paralajmëruar edhe një të tillë, përveç se ...
Telegrafi | 15-May-2019 16:41
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, është duke përgatitur një projekt të ri muzikor për fansat e tij. Kapo, i cili këtë vit ka sjellë një mori projektesh të suksesshme, ka paralajmëruar edhe një të tillë, përveç se ...

Bebe Rexha e lodhur nga standardet që i përcaktojnë rrjetet sociale
Bebe Rexha po vazhdon me sukses të zhvillojë një karrierë prej këngëtareje në Shtetet e Bashkuara. Bukuroshja jonë është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa po sjell imazhe dhe video të ndryshme nga koncertet dhe ...
Telegrafi | 15-May-2019 15:18
Bebe Rexha po vazhdon me sukses të zhvillojë një karrierë prej këngëtareje në Shtetet e Bashkuara. Bukuroshja jonë është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa po sjell imazhe dhe video të ndryshme nga koncertet dhe ...

“Shpërthen” Braçe kundër Berishës, Metës dhe analistëve: I dha demokracisë trajtën e snajperit, pushkatuesit, vrasësit gjakatar
Zv.Kryeministri Erjon Braçe nuk rresht së godituri Sali Berishën por kërcënimin që i bën demokracisë shqiptare, pa harruar të kujtojë dhe aleatin e tij Ilir Meta. Duke kujtuar 21 janarin dhe kërcënimet e mëvonshme të ...
GazetaTema | 15-May-2019 09:59
Zv.Kryeministri Erjon Braçe nuk rresht së godituri Sali Berishën por kërcënimin që i bën demokracisë shqiptare, pa harruar të kujtojë dhe aleatin e tij Ilir Meta. Duke kujtuar 21 janarin dhe kërcënimet e mëvonshme të ...

Braçe nxjerr deklaratën e Berishës: Zjarrvënësit i pret plumbi/ VIDEO
Zv/kryeministri Erion Braçe ka reaguar në lidhje me akuzat e opozitës se policia ka dhunuar protestuesit dhe se ka qenë ajo që ka nxitur dhunë. Në një postim në mediat sociale, Braçe ka nxjerrë një video të ...
VizionPlus | 15-May-2019 11:05
Zv/kryeministri Erion Braçe ka reaguar në lidhje me akuzat e opozitës se policia ka dhunuar protestuesit dhe se ka qenë ajo që ka nxitur dhunë. Në një postim në mediat sociale, Braçe ka nxjerrë një video të ...

Cineplexx organizon eventin “Action Night” me super aksionin ‘John Wick 3’ me shumë shpërblime!
Keanu Reeves rikthehet në kapitullin e tretë të trilogjisë “JohnWick” me më shumë aksion se sa që kemi parë ndonjëherë. Për këtë premierë me 16 maj, Cineplexx organizon eventin“ActionNight” me aktivitete dhe shpërblime ...
Telegrafi | 15-May-2019 13:24
Keanu Reeves rikthehet në kapitullin e tretë të trilogjisë “JohnWick” me më shumë aksion se sa që kemi parë ndonjëherë. Për këtë premierë me 16 maj, Cineplexx organizon eventin“ActionNight” me aktivitete dhe shpërblime ...

Publikon imazhin e këndshëm të djalit, Gjira shkruan këto fjalë për të
Gjira Kajtazi ka pak kohë që është bërë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë një djalë. Ajo ka publikuar sërish një fotografi të re, në të cilën shfaq fytyrën engjëllore të Maëlit. “Syni vogel … sa shumë po te du ...
TetovaSot | 15-May-2019 19:44
Gjira Kajtazi ka pak kohë që është bërë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë një djalë. Ajo ka publikuar sërish një fotografi të re, në të cilën shfaq fytyrën engjëllore të Maëlit. “Syni vogel … sa shumë po te du ...

Keisi tregon se si më në fund e ka kuptuar se çfarë do të thotë dashuria e vërtetë
Partnerja e Stresit, Keisi, e ka dëshmuar shpesh se është shumë e dashuruar në reperin shqiptar, shkruan . Pavarësisht se çfarë ndodhë ajo gjithmonë po i qëndron pranë dhe mund të konsiderohet një shembull i mirë për ...
Lajminet | 15-May-2019 19:44
Partnerja e Stresit, Keisi, e ka dëshmuar shpesh se është shumë e dashuruar në reperin shqiptar, shkruan . Pavarësisht se çfarë ndodhë ajo gjithmonë po i qëndron pranë dhe mund të konsiderohet një shembull i mirë për ...

Vallëzimi i “çmendur” i Klaudia Pepës me këngën e re të Maluma-s (VIDEO)
Javë më parë këngëtari i njohur Malluma solli bashkëpunimin e parë me Madonna-n. Kënga mbanë titullin “Medellin” dhe u prit jashtëzakonisht mirë nga audienca. Ndërsa, një vallëzim fantastik pikërisht më këtë këngë e ...
TetovaSot | 15-May-2019 19:39
Javë më parë këngëtari i njohur Malluma solli bashkëpunimin e parë me Madonna-n. Kënga mbanë titullin “Medellin” dhe u prit jashtëzakonisht mirë nga audienca. Ndërsa, një vallëzim fantastik pikërisht më këtë këngë e ...

Berberja seksi, qeth dhe u hidhet sipër myshterinjve
Keni parë ndonjëherë një floktare të tillë? Përveç se të qeth dhe kujdeset për pamjen tuaj, ajo bën edhe veprime provokuese gjatë punës së saj. Video e Penny Lee duke iu hedhur në prehër klientit të saj, ndërsa i priste ...
Gazeta Express | 15-May-2019 19:12
Keni parë ndonjëherë një floktare të tillë? Përveç se të qeth dhe kujdeset për pamjen tuaj, ajo bën edhe veprime provokuese gjatë punës së saj. Video e Penny Lee duke iu hedhur në prehër klientit të saj, ndërsa i priste ...

Rita Ora më në fund shijon pak kohë me prindërit pas angazhimeve të shumta muajve të fundit
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, i ka pasur të shumta aktivitetet muzikore muajve të fundit. Përveç turit të koncerteve “Phoenix”, të cilin e realizoi në Azi dhe Australi, ajo më pas udhëtoi edhe drejt ...
Telegrafi | 15-May-2019 12:35
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, i ka pasur të shumta aktivitetet muzikore muajve të fundit. Përveç turit të koncerteve “Phoenix”, të cilin e realizoi në Azi dhe Australi, ajo më pas udhëtoi edhe drejt ...

Të brendshmet e vogla i zbulojnë pothuajse gjithçka modeles ruse
Modelja e njohur ruse i ka bërë të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo, shkruan . Ajo e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram dhe ka treguar shumë me të brendshmet të cilat vihet re se po i bien të vogla. ...
Lajminet | 15-May-2019 18:28
Modelja e njohur ruse i ka bërë të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo, shkruan . Ajo e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram dhe ka treguar shumë me të brendshmet të cilat vihet re se po i bien të vogla. ...

Vallëzimi sensual i Klaudia Pepës me këngën e re të Maluma-s
Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa ka ditur gjithmonë se si të rrëmbejë vëmendjen e publikut. Përveç vallëzimeve erotike dhe fotografive artistike që publikon në rrjetet sociale, Pepa di të bëjë për vete fansat ...
Arbresh | 15-May-2019 17:51
Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa ka ditur gjithmonë se si të rrëmbejë vëmendjen e publikut. Përveç vallëzimeve erotike dhe fotografive artistike që publikon në rrjetet sociale, Pepa di të bëjë për vete fansat ...

Bleona feston ditëlindjen e 40-të në një vend luksoz
Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, ka festuar ditëlindjen e saj të 40-të. Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. View this post on Instagram #birthday #girl #aunaturel ...
Telegrafi | 15-May-2019 12:06
Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, ka festuar ditëlindjen e saj të 40-të. Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. View this post on Instagram #birthday #girl #aunaturel ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved