ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 09:42

Finalja, në Romë po bëhet nami. Tifozët përleshen me policinë!

Finalja, në Romë po bëhet nami. Tifozët përleshen me policinë!
Pak ccaste përpara fillimit të finales së madhe të Kupës së Italisë mes Lacios së Tomas Strakoshës dhe Atalantës së Berat Gjimshitit dhe Etrit Berishës, në rrugët e kryeqytetit italian ka shumë problem me tifozët e ...
BalkanWeb | 15-May-2019 20:09
Pak ccaste përpara fillimit të finales së madhe të Kupës së Italisë mes Lacios së Tomas Strakoshës dhe Atalantës së Berat Gjimshitit dhe Etrit Berishës, në rrugët e kryeqytetit italian ka shumë problem me tifozët e ...

Formacionet zyrtare: Finalja e Kupës së Italisë, Atalanta – Lazio
Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen finale të Kupës së Italisë, ndërmjet Atalantas dhe Lazios. Atalanta do të luajë me formacionin e mirë të saj, ku nga minuta e parë është Berat Gjimshiti. Në sulm ...
Telegrafi | 15-May-2019 20:00
Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen finale të Kupës së Italisë, ndërmjet Atalantas dhe Lazios. Atalanta do të luajë me formacionin e mirë të saj, ku nga minuta e parë është Berat Gjimshiti. Në sulm ...

Tre shqiptarë në finalen e Kupës së Italisë
Tre shqiptarë pritet të jënë në fushën e stadiumit “Olimpico” në finalen e Kupës së Italisë. Atalanta do të përballet me Lazion. Skuadra nga Bergamo në rrugëtimin e saj drejt finales, eliminoi Cagliarin, Juventusin dhe ...
TV Klan | 15-May-2019 17:11
Tre shqiptarë pritet të jënë në fushën e stadiumit “Olimpico” në finalen e Kupës së Italisë. Atalanta do të përballet me Lazion. Skuadra nga Bergamo në rrugëtimin e saj drejt finales, eliminoi Cagliarin, Juventusin dhe ...

Tifozët e Lazios përleshen me policinë para finales së kupës
Me fillim nga ora 20:45, në stadiumin ‘Olimpico’ të Romës luhet finalja e Kupës së Italisë mes Atalantës dhe Lazios. Sportmediasset raporton se pak orë para kësaj finale, ka pasur përplasje mes tifozëve të Lazios dhe ...
Lajminet | 15-May-2019 20:09
Me fillim nga ora 20:45, në stadiumin ‘Olimpico’ të Romës luhet finalja e Kupës së Italisë mes Atalantës dhe Lazios. Sportmediasset raporton se pak orë para kësaj finale, ka pasur përplasje mes tifozëve të Lazios dhe ...

Kupa e Italisë: Finale pa Juven, një duel shqiptar në Romë!
Kupa e Italisë luan sot në mbrëmje aktin final, sepse në “Olimpico” të Romës Atalanta e Lazio përballen në finalen që për herë të parë pas 4 vitesh nuk sheh protagonist Juventusin, triumfues prej 2015. Atalanta, ...
Koha.mk | 15-May-2019 16:11
Kupa e Italisë luan sot në mbrëmje aktin final, sepse në “Olimpico” të Romës Atalanta e Lazio përballen në finalen që për herë të parë pas 4 vitesh nuk sheh protagonist Juventusin, triumfues prej 2015. Atalanta, ...

Sonte finalja e Kupës së Italisë, Atalanta-Lacio
Sonte do të zhvillohet finalja e Kupës së Italisë, ku do të përballen Atalanta dhe Lacio, dy skuadra në të cilat militojnë edhe futbollistë shqiptarë. Te Atalanta shpresojmë të kemi dyshen Etrit Berisha-Berat Xhimshiti ...
InfoSport.mk | 15-May-2019 15:53
Sonte do të zhvillohet finalja e Kupës së Italisë, ku do të përballen Atalanta dhe Lacio, dy skuadra në të cilat militojnë edhe futbollistë shqiptarë. Te Atalanta shpresojmë të kemi dyshen Etrit Berisha-Berat Xhimshiti ...

Kupa e Italisë, finalja e shqiptarëve
Do të jetë një finale mes shqiptarëve ajo e Kupës së Italisë. Tomas Strakosha sfidon Gjimshitin dhe Etrit Berishën, në duelin mes Atalantës dhe Lacios në “Olimpiko” të Romës. Edhe presidenti i nderoi përpara duelit ...
ABCNews | 15-May-2019 13:58
Do të jetë një finale mes shqiptarëve ajo e Kupës së Italisë. Tomas Strakosha sfidon Gjimshitin dhe Etrit Berishën, në duelin mes Atalantës dhe Lacios në “Olimpiko” të Romës. Edhe presidenti i nderoi përpara duelit ...

Sonte zhvillohet finalja e Kupës së Italisë
Sonte do të mësohet emri i fituesit të trofeut të Kupës së Italisë, pasi finalen e madhe do ta diskutojnë Lacio dhe Atalanta në “Olimpiko” të Romës. Të dyja skuadrat kanë arritur me plot meritë deri në finale të Kupës, ...
InfoSport.mk | 15-May-2019 15:50
Sonte do të mësohet emri i fituesit të trofeut të Kupës së Italisë, pasi finalen e madhe do ta diskutojnë Lacio dhe Atalanta në “Olimpiko” të Romës. Të dyja skuadrat kanë arritur me plot meritë deri në finale të Kupës, ...

Kupa e Italisë, sonte finalja Lacio-Atalanta
Sonte do të mësohet emri i fituesit të trofeut të Kupës së Italisë, pasi finalen e madhe do ta diskutojnë Lacio dhe Atalanta në “Olimpiko” të Romës. Të dyja skuadrat kanë arritur me plot meritë deri në finale të Kupës, ...
Shenja | 15-May-2019 14:51
Sonte do të mësohet emri i fituesit të trofeut të Kupës së Italisë, pasi finalen e madhe do ta diskutojnë Lacio dhe Atalanta në “Olimpiko” të Romës. Të dyja skuadrat kanë arritur me plot meritë deri në finale të Kupës, ...

Finalja e Kupës së Italisë, në stadiumin ‘Olimpico’ tre shqiptarë në garë për trofeun
Sot në mbrëmje në stadiumin ‘Olimpico’ të Romës do të luhet finalja e Kupës së Italisë mes Lacios dhe Atalantës. Ky është një edicion i veçantë pasi trofeu do të diskutohet nga tre shqiptarë. Dy prej tyre janë pjesë e ...
Telegraf | 15-May-2019 10:02
Sot në mbrëmje në stadiumin ‘Olimpico’ të Romës do të luhet finalja e Kupës së Italisë mes Lacios dhe Atalantës. Ky është një edicion i veçantë pasi trofeu do të diskutohet nga tre shqiptarë. Dy prej tyre janë pjesë e ...

Përballje shqiptare sonte në finale të Kupës së Italisë
Sonte në stadiumin “Olimpico” të Romës do të zhvillohet ndeshja finale e Kupës ndërmjet Atalantas dhe Lazios Atalanta dhe Lazio do të përballen në mes vete sonte, në ndeshjen finale të Kupës së Italisë. Këto dy skuadra ...
Kosova Sot | 15-May-2019 13:15
Sonte në stadiumin “Olimpico” të Romës do të zhvillohet ndeshja finale e Kupës ndërmjet Atalantas dhe Lazios Atalanta dhe Lazio do të përballen në mes vete sonte, në ndeshjen finale të Kupës së Italisë. Këto dy skuadra ...

Përballje shqiptare sonte në finale të Kupës së Italisë
Sonte në stadiumin “Olimpico” të Romës do të zhvillohet ndeshja finale e Kupës ndërmjet Atalantas dhe Lazios Atalanta dhe Lazio do të përballen në mes vete sonte, në ndeshjen finale të Kupës së Italisë, shkruan Gazeta ...
Gazeta Express | 15-May-2019 13:03
Sonte në stadiumin “Olimpico” të Romës do të zhvillohet ndeshja finale e Kupës ndërmjet Atalantas dhe Lazios Atalanta dhe Lazio do të përballen në mes vete sonte, në ndeshjen finale të Kupës së Italisë, shkruan Gazeta ...

Llapi – Feronikeli gjykohet nga 6 gjyqtarë
Kupa e Italisë luan sot në mbrëmje aktin final, sepse në “Olimpico” të Romës Atalanta e Lazio përballen në finalen që për herë të parë pas 4 vitesh nuk sheh protagonist Juventusin, triumfues prej 2015. Atalanta, ...
GazetaBlic | 15-May-2019 12:50
Kupa e Italisë luan sot në mbrëmje aktin final, sepse në “Olimpico” të Romës Atalanta e Lazio përballen në finalen që për herë të parë pas 4 vitesh nuk sheh protagonist Juventusin, triumfues prej 2015. Atalanta, ...

Sot finalja e Kupës së Italisë, Atalanta - Lazio
Kupa e Italisë do të njohë mbrëmjen e sotme kampionin për sezonin 2018-2019, teksa në stadiumin “Olimpico” të Romës, do të përballen finalistet Atalanta dhe Lazio.
Kosova Press | 15-May-2019 10:06
Kupa e Italisë do të njohë mbrëmjen e sotme kampionin për sezonin 2018-2019, teksa në stadiumin “Olimpico” të Romës, do të përballen finalistet Atalanta dhe Lazio.

Italia njeh sonte fituesin e Kupës
Trofeu i dytë më i rëndësishëm në Itali, Kupa e Italisë do të njohë mbrëmjen e sotme kampionin për sezonin 2018-2019, teksa në stadiumin “Olimpico” të Romës, do të përballen finalistet Atalanta dhe Lazio.
Top Channel | 15-May-2019 09:38
Trofeu i dytë më i rëndësishëm në Itali, Kupa e Italisë do të njohë mbrëmjen e sotme kampionin për sezonin 2018-2019, teksa në stadiumin “Olimpico” të Romës, do të përballen finalistet Atalanta dhe Lazio.

Sonte finalja e Kupës së Italisë: Atalanta-Lacio
Sonte do të zhvillohet finalja e Kupës së Italisë, ku do të përballen Atalanta dhe Lacio. Dy skuadrat kanë arritur me meritë deri në finale, pasi Atalanta ka eliminuar me radhë Kaliarin, Juventusin dhe Fiorentinën, ...
Alsat-M | 15-May-2019 09:59
Sonte do të zhvillohet finalja e Kupës së Italisë, ku do të përballen Atalanta dhe Lacio. Dy skuadrat kanë arritur me meritë deri në finale, pasi Atalanta ka eliminuar me radhë Kaliarin, Juventusin dhe Fiorentinën, ...

Italia njeh sonte fituesin e Kupës
Trofeu i dytë më i rëndësishëm në Itali, Kupa e Italisë do të njohë mbrëmjen e sotme kampionin për sezonin 2018-2019, teksa në stadiumin “Olimpico” të Romës, do të përballen finalistet Atalanta dhe Lazio. Dy skuadrat ...
InFokusi | 15-May-2019 09:44
Trofeu i dytë më i rëndësishëm në Itali, Kupa e Italisë do të njohë mbrëmjen e sotme kampionin për sezonin 2018-2019, teksa në stadiumin “Olimpico” të Romës, do të përballen finalistet Atalanta dhe Lazio. Dy skuadrat ...

Ajaxi i Italisë: Përralla e Atalantas po vjen në Ligën e Kampionëve
Skuadra e Gian Piero Gasperinit është në pozitën e katërt në tabelën e Serisë A dhe të mërkurën, ata e kanë mundësinë që ta fitojnë një trofe për herë të parë që nga viti 1963. Përderisa tifozët e Juventusit kishin ...
Kosova Sot | 15-May-2019 09:39
Skuadra e Gian Piero Gasperinit është në pozitën e katërt në tabelën e Serisë A dhe të mërkurën, ata e kanë mundësinë që ta fitojnë një trofe për herë të parë që nga viti 1963. Përderisa tifozët e Juventusit kishin ...

Ajaxi i Italisë: Përralla e Atalantas po vjen në Ligën e Kampionëve
Skuadra e Gian Piero Gasperinit është në pozitën e katërt në tabelën e Serisë A dhe të mërkurën, ata e kanë mundësinë që ta fitojnë një trofe për herë të parë që nga viti 1963. Përderisa tifozët e Juventusit kishin ...
Gazeta Express | 15-May-2019 09:22
Skuadra e Gian Piero Gasperinit është në pozitën e katërt në tabelën e Serisë A dhe të mërkurën, ata e kanë mundësinë që ta fitojnë një trofe për herë të parë që nga viti 1963. Përderisa tifozët e Juventusit kishin ...

Bayern nis bisedimet me City për Sane
Trofeu i dytë më i rëndësishëm në Itali, Kupa e Italisë do të njohë mbrëmjen e sotme kampionin për sezonin 2018-2019, teksa në stadiumin “Olimpico” të Romës, do të përballen finalistet Atalanta dhe Lazio. Dy skuadrat ...
GazetaBlic | 15-May-2019 08:46
Trofeu i dytë më i rëndësishëm në Itali, Kupa e Italisë do të njohë mbrëmjen e sotme kampionin për sezonin 2018-2019, teksa në stadiumin “Olimpico” të Romës, do të përballen finalistet Atalanta dhe Lazio. Dy skuadrat ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved