ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 21:03

Kriza/Shkëlzen Berisha-ndërkombëtarëve: Po promovoni ’Putinizmin’

Kriza/Shkëlzen Berisha-ndërkombëtarëve: Po promovoni ’Putinizmin’
TIRANË Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka reaguar mbi situatën ku ndodhet vendi, ndërsa ka kritikuar ashpër edhe qëndrimin e ndërkombëtarëve. Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook” ai ...
BalkanWeb | 15-May-2019 18:35
TIRANË Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka reaguar mbi situatën ku ndodhet vendi, ndërsa ka kritikuar ashpër edhe qëndrimin e ndërkombëtarëve. Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook” ai ...

Shkëlzen Berisha sulmon ndërkombëtarët: Në vend të fjalës së lirë, po promovoni “Putinizmin”
Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka reaguar mbi situatën ku ndodhet vendi, ndërsa ka kritikuar ashpër edhe qëndrimin e ndërkombëtarëve. Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook” ai nënvizon ...
GazetaTema | 15-May-2019 18:52
Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka reaguar mbi situatën ku ndodhet vendi, ndërsa ka kritikuar ashpër edhe qëndrimin e ndërkombëtarëve. Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook” ai nënvizon ...

“Borchard turp të kesh”/ Studentja e shoqëruar kandidate për deputete e LSI-së
Policia e Shtetit ka marrë në mbrojtje ambasadorin e OSBE, Borchard, që pas incidentit me parrullën “Borchard turp të kesh”.
Top Channel | 15-May-2019 12:43
Policia e Shtetit ka marrë në mbrojtje ambasadorin e OSBE, Borchard, që pas incidentit me parrullën “Borchard turp të kesh”.

“Borchardt, turp të kesh”, lirohet ish-kandidatja për deputete e LSI
Është lënë e lirë nga Policia e Tiranës studentja Ana Azizaj e cila u thirr për të dëshmuar në lidhje me mbishkrimet në banesën e ambasadorit të OSBE, Bernd Borchardt. Në lidhje me shoqërimin në polici të Ana Azizajt ...
VizionPlus | 15-May-2019 12:12
Është lënë e lirë nga Policia e Tiranës studentja Ana Azizaj e cila u thirr për të dëshmuar në lidhje me mbishkrimet në banesën e ambasadorit të OSBE, Bernd Borchardt. Në lidhje me shoqërimin në polici të Ana Azizajt ...

U arrestua për bojën ndaj ambasadorit të OSBE-së, lirohet studentja Azizaj
Pas një nate në qeli është lënë e lirë Ana Azizaj, studentja e cila shkroi me bojë parullën “Borchardt turp të të vijë” në banesën ku jeton ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt. Mësohet Ana Azizaj është pyetur për ...
Telegraf | 15-May-2019 11:27
Pas një nate në qeli është lënë e lirë Ana Azizaj, studentja e cila shkroi me bojë parullën “Borchardt turp të të vijë” në banesën ku jeton ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt. Mësohet Ana Azizaj është pyetur për ...

Kërcënimi nga LSI? Alarmi i Vasilit: Skandal, studentja thirret në mesnantë në polici për Borchard!
Efektivë të komisariatit numër 1 në kryeqytet kanë shoqëruar mbrëmjen e së martës (14 maj) studenten Ana Azizaj, për shkak të parullës pranë banesës ky jeton ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Boschardt. Ish-deputeti, ...
GazetaTema | 15-May-2019 09:27
Efektivë të komisariatit numër 1 në kryeqytet kanë shoqëruar mbrëmjen e së martës (14 maj) studenten Ana Azizaj, për shkak të parullës pranë banesës ky jeton ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Boschardt. Ish-deputeti, ...

Besnik Mustafaj i shkruan ambasadorit Borchardt: Miku im, Edi Rama po të përdor për propagandë
Ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj është bërë pjesë e debatit, ku i përfshirë është ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt, pas parullës ‘Turp të të vijë’. Fillimisht, Mustafaj tregon se ka miqësi të hershme me ...
Politiko | 15-May-2019 20:24
Ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj është bërë pjesë e debatit, ku i përfshirë është ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt, pas parullës ‘Turp të të vijë’. Fillimisht, Mustafaj tregon se ka miqësi të hershme me ...

Shkëlzen Berisha sulmon ndërkombëtarët: Po promovoni ‘putinizmin’
Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha nëpërmjet një statusi në Facebook ka reaguar ashpër kundër ambasadave të huaja në Tiranë. Në lidhje me reagimin e përfaqësive diplomatike për protestat e dhunshme ...
Dritare | 15-May-2019 20:08
Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha nëpërmjet një statusi në Facebook ka reaguar ashpër kundër ambasadave të huaja në Tiranë. Në lidhje me reagimin e përfaqësive diplomatike për protestat e dhunshme ...

Shkëlzen Berisha sulmon ambasadorët: Po promovoni ‘putinizmin’
Shkëlzen Berisha, djali i ish- kryeministrit Sali Berisha, nuk i ka kursyer akuzat në adresë të përfaqësuesve të huaj në Tiranë duke deklaruar se shumë ambasadorë të akrediatuar në Shqipëri po promovojnë putinizmin në ...
Gazeta Express | 15-May-2019 19:43
Shkëlzen Berisha, djali i ish- kryeministrit Sali Berisha, nuk i ka kursyer akuzat në adresë të përfaqësuesve të huaj në Tiranë duke deklaruar se shumë ambasadorë të akrediatuar në Shqipëri po promovojnë putinizmin në ...

Shkëlzen Berisha sulmon ndërkombëtarët: Po promovoni Putinizmin. Duhet të na mbështesni ne
Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka reaguar mbi situatën ku ndodhet vendi, ndërsa ka kritikuar ashpër edhe qëndrimin e ndërkombëtarëve. Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook” ai nënvizon ...
Lexo | 15-May-2019 18:53
Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka reaguar mbi situatën ku ndodhet vendi, ndërsa ka kritikuar ashpër edhe qëndrimin e ndërkombëtarëve. Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook” ai nënvizon ...

U ndalua për mbishkrimet kundër Boschardt, reagon LSI: Diktatura po riinstalohet
Ndalimi i vajzës që bëri mbishkrimet në apartamentin e ambasdorit Bernd Borchardt ka sjellë dhe reagimin e përfaqësuesëve të LSI. Nënkryetari I LSI, Petrit Vasili e ka cilësuar si një turp të vërtetë shoqërimin e Ana ...
VizionPlus | 15-May-2019 09:08
Ndalimi i vajzës që bëri mbishkrimet në apartamentin e ambasdorit Bernd Borchardt ka sjellë dhe reagimin e përfaqësuesëve të LSI. Nënkryetari I LSI, Petrit Vasili e ka cilësuar si një turp të vërtetë shoqërimin e Ana ...

“Borschardt turp të vijë”, Vasili: Policia shoqëron studenten
TIRANË Ish-kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili thotë se policia ka shoqëruar një studente për parrullat ndaj ambasadorit të OSBE. Në një postim në “Facebook”, Vasili shkruan se policia e komisariatit numër ...
BalkanWeb | 14-May-2019 23:20
TIRANË Ish-kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili thotë se policia ka shoqëruar një studente për parrullat ndaj ambasadorit të OSBE. Në një postim në “Facebook”, Vasili shkruan se policia e komisariatit numër ...

Vasili në mbrojtje të studentes që poshtëroi ambasadorin e OSBE-së
Ish deputeti dhe nënkryetari i LSI Petrit Vasili e ka konsideruar skandal dhe turp, thirrjen në polici të një studenteje e cila, ai pranoi se kishte shkruar parrullën “Borchardt shame on you”(Borshard turp të kesh”) në ...
RTSH | 15-May-2019 12:27
Ish deputeti dhe nënkryetari i LSI Petrit Vasili e ka konsideruar skandal dhe turp, thirrjen në polici të një studenteje e cila, ai pranoi se kishte shkruar parrullën “Borchardt shame on you”(Borshard turp të kesh”) në ...

Me parullë tek shtëpia e Borchardt, në polici studentja
Ana Azizaj është studentja e cilau shoqërua në polici vetëm për shkak të parullës pranë banesës ku jeton ambasadori i OSBE në Tiranëm, Bernd Borchardt. Ana Azizaj është marrë nga policia në mes të natës vetëm për ti ...
Lapsi | 15-May-2019 09:41
Ana Azizaj është studentja e cilau shoqërua në polici vetëm për shkak të parullës pranë banesës ku jeton ambasadori i OSBE në Tiranëm, Bernd Borchardt. Ana Azizaj është marrë nga policia në mes të natës vetëm për ti ...

A ka folur me ambasadorin e OSBE pas shënimeve? Flet Grida Duma
TIRANË Ish-deputetja e PD Grida Duma, e cila para djegies së mandateve nga opozita u bë subjekt i lajmeve për takimin e saj me ambasadorin e OSBE-së Bernd Borchardt e ka cilësuar një ‘flluskë’ veprimin e bërë ndaj ...
BalkanWeb | 14-May-2019 21:42
TIRANË Ish-deputetja e PD Grida Duma, e cila para djegies së mandateve nga opozita u bë subjekt i lajmeve për takimin e saj me ambasadorin e OSBE-së Bernd Borchardt e ka cilësuar një ‘flluskë’ veprimin e bërë ndaj ...

‘ Borchardt shame on you’, lihet e lirë simpatizantja e LSI
Studentja Ana Hazizaj është lënë e lirë nga Policia e Tiranës, pasi u thirr për t’u pyetur në lidhje me parullën në banesën e ambasadorit të OSBE Bernd Borchardt. Pas deklaratave të këtij të fundit, ku dënonte dhunën e ...
Lexo | 15-May-2019 11:05
Studentja Ana Hazizaj është lënë e lirë nga Policia e Tiranës, pasi u thirr për t’u pyetur në lidhje me parullën në banesën e ambasadorit të OSBE Bernd Borchardt. Pas deklaratave të këtij të fundit, ku dënonte dhunën e ...

Vajza që shkroi ‘Borchardt shame on you’ thirret në polici, Vasili: Skandal, e morën në mes të natës
Ish- kryetari i LSI-së, Petrit Vasili shkruan se efektivë të komisariatit numër 1 në kryeqytet kanë shoqëruar mbrëmjen e djeshme studenten Ana Azizaj, për shkak të parullës pranë banesës ky jeton ambasadori i OSBE në ...
Gazeta Express | 15-May-2019 10:09
Ish- kryetari i LSI-së, Petrit Vasili shkruan se efektivë të komisariatit numër 1 në kryeqytet kanë shoqëruar mbrëmjen e djeshme studenten Ana Azizaj, për shkak të parullës pranë banesës ky jeton ambasadori i OSBE në ...

Grida Duma, apel Bashës dhe opozitës: Duhet të intensifikojmë kontaktet me faktorët ndërkombëtarë
Ish deputetja demokrate, Grida Duma, foli rreth incidentit të parullës pranë banesës së ambasadorit të OSBE-së. Duma zbuloi nga studio e emisionit “Dritare” se ka kontakte të vazhdueshme me ambasadorin Boschart. Sipas ...
GazetaTema | 14-May-2019 21:30
Ish deputetja demokrate, Grida Duma, foli rreth incidentit të parullës pranë banesës së ambasadorit të OSBE-së. Duma zbuloi nga studio e emisionit “Dritare” se ka kontakte të vazhdueshme me ambasadorin Boschart. Sipas ...

Policia merr në ruajtje ambasadorin e OSBE; Fshihen parullat intimiduese
Një grup të rinjsh të PD dhe LSI, protestuan para pallatit ku banon ambasadori i OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchard.
Top Channel | 14-May-2019 15:34
Një grup të rinjsh të PD dhe LSI, protestuan para pallatit ku banon ambasadori i OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchard.

FOTO/ Ironia: “Kërcënohet” sërish ambasadori Borchardt
“Kërcënimi” që i është bërë ambasadorit të OSBE-së në Tiranë, Benrd Borchardt, ka shkaktuar mjaft reagime në skenën e politikës dhe jo vetëm. Por në rrjetet sociale vijon ironia për këtë ngjarje. Genc Sejko ka ironizuar ...
Gazeta55 | 15-May-2019 09:27
“Kërcënimi” që i është bërë ambasadorit të OSBE-së në Tiranë, Benrd Borchardt, ka shkaktuar mjaft reagime në skenën e politikës dhe jo vetëm. Por në rrjetet sociale vijon ironia për këtë ngjarje. Genc Sejko ka ironizuar ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved