ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 21:03

Denoncimi i studentit shqiptar: Kyçini mirë valixhet në Rinas, ju vjedhin sendet me vlerë!

Denoncimi i studentit shqiptar: Kyçini mirë valixhet në Rinas, ju vjedhin sendet me vlerë!
Një qytetar ka denoncuar këtë të mërkurë vjedhjet që kryhen në aeroportin e vetëm të Shqipërisë dhe nivelin e dobët të sigurisë në Rinas. Denoncimin e ka postuar në rrjetin social ish kryeministri Sali Berisha. Qytetari ...
Gazeta Express | 15-May-2019 20:47
Një qytetar ka denoncuar këtë të mërkurë vjedhjet që kryhen në aeroportin e vetëm të Shqipërisë dhe nivelin e dobët të sigurisë në Rinas. Denoncimin e ka postuar në rrjetin social ish kryeministri Sali Berisha. Qytetari ...

Rinas/ Pasagjerëve u vidhen sende personale brenda në aeroport
Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi në faqen e tij në Facebook, denoncimin e një shtetasi shqiptar, student në Belgjikë, i cili denoncon vjedhjen e sendeve personale që i është bërë në Aeroportin e Rinasit ditën e ...
Telegraf | 15-May-2019 20:33
Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi në faqen e tij në Facebook, denoncimin e një shtetasi shqiptar, student në Belgjikë, i cili denoncon vjedhjen e sendeve personale që i është bërë në Aeroportin e Rinasit ditën e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved