ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 11:23

Aksidenti me 3 viktima në Kavajë. Eksperti: Rruga, brenda standardeve

Aksidenti me 3 viktima në Kavajë. Eksperti: Rruga, brenda standardeve
Ka shkuar në 3 numri i viktimave të aksidentit të mbrëmjes së të martës, i cili ka ndodhur në hyrje të Kavajës.
Top Channel | 15-May-2019 19:55
Ka shkuar në 3 numri i viktimave të aksidentit të mbrëmjes së të martës, i cili ka ndodhur në hyrje të Kavajës.

Aksidenti në Fier, identifikohet viktima dhe të plagosurit(Emrat)
FIER Një aksident automobilistik ndodhi sot në aksin rrugor Levan – Tepelenë në afërsi të Fierit. Si pasojë e aksidentit, drejtuesi i automjetit ka ndërruar jetë në vend, ndërsa dy persona të tjerë u plagosën. Gazetari ...
BalkanWeb | 15-May-2019 16:48
FIER Një aksident automobilistik ndodhi sot në aksin rrugor Levan – Tepelenë në afërsi të Fierit. Si pasojë e aksidentit, drejtuesi i automjetit ka ndërruar jetë në vend, ndërsa dy persona të tjerë u plagosën. Gazetari ...

FOTO/ Aksidenti i rëndë në Fier, pamjet e para nga vendngjarja
FIER Policia e Fierit ka dhënë informacion zyrtar për aksidentin e ndodhur pasditen e sotme në aksin Levan-Tepelenë ku mbeti i vdekur një person. Sipas policisë, aksidenti ndodhi rreth orës 15:10, në vendin e quajtur ...
BalkanWeb | 15-May-2019 15:50
FIER Policia e Fierit ka dhënë informacion zyrtar për aksidentin e ndodhur pasditen e sotme në aksin Levan-Tepelenë ku mbeti i vdekur një person. Sipas policisë, aksidenti ndodhi rreth orës 15:10, në vendin e quajtur ...

Aksidenti i rëndë/ Viktima nga Përmeti, dy të plagosurit nga Tirana
Një tjeter aksident tragjik ndodhi, kete rradhe në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Perplasja e dy makinave i mori jeten 58 vjecarit Shkëlqim Bregu, ndersa u plagosen Taulant Hoxha 32 vjeç dhe Elison Cane 35 vjeç. Ngjarja ...
VizionPlus | 15-May-2019 17:57
Një tjeter aksident tragjik ndodhi, kete rradhe në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Perplasja e dy makinave i mori jeten 58 vjecarit Shkëlqim Bregu, ndersa u plagosen Taulant Hoxha 32 vjeç dhe Elison Cane 35 vjeç. Ngjarja ...

Fier/ Përplasen automjetet, 1 i vdekur
Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur "Gurorja e Kremenarit" ku janë përplasur automjeti tip "Benz" me automjetin tip furgon.
Top Channel | 15-May-2019 15:49
Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur "Gurorja e Kremenarit" ku janë përplasur automjeti tip "Benz" me automjetin tip furgon.

Aksidenti i rëndë në Levan-Tepelenë, identifikohen viktima dhe të plagosurit
Janë identifikuar personat të cilët u përshinë në aksidentin e rëndë të ndodhur e sotme në aksin Levan-Tepelenë, ku një person humbi jetën dhe dy të tjerë u plagosën. Të plagosur kanë mbetur një 32-vjeçar me inicialet ...
Telegraf | 15-May-2019 16:47
Janë identifikuar personat të cilët u përshinë në aksidentin e rëndë të ndodhur e sotme në aksin Levan-Tepelenë, ku një person humbi jetën dhe dy të tjerë u plagosën. Të plagosur kanë mbetur një 32-vjeçar me inicialet ...

Aksidenti në Fier, humb jetën një person plagosen dy të tjerë
Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e nje aksidenti rrugor të ndodhur këtë të mërkurë në aksin Levan- Tepelene. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Gurorja e ...
VizionPlus | 15-May-2019 16:18
Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e nje aksidenti rrugor të ndodhur këtë të mërkurë në aksin Levan- Tepelene. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Gurorja e ...

Aksident në Mallakastër, një i vdekur e dy të plagosur
FIER Një aksident ka ndodhur rreth orës 15:10 në fshatin Fratar të Mallakastrës. Sipas informacioneve të para dy mjete, një furgon mallrash dhe një tip “Benz” janë përplasur me njëra-tjetrën dhe një person ka mbetur i ...
BalkanWeb | 15-May-2019 15:29
FIER Një aksident ka ndodhur rreth orës 15:10 në fshatin Fratar të Mallakastrës. Sipas informacioneve të para dy mjete, një furgon mallrash dhe një tip “Benz” janë përplasur me njëra-tjetrën dhe një person ka mbetur i ...

VIDEO: Dalin pamjet tronditëse të aksidentit që shkaktoi 3 viktima
Kanë dalë pamjet e aksidentit fatal që i mori jetën tre personave mbrëmjen e djeshme në aksin Kavajë-Rrogozhinë. Në këtë video shihet momenti kur nëna me dy vajzat, 21 dhe 15 vjeç, kalojnë rrugën dhe më pas makina u ...
GazetaTema | 15-May-2019 12:16
Kanë dalë pamjet e aksidentit fatal që i mori jetën tre personave mbrëmjen e djeshme në aksin Kavajë-Rrogozhinë. Në këtë video shihet momenti kur nëna me dy vajzat, 21 dhe 15 vjeç, kalojnë rrugën dhe më pas makina u ...

Aksident i rëndë mes dy makinash, dyshohet për viktima
Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Fratar të Mallakastrës. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën ndërsa dyshohet se ka një viktimë, sipas News 24. Policia dhe ambulanca janë nisur drejt ...
Telegraf | 15-May-2019 15:42
Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Fratar të Mallakastrës. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën ndërsa dyshohet se ka një viktimë, sipas News 24. Policia dhe ambulanca janë nisur drejt ...

Aksidenti tragjik në Levan-Tepelenë, zbardhen emrat e viktimës dhe dy të plagosurve
Janë zbardhur emrat e personave të lënduar në aksidentin e ndodhur sot në aksin Levan-Tepelenë, ndodhur në afësi të Fierit. Në këtë aksident ka humbur jetën në vend drejtuesi i automjetit si edhe janë plagosur dy ...
Lapsi | 15-May-2019 17:36
Janë zbardhur emrat e personave të lënduar në aksidentin e ndodhur sot në aksin Levan-Tepelenë, ndodhur në afësi të Fierit. Në këtë aksident ka humbur jetën në vend drejtuesi i automjetit si edhe janë plagosur dy ...

Përplasen makinat në Mallakastër, dyshohet për një të vdekur
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në fshatin Fratar të Mallakstrës, ku si pasojë dyshohet se ka humbur jetën një person. Informacionet paraprake bëjnë me dije dy automjete janë përplasur me ...
VizionPlus | 15-May-2019 15:37
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në fshatin Fratar të Mallakstrës, ku si pasojë dyshohet se ka humbur jetën një person. Informacionet paraprake bëjnë me dije dy automjete janë përplasur me ...

Aksidenti tragjik në Kavajë. Makina goditi nënën me vajzën, 3 të vdekur
Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e së martës në Kavajë, ku 3 persona humbën jetën dhe një vajzë 21-vjeçare ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.
Top Channel | 15-May-2019 10:30
Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e së martës në Kavajë, ku 3 persona humbën jetën dhe një vajzë 21-vjeçare ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Kavaja në zi: Përcillen për në banesën e fundit sot tre viktimat e aksidentit fatal
Qyteti i Kavajës po përjeton sot një nga ngjarjet më të dhimbshme. Dy djem të rinj, Vilson Cara që sot duhet të festonte 24-vjetorin dhe shoku i tij Gentian Belba, në mesditë do të prehen përjetë në varrezat e qytetit ...
Telegraf | 15-May-2019 12:27
Qyteti i Kavajës po përjeton sot një nga ngjarjet më të dhimbshme. Dy djem të rinj, Vilson Cara që sot duhet të festonte 24-vjetorin dhe shoku i tij Gentian Belba, në mesditë do të prehen përjetë në varrezat e qytetit ...

Pamje nga aksidenti i rëndë në Levan-Tepelenë (VIDEO)
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e 2 të tjerëve ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Në vendin e quajtur ‘Gurorja e Kremenarit’ janë përplasur automjeti tip ‘Benz’ me ...
Lapsi | 15-May-2019 16:11
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e 2 të tjerëve ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Në vendin e quajtur ‘Gurorja e Kremenarit’ janë përplasur automjeti tip ‘Benz’ me ...

Aksident i rëndë në Levan-Tepelenë, një i vdekur dy të plagosur
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 15:10, në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit” janë përplasur automjeti tip “Benz” me automjetin tip furgon. Policia bën me ...
Lapsi | 15-May-2019 16:03
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 15:10, në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit” janë përplasur automjeti tip “Benz” me automjetin tip furgon. Policia bën me ...

Aksident i rëndë në Mallakastër, dyshohet për 1 të vdekur
Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Fratar të Mallakastrës. Sipas informacioneve paraprake të bëra të ditura nga Policia, janë përplasur dy automjete dhe dyshohet se një person ...
Lapsi | 15-May-2019 15:55
Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Fratar të Mallakastrës. Sipas informacioneve paraprake të bëra të ditura nga Policia, janë përplasur dy automjete dhe dyshohet se një person ...

Aksidenti i rëndë në aksin Levan- Tepelenë, kush janë viktima dhe dy të plagosurit
Janë mësuar identitetet e prsonave të përfshirë në aksidentin e rëndë të ndodhur këtë të mërkurë në aksin Levan- Tepelenë, ku drejtuesi i njëri prej automjeteve mbeti i vdekur. Viktima është Shkëlqim Bregu, 58 vjeçar ...
Gazeta Express | 15-May-2019 18:14
Janë mësuar identitetet e prsonave të përfshirë në aksidentin e rëndë të ndodhur këtë të mërkurë në aksin Levan- Tepelenë, ku drejtuesi i njëri prej automjeteve mbeti i vdekur. Viktima është Shkëlqim Bregu, 58 vjeçar ...

Dalin emrat, kush është shoferi që humbi jetën dhe dy të lënduarit
Janë zbardhur emrat e personave të lënduar në aksidentin e ndodhur sot në aksin Levan-Tepelenë, ndodhur në afësi të Fierit. Në këtë aksident ka humbur jetën në vend drejtuesi i automjetit si edhe janë plagosur dy ...
Lajmi i Fundit | 15-May-2019 18:09
Janë zbardhur emrat e personave të lënduar në aksidentin e ndodhur sot në aksin Levan-Tepelenë, ndodhur në afësi të Fierit. Në këtë aksident ka humbur jetën në vend drejtuesi i automjetit si edhe janë plagosur dy ...

Aksident në Fier, një i vdekur dhe dy të plagosur
Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur nga përplasja e dy automjeteve në rrugën Levan- Tepelene në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit”, pranë Poçemit Mallakastër. Te dëmtuarit janë dërguar në spitalin e ...
ABCNews | 15-May-2019 15:49
Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur nga përplasja e dy automjeteve në rrugën Levan- Tepelene në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit”, pranë Poçemit Mallakastër. Te dëmtuarit janë dërguar në spitalin e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved