ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 20:52

Nga Basha tek Berisha, foto nga figurat e PD-së jashtë selisë

Nga Basha tek Berisha, foto nga figurat e PD-së jashtë selisë
TIRANË Partia Demokratike ka mbledhur këtë të mërkurë në orën 17:00 Kryesinë dhe grupin e saj. Kreyedemokrati Lulzim Basha pas diskutimit me figurat e selisë blu, do të mbajë edhe një fjalë para mediave, ku pritet të ...
BalkanWeb | 15-May-2019 18:07
TIRANË Partia Demokratike ka mbledhur këtë të mërkurë në orën 17:00 Kryesinë dhe grupin e saj. Kreyedemokrati Lulzim Basha pas diskutimit me figurat e selisë blu, do të mbajë edhe një fjalë para mediave, ku pritet të ...

Zyrtare/ Protesta e 6 kombëtare e opozitës do mbahet më 25 maj
Konfirmohet data në të cilën opozita do të zhvilloje protesten e radhës kombëtare. Ashtu sic edhe kishte qarkulluar si informacion që nga paraditja e kësaj të mërkurë, PD ka vendosur pas mbledhjes se kryesise që ...
VizionPlus | 15-May-2019 18:52
Konfirmohet data në të cilën opozita do të zhvilloje protesten e radhës kombëtare. Ashtu sic edhe kishte qarkulluar si informacion që nga paraditja e kësaj të mërkurë, PD ka vendosur pas mbledhjes se kryesise që ...

Sërish protestë?PD mbledh Kryesinë, ja çfarë pritet të vendoset
TIRANË Pas mbledhjes së kryesisë dhe grupit që do të nisë sot në orën 17:00 , kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të mbajë një konferencë për mediat. Burime i thanë “BalkanWeb” se lideri i selisë blu pritet ...
BalkanWeb | 15-May-2019 17:01
TIRANË Pas mbledhjes së kryesisë dhe grupit që do të nisë sot në orën 17:00 , kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të mbajë një konferencë për mediat. Burime i thanë “BalkanWeb” se lideri i selisë blu pritet ...

Basha takime gjatë gjithë ditës, vendos datën e protestës së 6-të kombëtare
Pas disa takimeve me aleatët dhe strukturat e PD, Lulzim Basha ka vendosur se protesta kombëtare e radhës dot jetë në datë 25 maji, pra pasditen e të shtunës së javës së ardhshme në orën 19:30. Kujtojmë që në protestat ...
Dritare | 15-May-2019 20:08
Pas disa takimeve me aleatët dhe strukturat e PD, Lulzim Basha ka vendosur se protesta kombëtare e radhës dot jetë në datë 25 maji, pra pasditen e të shtunës së javës së ardhshme në orën 19:30. Kujtojmë që në protestat ...

?Edhe protesta e ardhshme e opozitës mbahet në mbrëmje
Opozita shqiptare ka njoftuar se protesta e ardhshme kundër qeverisë së vendit, do të mbahet 25 maj nga ora 19:00. Vendimi është marr sot në mbledhjen e kryesisë së Partisë Demokratike. Kjo protestë është thirru pas ...
Indeks Online | 15-May-2019 18:55
Opozita shqiptare ka njoftuar se protesta e ardhshme kundër qeverisë së vendit, do të mbahet 25 maj nga ora 19:00. Vendimi është marr sot në mbledhjen e kryesisë së Partisë Demokratike. Kjo protestë është thirru pas ...

?Edhe protesta e ardhshme e opozitës mbahet në mbrëmje
Opozita shqiptare ka njoftuar se protesta e ardhshme kundër qeverisë së vendit, do të mbahet 25 maj nga ora 19:00.
Kosova Press | 15-May-2019 18:52
Opozita shqiptare ka njoftuar se protesta e ardhshme kundër qeverisë së vendit, do të mbahet 25 maj nga ora 19:00.

Basha takon aleatët, protesta e radhës më 25 maj?
Kreu i Partisë Demokratike,Lulzim Basha, këtë të mërkurë ka zhvilluar një mbledhje me aleatët dhe më pas me kryetarët e degëve të PD-së në rrethe. Informacionet paraprake nga mbledhja bëjnë me dije se është diskutuar ...
VizionPlus | 15-May-2019 13:35
Kreu i Partisë Demokratike,Lulzim Basha, këtë të mërkurë ka zhvilluar një mbledhje me aleatët dhe më pas me kryetarët e degëve të PD-së në rrethe. Informacionet paraprake nga mbledhja bëjnë me dije se është diskutuar ...

Protesta e radhës e opozitës, forumet drejtuese të PD-së nisin mbledhjen
Ka nisur mbledhjen Kryesia e Partisë Demokratike rreth orës 17:00 ku pritet të vendoset për hapat e mëtejshëm të opozitës. Lajmi i mbledhjes së forumeve më të larta të PD-së u paralajmërua një ditë më parë nga kryetari ...
Gazeta55 | 15-May-2019 17:51
Ka nisur mbledhjen Kryesia e Partisë Demokratike rreth orës 17:00 ku pritet të vendoset për hapat e mëtejshëm të opozitës. Lajmi i mbledhjes së forumeve më të larta të PD-së u paralajmërua një ditë më parë nga kryetari ...

Sërish protestë?PD mbledh Kryesinë, ja çfarë pritet të vendoset
Pas mbledhjes së kryesisë dhe grupit që do të nisë sot në orën 17:00 , kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të mbajë një konferencë për mediat. Burime thonë se lideri i selisë blu pritet të komunikojë datën ...
Lexo | 15-May-2019 17:28
Pas mbledhjes së kryesisë dhe grupit që do të nisë sot në orën 17:00 , kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të mbajë një konferencë për mediat. Burime thonë se lideri i selisë blu pritet të komunikojë datën ...

Basha paralajmëron protestën e radhës për 25 maj
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve të PD-së Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, ...
Zeri | 15-May-2019 15:01
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve të PD-së Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, ...

Basha paralajmëron protestën e radhës për 25 maj
Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, me ish grupin parlamentar dhe këshillin kombëtar, transmeton Dita. Kujtojmë se më ...
Lajminet | 15-May-2019 14:54
Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, me ish grupin parlamentar dhe këshillin kombëtar, transmeton Dita. Kujtojmë se më ...

Përfundon mbledhja e Bashës me kryetarët e degëve, protesta e radhës pritet më…
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve.
Top Channel | 15-May-2019 12:58
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve.

Basha me krerët e degëve, zbulohet data e mundshme për protestën e radhës
Në mbledhjen e sotme me kryetarët e degëve, lideri i PD-së, Lulzim Basha diskutoi për datën e mundshme të protestës. 25 maji mund të jetë data kur do të zhvillohet protesta e ardhshme kombëtare. Basha do ta konsultojë ...
Gazeta Observer | 15-May-2019 14:50
Në mbledhjen e sotme me kryetarët e degëve, lideri i PD-së, Lulzim Basha diskutoi për datën e mundshme të protestës. 25 maji mund të jetë data kur do të zhvillohet protesta e ardhshme kombëtare. Basha do ta konsultojë ...

Basha paralajmëron protestën e radhës për 25 maj
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve të PD-së, transmeton Dita. Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e ...
EkonomiaOnline | 15-May-2019 14:37
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve të PD-së, transmeton Dita. Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e ...

Dy datat alternative për protestën e radhës kombëtare të opozitës
Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar një takim sot me aleatët ku ka diskutuar dhe për datën e mundshme për protestën kombëtare të opozitës. Burime bëjnë me dije për Politiko.a l se janë diskutuar dy data, 25 Maji ose ...
Politiko | 15-May-2019 13:45
Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar një takim sot me aleatët ku ka diskutuar dhe për datën e mundshme për protestën kombëtare të opozitës. Burime bëjnë me dije për Politiko.a l se janë diskutuar dy data, 25 Maji ose ...

Basha me krerët e degëve, zbulohet data e mundshme për protestën e radhës
Në mbledhjen e sotme me kryetarët e degëve, lideri i PD-së, Lulzim Basha diskutoi për datën e mundshme të protestës. 25 maji mund të jetë data kur do të zhvillohet protesta e ardhshme kombëtare. Basha do ta konsultojë ...
Gazeta Express | 15-May-2019 13:31
Në mbledhjen e sotme me kryetarët e degëve, lideri i PD-së, Lulzim Basha diskutoi për datën e mundshme të protestës. 25 maji mund të jetë data kur do të zhvillohet protesta e ardhshme kombëtare. Basha do ta konsultojë ...

Tjetër protestë kombëtare më 25 maj?
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve. Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, me ish ...
Gazeta Dita | 15-May-2019 13:14
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve. Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, me ish ...

Shqipëri, protesta e radhës e opozitës më 25 maj
Ka përfunduar mbledhja e krye-demokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve. Mediat bëjnë me dije se data 25 maj po diskutohet për protestën e radhës masive. Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të ...
Alsat-M | 15-May-2019 13:06
Ka përfunduar mbledhja e krye-demokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve. Mediat bëjnë me dije se data 25 maj po diskutohet për protestën e radhës masive. Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të ...

Protesta e radhës e opozitës më 25 maj
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve.
Kosova Press | 15-May-2019 13:03
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve.

Basha takim me aleatët, Shehi: Nuk heqim dorë nga protestat
Partia Demokratike mbledh sot disa nga forumet e saj, për të diskutuar lidhur me vazhdimësinë e aksionit opozitar, të intensifikuar së fundmi nga kjo forcë politike. Takimin e parë, kreu i Partisë Demokratike e zhvilloi ...
ABCNews | 15-May-2019 12:25
Partia Demokratike mbledh sot disa nga forumet e saj, për të diskutuar lidhur me vazhdimësinë e aksionit opozitar, të intensifikuar së fundmi nga kjo forcë politike. Takimin e parë, kreu i Partisë Demokratike e zhvilloi ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved