ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 04:52

EBU uron Kastratin për emërimin Drejtor i Përgjithshëm i RTK-së

EBU uron Kastratin për emërimin Drejtor i Përgjithshëm i RTK-së
Drejtori i Përgjithshëm i EBU-së, Noel Curran dhe kryetari i EBU-së Tonny Hall, i kanë dërguar letër urimi Drejtorit të Përgjithshëm të RTK-së, Ngadhnjim Kastrati me rastin e zgjedhjes në pozitën e të parit të RTK-së. ...
Arbresh | 15-May-2019 13:55
Drejtori i Përgjithshëm i EBU-së, Noel Curran dhe kryetari i EBU-së Tonny Hall, i kanë dërguar letër urimi Drejtorit të Përgjithshëm të RTK-së, Ngadhnjim Kastrati me rastin e zgjedhjes në pozitën e të parit të RTK-së. ...

EBU uron Kastratin për emërimin Drejtor i Përgjithshëm i RTK-së
Drejtori i Përgjithshëm i EBU-së, Noel Curran dhe kryetari i EBU-së Tonny Hall, i kanë dërguar letër urimi Drejtorit të Përgjithshëm të RTK-së, Ngadhnjim Kastrati me rastin e zgjedhjes në pozitën e të parit të RTK-së. ...
Indeks Online | 15-May-2019 12:59
Drejtori i Përgjithshëm i EBU-së, Noel Curran dhe kryetari i EBU-së Tonny Hall, i kanë dërguar letër urimi Drejtorit të Përgjithshëm të RTK-së, Ngadhnjim Kastrati me rastin e zgjedhjes në pozitën e të parit të RTK-së. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved