ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 21:18

Deputetët e opozitës nuk lejohen të hyjnë në Parlament

Deputetët e opozitës nuk lejohen të hyjnë në Parlament
Disa deputetë venezuelas të opozitës akuzuan forcat e rendit, si dhe shërbimet sekrete, se kanë bllokuar hyrjen në Parlament, para debatit që i kushtohet mandateve të arrestit për dhjetë kolegët e tyre për pjesëmarrje ...
Indeks Online | 15-May-2019 18:43
Disa deputetë venezuelas të opozitës akuzuan forcat e rendit, si dhe shërbimet sekrete, se kanë bllokuar hyrjen në Parlament, para debatit që i kushtohet mandateve të arrestit për dhjetë kolegët e tyre për pjesëmarrje ...

Deputetët nuk lejohen të hyjnë në Parlament
Disa deputetë venezuelas të opozitës akuzuan dje forcat e rendit, si dhe shërbimet sekrete, se kanë bllokuar hyrjen në Parlament, para debatit që i kushtohet mandateve të arrestit për dhjetë kolegët e tyre për ...
Kosova Press | 15-May-2019 18:27
Disa deputetë venezuelas të opozitës akuzuan dje forcat e rendit, si dhe shërbimet sekrete, se kanë bllokuar hyrjen në Parlament, para debatit që i kushtohet mandateve të arrestit për dhjetë kolegët e tyre për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved