ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 12:05

Agim Aliçkaj: Serbia duhet të trajtohet si çdo agresor që e ka humbur luftën

Agim Aliçkaj: Serbia duhet të trajtohet si çdo agresor që e ka humbur luftën
Çfarë i tha Agim Aliçkaj ish-Sekretarit të Shtetit Henry Kissinger, gjatë përplasjes në Kongresin Amerikan për ndërhyrjen e NATO-s në Kosovë? Roli i diasporës dhe Ligës Qytetare Shqiptaro-Amerikane të kongresistit ...
Gazeta Express | 15-May-2019 13:45
Çfarë i tha Agim Aliçkaj ish-Sekretarit të Shtetit Henry Kissinger, gjatë përplasjes në Kongresin Amerikan për ndërhyrjen e NATO-s në Kosovë? Roli i diasporës dhe Ligës Qytetare Shqiptaro-Amerikane të kongresistit ...

Agim Aliçkaj: Serbia duhet trajtuar si çdo agresor që e ka humbur luftën
Çfarë i tha Agim Aliçkaj ish-Sekretarit të Shtetit Henry Kissinger, gjatë përplasjes në Kongresin Amerikan për ndërhyrjen e NATO-s në Kosovë? Roli i diasporës dhe Ligës Qytetare Shqiptaro-Amerikane të kongresistit ...
Koha.mk | 15-May-2019 09:10
Çfarë i tha Agim Aliçkaj ish-Sekretarit të Shtetit Henry Kissinger, gjatë përplasjes në Kongresin Amerikan për ndërhyrjen e NATO-s në Kosovë? Roli i diasporës dhe Ligës Qytetare Shqiptaro-Amerikane të kongresistit ...

Agim Aliçkaj: Serbia të trajtohet si agresore që humbi luftën
Çfarë i tha Aliçkaj ish-Sekretarit të Shtetit Kissinger, gjatë përplasjes në Kongres për ndërhyrjen e NATO-s në Kosovë? Roli i diasporës dhe Ligës Qytetare Shqiptaro-Amerikane të DioGuardi dhe shpëtimi i hebrenjve nga ...
Telegraf | 14-May-2019 13:38
Çfarë i tha Aliçkaj ish-Sekretarit të Shtetit Kissinger, gjatë përplasjes në Kongres për ndërhyrjen e NATO-s në Kosovë? Roli i diasporës dhe Ligës Qytetare Shqiptaro-Amerikane të DioGuardi dhe shpëtimi i hebrenjve nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved