ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/07/2019 21:58

Festivali i Kanës 2019: Yjet që shkëlqyen në tapetin e kuq (Foto)

Festivali i Kanës 2019: Yjet që shkëlqyen në tapetin e kuq (Foto)
Yjet e famshëm sollën shkëlqim dhe magji në Festivalin e Kanës, këtë vit. Këto janë veshjet më të bukura të mbrëmjes, që nuk duhen humbur. Shteti shqiptar ishte pjesë e festivalit të Filmit në Kanë këtë vit. Shqipëria ...
Top Channel | 15-May-2019 18:27
Yjet e famshëm sollën shkëlqim dhe magji në Festivalin e Kanës, këtë vit. Këto janë veshjet më të bukura të mbrëmjes, që nuk duhen humbur. Shteti shqiptar ishte pjesë e festivalit të Filmit në Kanë këtë vit. Shqipëria ...

Festivali i Cannes 2019, veshjet më të bukura në tapetin e kuq
Në fund, dyshimet e pritjes janë zbuluar. Ka qenë Haider Ackermann që ka veshur Tilda Sëinton, ikonë e stilit dhe mes të parave mbretëresha në tapetin e kuq të edicionit të 72 të Festivalit të Cannes, e cila konfirmohet ...
BalkanWeb | 15-May-2019 18:15
Në fund, dyshimet e pritjes janë zbuluar. Ka qenë Haider Ackermann që ka veshur Tilda Sëinton, ikonë e stilit dhe mes të parave mbretëresha në tapetin e kuq të edicionit të 72 të Festivalit të Cannes, e cila konfirmohet ...

Eva Longoria, e çarë e eksagjeruar në Festivalin e Cannes
Në botën e spektaklit, muaji maj bën rimë me Festivalin e Cannes. Në takimin vjetor me kinemanë zbresin yjet më të famshëm të botës. Në mbrëmjen e inaugurimit nuk kanë munguar në tapetin e kuq, nga Selena Gomez tek ...
BalkanWeb | 15-May-2019 16:12
Në botën e spektaklit, muaji maj bën rimë me Festivalin e Cannes. Në takimin vjetor me kinemanë zbresin yjet më të famshëm të botës. Në mbrëmjen e inaugurimit nuk kanë munguar në tapetin e kuq, nga Selena Gomez tek ...

Fustanet më të bukura të yjeve në Festivalin e Kanës
Mbrëmë (e martë) ka nisuar edicioni i 72-të i Festivalit të Kanës, i cili është hapur me premierën e filmit “The Dead Don’t Die”, regjinë e të cilit e ka bërë regjisori amerikan, Jim Jarmusch. Festivali këtë vit ka ...
Telegrafi | 15-May-2019 19:01
Mbrëmë (e martë) ka nisuar edicioni i 72-të i Festivalit të Kanës, i cili është hapur me premierën e filmit “The Dead Don’t Die”, regjinë e të cilit e ka bërë regjisori amerikan, Jim Jarmusch. Festivali këtë vit ka ...

Fustani transparent, Alessandra tregon gjoksin pa sytjena (FOTO)
Një natë më parë ajo ishte bashkë me supermodele të tjera në tapetin e kuq. Dhe më vonë Alessandra Ambrosio bëri që të gjithë të kthejnë kokat për ta parë, derisa mori pjesë në darkën e përvjetorit të 72-të të ...
TetovaSot | 15-May-2019 19:58
Një natë më parë ajo ishte bashkë me supermodele të tjera në tapetin e kuq. Dhe më vonë Alessandra Ambrosio bëri që të gjithë të kthejnë kokat për ta parë, derisa mori pjesë në darkën e përvjetorit të 72-të të ...

Cardi B nuk e ka problem, poston fotografinë që e përqeshin
Javë më parë në New York u mbajt eventi më i madh i modës Met Gala. Edhe këtë vit parakalimi i yjeve në tapetin e kuq mori vëmendje gjithandej botës. Një nga veshjet që u komentua më së shumti ishte fustani i Cardi B. ...
Indeks Online | 15-May-2019 19:56
Javë më parë në New York u mbajt eventi më i madh i modës Met Gala. Edhe këtë vit parakalimi i yjeve në tapetin e kuq mori vëmendje gjithandej botës. Një nga veshjet që u komentua më së shumti ishte fustani i Cardi B. ...

Selena Gomez rrëmben vëmendjen e të pranishmëve me paraqitjen e parë në festivalin e Kanës
Mbrëmjen e kaluar, një numër i madh i figurave publike kanë parakaluar në qilimin e kuq të Kanës. Edicioni i 72-të i Festivalit Ndërkombëtar të Filmit u hap gjatë natës së kaluar dhe këto bukuroshet i lanë të gjithë ...
Telegrafi | 15-May-2019 13:55
Mbrëmjen e kaluar, një numër i madh i figurave publike kanë parakaluar në qilimin e kuq të Kanës. Edicioni i 72-të i Festivalit Ndërkombëtar të Filmit u hap gjatë natës së kaluar dhe këto bukuroshet i lanë të gjithë ...

Selena Gomez e ndricoi tapetin e kuq të Kanës me këtë fund!!
Festivali I 72 I filmit ne Kanë ngriti siparin në 14 maj, e deri në datën 25 të këtij muaji, yjet do të kenë mundësinë të promovojnë aty filmat e tyre, e të bëjnë një gjë që zakonisht e bëjnë shumë mirë: të zbresin ...
Bordo | 15-May-2019 19:27
Festivali I 72 I filmit ne Kanë ngriti siparin në 14 maj, e deri në datën 25 të këtij muaji, yjet do të kenë mundësinë të promovojnë aty filmat e tyre, e të bëjnë një gjë që zakonisht e bëjnë shumë mirë: të zbresin ...

Festivali i Kanës, kush u vesh më bukur në Tapetin e Kuq
Dje është hapur zyrtarisht Festivali i 72-të i Kanës dhe në tapetin e kuq kanë parakaluar shumë prej yjeve të Hollivudit. Festivali i Filmit në Kanë është një ndër festivalet më të rëndësishme në mbarë botën sa i përket ...
Politiko | 15-May-2019 15:43
Dje është hapur zyrtarisht Festivali i 72-të i Kanës dhe në tapetin e kuq kanë parakaluar shumë prej yjeve të Hollivudit. Festivali i Filmit në Kanë është një ndër festivalet më të rëndësishme në mbarë botën sa i përket ...

Festivali i Kanës/ Disa nga yjet në tapetin e kuq (FOTOT)
Mbrëmjen e djeshme startoi edicioni i 72-të i Festivalit të Filmit në Kanë. Yje nga e gjithë bota parakaluan në tapetin e kuq, ku shfaqen dhe lookun e përzgjedhur për këtë ditë të rëndësishmë. Eva Longoria ishte ajo që ...
Lapsi | 15-May-2019 12:53
Mbrëmjen e djeshme startoi edicioni i 72-të i Festivalit të Filmit në Kanë. Yje nga e gjithë bota parakaluan në tapetin e kuq, ku shfaqen dhe lookun e përzgjedhur për këtë ditë të rëndësishmë. Eva Longoria ishte ajo që ...

Selena Gomez rrëmben vëmendjen e të pranishmëve me paraqitjen e parë në festivalin e Kanës
Mbrëmjen e kaluar, një numër i madh i figurave publike kanë parakaluar në qilimin e kuq të Kanës. Edicioni i 72-të i Festivalit Ndërkombëtar të Filmit u hap gjatë natës së kaluar dhe këto bukuroshet i lanë të gjithë ...
Zeri | 15-May-2019 14:12
Mbrëmjen e kaluar, një numër i madh i figurave publike kanë parakaluar në qilimin e kuq të Kanës. Edicioni i 72-të i Festivalit Ndërkombëtar të Filmit u hap gjatë natës së kaluar dhe këto bukuroshet i lanë të gjithë ...

Kosova në Cannes synon të hapë dyer të reja për kinematografinë
Shtandi i Kosovës për të tetin vit me radhë është vendosur në hapësirat e Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Cannes të Francës. Të martën, kur edhe është hapur zyrtarisht njëri prej festivaleve më të rëndësishme në ...
EkonomiaOnline | 15-May-2019 13:37
Shtandi i Kosovës për të tetin vit me radhë është vendosur në hapësirat e Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Cannes të Francës. Të martën, kur edhe është hapur zyrtarisht njëri prej festivaleve më të rëndësishme në ...

Modelja shqiptare takon Selena Gomez në Kanë
E ka patur idhull e me siguri nuk do të mund të ishte më e lumtur modelja shqiptare Heidi Lushtaku, e cila ka takuar aktoren Selena Gomez në Festivalin e Kanës. Modelja bukuroshe ka ndarë një foto në rrjetin social ...
Bordo | 15-May-2019 13:14
E ka patur idhull e me siguri nuk do të mund të ishte më e lumtur modelja shqiptare Heidi Lushtaku, e cila ka takuar aktoren Selena Gomez në Festivalin e Kanës. Modelja bukuroshe ka ndarë një foto në rrjetin social ...

Nis festivali i filmit në Kanë, hapet me filmin zombie "The Dead Don’t Die"
Festivali i Filmit të Kanës nisi mbrëmjen e së martës. Edicioni i 72-të i këtij festivali u hap me premierën e filmit zombie të Jim Jarmusch, "The Dead Don’t Die". Është hera e parë që festivali në Rivierën Franceze ...
Gazeta55 | 15-May-2019 11:46
Festivali i Filmit të Kanës nisi mbrëmjen e së martës. Edicioni i 72-të i këtij festivali u hap me premierën e filmit zombie të Jim Jarmusch, "The Dead Don’t Die". Është hera e parë që festivali në Rivierën Franceze ...

Alessandra
Kanë, Francë Alessandra Ambrosio mbërin për premierën e filmit ‘The Dead Don’t Die’ (Të vdekurit nuk vdesin) dhe Ceremoninë Hapëse të Festivalalit të 72-të të Filmit në Kanë. Foto: Ian Langsdon/EPA
Politiko | 15-May-2019 11:32
Kanë, Francë Alessandra Ambrosio mbërin për premierën e filmit ‘The Dead Don’t Die’ (Të vdekurit nuk vdesin) dhe Ceremoninë Hapëse të Festivalalit të 72-të të Filmit në Kanë. Foto: Ian Langsdon/EPA

WOW! Modelja shqiptare takohet me Selena Gomezin në Kanë dhe e puth para të gjithëve!
Mbrëmjen e djeshme është mbajtur Festivali Ndërkombëtar i Filmit në Kanë, ku në tapetin e kuq kanë parakaluar emrat më të rëndësishëm të botës së showbizit. Në këtë parakalim nuk mungoi dhe këngëtarja Selena Gomes, por ...
Gazeta Express | 15-May-2019 11:27
Mbrëmjen e djeshme është mbajtur Festivali Ndërkombëtar i Filmit në Kanë, ku në tapetin e kuq kanë parakaluar emrat më të rëndësishëm të botës së showbizit. Në këtë parakalim nuk mungoi dhe këngëtarja Selena Gomes, por ...

Yjet që shkëlqyen në hapjen e Festivalit të Filmit në Kanë
Ky festival ka mbledhur në një vend emrat më të njohur të kinematografisë, shkruan . Natyrisht, që vëmendje shumë të madhe marrin paraqitjet e personazheve gjatë parakalimit në tapetin e kuq. Mbrëmjen e kaluar vëmendje ...
Lajminet | 15-May-2019 10:56
Ky festival ka mbledhur në një vend emrat më të njohur të kinematografisë, shkruan . Natyrisht, që vëmendje shumë të madhe marrin paraqitjet e personazheve gjatë parakalimit në tapetin e kuq. Mbrëmjen e kaluar vëmendje ...

Ka nisur Festivali i Kanës, ndërsa Eva Longoria merr gjithë vëmendjen
Ka filluar Festivali i Kanës dhe yjet e mëdha kanë ecur nëpër tepihun e kuq. Bukuroshet e famshme janë paraqitur me fustane mbresëlënëse, por vëmendjen e ka marrë Eva Longoria. Edicioni i 72-të i këtij festivali është ...
Telegrafi | 15-May-2019 00:13
Ka filluar Festivali i Kanës dhe yjet e mëdha kanë ecur nëpër tepihun e kuq. Bukuroshet e famshme janë paraqitur me fustane mbresëlënëse, por vëmendjen e ka marrë Eva Longoria. Edicioni i 72-të i këtij festivali është ...

Yjet që na mrekulluan me veshjet në Festivalin e Kanës 2019!
Nisi pasditen e së martës nata e parë e edicionit të 72-të të Festivalit më të rëndësishëm të kinematografisë botërore që realizohet në Kanë. Për 11 ditë Riviera Franceze do të presi me mijëra personalitete të njohur ...
Bordo | 15-May-2019 10:52
Nisi pasditen e së martës nata e parë e edicionit të 72-të të Festivalit më të rëndësishëm të kinematografisë botërore që realizohet në Kanë. Për 11 ditë Riviera Franceze do të presi me mijëra personalitete të njohur ...

Festivali i filmit në Kanë, yjet që shkëlqyen në tapetin e kuq
Festivali i Kanës ka mbledhur yjet më të mëdhenj të kinematografisë. Si gjithmonë, janë paraqitjet e pjesëmarrësve në tapetin e kuq, sa i perket veshjes ato që komentohen jo pak. Aktorja e famshme, Selena Gomez dukej ...
Indeks Online | 15-May-2019 09:48
Festivali i Kanës ka mbledhur yjet më të mëdhenj të kinematografisë. Si gjithmonë, janë paraqitjet e pjesëmarrësve në tapetin e kuq, sa i perket veshjes ato që komentohen jo pak. Aktorja e famshme, Selena Gomez dukej ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved