ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 11:43

Kryetari i PD Lulzim Basha: Ndodhemi në kushtet e një grushti shteti, Rama cakton kursin e përplasjes me popullin

Kryetari i PD Lulzim Basha: Ndodhemi në kushtet e një grushti shteti, Rama cakton kursin e përplasjes me popullin
Kryetari i PD Lulzim Basha në një deklaratë për mediat tha se vendi është në një situatë kaotike. Basha u shpreh se jemi në kushtet e një grushti shteti, ndërsa tha se në Mbledhjen e Kryesisë së PD u vendos që të ketë ...
Telegraf | 15-May-2019 19:39
Kryetari i PD Lulzim Basha në një deklaratë për mediat tha se vendi është në një situatë kaotike. Basha u shpreh se jemi në kushtet e një grushti shteti, ndërsa tha se në Mbledhjen e Kryesisë së PD u vendos që të ketë ...

Basha: Edi Ramën makthi e pret në zbardhjen e dosjeve hetimore
Pas vendimit të Kryesisë së Partisë Demokratike, që protesta e opozitës të mbahet në mbrëmjen e 25 majit, lideri i PD-së, Lulzim Basha tha se vendimi unanim i opozitës është përballje ballore me të gjitha format. ...
Telegrafi | 15-May-2019 19:43
Pas vendimit të Kryesisë së Partisë Demokratike, që protesta e opozitës të mbahet në mbrëmjen e 25 majit, lideri i PD-së, Lulzim Basha tha se vendimi unanim i opozitës është përballje ballore me të gjitha format. ...

Basha: Kush nuk bëhet pjesë e përballjes popullore, bëhet skllav i krimit
Pas mbledhjes së kryesisë së PD dhe takimit me Grupin e ish-deputetëve, Basha ka dalë në një deklaratë për mediat ku thotë se vendi është në kushtet e një grushti shteti dhe se duhet ti hapet rruga një qeveri tranzitore ...
Dritare | 15-May-2019 20:08
Pas mbledhjes së kryesisë së PD dhe takimit me Grupin e ish-deputetëve, Basha ka dalë në një deklaratë për mediat ku thotë se vendi është në kushtet e një grushti shteti dhe se duhet ti hapet rruga një qeveri tranzitore ...

Basha: Jemi në kushtet e grushtit të shtetit, përballje pa kthim me juntën kriminale
Në daljen për mediat pas mbledhjes së Kryesisë së PD, Lulzim Basha është shprehur se shqiptarëve ju janë vënë përballë kriminelë, vrasës dhe përdhunues. “Këtë parlament e ka diktuar krimi. Jemi në kushtet e një grushti ...
Dritare | 15-May-2019 20:08
Në daljen për mediat pas mbledhjes së Kryesisë së PD, Lulzim Basha është shprehur se shqiptarëve ju janë vënë përballë kriminelë, vrasës dhe përdhunues. “Këtë parlament e ka diktuar krimi. Jemi në kushtet e një grushti ...

Basha: Përballje pa kthim me të gjitha format kundër juntës kriminale
Pas përfundimit të mbledhjes së kryesisë së PD, Lulzim Basha pati një komunikim të shkurtër me gazetarët ku konfirmoi sic edhe pritej datën e protestës së radhës që do mbahet me 25 maj. Basha tha se është provuar ...
VizionPlus | 15-May-2019 19:19
Pas përfundimit të mbledhjes së kryesisë së PD, Lulzim Basha pati një komunikim të shkurtër me gazetarët ku konfirmoi sic edhe pritej datën e protestës së radhës që do mbahet me 25 maj. Basha tha se është provuar ...

Do të përdoren bomba molotov në protestën e 25 majit? Flet Bash
Pas mbledhje së kryesisë, Partia Demokratike ka vendosur që protesta e radhës kundër qeverisë “Rama” të zhvillohet më 25 maj. Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u shpreh për mediat pas mbledhjes, se protestat do ...
Gazeta Monitor | 15-May-2019 19:43
Pas mbledhje së kryesisë, Partia Demokratike ka vendosur që protesta e radhës kundër qeverisë “Rama” të zhvillohet më 25 maj. Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u shpreh për mediat pas mbledhjes, se protestat do ...

Lulzim Basha: Nuk ka kthim pas nga përballja me juntën kriminale në pushtet, kush s’na bashkohet të ulë kokën e të mos bëjë zë
Lulzim Basha është shfaqur nervoz në konferencën e tij për gazetarët, pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë së PD-së. Ai është kapur disa herë me gazetarët, ndërkohë që lajmëroi protestën e radhës më 25 maj pasdite. ...
GazetaTema | 15-May-2019 19:12
Lulzim Basha është shfaqur nervoz në konferencën e tij për gazetarët, pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë së PD-së. Ai është kapur disa herë me gazetarët, ndërkohë që lajmëroi protestën e radhës më 25 maj pasdite. ...

Lulzim Basha nuk heq dorë: Jemi në kushtet e grushtit të shtetit
Kryesia e PD ka vendosur që protesta e radhës e opozitës do të jetë në 25 maj në mbrëmje. Në përfundim të mbledhjes, kreu i PD, Lulzim Basha tha se vendi është në kushtet grushtit të shtetit. Basha: Vendimi unanim ...
Lajmi i Fundit | 15-May-2019 19:31
Kryesia e PD ka vendosur që protesta e radhës e opozitës do të jetë në 25 maj në mbrëmje. Në përfundim të mbledhjes, kreu i PD, Lulzim Basha tha se vendi është në kushtet grushtit të shtetit. Basha: Vendimi unanim ...

25 maj fundi i Ramës? Basha: Përballje pa kthim…
Opozita ka caktuar protestën e saj të radhës. Ajo do të mbahet në datën 25 maj, ora 19:00. “Forumet më të larta drejtuese të PD dhe kryetarët e koalicionit opozitar kanë shqyrtuar gjendjen e rëndë të grushtit ët shtetit ...
Lajmi i Fundit | 15-May-2019 19:31
Opozita ka caktuar protestën e saj të radhës. Ajo do të mbahet në datën 25 maj, ora 19:00. “Forumet më të larta drejtuese të PD dhe kryetarët e koalicionit opozitar kanë shqyrtuar gjendjen e rëndë të grushtit ët shtetit ...

Opozita në Shqipëri cakton protestën e radhës, Basha: Përballje pa kthim me shërbëtorët e juntës
Opozita ka caktuar protestën e saj të radhës. Ajo do të mbahet në datën 25 maj, ora 19:00. Vendimi u mor në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike, transmeton Top Channel. “Forumet më të larta drejtuese të PD dhe ...
Portalb | 15-May-2019 19:28
Opozita ka caktuar protestën e saj të radhës. Ajo do të mbahet në datën 25 maj, ora 19:00. Vendimi u mor në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike, transmeton Top Channel. “Forumet më të larta drejtuese të PD dhe ...

Opozita cakton protestën e radhës, Basha: Përballje pa kthim me shërbëtorët e juntës
Opozita e ka caktuar protestën e saj të radhës e cila do të mbahet më 25 maj në ora 19:00. Ky vendim u mor në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike. “Forumet më të larta drejtuese të PD dhe kryetarët e koalicionit ...
Klan Kosova | 15-May-2019 19:27
Opozita e ka caktuar protestën e saj të radhës e cila do të mbahet më 25 maj në ora 19:00. Ky vendim u mor në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike. “Forumet më të larta drejtuese të PD dhe kryetarët e koalicionit ...

Opozita vendos protestë tjetër në 25 maj, Basha: Jemi në kushtet e grushtit të shtetit
Kryesia e PD ka vendosur që protesta e radhës e opozitës do të jetë në 25 maj në mbrëmje. Në përfundim të mbledhjes, kreu i PD, Lulzim Basha tha se vendi është në kushtet grushtit të shtetit. Basha: Forumet drejtuese ...
Lapsi | 15-May-2019 19:19
Kryesia e PD ka vendosur që protesta e radhës e opozitës do të jetë në 25 maj në mbrëmje. Në përfundim të mbledhjes, kreu i PD, Lulzim Basha tha se vendi është në kushtet grushtit të shtetit. Basha: Forumet drejtuese ...

Basha: Përballje popullore në të gjitha format dhe mënyrat. Do e rrëzojmë Ramën më 25 maj
Kryetari i PD Lulzim Basha në një deklaratë për mediat tha se vendi është në një situatë kaotike. Basha u shpreh se jemi në kushtet e një grushti shteti, ndërsa tha se në Mbledhjen e Kryesisë së PD u vendos që të ketë ...
Lexo | 15-May-2019 19:20
Kryetari i PD Lulzim Basha në një deklaratë për mediat tha se vendi është në një situatë kaotike. Basha u shpreh se jemi në kushtet e një grushti shteti, ndërsa tha se në Mbledhjen e Kryesisë së PD u vendos që të ketë ...

??Basha: Edi Ramën makthi e pret në zbardhjen e dosjeve hetimore
“Forumet më të larta drejtuese të PD dhe kryetarët e koalicionit opozitar kanë shqyrtuar gjendjen e rëndë të grushtit ët shtetit ku ndodhet vendi. Sot e gjithë Shqipëria dhe bota kanë kuptuar se fshihet makthi i Edi ...
Lajminet | 15-May-2019 19:20
“Forumet më të larta drejtuese të PD dhe kryetarët e koalicionit opozitar kanë shqyrtuar gjendjen e rëndë të grushtit ët shtetit ku ndodhet vendi. Sot e gjithë Shqipëria dhe bota kanë kuptuar se fshihet makthi i Edi ...

Basha: Përballje pa kthim me të gjitha format e mënyrat kundër juntës kriminale
“Përballje pa kthim me të gjitha format e mënyrat kundër juntës kriminale”. Është ky vendimi i koalicionit opozitar i bërë publik nga kryetari Lulzim Basha pas takimit. Në një deklaratë për mediat Basha theksoi se sot ...
ABCNews | 15-May-2019 19:12
“Përballje pa kthim me të gjitha format e mënyrat kundër juntës kriminale”. Është ky vendimi i koalicionit opozitar i bërë publik nga kryetari Lulzim Basha pas takimit. Në një deklaratë për mediat Basha theksoi se sot ...

Deklarata e fortë e Bashës: Rama, skenar përplasje me popullin më 30 qershor
Lideri demokrat Lulzim Basha deklaroi pas mbledhjes së sotme të Kryesisë deklaroi se Edi Rama ka përgatitur skenar përplasje me popullin. Ai theksoi se gjysma e listës së kandidatëve të shpallur nga Rama, përbëhet nga ...
Gazeta55 | 15-May-2019 19:19
Lideri demokrat Lulzim Basha deklaroi pas mbledhjes së sotme të Kryesisë deklaroi se Edi Rama ka përgatitur skenar përplasje me popullin. Ai theksoi se gjysma e listës së kandidatëve të shpallur nga Rama, përbëhet nga ...

Protesta e radhës më 25 maj/ Basha: Jemi në ‘grusht shteti’. Përballje me të gjitha format
Protesta e radhës kombëtare e opozitës do të zhvillohet më 25 maj, në orën 19:00, në Tiranë. Kryeopozitari Lulzim Basha deklaroi për mediat se Shqipëria ndodhet në ‘grusht shteti’ për shkak të asgjësimit të gjykatave. ...
Politiko | 15-May-2019 19:04
Protesta e radhës kombëtare e opozitës do të zhvillohet më 25 maj, në orën 19:00, në Tiranë. Kryeopozitari Lulzim Basha deklaroi për mediat se Shqipëria ndodhet në ‘grusht shteti’ për shkak të asgjësimit të gjykatave. ...

?Basha: Edi Ramën makthi e pret në zbardhjen e dosjeve hetimore
Pas vendimit të Kryesisë së Partisë Demokratike, që protesta e opozitës të mbahet në mbrëmjen e 25 majit, lideri i PD-së, Lulzim Basha tha se vendimi unanim i opozitës është përballje ballore me të gjitha format Opozita.
Kosova Press | 15-May-2019 19:04
Pas vendimit të Kryesisë së Partisë Demokratike, që protesta e opozitës të mbahet në mbrëmjen e 25 majit, lideri i PD-së, Lulzim Basha tha se vendimi unanim i opozitës është përballje ballore me të gjitha format Opozita.

Opozita në Shqipëri ka caktuar protestën e radhës
Opozita në Shqipëri ka caktuar protestën e saj të radhës. Kjo protestë sipas Top Channel do të mbahet më 25 maj nga ora 19:00. Ky vendim thuhet se u mor në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike. Source
EkonomiaOnline | 15-May-2019 19:01
Opozita në Shqipëri ka caktuar protestën e saj të radhës. Kjo protestë sipas Top Channel do të mbahet më 25 maj nga ora 19:00. Ky vendim thuhet se u mor në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike. Source

Basha:Jemi në grusht shteti, përballje popullore në gjitha format
Kryetari i PD Lulzim Basha në një deklaratë për mediat tha se vendi është në një situatë kaotike. Basha u shpreh se jemi në kushtet e një grushti shteti, ndërsa tha se në Mbledhjen e Kryesisë së PD u vendos që të ketë ...
BalkanWeb | 15-May-2019 18:52
Kryetari i PD Lulzim Basha në një deklaratë për mediat tha se vendi është në një situatë kaotike. Basha u shpreh se jemi në kushtet e një grushti shteti, ndërsa tha se në Mbledhjen e Kryesisë së PD u vendos që të ketë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved