ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 21:43

Gazetari i Bild: Isha vetë në Shqipëri

Gazetari i Bild: Isha vetë në Shqipëri
Peter Tiede është reporteri i gazetës me tirazhin më të madh në Europë, të tabloidit të famshëm gjerman Bild, i cili një ditë më parë publikoi një artikull të gjatë lidhur me atë që po ndodh në vendin tonë dhe shkaqet ...
Telegraf | 15-May-2019 21:25
Peter Tiede është reporteri i gazetës me tirazhin më të madh në Europë, të tabloidit të famshëm gjerman Bild, i cili një ditë më parë publikoi një artikull të gjatë lidhur me atë që po ndodh në vendin tonë dhe shkaqet ...

LSI: Shqipëria nuk mund të qeveriset nga gangsterë si Rama, por nga njerëz të ndershëm e punëtorë si ne dhe ata të PD
Lëvizja Socialiste për Integrim ka reaguar pas një shkrimi të botuar një ditë më parë nga gazeta bulevardeske gjermane “Bild”. Luan Rama ka thënë se Shqipëria nuk e meriton të qeveriset nga gangster si Edi Rama, por ...
GazetaTema | 15-May-2019 19:27
Lëvizja Socialiste për Integrim ka reaguar pas një shkrimi të botuar një ditë më parë nga gazeta bulevardeske gjermane “Bild”. Luan Rama ka thënë se Shqipëria nuk e meriton të qeveriset nga gangster si Edi Rama, por ...

Kryetari i i PD-së Lulzim Basha: Sot Bild bëri një panoramë tronditëse për Ramën
Kryetari i i PD-së Lulzim Basha ka folur për shkrimin e gazetës së madhe gjermane “Bild: e cila lidhte Edi Ramën me manipulimin e zgjedhjeve në Dibër përpara se të bashkohej me krimin për të vjedhur zgjedhjet e vitit ...
Telegraf | 15-May-2019 19:12
Kryetari i i PD-së Lulzim Basha ka folur për shkrimin e gazetës së madhe gjermane “Bild: e cila lidhte Edi Ramën me manipulimin e zgjedhjeve në Dibër përpara se të bashkohej me krimin për të vjedhur zgjedhjet e vitit ...

Reagon sërish gazetari gjerman për Spiropalin dhe Gjylametin:Mos kanë tymosur gjëra të gabuara
Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, doli sot në një deklaratë për shtyp nga selia e partisë, duke hedhur akuza të rënda në drejtim të opozitës, se ka paguar para, për artikuj në media të huaja. ...
Gazeta55 | 15-May-2019 21:19
Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, doli sot në një deklaratë për shtyp nga selia e partisë, duke hedhur akuza të rënda në drejtim të opozitës, se ka paguar para, për artikuj në media të huaja. ...

PS tha se e bleu Basha, gazetari i Bild: Ja e vërteta e shkrimit tim për Shqipërinë
Gazetari i gazetës Bild, Peter Tiede, ka reaguar në Facebook, pas artikullit ku kritikonte qeverinë Shqiptare. Në një postim paraditen e sotme, ai gazetari shkruan shkurtimisht: “Unë njëherë – diçka e shkruajta për ...
Lajmi i Fundit | 15-May-2019 21:02
Gazetari i gazetës Bild, Peter Tiede, ka reaguar në Facebook, pas artikullit ku kritikonte qeverinë Shqiptare. Në një postim paraditen e sotme, ai gazetari shkruan shkurtimisht: “Unë njëherë – diçka e shkruajta për ...

Gazeta "Bild" nuk është e saktë sepse ka diskriminuar me harresë Hajdutët
Shumica qeverisëse është shqetësuar nga një shkrim i gazetës gjermane “Bild”, shkrim i cili ka dalë me titullin: Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë. Përmes një daljeje publike deputetja socialiste Blerina ...
Respublica | 15-May-2019 20:24
Shumica qeverisëse është shqetësuar nga një shkrim i gazetës gjermane “Bild”, shkrim i cili ka dalë me titullin: Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë. Përmes një daljeje publike deputetja socialiste Blerina ...

Deputetja përgënjeshtroi Bild-in, Basha: Është pjesë e “Dosjes 184”
Pas publikimit që bëri gazeta gjermane “BILD” me shkrimin “Gangsterët në pushtet” i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i kryetares së PS për Tiranën Blerina Gjylahmeti. Kjo e fundi hodhi poshtë akuzat e gazetës gjermane. ...
Gazeta Dita | 15-May-2019 20:06
Pas publikimit që bëri gazeta gjermane “BILD” me shkrimin “Gangsterët në pushtet” i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i kryetares së PS për Tiranën Blerina Gjylahmeti. Kjo e fundi hodhi poshtë akuzat e gazetës gjermane. ...

Reagon gazetar i Bild që cilësoi Ramën gangster: Unë isha vetë në Shqipëri
Gazetari i gazetës Bild, Peter Tiede, ka reaguar në Facebook, pas artikullit ku kritikonte qeverinë Shqiptare. Në një postim paraditen e sotme, ai gazetari shkruan shkurtimisht: “ Unë njëherë – diçka e shkruajta për ...
Gazeta55 | 15-May-2019 19:58
Gazetari i gazetës Bild, Peter Tiede, ka reaguar në Facebook, pas artikullit ku kritikonte qeverinë Shqiptare. Në një postim paraditen e sotme, ai gazetari shkruan shkurtimisht: “ Unë njëherë – diçka e shkruajta për ...

Basha: Gjylameti dhe Spiropali në dosjet e “Dibrës” dhe “Xibrakës”
Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, iu referua artikullit të gazetës me tirazhin më të madh në Europë, gazetës gjermane “Bild”, për përfshirjen e kryeministrit Rama në blerjen e votave në Dibër, gjatë zgjedhjeve të pjesshme ...
Lajmi i Fundit | 15-May-2019 19:31
Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, iu referua artikullit të gazetës me tirazhin më të madh në Europë, gazetës gjermane “Bild”, për përfshirjen e kryeministrit Rama në blerjen e votave në Dibër, gjatë zgjedhjeve të pjesshme ...

Luan Rama i LSI: Shqipërinë nuk duhet ta qeverisë Rama por ne sepse jemi njerëz të ndershëm dhe punëtorë
Lëvizja Socialiste për Integrim ka reaguar pas një shkrimi të botuar një ditë më parë nga gazeta bulevardeske gjermane “Bild”. Luan Rama ka thënë se Shqipëria nuk e meriton të qeveriset nga gangster si Edi Rama, por ...
Lexo | 15-May-2019 19:28
Lëvizja Socialiste për Integrim ka reaguar pas një shkrimi të botuar një ditë më parë nga gazeta bulevardeske gjermane “Bild”. Luan Rama ka thënë se Shqipëria nuk e meriton të qeveriset nga gangster si Edi Rama, por ...

“Spiropali në dosjen ‘Xibraka’, Gjylameti te ‘184”, akuzat e forta për ministren dhe deputeten e PS
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka akuzuar sot për herë të parë ministren për Parlamentin, Elisa Spiropali se, është pjesë e dosjes ‘Xibraka’, kur në 2015-ën u zbulua një laborator kokaine në fshatin pranë ...
Politiko | 15-May-2019 19:19
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka akuzuar sot për herë të parë ministren për Parlamentin, Elisa Spiropali se, është pjesë e dosjes ‘Xibraka’, kur në 2015-ën u zbulua një laborator kokaine në fshatin pranë ...

Shkrimi i "Bild" dhe keqpërdorimi i zonjës Gjylameti
Zonja Gjylameti pranoi sot se udhëheqja e Partisë Socialiste është shumë e shqetësuar për shkrimin e gazetës gjermane "Bild“ sipas të cilës Shqipëria është një shtet që qeveriset nga gangsterët dhe ku kryeminsitri i saj ...
Respublica | 15-May-2019 19:12
Zonja Gjylameti pranoi sot se udhëheqja e Partisë Socialiste është shumë e shqetësuar për shkrimin e gazetës gjermane "Bild“ sipas të cilës Shqipëria është një shtet që qeveriset nga gangsterët dhe ku kryeminsitri i saj ...

Akuza e forta e Bashës, tregon Ministren e përfshirë në dosje kriminale
Opozita ka dalë këtë të mërkurë me vendimin se protesta e madhe kombëtare do të ahvillohet më 25 maj, ndërsa lideri i opozitës nuk i ka kursyer akuzat e forta gjatë fjalës së tij para gazetarëve. Basha i është referuar ...
Gazeta Express | 15-May-2019 19:04
Opozita ka dalë këtë të mërkurë me vendimin se protesta e madhe kombëtare do të ahvillohet më 25 maj, ndërsa lideri i opozitës nuk i ka kursyer akuzat e forta gjatë fjalës së tij para gazetarëve. Basha i është referuar ...

‘Shqipëria shtet në duart e gangsterëve’, Rama nxjerr Blerina Gjylametin kundër gazetës gjermane ‘Bild’
Pas shkrimit në gazetën gjermane Bild, në të cilin Shqipëria konsiderohet si në “shtet kaotik në duart e gangsterëve”, ka reagua PS, përmes Blerina Gjylametit. Në një deklaratë për mediat, kryetarja e PS në Tiranë, ...
Lapsi | 15-May-2019 17:19
Pas shkrimit në gazetën gjermane Bild, në të cilin Shqipëria konsiderohet si në “shtet kaotik në duart e gangsterëve”, ka reagua PS, përmes Blerina Gjylametit. Në një deklaratë për mediat, kryetarja e PS në Tiranë, ...

“Shkrimi për Shqipërinë në “Bild” i sponsorizuar nga opozita, dëshmitarë ish ministri dhe gazetari në oborrin e PD”
Deputetja socialiste Blerina Gjylameti deklaron se shkrimi i gazetës gjermane “Bild” me titullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë” është i sponsorizuar nga opozita e bashkuar. Në një deklaratë për ...
GazetaTema | 15-May-2019 16:20
Deputetja socialiste Blerina Gjylameti deklaron se shkrimi i gazetës gjermane “Bild” me titullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë” është i sponsorizuar nga opozita e bashkuar. Në një deklaratë për ...

Akuza e fortë/ Spiropali pjesë e dosjes "Xibraka", GJylameti kapet te përgjimet e blerjes së votave
Kryetari i Opozitës së Bashkuar Lulzim Basha pas mbledhjes së Kryesisë së Partisë Demokratike i ka dhënë edhe një përgjigje deputeteve të PS-së si Gjylameti dhe Spiropali që thanë se gazeta Bild merret me mashtrimet e ...
Gazeta55 | 15-May-2019 19:01
Kryetari i Opozitës së Bashkuar Lulzim Basha pas mbledhjes së Kryesisë së Partisë Demokratike i ka dhënë edhe një përgjigje deputeteve të PS-së si Gjylameti dhe Spiropali që thanë se gazeta Bild merret me mashtrimet e ...

Reagon gazetar i Bild që cilësoi Ramën gangster: Unë isha vetë në Shqipëri
Gazetari i gazetës gjermane Bild, Peter Tiede, ka reaguar në Facebook, pas artikullit ku kritikonte kryeministrin Edi Rama. Në një postim paraditen e sotme, ai shkruan shkurtimisht: “ Unë njëherë – diçka e shkruajta për ...
Politiko | 15-May-2019 18:55
Gazetari i gazetës gjermane Bild, Peter Tiede, ka reaguar në Facebook, pas artikullit ku kritikonte kryeministrin Edi Rama. Në një postim paraditen e sotme, ai shkruan shkurtimisht: “ Unë njëherë – diçka e shkruajta për ...

Shkrimi i “Bild”, reagon Partia Socialiste
Partia Socialiste ka reaguar për një shkrim të gazetës gjermane “Bild”, ku analizohet situata e kriminalitetit në vend dhe Shqipëria cilësohet si një vend kaotik në duar gangsterësh. Pjese e shkrimit është një përgjim ...
TV Klan | 15-May-2019 16:26
Partia Socialiste ka reaguar për një shkrim të gazetës gjermane “Bild”, ku analizohet situata e kriminalitetit në vend dhe Shqipëria cilësohet si një vend kaotik në duar gangsterësh. Pjese e shkrimit është një përgjim ...

Shkrimi i Bild/ Gjylameti: Paguajnë para për të nxirë imazhin, strategji e opozitës
Blerina Gjylamet, deputetje e PS-së në një deklaratë për shtyp ditën e sotme është shprehur se artikulli i botuar ditën e djeshme në gjiganden Gjermane “Bild” me titull “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë”, ...
Lajmi i Fundit | 15-May-2019 17:06
Blerina Gjylamet, deputetje e PS-së në një deklaratë për shtyp ditën e sotme është shprehur se artikulli i botuar ditën e djeshme në gjiganden Gjermane “Bild” me titull “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë”, ...

Shkrimi kritik në gazetën ‘Bild’, Gjylameti: U pagua nga paratë e pista të opozitës
Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, akuzon opozitën shqiptare se ka sponsorizuar artikullin kritik të gazetës gjermane ‘Bild’ ndaj kryeministrit Edi Rama. Sipas Gjylametit, opozita përdor paratë e pista, ...
Politiko | 15-May-2019 16:47
Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, akuzon opozitën shqiptare se ka sponsorizuar artikullin kritik të gazetës gjermane ‘Bild’ ndaj kryeministrit Edi Rama. Sipas Gjylametit, opozita përdor paratë e pista, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved